Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

Hej co to za niespodzianka?

Hej, powie mi ktoś do kiedy są darmowe obiady?

Polos

Na razie do odwołania.

Wiedząca

Do 26 grudnia

zyzia

Cześć, są teraz jakieś obowiązkowe nadgodziny na pick'u? praca godzinę dłużej albo coś?

Pack

Powie mi ktoś, jak to jest na single packu, że mogę sprawdzać wszystko na monitorze i pakować według mnie dobrze a co jakiś czas pojawiają się komunikaty o trafieniu paczki na kick out, o jakiś nadwyżkach, i złych ilościach. Mam się martwić? Nikt do mnie z tym nie podchodzi, a wydaje mi się, że pakuje wszystko dobrze..

@Pack

Nie możesz pakować według Ciebie bo paczki są skanowane i ważone i jeśli pakujesz po swojemu to masz błędy. Jeśli pakujesz tak jak sugeruje komputer to masz dobrze, jeśli nie to masz źle. Sam widzisz, że Twoje paczki trafiają na kick out czyli ktoś je musi otworzyć, sprawdzić i zapakować poprawnie. Czyli jak widzisz do jednej paczki potrzeba dwóch osób a to już wskazuje na to, że należało by Cię zwolnić bo żadnego pożytku z Ciebie ;-) Te paczki jadą na wagę i jeśli dasz za dużo papieru to ona też musi zostać otwarta czy czasem nie wrzuciłeś tam jakiegoś gratisu. Jak karton jest za mały to paczka będzie za lekką i komputer stwierdzi, że czegoś w środku brakuje itd itd i wszystkie te paczki muszą zostać otwarte i sprawdzone a to generuje opóźnienia i koszty, więc ja bym się nie zdziwiła gdybyś został zwolniony tym bardziej, że mówisz, że masz coachingi na monitorze a nic sobie z tego nie robisz. To wszystko tam jest zaplanowane, przemyślane i ułożone w jakiś sposób, żeby to jak najlepiej działało a Ty robiąc coś po swojemu nabijasz sobie błędy. Ten dział gdzie te paczki później trafiają wysyła notatki do Twojego lidera, menago i oni jak będą mieli czas i chęci to przyjdą Cię upomnieć albo instruktor się pofatyguje jak będzie miał czas ale jak wszyscy będą zajęci to tylko te coachingi na ekranie monitora Ci się wyświetlą ale to nie oznacza, że nic takiego się nie dzieje bo jak przyjdzie im zwolnić w styczniu masę osób to osoby, które popełniają nagminnie ciągle te same błędy mogą znaleźć się na tej liście do zwolnienia. I nie piszę tego aby Cię straszyć czy coś bo życzę Ci jak najlepiej i dlatego też to napisałam, żebyś wiedział jak to wygląda i mógł się poprawić ;-)

Aldi
@Ona

Hej. Mi na cross treningu instruktorka powiedziała" To co pokazuje komputer zwiększają o 1( jak trzeba) zmniejszamy ile chcemy. Na pick tu rejon w jedną i drugą stronę o 1. Pozdrawiam

@Aldi

Kiedyś tak było a teraz są takie ściągi na stacjach i tam jest napisane z jakiego numeru na jaki można zmienić w górę i w dół.

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Hej, wiecie jak jest z 1 stycznia? Zmiana dzienna i nocna ma wolne ? Z góry dzięki za odpowiedź:)

Rysiu

1 styczeń jest święto wolnym od pracy. Ogłoszą nadgodziny.

Xxc

Pracuje od 11 mcy praca super zarobki z premia od 4000 do w dobrym m-cu 6000 posilki przewóz możliwośc awansu umowa przez zakład

anieczka27
@Xxc

Z kad taka kwota ?? Ja za niecały miesiąc bez jednego tygodnia pracy dostałam 1960

Eee
@anieczka27

Co znaczy "kad", czy nawet "kąd"? Jak już coś to piszemy "skąd"

Iit
@anieczka27

Kto ciezko pracuje szybko awansuje i jest doceniony

Aldi
@Xxc

Hej. A na jakim magazynie?

Witam, Czy na magazynie trzeba się bardzo nachodzic czy te roboty z półkami faktycznie pomagają?

Ona

Jeśli chodzi o pick to nie chodzisz wgl, stoisz w takiej klatce i podjeżdżają do Ciebie roboty z towarem, który odbierasz i skanujesz

Ona

Zobacz sobie filmiki na(usunięte przez administratora)jak wygląda praca w Amazon jest pokazane kilka działów

Hej. W jakich dniach są zmiany robocze i w jakich dniach. Wiem, że jest miesiąc nocek i miesiąc na dzień

@Marcin

Jest kilka zmian np niedziela - środa, środa - sobota, poniedziałek - piątek i w tym środa i weekend wolne no i jeszcze zmiana rodzicielska od wtorku do soboty dla rodziców dzieci do lat 4

Praca

Jak wygląda wyladunek towarów z tirow? Robią to pracownicy magazynu, czy jest to ciężka praca?

Przemek

Ja tam jeszcze nie pracowalem to niewiem jak tam się pracuje ale z tego co gadają inni ze dobrze i fajnie

Zxxxxx

Czy ktoś w KTW pracujący w weekendy również dostał taka słaba eyplate mysmy z koleżanka dostały ja 1015 zł a ona 1085 za niby te pół etatu. Jeden dzień był wolny a jeden pracowaliśmy tylko kilka godzin jakby ma to nie patrząc mieliśmy koło 60-65 godzin prZepracowanych

Niewiem
@Zxxxxx

za tyle godzin wychodzi 1200-1300 brutto bez premii więc w miarę by się chyba zgadzało

@Niewiem

Też jestem na pół etatu i potwierdzam. Więcej jest jak jest miesiąc 8-9 dni przepracowanych, nie ma przepustek i innych takich a jak jeszcze dorzucą dodatek za odzież to można mieć nawet 1400 plus premia. Jak jest chudy miesiąc i nie wypada akurat dodatek za odzież to wypłata lipna.

xyz
@Zxxxxx

To normalna wypłata xd jesteście na 40% etatu więc czego oczekujesz? Policz przepracowane godziny x20 zł to wyjdzie ci kwota brutto. Załóżmy 65x20= 1300 zł brutto, odliczając składki wychodzi około 1000 zl netto. Nie ma co narzekać.

Xxxxxs
@xyz

Ja jestem na pół etatu i to nie moja wina ze amazon nie potrafił mi zagwarantować 80 godzin w miesiącu bo za weekendy wychodziło tylko 65 godzin. Dopiero grudniowa umowę dali na 2/5 etatu listopadowa miałam na 1/2

EXxxxxs
@xyz

Druga sprawa gdzie te 15 % za frekwencję i wydajność które gwarantowali ? Dodatki za odzież i pranie Dodatki za godziny nocne ???

@Xxxxxs

Jak coś to na 40% etatu i to chyba wychodzi 70h na miesiąc z tym, że okres rozliczeniowy to 3 miesiące czyli można mieć w jednym miesiącu 100h w drugim 50h a w trzecim 60h i będzie ok bo wyszło 210h w ciągu trzech miesięcy

@EXxxxxs

Nie ma 15% tylko do 15%. 8 za frekwencyjną i do 7 za wydajność a najczęściej jest to 1-3%. Na pasku masz wyszczególnione, dodatek za pranie to 7zł około a raz na trzy miesiące masz za odzież około 70zł. Dosdatek za godziny nocne liczy się od 22:00 mam nadzieję, że trochę pomogam ;-)

Premia

Czy poza premią 15% i premią świąteczną jest jeszcze jakiś dodatek za pracę o okresie covida? Wiem że kiedyś był dlatego ciekawi mnie czy teraz też przysługuje... albo czy będzie.

