Thea Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Thea Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thea Polska Sp. z o.o.

Ona

Mam propozycję pracy na stanowisku biurowym w tej firmie. Czy ktoś może mi powiedzieć czy warto? Jaka w centrali w Warszawie panuje atmosfera??

Monia
@Ona 16.05.2017 00:42
Mam propozycję pracy na stanowisku biurowym w tej firmie. Czy ktoś może mi powiedzieć czy warto? Jaka w centrali w Warszawie p...

Naprawdę warto, i to nie żart..

Jumartu

Zostałam zaproszona na rozmowę . Czy może ktoś mi podpowiedziec jak wyglada proces rekrutacji tzn ile etapów i czego sie spodziewać? Jak wyglada kwestia wynagrodzenia?

krokusik

Zgadzam się z poprzednią opinią.Leki bardzo dobre chociaż raczej z górnej półki cenowej.Dużo bezsensownej pracy w aptekach.Pomijając sprzedaż pakietów np.robienie zdjęć w aptekach (obowiązkowo). Natomiast inna sprawa to atmosfera w firmie i sposób zarządzania.Katastrofa !!Brak reakcji prezesa na informacje dotyczące "psychopatycznego"zarządzania kierownika(czki) regionalnej.A wystarczy spojrzeć na rotację w jednym z regionów. Szkoda....

izydorek

a czy ktos moze podac jakiegos maila lub nazwisko osoby od rekrutacji?

sloncenadnami

Produkty firma ma wybitne, zdecydowanie lepsze od konkurencji, w światku okulistycznym jest poważana. Wszystko byłoby super, gdyby nie kadra zarządzająca w postaci przełożonych. W tak psychopatycznej, złej, ciężkiej atmosferze nie pracowałam w żadnej firmie, przykre jest to, iż dyrektor na Polskę zna problem od lat i nie potrafi nic z tym zrobić, bo ma się wrażenie, że w sferze menadżerskiej istnieje typowe kolesiostwo - ludzie na stanowiskach szefów nie do ruszenia, mimo powtarzających się już od kilku lat skarg pracowników. Reasumując: produkty rewelacyjne, ale atmosfera nie do zniesienia, szkoda...

taco

Firma mała ale z bardzo trudną i ciężką atmosferą i brakiem komfortu dla przedstawicieli,bardzo duża rotacja. Duży nacisk na towarowanie aptek,gdzie firma ma najwyższe aspiracje na partnera w specjalistycznym środowisku lekarskim.Bałagan i chaos,brak klarownych zasad wykonywania obowiązków. NIE POLECAM!!!

albin

Zależy czego oczekujesz od tego rodzaju pracy. Jeżeli firma ma aspiracje na prace z lekarzami specjalistami, a w efekcie okazuje się że jesteś zwykłam handlowcem do aptek to pojawia sie duża nieścisłość. Do tego bezpośredni przełożony jest dokładnym odzwierciedleniem takiego stanu rzeczy tzn. co innego mówi, co innego robi, a jeszcze co innego myśli... i to we własnym zespole to trzeba jednoznacznie stwierdzić,że jest zwykłym SZUJĄ!!! i nigdy nie będzie dobrej atmosfery zwłaszcza w tak małej organizacji,bo ludzie szybko rozpoznają taką KANALIĘ i nabiorą brubego dystansu... Firmę oceniam na 8-9 punktów (w skali 0-10), ale bezpośredniego przełożonego na poniżej 0 (brak skali). Gardzę takimi ludźmi jak on i choćby się bardzo starał to zespołu nie będzie miał,a jak ktoś się na te jego tanie bajki złapie,to szybko się zorientuje kto to jest.

Zostaw opinię o Thea Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thea Polska Sp. z o.o.