Opinie o Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa w Warszawa

Dzień dobry, czy faktycznie były prowadzone nabory dla sprzedawcy? Nie mogłam znaleźć oferty na te funkcje, a jeszcze przed nowym rokiem ktoś o nią spytał. Czy jest tu ktoś kto pracował albo wie cos więcej o tej ofercie? Mam doświadczenie w sprzedaży. zarobki są jak wszędzie?

Na każdym stanowisku jest 6 miesięcy na początku na umowie? teraz szukają kogoś do zaplecza sportowego, w zasadzie podobna ofertę już widziałem na LinkedIn kiedyś, nie wiem teraz czy to rotacja czy może więcej osób potrzeba w każdym razie co to za praca? Możecie o niej więcej opowiedzieć? Co się konkretnie robi?

Rekrutacja Nowy wpis

Zakres obowiązków na stanowisku pracownika zaplecza sportowego zależy od specyfiki ośrodka do którego rekrutacja jest prowadzona. Praca polega głównie na przygotowaniu zasobów ośrodka do użytkowania przez klientów.

Ina

Poszukują obecnie pracownika na stanowisko Specjalista ds. finansowo - księgowych. Na stronie jest napisane, że pracodawca oferuje umowę o pracę. Wiadomo na jaki czas jest zawierana ta pierwsza? Po jakim czasie mogłabym spodziewać się umowy na czas nieokreślony?

Rekrutacja Nowy wpis
@Ina

Dzień dobry, Pierwsza umowa o pracę jest zawierana na czas określony zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych i kodeksem pracy - do 6 m-cy. Zachęcam do aplikowania, podczas spotkania rekrutacyjnego odpowiemy na wszystkie pytania.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa? Chodzi o pracę jako Specjalista ds. Nieruchomości, takie ogłoszenie jest na Praca.pl 20 kwietnia.

Ogłoszenie jest już nieaktualne, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z aktualnymi ogłoszeniami o pracę.

Justyna
@Anna

No ok, ale ogólnie czy można wiedzieć, czy są jakieś dodatki? Bez konkretnego ogłoszenia. Firma oferuje coś? Mnie interesuje najbardziej, czy jest benefit w postaci pakietu socjalnego?

@Justyna

Istnieje pakiet socjalny dla pracowników w różnych formach: np. dofinansowanie do wakacji dla dziecka.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku SPRZĄTACZKA wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Aneta

Polecam pracę na basenach, prosta praca dla młodych ludzi, można zdobyć doświadczenie i nowe umiejętności

Jalin
@Aneta

A jak z zarobkami za pracę na basenie?

Aneta
@Jalin

@Julian wszystko zależy od stażu pracy, można dorobić jeśli chodzi o bycie studentem, można też pracować na cały etat

Praca ciekawa, można wiele się nauczyć, jest to jednostka budżetowa, jednak wbrew opiniom nie jest nudno i monotonnie. Fajny serdeczny zespól w biurze, polecam.

@Monika

Mówisz o nauce poprzez codzienne wyzwania w pracy? czy może macie też jakieś szkolenia które pomagają rozwinąć kwalifikacje? :)

@Magdalena

@Magdalena jedno i drugie, wyzwania są, nie ma tu typowej monotonii, w ciągu roku można uczestniczyć w szkoleniach

@Monika

To fajne, a często takie szkolenia macie? :) W ogóle to czy przy podwyższaniu kwalifikacji jakieś podwyżki są albo coś w tym stylu?

@Magdalena

@Magdalena - szkolenia odbywają się w zależności od rodzaju pracy / stanowiska: zwykle pry udziale firm specjalizujących się w konkretnych dziedzinach, szkolenia z jakości obsługi, z tematyki strikte merytorycznej, podnoszące kwalifikacje na danym stanowisku. Szkolenia indywidualne lub grupowe dla każdego działu / ośrodka. kilka do wyboru w ciągu roku.

Można zdobyć doświadczenie, jeśli ktoś lubi sport i chce być urzędnikiem to można polecić, stałe godziny pracy, bardzo miła kadra.

Magdalena

Super jednostka. Serdecznie polecam jako pracodawcę.

Łukasz
@Magdalena

Co konkretnie polecasz, bo wszystkie komentarze widzę że są na plus. Mnie ciekawi jaka umowę dają na początek. Ty jaką dostałaś?

@Łukasz

Pierwsza umowa na czas określony, jak to w sferze budżetowej

Renata

Polecam pracodawcę.

Ktoś aplikuje do firmy Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa w mieście Warszawa Mapa? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Klaudia

Jasne zasady rekrutacji, informacje na temat etapów zatrudnienia są podane już w ogłoszeniu

Czy firma Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oferuje elastyczne godziny pracy?

Tak, jest możliwość pracy pracy w różnych porach dnia i różne dni tygodnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa?

Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa