Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

niedostępna

Ciężko jest tak stwierdzić czy polecać tę pracę czy nie... Więc nooo napiszę tylko tyleż odkąd jest Pick Time to ja w ogóle nie odpoczęłam.... Nawet są dodatkowo godziny obowiązkowe. Powinni wyluzować i też patrzeć na to, że nie każdy ma czas bo niedługo nadchodzą święta itd...

amazon
@niedostępna

nie ma godzin , obowiązkowych co ty kobieto bredzisz ?

nick

ma ktoś też day 1 w piątek? bo ja dalej nie wiem na którą godzinę mam przyjść, grafiku jeszcze nie dostałam, a jutro święto więc jutro też nic nie zdziałam

@nick

Do mnie zadzwonili dzisiaj rano i mam w piątek na 18.30 a miałam mieć na ranną zmianę.

Wandzia
@nick

Ja mam na rano ale dojadę rowerem

@Wandzia

a ja dalej nie dostałam grafiku xd dzwoniłam wczoraj i obiecali że będzie, ale nie ma. mogli chociaż sms napisać na którą mam jutro przyjść

@nick

To coś jest nie tak bo ja dzisiaj znowu dostałam smsa z przypomnieniem o jutrzejszym rozpoczęciu pracy.

@Aśka

zadzwonili mi tylko powiedzieć że nie ma już dla mnie miejsca :) a w sierpniu składałam aplikacje

Będę czekać
@nick

Mi napisali że mam czekać aż do odwołania.

@Będę czekać

Szczerze powiedziawszy nie ma na co czekać. Lepiej szukaj innej pracy bo to co się tutaj dzieje to kompletna porażka.

@Aśka

dokładnie, mają kandydatów głęboko gdzieś

Ciekawy
@Aśka

Co masz na myśli porażka jak inni dobrze zarabiają ..

@Ciekawy

Codziennie robią taki mętlik w głowie że pracować się odechciewa. Ja pracuje na tzw PAK i codziennie mam inne rozporządzenie. Jednego dnia mam zmniejszać kartony do 0, następnego się dowiaduje że mi tego nie wolno. No ewentualnie mogę je zmniejszyć ale tylko o jeden rozmiar. Codziennie też zmieniają zdanie co do rekomendacji. Raz mogę sama wybrać inne opakowanie do spakowania bombek lub nie kształtnego towaru jeżeli system wyznaczy mi spakować tego typu towar do tzw toreb a innym razem dowiaduje się że nie mam do tego uprawień. Co najlepsze to uprawnienia te nabywam 30 minut przed końcem zmiany bo wtedy można pakować wszystko jak się chce bo o tej godzinie rekomendacji już nie ma. Codziennie też linka transportująca przesyłki się zawiesza i wtedy zaczyna się czyste szaleństwo. Raz mówią nam że w takim wypadku mamy układać przesyłki za sobą na ziemi a innym razem że przecież nie może to tak leżeć tylko mam je układać za sobą ale w pustych pojemnikach. Do tego mam jeszcze za plecami albo na mojej drodze ewakuacji przy wyjściu ze swojego stanowiska poukładane pojemniki z towarem bo za wolno je ściągamy z linki. Aaa jeszcze zapomniałam że za plecami zawsze jeszcze mam pusty pojemnik na ewentualne rekomendacje i coraz mniej miejsca na jakiekolwiek wyrobienie tzw norm. Co do norm to też codziennie słyszę coś innego. Gdy spakowałam 93 paczki na godzinę to usłyszałam że jest super i że wyrabiam normę a za dwa dni miałam 97 to liderka powiedziała mi że mam podkręcić tempo i wyrobić przy najmniej 110 bo norma na tym dziale to 120. Teoretycznie tak jak chaotyczny jest mój wpis tutaj tak chaotyczna jest każda dniuwka w tej pracy. Naprawdę nie wiem czy te pieniądze warte są tej nerwówki i codziennej dezorientacji.

