Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

Endriu

Przyjechałem Tirem do Amazon Gliwice KTW3 z dostawą. Przyjęcie było ok,ale gdy przyszedłem do pokoju kierowców zaczepił mnie mężczyzna z kontroli i doczepil się do mojego polaru odblaskowego w kolorze seledynowym który został zakupion w sklepie z odzieżą roboczą. W całej Europie nigdzie nie było problemów do tego ubioru tylko w tym Amazonie

Amazon płaci równo 10 czy można liczyć że wypłata będzie wcześniej?

Jmyoshi

Siema jeżeli poleciłem pracownika i do 31 będzie pracował a w tym okresie wezne urlop to tracę pieniądze za polecenie czy nie ?

Animek
@Jmyoshi

Chyba nie. Jeżeli przepracuje określony czas to pieniądze ci się należą. Mi powiedzieli że nawet jeżeli się zwolnię a on przepracuje to co musi to pieniądze będą mi przysługiwać.

PochwoGryz

Emaaa Mam kilka pytań odnośnie tego (usunięte przez administratora) jakim jest (Farmazon) 1. Ile trwa konwersja 2. Co trzeba zrobić żeby kłócić się z GM. narazie udało mi się zaliczyć 2x seniorkę. ???? A teraz kilka słów na temat asertywności. Ludzi nie pojęcie się mówić tego co myślicie a tym bardziej jak zapier#lacie za 2/3 A tak od siebie jak podejmujecie rozmowę to starajcie się podejść do tego z głową, psychicznie, i argumentacyjne. I uwierzcie mi nawet senior z wami pójdzie na ugodę ????

@PochwoGryz

Co to za bełkot? XD

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Wielka Loteria Amazon podczas której można wygrać bony dotyczy tylko pracowników amazon, czy agencyjnych też?

Nora

Hejka mam pytanie jak to jest z tymi normami i błędami pracuje już któryś dzień? Jestem na picku. Mówią, że trzeba 330 zrobić ale mi się pot po (usunięte przez administratora) leje przy 300 i jestem przy tym już naprawdę zmęczona. Nie chodzi tutaj, że się opiepszam. Ale mam problem z wyjmowaniem czasami rzeczy z regału albo są sytuację gdzie praca zostaje spowolniona albo wręcz wstrzymana nie z mojej winy. Drugiego dnia mojej pracy zrobiłam 3 błędy i podeszła do mnie istrukorka, 2 tygodnie później, że mam pierwsza uwagę i jeszcze 2, i nie przedłuża mi umowy. Serio się staram ale czy to tak ma wyglądać cały czas? Takie poganianie i zastraszanie?

Kumaty
@Nora

Szukają błędów u pracowników gdyż na koniec grudnia pozbędą się pewnie kolejne setki osób bo sezonie świątecznym. Tymi błędami chcą mieć "czyste sumienie" a raczej pretekst do nie przedłużenia umowy. Mi nie przedłużono na grudzień, a mam już nową pracę bez pośredniaków, weekendów i poganiania. Płaca 3600 na miesiąc więc niewiele mniej niż w Amazonie z dodatkami, które i tak są niepewne.

AS
@Kumaty

A gdzie taka praca ? Poleca ktoś jakaś pracę okolice Gliwice Żory itp?

