Opinie o Zbt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zbt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zbt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbt Sp. z o.o. w Warszawa

Olga

Orientuje się ktoś czy w Zbt rekrutują do pracy? I czy żeby zostać pracownikiem należy posiadać jakieś specjalne wykształcenie albo jakieś inne wymagania? Na co kładą nacisk w rekrutacji?

Odkąd pracuję w ZBT pensja jest zawsze na czas. Stawka na umowie rzeczywista. Jak na radomskie warunki, uważam, że zarobki całkiem dobre. Pracownicy pracują tu po kilkanaście lat, co obecnie jest rzadko spotykane. Ja też jestem zadowolony.

Bronek Nowy wpis

Oferowane przez firmę umowy o pracę są zawierane na czas nieokreślony? Pochwalili się po prostu w zakładce praca, że zatrudnienie u nich jest stabilne. A tak się składa, że pracowników budowlanych branży energetycznej im trzeba. No więc jestem.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Zbt Sp. z o.o.?

ZBT Nowy wpis

W zależności od zakresu prac jakie pracownik wykonuje takie narzędzia otrzymuje

Zadowolony pracownik
@Olga

Obecnie są wolne etaty na stanowisku elektromonter z doświadczeniem pracy na liniach kablowych i napowietrznych NN i SN oraz budowie oświetlenia ulicznego , operator koparko-ładowarki, operator HDS i podnośnika koszowego.

Pracownik roku
@Olga

Tak rekrutują. Ale nawet jak masz doświadczenie to dostaniesz stawkę jak zwykły szczeniak co na niczym się nie zna. Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora). A kierownik. Ł.Z to zwykły cha...m i pro..stak. i brygadziści mają pracownika za nic. (usunięte przez administratora) panu Ł.Z że po palcu wchodzą. Nie polecam tej firmy za żadne skarby. To jest (usunięte przez administratora) a nie praca. Człowiek powinien iść pracować i mieć z tego jakąś motywację. A tu masz motywację że uwalą z pensji nawet 200zl. Niedługo będą się prosić o ludzi na kolanach jak będą tak dalej robić

XXX
@Pracownik roku

Jak w kazdej firmie sa pewne wymagania. A gdzie sa wymagania tam sie narzeka. Wspolppracowalem z ta firma na budowach pracujac w innej firmie. Uwazam ze ZBT bardzo dobra firma. Kierownicy jak kierownicy spelniaja swoja kierownicza funkcje. Ale duzo zlezy od brygadzistów ktorzy sa obecni na budowie. I uwazam ze wspolpraca bynajmniej z moja firma sie ukladala. W szczegolnosci jedna z ekip pod wodzą D>M. wiele dobrego slyszalem i to nie z jednej budowy i nie jednej firmy. Reszta brygad tez przyzwoita.

Pracownik Nowy wpis

Beata

Aktualne jest jeszcze ogłoszenie ze strony firmy na kierownika robót elektrycznych? Mąż chciał się zgłosić i dlatego pytam. Podobno oferują jakies możliwości rozwoju z tego co tam czytałam. To są jakieś szkolenia dla pracowników czy co? Poza tym czy stawki tutaj sa konkurencyjne?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zbt Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy w Zbt Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pensja wypłacana jest jednorazowo (przelewem) na koniec miesiąca.

Olo

A ja się nie zgadzam ze złymi opiniami. To jest jedna z nielicznych przyzwoitych firm na naszym rynku.

Ta
@Olo

Ale słabo płacą najniższą krajowa i to tyle . Pracują tam pracownicy w 90% ze wsi którymi łatwo manipulować no i alkoholicy .

@Ta

Z tego co wiem to nawet początkujący pomocnik budowlany nie zarabia najniższej krajowej. A ponadto jak na tylu zatrudnionych pracowników alkoholików to firma dobrze prosperuje, więc to co napisałeś nie jest prawdą.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zbt Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Osoba spełniająca kryteria naboru na dane stanowisko zapraszana jest na rozmowę kwalifikacyjną i w zasadzie tego samego dnia jest decyzja o przyjęciu do pracy lub nie. Pierwsza umowa zawierana jest na 3 miesięczny okres próbny. W chwili obecnej firma prowadzi rekrutację pracowników do utworzenia zespołu do przewiertów sterowanych.

Franciszek

Ta umowa to o pracę, tak? Czy zlecenie?

@Franciszek

Umowa o pracę.

Gabriela

Jakie dostaje się wymagrodzenie na umowę o pracę? Jest jakiś system premiowy?

@Gabriela

Wszystko zależy od tego na jakim stanowisku podejmuje się pracę, jakie posiada uprawnienia i doświadczenie.

@Gabriela

Każde stanowisko pracy posiada określone stawki zaszeregowania natomiast premie zależą od wyników pracy.

Czy są jeszcze wolne miejsca na stanowisku operator HDS? Podobno dobra firma, pensja na czas, wypłacane nadgodziny, kolega pracuje i chwali sobie.

Abz

Witam. Mam pytanie ,jaki jest czas pracy w tej firmie? Czy soboty wolne? Czy wyjazdy w delegacji są dodatkowo płatne?

@Abz

Soboty są wolne. Czas pracy 8 godzin ale przy nawale pracy możliwe nadgodziny oczywiście płatne 150% . Delegacje płatne i zapewniony nocleg.

Niezadowolony

Tak są płatne nadgodziny ale się trzeba zastanowić czy warto zostawać bo i tak Cię owalą na 100-300zl.

Guest

Bardzo porządna firma. Profesjonalna.

@Guest

Hej, jesteś pracownikiem firmy Zbt? Może powiesz coś więcej na temat warunków wynagrodzenia? Czy poza podstawą można liczyć na jakieś premie uznaniowe? :)

Niezadowolony
@Guest

Ta firma to (usunięte przez administratora) Kierownik Ł. Z to zwykły (usunięte przez administratora) Rok 2020 sierpień. Zarobki około 2700zl.

Kamil

Ale dlaczego piszecie o patologii?

Mariusz

Takiej patologi w zespole i w kierownictwie nie widziałem nigdzie co przekłada się na prace. Moja ocena dla tej firmy to 0.

@Mariusz

Pewnie Ci podziękowali za pracę po okresie próbnym

Wika

@mariusz możesz więcej napisać o tym jak tam jest? Dlaczego uważasz ze patologia?

Miron

Wiecie coś o rekrutacji w firmie? Trudno dostać się?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Grzegorz

Tak. Dostajesz od razu umowę o pracę. Najpierw na jakiś krótszy okres ,a jak się sprawdzisz to na dłużej.

Olgierd

Mogę dodać jedynie , że firma jest dobrze oceniana za swoją fachowość!

Vinci

Firma jak firma. Wynagrodzenie na czas, pracować trzeba.

Jak chcesz pracować to jest to dobra firma, nie ma miejsca dla (usunięte przez administratora) na szczęście. Dużo pracy w delegacji jak to w energetyce i budowlance. Lubię atmosferę w ZBT za: Ostatnio wynagrodzenie

Niejezle

A ja powiem wręcz przeciwnie.chyba kolega z wielkim z hukiem stąd poleciał.no co do magazyniera się zgodzę

xxx

straszna atmosfera w tej firmie nie polecam platne 8godz a praca na 12godzin magazynier wielki pan google wszystko wie i pozatym unikac tych kierowników bo to porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbt Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zbt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zbt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbt Sp. z o.o.?

Zbt Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Marszałkowska 15A lok. 6
    00-626 Warszawa