Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

Dziewczyna

Witam. Niestety nie dostałam przedłuzenia na listopad. Żałuję, bo praca mi odpowiadała. Niestety, kilka razy w październiku mnie nie było, a był to moj drugi miesiac pracy. Nie mogła jednak postąpić inaczej, życie prywatne mnie do tego zmusiło :/ Czy będę miała szansę na powrót? I czy te dni w których mnie nie było to był wystarczajacy powod do nie przedłużenia, czy ogolnie moze do tego zle pracowalam? Czy mam teraz okres karencji i będę mogła wrócić? :(

@Dziewczyna

Frekwencja jest najważniejsza, więc nie wiem czy nie dostałaś bana na amen. Za 3 miesiące sprobuj się zatrudnić jak odmówią to lipa

Perelka
@Ona

Zmień agencję i spróbuj. Wiele osób już po miesiącu wróciło :)

Paulina

Dzien dobry chcialam bym sie zapytac co zwiazku z praca zaplikowalam sie juz mi dzonil ten pan i czekam na nauke 8 godzin na telefonie a ten pan do tej pory nie zadz

@Paulina

Nikt nie będzie dzwonił tylko dostaniesz linka smsem albo na maila i oglądasz prezentację, słuchasz szkoleniowca, rozwiązujesz test itd i lepiej to robić na komputerze bo siedzieć na telefonie 8h oglądać, korzystać z czata i rozwiązywać testy to może być kłopotliwe

@Ona

Dziekuje za informacje Tylkoja juz czekam na to 2 tygodnie i jeszcze nic nie dostalam ani sms ani na email

@Ona

Dużo osób czeka, niektórym wyznaczyli już dzień rozpoczęcia pracy a później dzwonią i przedkładają bo pracy nie ma. Najlepiej zadzwoń do agencji i zapytaj jak wygląda sytuacja

EL

Witam, ile średnio godzin należy przepracować w miesiącu i na jakie zarobki można liczyć?

@EL

4 dni w tygodniu po 10h czyli 40 tygodniowo itd 20zł brutto plus do 15% premii

Kandydatka

Jeżeli będę do pracy jeździć swoim samochodem dostanę zwrot za paliwo?

Sara
@Kandydatka

Chyba sobie żartujesz ???????? z tym pytaniem

Max
@Kandydatka

Tak zwracają ale tylko za 85 litrów na miesiąc i tylko diesel.

@Kandydatka

Absurdalne pytanie. Oczywiście, że nie. Zwrot za paliwo może dostać dostawca pizzy jak jeździ swoim samochodem a nie pracownik, że do pracy się pofatygował :-D

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Artur

Ile sie czeka po prezentacji online i wypełnieniu testu wiarygodności na umówienie na badania?

Ziomek
@Artur

Ja miałem prezentacje online w środę zaraz potem test badania mam jutro przez telefon, jeszcze 8 godzin day 0 test BHP i day 1.z Randstad.

Dejw

Szukam pomocy w sprawie testu dzisiaj oblałem go 3 razy i w wtorek mam powtórke bd wdzięczny za pomoc

@Dejw

Jakiego testu szczerości czy na Day 0 i jak można Ci pomóc

ioi

Witam czy jak zacznę pracę po 8 listopada to będe mieć dalej 24zł brutto na godzine ??

Lenka
@ioi

O To samo pytałam właśnie w biurze i podobno tak

@ioi

Dodatek ten bedzie wyplacony z styczniowa wypłatą

Alex
@ioi

Podobno tak proporcjonalnie do przepracowanych godzin .

Mati
@ioi

Oczywiście wszystko jest uwarunkowane w taki sposób byś nie dostał, z Twojej strony przychodzenie według grafiku, żadnych spóźnień, urlopów itd i posłuszeństwo. Dodatkowo jest jeden haczyk muszą przedłużyć umowę w grudniu powodów nieprzedłużenia nie muszą podawać.

