Opinie o Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o. w Warszawa

Jak szefostwo w Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Zaprojektuj i Wybuduj Nowy wpis

To proste, szefostwo w Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o. traktuje ludzi jak najważniejsze towarzystwo na świecie! Od zarażających uśmiechów na twarzy, po codzienne żarty i dowcipy, u nas się nie nudzisz. Poza tym, za każde zaszczytne osiągnięcie dostajesz owacje na stojąco i nagrodę w postaci swojego własnego insygniowego worka popcornu!

Jak wygląda sprawa grafiku w Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Piter

Czyżby udało się jakikolwiek projekt oddać w końcu?

Zaprojektuj i Wybuduj Nowy wpis

Grafik ma się dobrze, idzie na rękę.

Zaprojektuj i Wybuduj Nowy wpis

Cześć Piterze, O rany, Ty znowu? Dobrze, że chociaż przestałeś nas już obrażać i używasz względnie przyzwoitego języka. To naprawdę postęp. Gratulacje! Ale żebyśmy się dobrze zrozumieli, Piterze, mógłbyś w końcu zdecydować, kim tak naprawdę tutaj jesteś: naszym byłym partnerem współpracownikiem, "Byłym pracownikiem" czy "innym", czyli "adwokatem" byłego już partnera współpracownika? Dla naszych czytelników warto dodać, że na pewno nigdy nie pracowałeś z nami Piterze i nie znamy się osobiście. A teraz, wracając do Twojej propozycji: Jesteśmy podekscytowani wieścią, że jesteś bogaczem niebywałych rozmiarów. Ale niestety musimy Cię zmartwić - nie zamierzamy sprzedawać żadnego naszego firmowego majątku. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem, polecamy Ci profesjonalne strony z licytacjami, tam na pewno znajdziesz "coś" dla siebie. Osobiście radzimy inwestować w swoje umiejętności i doświadczenie, a nie w dobra materialne. To najlepsza inwestycja, uwierz nam! Polecamy Ci także, żebyś ochłonął, przemyślał swoje postępowanie i zadał sobie pytanie, czym jest odpowiedzialność zawodowa i jak to jest z tą inżynierską etyką zawodową. Może wtedy wyciągniesz jakieś wnioski i wykorzystasz tę mądrość i wiedzę do założenia własnej firmy. Jak tylko będziesz miał taką firmę i będzie ona i Ty w stanie zarabiać spore pieniądze, daj nam znać – chętnie porozmawiamy o jej odkupieniu - we pay in cash ;) Podsumowując: Piter, właśnie wszedłeś na bardzo grząski teren. Wiedz, że jeśli popełnisz kolejne zdanie pomawiające Spółkę, insynuując i podrywając zaufanie do niej, co w opinii publicznej, a dalej w biznesie, wystawia Ją na utratę zaufania potrzebnego do prowadzenia przedmiotowej działalności gospodarczej, podejmiemy stosowne działania prawne, abyś mógł się habilitować z zapisów kodeksu cywilnego i karnego w przedmiocie sprawy. Tym samym wiedz, że nie odmawiamy Ci prawa do krytyki innych firm czy tej konkretnej, ale musisz mieć odwagę, używać argumentów i brać za nie odpowiedzialność. Picer, dysponujesz tym? Korzystając z okazji, widząc Twoje "biznesowe" ambicje, życzymy Ci mnóstwo sukcesów inwestycyjnych ;)

