Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

Eryk

Jeśli dostałem email, że skontaktują sie ze mną jeśli będą mieli wolne stanowiska to lepiej szukać innej roboty?

@Eryk

Na razie jest za dużo chętnych i zrobił się zator, więc trzeba przeczekać

Cześć. Jak wygląda sytuacja że zmianami w Amazonie Gliwice. Czy jak się zatrudniam mogę wybrać czy chce pracować w tygodniu czy w weekendy, czy narzucają to odgórnie?

Ola
@Zainteresowany

Pracujesz tak jak ciekawa, można po MC się przeniesc, o ile szczęście dopisze ????

Ola
@Zainteresowany

Sorki, podpowiadacz. Pracujesz tak jak ci każą

@Zainteresowany

W weekendy to pół etatu a cały etat może być od niedzieli do Środy, od środy do soboty, później w tygodniu z wolną środą i weekendem. Dostajesz losowo

Pola

Nadgodziny 11 listopada czyli w święto są 100 % płatne czy więcej ?

Pack
@Pola

100%

kandydatka

Czy jak rozpoczynam pracę od grudnia obowiązuje mnie dodatek świąteczny tzn dodatkowe 4zł brutto na godzinę?

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Adecco

Pasek wynagrodzeniowy dostaje się zawsze na maila czy jak to wygląda w agencji ?

@Adecco

Randstad na maila, Adecco osobiście w agencji albo na miejscu w Amazonie w formie papierowej

Przerażona

Witajcie. Będę mieć 6 NN i nie wiem co mam teraz zrobić :/ Nie mogłam przyjechać do pracy od początku listopada i w tym tygodniu również nie będę mogła przez dwa dni :/ :/ Problemy życiowe. Nie mam żadnych urlopów, więc wlepią mi NN. Co ja mam zrobić? Jestem zrozpaczona i wystraszona...

Perelka
@Przerażona

Myśli się chyba przed. L4. Masz NN masz zwolnienie.

@Przerażona

Nikt Cię nie zje, więc się nie bój ale też nikt nie chce pracownika, który się nie wywiazuje z obowiązków. Podpisanie umowy do czegoś zobowiązuje. Ja na Twoim miejscu podpisała bym tego pierwszego dnia rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, żeby być fair i spróbowała się ponownie zatrudnić jak już będę miała czas na pracę i będę dyspozycyjna. Nic Ci nie zrobią ale podziękują Ci za współpracę bo nie wywiazałaś się ze swoich obowiązków i nie zrobiłaś nic żeby rozwiązać sprawę np tak jak pisałam kulturalnie się zwolnić samemu i załatwić swoje sprawy na spokojnie.

kandydat

Ile wychodzi za godzinę na ręke ? jest to liczone jak umowa o pracę?(netto brutto) dodatek 4 zł jak bedzie wypłacany?

@kandydat

Zależy od składek, wieku itd. W styczniu z grudniową wypłatą

@Ona

A to są różne składki w Amazonie? Chyba o umowę tymczasowa są jednakowe prócz jakiś ulg dla studentów

@Kandydat

O jakich ulgach dla studentów mówisz ?

Kandydatka

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie tej ankiety /kwestionariusz... I czy każdy miał pytanie odnośnie używek i kradzieży. Trudno momentami było odpowiedzieć bo na chwilę obecną mnie miałam styczności z ludźmi którzy by kradli z miejsca pracy czy chodzili pod wpływem. Rozumiem że to magazyn i różnic ludzie tam mogą się przewijać. (rekrutacja online) ale jaki jest sens tej ankiety i po jakim czasie otrzymało się skierowanie na badania... Pozdrawiam

Witam

Hej jak wezmę urlop to dodatek 4 zł mi całkowicie przepada czy tylko nie będę miał tego dodatku w dniu urlopowym ?

@Witam

W dniu urlopowym.

Kamila

Cześć wszystkim. Czy w sytuacji, kiedy mi nie przedłużyli umowy na listopad, mogę ubiegać się o pracę w sosnowcu, czy tam też mam zamkniętą już drogę?

@Kamila

Spróbować możesz ale myślę, że system Amazona z bazą danych obejmuje wszystkie magazyny. Ja na stronie Amazonu mam w profilu wszystkie magazyny do jakich aplikowałam, więc oni też to widzą a nawet więcej. I jeśli masz tam jakiegoś bana to możesz go mieć na wszystkie magazyny ale spróbować nie zaszkodzi

Larson

Czy można wziąść urlop na żądanie bezpłatny jeśli się nie ma urlopu wypoczynkowego?

@Larson

Jeśli menago się zgodzi to tak ale chyba już będzie szlaban na urlopy a do tego stracisz te 4 brutto jeśli po 8 listopada weźmiesz urlop

Eto
@Ona

Moze zadzwonić telefonicznie przed pracą że go nie będzie i to będzie bezpłatny dzień nie raz tak dzwoniłem. Jeśli weźmie po 8smym listopada to dodatek 4zl zabiorą mu za cały tydzień w którym wziol wolne.