@Mati

Najgorzej jak dzień przed końcem terminu złamiesz palec i dostaniesz L4 i cały bonus za sezon przepada. Jeszcze lepiej, że jest pandemia a ludzie będą z zbijać gorączkę byle by wejść na magazyn i nie stracić bonusu. Jak takie bonusy się mają do tego żeby zostać w domu w razie objawów korony :-D

Pytanko

Hej czy nieobecność usprawiedliwiona jest normalnie płatna ? Czy jak to wygląda?

@Pytanko

Zależy o co dokładniej chodzi. Jeśli o L4 to 80% dniówki.

@Ona

Z winy agencji nie pojawiłam się w pracy i powiedzieli że mam nieobecność usprawiedliwiona

@Ona

O teraz się zastanawiam czy ten dzień jest normalnie płatny bo to z ich winy jest ta sytuacja czy coś odjęte jest

@Pytanko

Po każdym miesiącu przepracowanym masz 2 dni urlopu ale go musi zaakceptować menago więc stawiam, że masz urlop bezpłatny po prostu albo urlop na żądanie, który też jest bezpłatny w przypadku agencji

Mati
@Pytanko

Nie nie masz płatny ten dzień, płatny może być urlop.

Iwona

Co to za kod zmiany? Krem IB PRLT254?

regulamin 4zł brutto

Zna ktoś i mógłby przedstawić dokładniejszy regulamin tego dodatku 4zł brutto ? to nieważne jak długo się będzie pracować i kiedy zacznie to się go otrzymuje w tym okresie czy trzeba przepracować od początku i do końca tego okresu ? bo rożne informacje do mnie docierają

@regulamin 4zł brutto

Musisz przepracować od 8 listopada do 26 grudnia wszystkie grafikowe dni bez L4 itd jeśli spełnisz ten warunek to do wypłaty 10 stycznia dostaniesz bonus te 4 brutto za te wszystkie godziny w tym okresie

@regulamin 4zł brutto

Musisz od 08.11.2020 do 26.12.2020 przepracowac ten okres zgodnie ze swoim grafikiem

regulamin 4 zł brutto
@Tomek

Trochę to smieszne bo umowa jest na miesiąc i mimo że zacznę teraz to może sie okazać ze z jakiegoś powodu mi nie przedłuża o grudzien i za listopad nie dostane 24 za godzine tylko normalnie 20zł brutto ? tak ?

Fila
@regulamin 4 zł brutto

Mi powiedzieli w biurze zw nie muszę być zatrudniona od 8.11 żeby dostać dodatek

@Fila

Tak wyglądały powiadomienia które zostały wysłane do pracowników "Już wkrótce czeka nas szczyt sezonu zakupowego. Chcemy nagrodzić Wasze zaangażowanie w tym okresie, dlatego wprowadzamy Świąteczny Dodatek do wynagrodzenia. Jedyne, co należy zrobić, aby go otrzymać, to od 8 listopada do 26 grudnia 2020 przychodzić do pracy zgodnie ze swoim grafikiem i zostać w zatrudnieniu do końca roku. W styczniu, z wypłatą grudniową czekać będzie na Was miła niespodzianka - dodatkowe 4 zł brutto od KAŻDEJ przepracowanej w tym czasie godziny!"

ON
@Ona

No to co z osobami zatrudnionymi w tym czasie ale właśnie po 8 , pracowali by za podstawowe 20. Trochę by to było nie fair..Ale to agencje wiec bym się nie zdziwił.

@ON

Zgadzam się ale co zrobić i to Amazon ustala zasady nie Agencje agencja tylko pośredniczy. Tak samo było w czerwcu. Był dodatek 1000 brutto za przepracowany czerwiec dla każdego ale jak zostałeś zatrudniony 2 czerwca to już Ci się nie należał chociaż też przepracowałeś cały czerwiec bez jednego dnia. Mogli by to jakoś procentowo obliczyć i dawać za te dni co człowiek przepracował no ale cóż

A. P

Do ilu dni mogę spodziewać się telefonu od konaultata, aby umówić się na dalsze kroki rekrutacji i badania medycyny pracy?