Do wszystkich kandydujących do pracy w Amazon mam jedną radę... szukajcie pracy gdzie indziej. Cały proces rekrutacji jest tak pogmatwany, o wszystko trzeba dzwonić i pytać tysiąc razy, bo dostaje się sprzeczne informacje. Rekruter nie zna odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące zatrudnienia. Na maila dostałam grafik, na którym były podane dwie godziny rozpoczęcia na dzień 1, po telefonie do agencji z pytaniem na jaką godzinę mam się zjawić w pracy Pani w systemie widziała jeszcze inną godzinę. Także niezły bałagan tam mają. W dodatku te umowy niby o prace, super luksus, reklamują się z tym wszędzie gdzie się da, ale nigdzie nie wspomną, że nie ma co liczyć na stałą współpracę, bo umowy są podpisywane z miesiąca na miesiąc i możesz dowiedzieć się ostatniego dnia miesiąca, że już jutro nie pracujesz. A ta cała konwersja pod Amazon to ruletka, możesz być super pracownikiem, wyrabiać wszystkie normy, ale jak nie mają wakatów to po prostu Cię wywalają. To jest kpina z pracownika. Oczekiwania z kosmosu, pytania w testach są wręcz śmieszne. Nie traktują tam ludzi poważnie, więc jeśli oczekujecie poważnego podejścia do pracownika ze strony pracodawcy i szukacie stałego zatrudnienia to omijajcie Amazon i trzymam kciuki, że znajdziecie pracę gdzie indziej. Powodzenia!

@123

Odwołuje swoje słowa. Zdenerwowałem się, bo nie dali mi konwersji. Po napisaniu posta zadzwoniła do mnie pani z agencji i okazało się, że zaszła pomyłka i jestem już pod Amazonem! Teraz mogę spełniać marzenia. Polecam tę firmę.

@123

W 100 % się ze wszystkim zgadzam co tutaj napisałeś.

Nieznajomy
@123

Jesteś zwykłą cipa jak nie dają to mieszasz z błotem a jak dają to po dupie calujesz

@Nieznajomy

Zazdrościsz mi i tyle. Ty pewnie do końca grudnia i zaczynasz szukać nowej roboty :)

Haj

Tak jest

Menedżerka

zapraszam na stow zawsze znajdziemy sposob by zająć czymś głowe i mamy pomocnych liderów

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.

Ty

A gdzie ma pracować? Ty najchętniej może byś ją zwolniła

Dx

Ponoć badania lekarskie są niewiarygodne jak ludzie pracują długo i taki szkodliwym świetle powinni być Zbadani powtórnie wzrok .I nie dopuszczać do takiej pracy ciężkiej . Osób .

Anna Stow

Hej wszystkim mam pytanko czy ktoś składał już wniosek na bony swiateczne i może mi pomóc jak się go oblicza(z dochodami meza)??

@Anna Stow

My z adecco też mozemy składać? czy nas to nie dotyczy?

Bleckott
@Anna Stow

Firma zklada pracy nie powinien pytać o dochody twojego partnera męża itp. Jest rodo . Jak już musisz to wpisz 0 . Że nie pracuje . Nie mają prawa tego sprawdzić

Iza

Witam. 28 października miałam spotkanie rekrutacyjne. Dzwonię się pytam kiedy szkolenie i ciągle że trzeba czekać ... I dalej nic.

@Iza

Najpierw muszą trochę ludzi pozwalniać żeby potem nowych zatrudnić

meri
@Iza

miałam tak samo :) dzwoniłam dzień w dzień aż mnie w końcu na szkolenie wcisnęli, po czym po szkoleniu stwierdzili że nie ma dla mnie miejsca i mam czekać :) lepiej dać sobie z tym spokój, na Bojkowskiej jest dużo magazynów i zawsze jakieś miejsce się znajdzie

Oczekująca
@meri

Ja czekam na odzew 5 miesięcy, ale może się doczekam jestem pozytywnej myśli.

Bbb2

Poczułem sie źle w pracy i poszedłem do.domu czy premia frenwekcyjna przepada?