@Nora

Normy są wyłączone z powodu koronawirusa czyli nie dostaniesz adapta takiej notatki po których zwalniają. Oni tylko tak sobie obserwują normy i poganiają bo takie mają wskazówki z góry ale tym się nie należy przejmować. Zrobisz 330 to Ci podniosą do 360. Tutaj nie chodzi o to aby kogoś zadowolić tylko wycisnąć z Ciebie jak najwięcej. Jak zobaczą, że da się więcej to będą wymagać więcej. Ja nigdy nie wyrabiam norm i pracuję od początku KTW3. Rób swoim tempem nie przeginaj ani w tył ani w przód a będzie dobrze. Natomiast w miesiącach gdzie są normy każdego opieprzają bo część ludzi da się sterroryzować i będą robić więcej choćby mieli paść tam na stanowisku pracy a im to na rękę. Do tego ważniejsze od norm jest właśnie nie mieć błędów. Jak robisz błędy to albo klient jest nie zadowolony albo ktoś musi poprawić po Tobie te błędy i to jest gorsze od niewyrobienia normy. Za brak normy tylko upominają a za błędy są adapty czyli notatki a za notatki zwalniają. Jak robisz coś źle i przyjdzie instruktor to pół biedy. Gorzej jak po wizycie instruktora dalej robisz te same błędy. Dla nich to jasny sygnał że nie wyciągnęłaś lekcji albo masz to gdzieś. Uważaj na błędy a normą się na razie nie przejmuj tylko nie przesadzaj z obniżeniem wydajności, rób tyle co zawsze ???? Jak ktoś przyjdzie w sprawie normy to powiedz, że robisz co możesz i temat będzie zamknięty. Nie pyskuj nikomu ani nie kręć powiedz zgodnie z prawdą, że się starasz i tyle. Nie stresuj się, będzie dobrze ????

Lol

Hej złożyłam wniosek o urlop na atoz i został zaakceptowany ale pokazuje mi na aplikacji że za ten dzień mam nieobecność nieusprawiedliwiona . To jakiś błąd aplikacji czy od razu skontaktować się z działem HR ?

@Lol

Jesteś pewna, że był zaakceptowany? W grafiku ten dzień był jako holiday? Tak czy inaczej musisz to wyjaśnić w HR żeby mieć zapłacone

Juleczka

Czy jest coś takiego jak premia kwartalna i jest także dla półetatowców? Jeśli tak to czy dla wszystkich czy tylko dla tych z Amazon i ile wynosi?

@Juleczka

Nie ma takiej premii. Jest tylko premia co miesiąc 8% za obecność i do 7% za wydajność całego magazynu czyli w sumie do 15% miesięcznie dla tych pod Amazonem i dla tych pod agencjami

Co i jak
@Ona

Warto dodać że pracownicy weekendowi nie mają żadnych premi, nawet frekwencyjnej, nie wiem jak na pół etatu Ale nie spodziewał bym się czegoś innego, sam myślałem że praca spoko nie słuchałem negatywnych opini pracowałem od września do dziś sam się zwolnilem po ciągłych upomnieniach w tym miesiącu za norme oraz uwaga za to że wylogowalem się na 8 minut aby skorzystać z toalety, I to tylko kawałek opowieści o tym jak to tam wygląda, idźcie pracujecie, sami zobaczycie, ludzie bez ambicji i szacunku do siebie będa sobie chwalic, dodam że te obiady to też jakieś ochlapy jak dla jeńców obozowych(jakość tego jedzenia)wiadomo jak za złotówkę nie ma się co spodziewać Ale bez przesady, każda osoba która zna swoją wartość i ma jakieś ambicje nie pozwoli sobie na takie traktowanie pracując w pocie czoła nie mogąc pójść się załatwić potrzebe fizjologiczna poza przerwa.

@Co i jak

Pracuję na pół etatu i mam wszystkie premie, więc albo piszesz bzdury albo ktoś Cię okradł. Nie mamy tylko dodatków za przyjście na nadgodziny w dzień wolny ale mamy premię frekwencyjną, wydajnościową, bonusy takie jak 4 brutto i jak było w czerwcu 1000 brutto to my weekendowi mieliśmy 500 brutto. Więc albo ktoś Cię okradł, że nie dostałeś/aś albo celowo piszesz głupoty. Wystarczy zadzwonić na infolinię do agencji czy Amazona i się wszystkiego dowiesz.

@Co i jak

8minut do toalety to przesada!!2lub 4minut to max na toaletę.I za toaletę nie zwalniają i nie upominają proszę nie kłamać.Pracuje już tam jakiś czas i wiem co się dzieje tam.Teraz obiady są zadarmo i są rözne smaku .No jak ktoś je za3to mu zawsze mało będzie.

