Tincors Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tincors Sp. z o.o.

Artek

Pracujemy na platformie wiertniczej, gdzie zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych. To wymaga od nas dużego skupienia i precyzji, ale jednocześnie daje nam ogromną satysfakcję z pracy, którą wykonujemy. Praca na takim stanowisku jest naprawdę wyjątkowa i pozwala nam na zdobycie unikalnych doświadczeń zawodowych

Tomasz

Firma Tincors to przedsiębiorstwo, które jest znane z rzetelnego traktowania swoich pracowników. Jako jeden z byłych pracowników, mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że przez 2 lata mojego zatrudnienia w tej firmie, czułem się doceniany i traktowany z należytą uwagą. Praca w Tincors była dla mnie satysfakcjonująca a teraz jestem na zasłużonej emeryturze. Mogę polecić tę firmę jako solidnego i uczciwego pracodawcę.

@Tomasz

Tomasz, dziękujemy za opinię i dobrą współpracę.

Firma młoda to widać ale super zarządzana. Pracowałem 5 miesięcy i dużo się nauczyłem. Prezes Radek ma łeb na karku a to rzadkość. Poszedłem do pracy w Norwegii bo szwagier polecił ale tęsknie.

Adela Nowy wpis

Hej, chyba nie mogę się dopatrzeć zarobków dla montera z językiem niemieckim w (usunięte przez administratora) w delegacji. Jest też chyba opcja na elektryka, ale myślę ze partner jako monter bardziej by się odnalazł. Opiszecie warunki? piszą chociażby o załadunku w obowiązkach czy bardzo się nadźwiga?

Areczek

Wszystko git Polecam

@Areczek

Ile czekałeś na start pracy po badaniach?

El Nowy wpis
@Kandydat

Jakie badania trzeba zrobić?

Witam, widzę że całkiem chwalicie pracę. Brakuje mi jedna paru szczegółów żeby się zdecydować. W sieci piszą o pracy wyjazdowej dla elektromontera i że jest umowa zlecenie. Nie ma szans na inny rodzaj umowy? Transport i nocleg jest w całości opłacany przez firmę? Ze stawek jesteście zadowoleni? Aha i czy kwatery są pojedyncze?

Komunikacja kuleje. Papiery gotowe a decyzji o robocie zero. U Was też tak było z czekaliście od cholery czasu na angaż?

@Kandydat

Informacja o rozpoczęciu projektu jest przekazywana niezwłocznie po finalizacji papierów związanych z zatrudnieniem. Jeśli nie otrzymał Pan/Pani żadnej informacji to proszę o e-mail: hr@tincors.com

Przemysław
@Kandydat

decyzja o wyjezdzie odsuwana najpierw 2 tyg po wykonaniu badan a potem kolejne 2... dac sobie spokoj z paprokami bo nawet jezeli sie odezwia to wyrzuca Cie na projekt na 2 tyg a potem bedzisz czekal w domu 3 miesiace na informacje... olac ich

Przemysław Nowy wpis
@Tincors Sp. z o.o.

smiecie chyba zartowac... komunikacja z wami to jakis (usunięte przez administratora) dramat. rekruterka nagle przestala odbierac telefony... tydzien ok mogla miec urlop, dwa tygodnie rowniez ale miesiac ? kpicie z ludzi

3 months

I am applying for electrician post since many days but no answer why

Jaka umowa obowiązuje w Tincors Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Romanos

Los robotos perfektos Szmalos na czasos

Romek
@Romanos

Potwierdzam Wszystko ok

Romek

Polecam super praca

Denis

Robotu duzo Kasa na czas Majster ok Musialem zrezygnowac Bo ciagle w delegacji a mam male dziecko

Izabela
@Denis

Taki jeden projekt ile średnio może trwać? Odnośnie tych delegacji nie byłoby problemu gdyby mąż jeździł w kratkę? Byłaby szansa na miesiąc pracy i miesiąc przerwy?

@Izabela

Pani Izabelo, proszę o podesłanie CV męża na e-mail: hr@tincors.com. Przeważnie pracujemy w trybie 4/1 (4 tygodnie pracy, 1 tydzień przerwy), ale jesteśmy się w stanie dostosować do poszczególnych pracowników.

Hubercik83

Polecam Damian szef naprawdę super współpraca Ekipa na budowie swoje chłopaki Polecam

@Hubercik83

Dziękujemy za szczerą opinię i przesyłamy pozdrowienia od Damiana :)

Artek

Waldek

Super praca na stoczni w Bremenhafen

Nakurwiatorix

Najlepsza ekipa na robocie

@Tomasz

Tomasz, dziękujemy za opinię i dobrą współpracę.

Tomasz

Firma Tincors to przedsiębiorstwo, które jest znane z rzetelnego traktowania swoich pracowników. Jako jeden z byłych pracowników, mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że przez 2 lata mojego zatrudnienia w tej firmie, czułem się doceniany i traktowany z należytą uwagą. Praca w Tincors była dla mnie satysfakcjonująca i teraz jestem na zasłużonej emeryturze. Mogę polecić tę firmę jako solidnego i uczciwego pracodawcę.

Darek

Zamieściłem ogłoszenie ,ze szukam pracy.Otrzymałem propozycje montażu w Austrii.Po krótkiej rozmowie tel.zostałem zaproszony do Gdańska.Gdzie uzgodniłem warunki i podpisałem umowę.Wyjezdzam na próbę na 7-10 dni. Pożyjemy zobaczymy co to za praca i firma. Narazie to jest Ok. Co do finansów,to stawka jest spoko.Zobaczę jak z wypłacalnością ????

@Darek

Panie Darku, dziękujemy za zaufanie. Dział kadrowy dba o to, aby wypłaty były zawsze w terminie. Liczymy na długofalową współpracę :)

Alojzy

Pracowalem na projekcie w Holandi przez 8 miesiecy stawka dogadana dobra spanie na robocie ok wyplata byla nawet dzien przed terminem wiec to rzadkosc

Łucja
@Alojzy

To projekt był z góry ustalony na tyle miesięcy? Czy to kwestia indywidualna na ile się jedzie?

@Łucja

Oni zwykle projekty mają z góry ustalone a potem przerzucają cię do następnego wiec ciągle jest coś, następne zlecenie miałem koło tygodnia poskończeniu poprzedniego

@Andrzej

Praca jest stała, po zakończonym projekcie to pracownik decyduje czy potrzebuje przerwy, czy jedzie od razu na kolejne zlecenie. Prowadzimy kilka projektów w jednym czasie, więc jesteśmy w stanie dopasować zakres prac do kwalifikacji danego pracownika.

Rysiek

Duzo projektow u Niemca Dobra stawka i kasa na czas czego chciec wiedziec Kadra mloda kumata Wyjatkowo polecam bo czasy trudne

Zostaw merytoryczną opinię o Tincors Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Tincors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tincors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tincors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tincors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tincors Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tincors Sp. z o.o.