@Bbb2

Oczywiście

Bbb2

To dobrze bardzo się cieszę.

Klaudia

A będą w ogóle przyjęcia na weekendy ???

Ona

A jest szansa ? :( już od ponad pol roku nie ma

@Ona

Chodzą słuchy że w gliwicach odchodzą od zmiany weekendowej . Ile w tym prawdy, ciezko powiedzieć. Sama pracuje na 2/5 etatu i patrząc na ilość osób które w tym momemcie pracują na moim dziale coś musi w tym być. Została nas garstka a nikt nowy weekendowy nie doszedł.

@Anka

Tez tak mi sie wydaje bo zastąpili ja zmiana czwartek niedziela czy piątek Pon tak se są zmiany obejmujące sobotę niedziele :(

@Ona

Ja pracuję na zmianie weekendowej. Czwartek piątek sobota i niedziela.

@Anka

Tak ale kiedyś była zmiana sobota niedziela i o ta chodziło

zuzix

Hej, chciałam zapytać czy ktoś z was wie na czym polega zmiana studencka oraz czy osobom bez doświadczenia trudno się dostać do amazon?

Andrew The Head
@zuzix

Na pracy od poniedziałku do czwartku. Biorą wszystkich niezależnie od wieku czy doświadczenia.

Andrew The Head
@Andrew The Head

Musisz oczywiście mieć maturę i znać język opcy. Pracuje tam wielu Ukrajincow i dobrze by było znać chociaż na poziomie średnim Język Ukrajinski. To jest ogromny plus.

Pracowałem w zeszłym roku (2020) w okresie wrzesień - grudzień. Ponownie aplikowałem do Gliwic oraz do Sosnowca. Przyjęli mnie pierw do Sosnowca KTW1 ale w dniu "Day0" zadzwoniła agencja Adecco i poinformowała, że dostała jakąś informacje od Amazonu, że nie mogą mnie wziąć do pracy z powrotem. Nie wiedzą z jakiego powodu. Teraz aplikowałem do Gliwic KTW3 przez agencje Randstad, pierw opisałem sytuacje jaką miałem w przypadku aplikowania do KTW1. Pracownik agencji mnie sprawdzał + poinformował mnie, że mogę pracować. Ponownie mnie weryfikowali w innym dniu i po 1h oddzwonił pracownik, że nadał jestem brany pod kandydaturę do pracy w KTW3. Jestem już umówiony na "Day0". W dniu dzisiejszym (02.11.2021) otrzymałem telefon przed "Day0" od agencji Randstad, że dostali informacje od Amazon. Nie mogą mnie wziąć do pracy i oczywiście bez podania powodu :) Dzwonienie na nr podany do magazynu Gliwice/Sosnowiec włącza się bot i kieruje do agencji. Pisanie maila na podany adres też nic nie daje bo informują o rekrutacjach gdzieś w drugiej części Polski oraz podają nr do magazynu Gliwice/Sosnowiec. Na swoim koncie na stronie "Amazon praca" nie ma żadnej informacji czy notatki o nieprzyjmowaniu mnie do pracy. Znam osoby co 3-4 wracają tam do pracy. Nie ma problemu z przyjęciem ich z powrotem. Jedynie pracownik z agencji Adecco, poinformował mnie że po odrzuceniu z obu magazynów. Będę też odrzucany ze wszystkim magazynów w Polsce jakbym zamieszkał w innej części Polski. Pierwszy raz w życiu spotkała mnie taka sytuacja z pracą. Po całej tej sytuacji, zmieniłem opinie o tej firmie. (usunięte przez administratora) i nie chce z nimi nic nie mieć wspólnego

Anka

Witam. Czy ktoś się orientuje kto jest menagerem z zmiany PLB3-N??

Witam. Tydzień temu miałam badania lekarskie, pani doktor powiedziała, że agencja do mnie oddzwoni. Minął tydzień a do mnie nadal nikt nie zadzwonił żeby się umówić na szkolenie BHP. Czy to normalne że się tak długo czeka? Czy może jakieś problemy tam teraz są?