Joasia
@A. P

Tak do około dwóch lat.

Emil

Cześć , day 0 miałem 13.10 czekam dalej na grafik ile mogę jeszcze czekać jakieś rady ?

Emil
@Emil

Dodam ze jestem z Adecco

Szymon
@Emil

A nie próbowałeś zadzwonić do Agencji i się zapytać ?

Zetka

Hejka. Pracuje w Amazonie od połowy września. We wrześniu wszystko było ok. W listopadzie odwołali mi parę razy dni robocze t. j Miałam przyjść do pracy w środę a tu nagle we wtorek dzwoni telefon i okazuje się że do pracy mam przyjść dopiero w następną środę. Teraz zaczął się listopad, jutro miałam iść do pracy a tu powtórka z rozrywki. Mam przyjść ale dopiero za tydzień. Może ktoś wie dlaczego tak jest że inni robią nadgodziny a mi dniówki odwołują. Ciekawa jestem jak będzie wypłata z tymi odjętymi dniówkami wyglądała?

Kinga

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Addeco? Pogubiłam się już, bo powiedziano mi tylko, że rozmowa albo online albo telefonicznie, zależy co wybiorę, ale gdzie mam to wybrać, na meila zostało mi przesłane tylko przypomnienie o zbliżającej się rozmowie, nic więcej. A sama rozmowa? Mam przygotować się na jakieś podchwytliwe pytania?

@Kinga

Objerzysz prezentację na necie i jedyne pytania jakie będą to: "czy masz jakieś pytania?", "czy po obejrzeniu prezentacji jesteś nadal zainteresowana" i "czy chcesz korzystać z busa Amazon, jeśli tak to z jakiego przystanku?" I tyle. Tam biorą wszystkich jak leci a to czy Cię przyjmą zależy od testów na uczciwość, które dostaniesz na maila

Kinga
@Ona

Dziękuję za odpowiedź;) miłego dnia :D

Animkka
@Kinga

Ja miałam test

@Ona

Ja nie dostałam żadnych testów uczciwości a jutro mam już day0. Więc jak to wygląda?

@Anna

Jesteś pewnie z Adecco

Z Randstad

On

Jakie jest fajne stanowisko pracy, pracuje na picku i strasznie nudna ta robota, zamknięty w klatce nawet nie ma się do kogo odezwać... jest szansa zmienić na coś ciekawszego ?

@On

Tak wygląda praca w Amazonie. Ja jestem na packu i mam podobnie tylko ja pakuję to do kartonów produkty i też nie mam do kogo się odezwać a do tego ciągły hałas na singlu a Ty masz przynajmniej spokój od tego łomotu. Taka inna praca niż na "taśmie" to chyba tylko rozładunek tirów itd ale to pewnie też nudzi po jakimś czasie i też sobie nie pogadasz bo musisz robić swoje

Hej, miałam umowę od 27.09 do 31.10 niestety złamałam nogę i jestem od 29 na l4, dostałam SMS od agencji o przedłużeniu umowy na listopad, ale rozumie, że ona automatycznie wygaśnie w dniu dzisiejszym. Bardzo mi szkoda, bo praca mi bardzo odpowiadała ale niestety siłą wyższa. Mam pytanie odnośnie zasiłku chorobowego, czy orientuje się ktoś czy ZUS wypłaci mi ew. Zasiłek? Nie wiem ile będę na l4 ale na pewno dłużej niż miesiąc. I jeśli po l4 będę chciała wrócić do pracy to czy muszę na nowo przechodzić cała rekrutację? Dodam, że Amazon był zadowolony z mojej pracy.