Ona

Ja chodzę kiedy muszę i na ile potrzebuję i jeszcze nikt mnie z tego nie rozliczył a pracuję już trochę

Inicjatywa Pracownicza!
@Juleczka

Nie dla dyskryminacji pracowników Amazon w Polsce! Najniższe premie! Największe wymagania! 1 grudnia 2020 r. Amazon Fulfillment Poland przekazał do konsultacji organizacjom związkowym regulamin "Bonusu grudniowego". Zaproponowana kwota dla pracowników zatrudnionych na pełny etat wyniosła 600 zł brutto (135 euro), ok. 470 zł netto. W tym samym czasie pracownicy Amazon z Niemiec, Hiszpanii, Włoch czy Francji otrzymają 300 euro, ze Stanów Zjednoczonych 300 dolarów, a z Wielkiej Brytanii 300 funtów. Gdy niemieckie magazyny Amazon strajkowały, Amazon w Polsce ogłosił obowiązkowe nadgodziny. Oznaczało to pracę po 11,5 godzin, wielogodzinne dojazdy, kilka godzin snu i olbrzymie wymagania, pomimo ciągłego zagrożenia związanego z koronawirusem. Jesteśmy kluczowymi pracownikami, dostarczającymi w pandemii niezbędne produkty głównie do Europy Zachodniej. Co dostajemy w zamian? Firma dorobiła się na nas fortuny i po raz kolejny jesteśmy traktowani jak tania siła robocza. Zarabiamy znacznie mniej, a ceny w innych krajach są niewiele niższe. Żywność jest w Polsce o 30% tańsza niż w Niemczech i tylko o 25% tańsza niż w Hiszpanii. Żyje nam się źle, a powodem są takie firmy jak Amazon, który po raz kolejny nie oferuje nam nawet połowy stawek z innych krajów. Związki działające w polskim Amazon, OZZ Inicjatywa Pracownicza i NSZZ Solidarność, mają 30 dni na zajęcie stanowiska względem propozycji spółki. Związki przeprowadzają konsultacje z członkami oraz pracownikami Amazon. Prosimy o udział w sondzie: 1. Wystarczy nam 600 zł. Związki zawodowe powinny zaakceptować propozycję Amazon 2. Chcemy więcej. Związki zawodowe powinny dalej negocjować z Amazon 3. Chcemy więcej. Negocjacje związków musimy wesprzeć zbiorowym naciskiem na firmę. Deklaruje wspólny udział w protestach (np. zwolnienie tempa pracy / noszeniu kamizelki "2 tys. dla każdego" i innych) Prosimy o odpowiedź tutaj: https://tiny.pl/7st6s Prosimy o udostępnianie!: https://www.facebook.com/IPAmazon/posts/1282753448749020 Komisja Międzyzakładowa OZZ Inicjatywa Pracownicza przy Amazon Fulfillment Poland sp. z. o.o. e-mail: ipamazon@wp.pl, tel.: 736-850-536

Ciekawska

Mam trochę nie typowe pytanie dla wtajemniczonych. Ale od początku, mój chłopak pracuje jako marshall w gliwicach.. twierdzi że po 10 godzinach został jeszcze 2 godziny choć nigdy mu się wcześniej nie zdarzyło. Moje pytanie, mam mu współczuć czy olać kłamce ?????

Haha
@Ciekawska

Nikt na yardzie ani gdziekolwiek nie robi dłużej niż 10 godzin. Olej chłopa

@Ciekawska

Gratuluję zaufania w związku :-D Po co z nim jesteś skoro mu nie ufasz? Dla wspólnej męki?

Ufam
@Ona

Ale kto kogo okłamuję ? Może on by się przyznał,a nie zmyślał w myśl jak cię nie złapią za rękę. To on ma więcej do stracenia. Nela to ty ?