@Ania

Dobra, oddzwonili. Dostałam zmianę pt-wt. Cieszę się. Widzimy się w pracy, ludziska!

@Ania

Skąd będziesz dojeżdżać? Mnie też dali na tą zmianę to możesz zabierać się ze mną.

Z Wrocławia.

@Aśka

Ktoś się tu pode mnie podszywa, ja zadałam pytanie tylko i nic więcej nie pisałam

@Ania

Ja też nic nie pisałam. Nie wiem czemu, ale nic nie piszę.

Kasis

Witajcie. Wiecie może czy szykuje się w Gliwicach kolejna rekrutacja..

nick

Czy po wypełnieniu kwestionariusza dostaje się jakąś informację o przyjęciu do firmy?

Jeff
@nick

Tak. Dostaniesz od razu informację o tym, że będziesz managerem. Witam w moich progach.

@Jeff

(usunięte przez administratora)Ja wcześniej pracowałam w beznadziejnej firmie, bez premii, żadnych bonów lub dodatków, pracowałam czasami kilka dni pod rząd bez przerwy, z beznadziejną wypłatą, stawałam na rzęsach i dawałam z siebie 200% żeby dostać pochwałę i pełny etat. I nie dostawałam nic, tyko kurwicy z nerwicą, także nie mów że ta praca jest zła, bo za ten zarobek, premie i tak dobrze płatne nadgodziny powinno się pracować porządnie, jak należy.

@yen

Ile można na początku zarobić?

@Nowy

nie wiem, jeszcze tu nie pracuję, ale jak sobie policzysz stawkę tj. 26.50zł brutto za godzinę, przeliczysz na netto i mniej więcej przepracowane dni to ci wyjdzie według mnie całkiem niezła sumka (no i jeszcze różne premie do tego)

@yen

oczywiście nie podkreśliłem, że te 4zł brutto dostajesz dopiero w styczniu, przez co nie dam radę opłacić moich rat za kredyt.

@yen

Dzięki za podszywanie się pode mnie xd po pierwsze, jak już to "podkreśliłAM" a po drugie takie info dostałam na rozmowie, no i nie wiem jak ty, ale ja kredytów nie mam, a skoro tobie na życie nie starcza to po prostu, najzwyczajniej w świecie, idź pracować gdzie indziej

imię

Czy ktoś teraz jest rekrutowany do pracy Amazon w Gliwicach z Wodzisławia Śląskiego lub okolic?

Ali

Poza tym chciałbym dodać coś jeszcze, praca mi się podoba, nie narzekam i nie jest mi tam źle, ale te wyśrubowane normy, ludzie, zróbcie coś, 120 paczek na godzinę i ktoś mi mówi że mało, a no trzeba zaiwaniać równo, nie kumam tego

Nieznajomy
@Ali

120 na godzinę to naprawdę mało ja robię minimum 160 a zdarza się i po 300

Ali
@Nieznajomy

Spoko, tylko zastanawiam się jak te twoje paczki wyglądają, bo w takim tempie, ładnie, pięknie i bez błędów, a dodatkowo opakowania jak należy, nie sądzę

Kkkk

Jak załapać się na prace? Ciagle patrzę czy kogoś potrzebują i nie ma zgłoszeń a wczoraj podobno przyjęli kolejne 10 osób. Jak to zrobic?

@Kkkk

ja aplikowałam 2 mies temu, dopiero teraz jestem rekrutowana

Zauważyłam, że jednej osobie Amazon mocno nadepnął na odcisk, albo ostro uraził dumę, bo wypisuje (usunięte przez administratora)pod każdym postem, w których ktoś naprawdę chce się czegoś dowiedzieć. Jak Ci kariera w tym zakładzie pracy nie wyszła to szukaj jej gdzie indziej, a nie wypisuj swoich żali w beznadziejnie ironiczny sposób, bo śmieszne to w żaden sposób nie jest, wręcz przeciwnie - jest żałosne.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 926.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 551, z czego 106 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 375 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3