Zaprojektuj i Wybuduj

Witaj Piter, zdecydowanie nie zgadzam się z tym pomówieniem! Tym samym podziel się z nami tym co Cię tak zabolało? ;) Piter, w rzeczywistości, spotkanie dwóch bajkopisarzy, którzy próbują przekształcić fantasy w historię o sukcesie, może być niezwykle fascynujące i odkrywcze. Fantastyka jako gatunek literacki oferuje nieograniczone możliwości dla twórców. Jest to obszar, w którym autorzy mają swobodę w tworzeniu swojego własnego, fantastycznego świata, wypełnionego magicznymi stworzeniami, niezwykłymi wydarzeniami i ekscytującymi przygodami. Kiedy dwóch utalentowanych bajkopisarzy spotyka się, mogą wymienić się swoimi pomysłami, dzielić się inspiracjami i dopasowywać do siebie wzajemnie. Współpraca między nimi może prowadzić do powstania czegoś zupełnie nowego i niezwykłego, co wykracza poza to, co mogliby osiągnąć samodzielnie. Podążanie tropem sukcesu w literaturze fantastycznej daje jeszcze większe pole działań dla bajkopisarzy. Historie o triumfach wywołują silne emocje u czytelnika, inspirują i dają nadzieję. Innymi słowy, mogą stworzyć coś, co zainspiruje ludzi do działania i osiągnięcia własnych celów. Mówienie, że wszystko, co powstanie z tej inspiracji, staje się groteskowe, jest bezpodstawne i krzywdzące. Każdy pisarz ma swój własny styl i sposób wyrażania się. Niepowodzenie lub niewłaściwa interpretacja mogą prowadzić do nieudanych projektów, ale jest to zjawisko naturalne w kręgu twórczym. Nie może to jednak przesłonić ich potencjału i talentu. Dlatego uważam, że spotkanie dwóch bajkopisarzy, którzy próbują przekształcić fantasy w historię o sukcesie, może być fascynującym doświadczeniem, które daje im możliwość odkrycia nowych pomysłów, współpracy i doskonalenia się jako pisarze. Twórczość jest pasją, która nie zawsze przynosi natychmiastowy sukces, ale jest to nieodłączna część procesu twórczego. P.S. Piter, życzymy Ci serdeczności i miłości ;)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o.?

Zaprojektuj i Wybuduj

W Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o. nie posługujemy się terminami kierownik czy pracownik. To jedno z kluczowych podejść w Projektowaniu i Budowaniu organizacji (miejsca) jaką jest Zaprojektuj i Wybuduj. Preferujemy termin Właściciel / Partner. Właściciele Sebastian i Waldemar mają podejście do Partnerów oparte na zaufaniu, otwartości i współpracy. Nasza firma stawia na równowagę pomiędzy samodzielnym podejmowaniem decyzji przez Partnerów, a zapewnieniem jasnej i konkretnej struktury organizacyjnej. Właściciele są blisko Partnerów, regularnie komunikują się z nimi i są dostępni do stałego udzielania wsparcia czy rozwiązywania problemów. Stawiamy na dialog i dzielenie się informacjami, co pozwala angażować Partnerów w procesy podejmowania decyzji i wpływa na ich poczucie zaangażowania w działalność firmy. Naszym celem jest nieustanne stwarzanie atmosfery umożliwiającej rozwój i wzrost każdego Partnera. W Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o. również inwestujemy w rozwój zawodowy pracowników poprzez wewnętrzny coaching oraz organizację szkoleń, które pomagają w doskonaleniu umiejętności i zdobywaniu nowej wiedzy oraz jej porządkowania. Właściciele również wspierają Partnerów w realizowaniu ich celów zawodowych i umożliwia awans wewnętrzny – co realnie ma miejsce. Wspieramy także doskonalenie relacji w zespole i dbamy o atmosferę pracy. Uzupełniamy ten obszar również poprzez wyjazdy integracyjne. Jesteśmy przekonani, że zadowolenie i zgranie w zespole przekładają się na efektywność i sukces całej firmy. Ogólnie rzecz biorąc, w Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o. Właściciele mają podejście oparte na szacunku i zaufaniu do pracowników, co potwierdza m.in. tryb pracy zdalnej. To właśnie praca zdalna w takiej branży jest jednym z twardych weryfikatorów wartości jakimi kierują się jej Właściciele. Potencjał i szansa i to drugie imię firm Zaprojektuj i Wybuduj. To od Partnerów zależy na ile ją dostrzegają i wykorzystują ;)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Praca zdana po terminie, struktury w firmie niejasne. Kierownik(?) współwłaściciel, pomimo utrudnionego kontaktu, bardzo uprzejmy i widać że rozumie branżę, lecz szkoda że praca nie na czas. Drugi współwłaściciel zerowe kompetencje, ukryte za zasłoną potoku mądrych słów. Miałam wrażenie że biorę udział w szkoleniu motywacyjnym, a nie w rozmowie na temat branży sanitarnej. Jeżeli pan to czyta, to proszę uwierzyć, że za mądrymi słowami nie zawsze kryje się wiedza