Pula Liderów

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak biorą pod uwagę wykształcenie przy składaniu aplikacji na Team Ledera? W ulotkach ostatnim razem było tak: Wymagania: Min: roczny staż pracy, zero nagan oraz posiadać wykształcenie min zawodowe bądź średnie. Skoro napisali w ogłoszeniu zawodowe i średnie, to mam to rozumieć, ze nie biorą wykształcenia aż tak pod uwagę skoro nawet ludzie z zasadniczym zawodowym mogą na Team ledera aplikować? Chciałabym aplikować wraz z moja koleżanka, która niestety przez sytuacje rodzinna pozwoliła sobie skończyć tylko zasadnicza szkole zawodowa. Ma w planach liceum zaoczne, by mieć te „średnie” i właśnie nie wie, czy z zasadniczym zawodowym ma jakiekolwiek szanse by udało jej się przejść ten panel. Angielski nie jest problemem, tylko właśnie ta kwestia wykształcenia i jak oni na to patrzą. Czy jakaś Wyrozumiała osoba mogła by mi udzielić informacji na ten temat???? Będę bardzo wdzięczna!!

Nowa

Jak to jest z tymi normami na Stow? Tak naprawdę każdy gada inaczej i zbytnio nie wiem w co wierzyć :)

@Nowa

Menago spytaj. Po drugie normy się zmieniają im więcej jakaś zmiana robi tym wyższa norma później

Rankor
@Nowa

Nie ma żadnych norm, normy sa wstrzymane od marca ze względu na pandemie. Na stow wymagają by robić 250 na godzinę , ale różnie z tym bywa jedni robią ledwo 150 i nikt ich nie zwalnia ,a sa tacy co robią ponad 450.

@Rankor

Nie ma norm a co chwilę podchodzą i mówią ile się zrobiło ja jestem z picku i z 300 dzwigli dziś na 340...i człowiek się spieszy a ciężko jest ja zrobić bo jak po mału jeżdżąc pody bądź co chwilę pudla z którymi pikierzy się muszą szarpać to leci czas lub jak w moim przypadku jestem niska i co chwilę chodzę po drabince by coś siegnac i też mi czas leci a to cenne sekundy które tracę na pikowanie innej rzeczy a tu norma idzie w górę ohhh

Robson
@Ona

Wyrobienie normy to żaden problem codziennie robię miedzy 330 a 360 na h :)

@Robson

I niebawem podniosą Ci do 380 później 400 itd aż nie dasz rady i wtedy Ci podziękują :-) widać, że nigdy nie pracowałeś z normami i nie wiesz jak to działa. Jak robisz np 90 procent to trudno ale jak robisz 100% albo więcej to Ci podniosą bo pewnie da się z Ciebie więcej wycisnąć i tak aż już będziesz miał dość a przy spadku formy Ci podziękują bo już się wypompowłeś. Do tego policz sobie ile masz na godzinę i ile płacą Ci za sztukę z przeliczeniu. Im więcej robisz tym taniej im wychodzi a Ty wypłatę masz zawsze taką samą. Płacą Ci jakieś 5 i pół grosza za sztukę, zrobisz więcej wyjdzie jeszcze mniej i Ty się cieszysz a Bezos razem z Tobą :-D

Ziemowit Męczywół
@Robson

Jak ktoś jest stuknięty i narwany to może i 500 detali rozlokować, ale sam sobie tym bata nakręci, bo jeśli są małe produkty tzw drobnica to fakt idzie więcej zrobić, ale jak Ci przyjdą jak ostatnio praktycznie same duże, to normy brak, a po jakimś czasie Ci przyjdzie piesek i powie czemu tak mało? Rób, rób, dźwigaj normy a garb Ci sam urośnie i nikt Ci nawet za to że tyrałeś jak osioł nie podziękuje. Amen.

Hej jak się zalogować na atoz ? Pisze mi że mam podać login a jak wpisuje to mnie przywraca spowrotem że mam podać i tak w nieskończoność

Ona

Login ten z badge'a z małej litery bez polskich znaków. Jeśli wywala nadal to może jest problem techniczny z urządzeniem, oprogramowaniem czy też samą aplikacją.

Anka

Gdzie można starać się o konwersję pod amazon? Po jakim czasie pracy mozna się o takie coś starac?

@Anka

Na stronie Amazona w agencjach są ulotki jak to zrobić. Po 3 miesiacach

Witam czy od lutego zmiana weekendowa (pół etatu) ma się zmienić na czwartek piątek?

