Opinie o Zakład Wielobranżowy Anles Anna Klonowska w Warszawa

Jacek Nowy wpis

Firma podczepia się pod spółdzielczość mieszkaniową i wysyła do właścicieli domów następujące sympatyczne pisma: Zawiadomienie w budynku Wrzeciono xxx w dniu xx.12.2019 w godz. od 18:00 do 20:30 odbędzie się w II ostatecznym terminie kontrola instalacji gazowej i wentylacji w lokalach niedostępnych w I terminie tj.: w lokalu nr. xx Uwaga: Użytkownicy nieudostępnionych lokali (ja jestem właścicielem!) mieszkalnych sa ZOBOWIĄZANI !!! do dostarczenia do Administracji opinii o stanie technicznym instalacji gazowej i prawidłowosci podłączen wentylacyjnych WYKONANYCH NA KOSZT WŁASNY. Okresowa ww. kontrolę wykonuje firma: Zakład Wielobranżowy "Anles" Warszawa, ul. Messnera 9/57 - iuro czynne w godz. 8:00 - 15.00 tel 22 673 32 69 Stempel Administracji xxx NIEZNISZCZALNE. JEST TO PRZYKŁAD SOWIECKIEGO, PRL-OWSKIEGO CHAMSTWA, KTÓRE WYDAJE SIĘ

Widzę, że nie ma tu info odnośnie firmy Zakład Wielobranżowy Anles Anna Klonowska w miejscowości Warszawa. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wielobranżowy Anles Anna Klonowska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Wielobranżowy Anles Anna Klonowska
0/5 Na podstawie 0 ocen.