@Monika

Dziękujemy za opinię na temat naszej firmy i naszych współpracowników. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że nie możemy zgodzić się z niektórymi z zarzutów. Jeśli chodzi o opóźnienia w zdaniu pracy, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć materiały w oczekiwanym terminie. Niestety, czasami problemy logistyczne lub inne nieprzewidziane okoliczności mogą wpłynąć na nierzadko skomplikowany proces uzyskiwania administracyjnych pozwoleń, decyzji. itp. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że zawsze staramy się jak najlepiej pracować dla dobra naszych klientów. Jeśli chodzi o struktury w firmie, to są jak najbardziej przejrzyste oraz otwarte. Wiceprezes Spółki pełni jednocześnie rolę Kierownika zespołu inżynierów. Prezes pełni jednocześnie funkcję managera operacyjnego co jest nieocenionym atutem w sukcesach naszej organizacji. Jeśli chodzi o naszych współwłaścicieli, każdy z nich ma swoje unikalne umiejętności i talenty, co staramy się wykorzystać w celu osiągnięcia najlepszych możliwych wyników oraz zawsze traktujemy z szacunkiem wszelkie opinie i sugestie naszych klientów. Dziękujemy za uwagę i szczerze przepraszamy, jeśli nasze działania z jakiegoś powodu były niezadowalające. Jesteśmy gotowi podjąć wszelkie działania, aby nasza firma nadal była liderem w branży inżynierii środowiska i zapewniła naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia. P.S.1. Dla jasności sprawy - w naszej firmie nigdy nie pracowała i nie pracuje żadna Pani Monika. P.S.2. Podejmujemy rękawice z klientami (bardzo często urzędnikami), którzy traktują prywatne firmy jak „chłopca do bicia...”. Nie godzimy się na traktowanie naszej firmy (organizacji) jako drugorzędnej wobec instytucji publicznych i szanujemy swoje prawa i pozycję na rynku, działając w zgodzie z przepisami prawa i dobrymi praktykami biznesowymi. P.S.3. Tak, to prawda, Wiceprezes ma anielskie (góralskie) serce do każdego Klienta ;) Prezes zawsze jest pełen podziwu :)

@Zaprojektuj i Wybuduj

Nigdzie drogi Panie nie napisałam że byłam pracownikiem w Państwa firmie. Jak widać po powyższym komentarzu, czytanie ze zrozumieniem nie jest mocną stroną przedstawicieli tej firmy

Czy zdarzają się nadgodziny w Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o.?

Zaprojektuj i Wybuduj

W Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o. zawsze stawiamy na szacunek i dbałość o naszych współpracowników - partnerów zawodowych. Nasza polityka firmy opiera się na partnerskiej współpracy i wzajemnym szacunku. Dlatego, jeśli zdarzają się nadgodziny, jest to zawsze uzgodnione wcześniej z pracownikami i odbywa się z ich pełnym zrozumieniem i zgodą. Zapewniamy realny elastyczny czas pracy, dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań, co pozwala na komfortowe godzenie pracy z życiem prywatnym. Jesteśmy przekonani, że zadowoleni pracownicy przekładają się na najlepsze efekty w pracy i sukcesy całej firmy. Tworzymy zespół ekspertów, który świetnie się dopełnia co zapewnia bardzo dobrą atmosferę pracy.

Daję 5 gwiazdek ze względu na zaangażowanie i pełen profesjonalizm Pana Sebastiana. Jest człowiekiem na odpowiednim stanowisku i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Wykonuje swoją prace w sposób rzetelny i fachowo doradza w wielu kwestach. Niestety nie mogę tego napisać o jego współpracowniku, który w nieodpowiedni oraz obrażający sposób, prowadzi rozmowy z kontrahentem. No cóż... W każdym razie projekt został wykonany dobrze i sprawnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o.
  • Twarda 18
    00-105 Warszawa
  • NIP: 5252811692 REGON: 385272289 KRS: 0000822005

Zaprojektuj i Wybuduj Sp. z o.o.