@Gość

Nie. Zmiana weekendowa zostaje bez zmian ale pojawia się możliwość pracy w tygodniu na pół etatu i jeśli by Ci w tygodniu bardziej odpowiadało niż na weekendy to możesz się zamienić

Bialymis

Hej wiecie na jakiej podstawie agencie mogą zwalniać w styczniu, czuje zagrożenie że będzie to maszyna losująca

@Bialymis

Agencje nie zwalniają bo umowy są na miesiąc to wygodniej nieprzedłużyć jej po prostu. Nie przedłużają osobom na L4, spóźnialskim i bumelantom. Nagana, niska wydajność i duża ilość błędów też może się do tego przyczynić chociaż ja robiłam błędy i z wydajności miestrzem nie jestem a pracuję nadal

Czy teraz cały czas będziemy musieli zostawać godzinę dłużej w pracy?

Eto
@Gość

Jaki dział?

@Eto

Chyba większość. Ja z packu/afe i zostają dłużej

Weronika

Hej miałam taką sytuacje że nikt nie poinformował mnie o zmianie grafiku, moja zmiana rozpoczyna sie w sobote a zadzwonili do mnie w piątek bo niby miałam wtedy byc w pracy, dostałam za ten dzień urlop na żądanie mimo że to nie było z mojej winy, czy ktos miał podobnie????

@Weronika

Jesteś pewna, że to zmiana grafiku? Bo czasem występują pomyłki i agencje dzwonią do ludzi w dni wolne i pytają czemu ich w pracy nie ma. Albo dzwonią do kogoś po nooce i pytają gdzie jest a człowiek w łóżku odsypia nockę.

Pracownik IB

Witam, czy ktoś z pracujących na back-u, obecnie nocna zmiana IB dojeżdża z Chorzowa? Jestem zainteresowany zbieraniem podpisów na stworzenie nowego przystanku. Pozdrawiam

Klaudia

Dlaczego rekrutacja została wstrzymana?

?

Skąd wiesz że rekrutacja wstrzymana? Kiedy aplikowalaś do Amazona

@?

5 listopada aplikowałam, a 16 dostałam sms, ze rekrutacja została wstrzymama

?

Z której agencji?

@?

Ja miałam dzień 0 28.10.2020 miałam zacząć już pare razy i jeszcze nie zaczęłam :P

@Kandydat

To jakieś żarty

@Klaudia

Nie chce nawet opisywać całej sytuacji ale zostałam potraktowana nie w porządku. Ja rozumiem ze mogą wystąpić przesunięcia ale postępowanie agencji jest dla mnie nie do przyjęcia.

@Klaudia

Ponieważ na razie jest więcej osób niż miejsc pracy.

@Weronika

na ship jest za mało ludzi z dużo pracy

@Łukasz Kuchta

A kobiety tam pracują?

Angelika
@Weronika

Też się właśnie zastanawiam czy pracują na dziale Ship kobiety

Saba
@Klaudia

Tp dziwne, bo ja 17 mialam prezentacje online i aktualnie czekam na lekarza....

Dobry
@Saba

No i pewnie na tym się zatrzyma dalsza rekrutacja i będzie tylko czekanie.

@Weronika

Jako instruktor jest u nas jedna, a tak to jako managerki. Ja niedługo przechodze na instruktora, tylko czekam na szkolenie

@Weronika

na kopertach przy boxach też kobiety pracowały, ewentualnie na briefy ( tam też są koperty i niema procesu)

Saba
@Dobry

Dokladnie tak jest, dzwonilam dziś i jestem na liscie oczekujących, generalnie mam dalej czekać...ciekawe czy cos z tego bedzie.

Maja
@Saba

Ja tez czekam.

@Klaudia

Została wstrzymana bo jest teraz w (usunięte przez administratora) ludzi... trzeba czekać. Myśle, że może ruszy po styczniu, aczkolwiek za dużo chętnych, za mało miejsca ;)

kandydat

najlepsze jest to ze po miesiącu od dnia zero rekrutacje trzeba przechodzic na nowo :D

Czy jeżeli do pracy jeździłam autem mogę teraz jeździć autobusem?

Ona

Tak ale musisz to zgłosić w agencji żeby wiedzieli ile busów wysyłać na ile osób

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 923.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 548, z czego 106 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3