Ona

Tak musisz na nowo wszystko przechodzić. Za nieprzedłużenie umowy czy też L4 są karencję także jeden wróci po miesiącu drugi po trzech a trzeci nawet po pół roku nie ma możliwości powrotu i nikt nie powie od czego to zależy. Na resztę nie znam odpowiedzi, polecam zadzwonić do agencji tam dowiesz się więcej i zapytaj o ewentualny powrót

ktoś

Jeżeli dostałaś smsa to masz przedłużoną umowe na listopad ,za l4 mogą ci nie przedłużyć na grudzień

Strajk Kobiet

Zasiłek chorobowy oczywiście, że dostaniesz. Jestem zatrudniona na umowę o pracę i w tym czasie masz L4 to oczywiście, że dostaniesz 80% pensji. I z tego co wiem to po zwolnieniu z pracy jeśli wciąż jesteś chora to będziesz dostawała pieniądze. Chociaż może musisz mieć ileś miesięcy składkowych...chyba pół roku.

@ktoś

A jak ma podpisać umowę ze złamaną nogą?

@Ona

Umowę podpisze na zakładzie, dzięki za wszystkie informacje. Szkoda tylko że w grudniu nie przedłuża, bo zamierzałam zaraz wrócić po l4 ale zobaczymy co bedzie

Bu

Hej czy jeżeli w tym okresie co jest dodatek 4 zł mogę wziąć switcha czy ten dodatek się wtedy traci ?

@Bu

Switcha można brać widziałam wczoraj na kantynie info na tv wyświetlali. Jak zrobisz switcha i przyjdziesz wtedy to jest ok. Frekwencję masz 100%

Asia

Hej!! MM pytanie. Jestem kobieta i zaczynam prace w amazon. Jakie stanowiska polecacie? Np gdzie leci fajnie czas albo i ogólnie. Jak wyglada to z zarobkami np na cały etat a jak na weekendy..

kandydat
@Asia

a kiedy zaczynasz

@Asia

Tam się stanowisk nie wybiera. Ogólnie trafisz na pick, pack może stow. To wszystko jest praca jak na "taśmie" stoisz 10h i wykonujesz w kółko to samo. Nie ma podziału na mężczyźni i kobiety bo w tej pracy najtrudniejsze co jest to wystać 10h w tej monotonii. Tak samo wyglądają zarobki, różnica jest tylko w ilości godzin. 20 brutto plus do 15% premii

Powiem tak. Mam kilkanaście lat pracy za sobą. Przyszedłem do Amazona dorobić na weekend. Co jest na plus dla mnie? Bezpieczeństwo Standardy W dobie wirusa dbają o to żeby 2m zachować, płyny dezynfekcyjne na każdym kroku. Dojazdy za free mimo tego że jeżdżę swoim autem. Darmowe napoje (kawa, herbata) Darmowe obiady (usunięte przez administratora) Minus : Stawka nie zachęca Duza rotacja Brak umow na stałe. Monotonia

San

Najlepszych Pracowników zapraszamy do Johnson Matthey Clean Air w Gliwicach (strefa). REKRUTUJEMY i zatrudniamy bezpośrednio! Stawka zasadnicza na Dział Washcoat - 4000 PLN / wózkowi - 4250, a do tego WSZYSCY: premia miesięczna + 15% za pracę w systemie 4 brygad. U nas się pracuje, zarabia i NIE ODCHODZI :)

@San

Pół etatu w weekendy, jest taka opcja?

Animkka
@San

Ale opinie nie za ciekawe

@Ona

Nie wiem, ale fajna ekipa, mozna dopytac. Kasa stala, nie tylko na sezon.

@Animkka

Te nieciekawe to pisane przez kilku kolesi, z ktorymi firma sie ostatnio pozegnala. Nie nosili maseczek, olewali bhp, nie szanowali ludzi, a teraz zal d* sciska. Bywa. W sumie fajma ekipa i nowa firma, mozna awansowac itp. Dla angoli atmosfera i bycie ok dla ludzi jest wazne. Naprawde jest bardzo ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 923.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 548, z czego 106 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3