Ciekawski
@Premia

+4zl brutto za każdą przepracowana godzinę aż do świąt i związki walczą o 600 brutto

@Ciekawski

Związki nie walczą o 600 brutto. Nasze związki jeszcze niczego nie wywalczyły. To propozycja Amazonu, gdyż związki w innych krajach wywalczyły dodatek za grudzień po 300 euro/dolarów (w zależności od państwa). Więc Amazon postanowił dać też coś (oczywiście mniej) w Polsce.

@Ania

Mniej? Każdy dostał 300 w takiej walucie jakiej zarabia a my mamy propozycję 600 bo wzięli pod uwagę to, że złotówka słabo stoi i jeszcze jakieś ale, że mało.

@Ona

Ona a widziałaś kurs dolara, czy euro? Chyba nie. Jakby zrobili 300 razy 3 to i tak wyszliby na plusie co do kosztów pracowniczych. A tak to jest żerowanie na słabszych.

@Ania

Wypłat na euro też nam nie przeliczają i w sklepie za chleb też euro nie płacimy, więc bez sensu mieszać do tego inne waluty.

@Ona

A powinni, gdyż koszty życia są na podobnym poziomie.

Czy po przepracowaniu miesiąc na pół etatu jest urlop na żądanie płatny?

Ona

Płatny po pół roku i odbierają za niego dzień urlopu.

lol

Jaka przysługuje ilość urlopu na żądanie?

Dziwne

Hej ile wychodzi za jeden dzień nadgodzin osoba poniżej ,26 roku życia ? Wiem że 40 brutto od razu mówię

@Dziwne

Skoro wiesz, że 40 brutto za godzinę to za 10h będzie 400 brutto :-D

Dziwne
@Ona

Tylko coś na pasku się nie zgadza dlatego pytam ;)

@Dziwne

Więc stawiam, że myślisz, że nie mają Ci nic odciągać bo nie masz 26 lat :-D każdemu odciągają składki a osobom poniżej 26 roku życia nie odciągają tylko podatku PIT ;-)

Ktos

czy jeśli prace wykonywałem od 18.11 to wypłata liczy się do 10.12 czy do końca listopada?

@Ktos

W grudniu dostajesz to co zarobiłeś w listopadzie. To co zarobisz w grudniu od 1 do ostatniego dostaniesz w styczniu it

Bialymis

Co może się stać jak zapomnę się odbić po długiej przerwie?

@Bialymis

Raczej powinno skorygować w systemie ale dla pewności lepiej sprawdzić w aplikacji "a to z" czy odbicie się skorygowało a jak mnie to skoczyć do agencji czy HR i powiedzieć jak wygląda sytuacja. Ja raz po przyjściu do pracy nie mogłam się odbić bo mi nie wczytywało bagda i na przerwie poszłam powiedzieć, że jestem ale się nie mogłam odbić i nie było problemu

Premia świąteczna jest wypłacana już teraz czy dopiero w styczniu?

Animkka

Styczeń

Bony są teraz przed świętami a jeśli chodzi o te 4 brutto to w styczniu

Ciekawski
@Anonim

Nie ma puki co zadnej premii świątecznej ogłoszonej...

@Ciekawski

Mamy 4 brutto premii za peak i są bony dla niebieskich do 1200 brutto. Jedyne czego nie potwierdzili to 600 brutto za grudzień

Szkolenie

Czy można na pół etatu zostać instruktorem albo mieć przynajmniej szkolenie na inny dział?

@Szkolenie

Tak

Endriu

Przyjechałem Tirem do Amazon Gliwice KTW3 z dostawą. Przyjęcie było ok,ale gdy przyszedłem do pokoju kierowców zaczepił mnie mężczyzna z kontroli i doczepil się do mojego polaru odblaskowego w kolorze seledynowym który został zakupion w sklepie z odzieżą roboczą. W całej Europie nigdzie nie było problemów do tego ubioru tylko w tym Amazonie

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 922.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 548, z czego 106 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3