Eto
@Eto

Za dzień w którym go nie będzie nie za cały tydzień

Marjan
@Eto

Z tego co wiem zabiorą dodatek 4 brutto za cały tydzień jak Ciebie nie będzie w jeden dzień

Ulka
@Marjan

Nie, nie zabiorą, będzie mieć o 1 dzień mniej liczony do tego 4 zł brutto

Majka

Czy można dziś liczyć na przelew? Ktoś juz coś wie? :)

@Majka

Jakby 10 był biuro albo w niedzielę to jak najbardziej ale że w poniedziałek jest dopiero 9 to nie ma opcji żeby było dziesiaj. W poniedziałek najwcześniej

Majka

Dzieki

Mirex

W co tam się ubrać na hali jest ciepło czy zimno ,czy jest gdzie zostawić kurtkę bo te szafki takie wąskie jak to wygląda.?

@Mirex

Dokładnie jest 21 stopni. Plus praca fizyczna to wiadomo. 80% ludzi ma krótki rękawek część ma bluzy ale później i tak je ściągają i wieszają na stanowiskach. Szafki są wąskie ale dość wysokie i na górze masz dwa "wieszaczki" to możesz spokojnie powiesić kurtkę. Jakiś płaszcz czy mega wielka kurtka to może być problem ale taka zwykła kurtka wejdzie na spokojnie a na dole pod kurtka plecak i już

Mirex

Ok dzięki za pomoc.

Karol

Czy zadzwonienie przed pracą że mnie nie będzie, a nie mam już UŻ, będzie się wiązało z NN? Czy to będzie wpisane jako urlop bezpłatny? Bo mi jedna pani z infolinii powiedziała, że to będzie wpisane jako bezpłatny urlop, bo usprawiedliwiam swoją nieobecność. Potem dzwoniłem drugi raz, to inna pani mi powiedziała, że to będzie NN. Idzie zwariować :/ Proszę niech mi ktoś powie kto tam dłużej pracuje i wie jak to wygląda.

Ka345
@Karol

Jak mi wiadomo to powinno to być jako urlop na żądanie bezpłatny

Dziś miałem Day 1 i wynikło małe zamieszanie, ponieważ instruktorka opowiadała o zegarach że trzeba odbijać ale podobno my tego dnia nie mieliśmy tego robić..po czym z informacji innych wyszło że już na przerwę obiadową, i koniec niby miałem.. Jedyne co to odbiłem się na wejście i wyjście z magazynu, no i oczywiście jak zacząłem już pracę po szkoleniu. Czy wszystko będzie w porządku i się zgadzać że byłem te 10h czy jednak gdzieś się pytać..agencja czy co?..trochę się martwię żeby nie było

@Nowy

Chodzi mi że jedyne odbicie to miałem zalogowanie się na stanowisko i wylogowanie..ale niby też tam przy wyjściu trzeba.jak to teraz wygląda

Powiedzcie mi jak do amazona zgłosić l4 i czy trzeba je dostarczyć?

Iwona

A gdzie mogę znaleźć kod zmiany?

Kamila
@Iwona

Hej mam ten sam KOD i ta sama zmianę i też się zastanawiam bo zaczynam od jutra

kandydat
@Kamila

PRACUJESZ NA WEEKENDY ? JUTRO ZACZYNASZ? KIEDY MIAŁAS DZIEŃ 0?

@Kamila

Na którą jutro?Kod jest zapisany na grafiku u góry

@Iwona

A pani na pełny etat czy tylko weekendy ? Kiedy miała pani dzień zero ?

Ja tylko na weekendy.Dzien 0 miałam w środę

A na nocki czy rano?

Nocki

A ty lenka? Jakie zmiany

@Kandydat

Ja weekendy na rano ale jeszcze nawet nie miałam day0. Miałam mieć w zeszłym tyg ale podobno był day0 tylko dla nockę, dla dniowek w przyszłym tyg PODOBNO

@Lenka

Ja miałam day 0 dawno dwa razy mi przekładali przyjście chyva nie potrzebują lidzi na dniówki ale tez mam być w pracy 14.11

@Kandydat

A że będzie day0 to dzwonia z biura czy wysyłają maila?

@Lenka

Smsa albo maila wysyłają z datą, godzina i linkiem do strony

Amazon

Jeżeli pracuje na pół etatu i mam w grafiku zapisane jeden dzień godz 6:30 - 10:30 to mogę iść o 10:30 normalnie do domu czy muszę to gdzieś zgłosić że wychodzę szybciej?

@Amazon

Teoretycznie możesz wyjść nic złego nie robisz ale dla spokoju powiedz o tym liderowi on Cię nie zje a w razie np pożaru będzie wiadomo, że Ciebie nie ma na magazynie i nie trzeba będzie szukać. Mnie liderka się zawsze sama pytała czy idę czy zostaję do końca

Witam, ile można zarobić za cały przepracowany miesiąc po odtrąceniu wszystkich podatków i składek?

Kwarantanna

Hej! Pracuje już miesiąc, obecnie jestem na kwarantannie. Mam pytanie odnośnie dodatku świątecznego, czy ktos wie czy osoby na kwarantannie, ktore nie beda pracowac od 8.11 tylko po skończeniu izolacji otrzymają rowniez ten dodatek 4 zł do godziny ?

Perelka
@Kwarantanna

Nie, dodatek dostajesz za przepracowany godziny. Nie za l4, nie za kwarantanne.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 923.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 548, z czego 106 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3