Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

An

Czy orientuja się Państwo jak dostać się do pracy do biura ? Gdzie mogę znaleźć jakieś ogłoszenie?

Wielkie G

Szanowny kandydat, Z przykrością informujemy, że na tym etapie Pana/Pani aplikacja nie będzie dalej rozpatrywana. Chcielibyśmy pozostać z Panem/Panią w kontakcie, aby móc informować o przyszłych ogłoszeniach o pracę. Jak wskazano w naszej Polityce prywatności dla kandydatów w UE, może Pan/Pani poinformować nas, jeśli nie życzy sobie kontaktów w tym celu. Więcej informacji znajdzie Pan/Pani w sekcji "Jakie są moje prawa na podstawie przepisów o ochronie danych" ww. Polityki prywatności. Dziękujemy, Zespół rekrutacyjny agencji Randstad TU SĄ OFERTY PRACY ALE Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY ŻE APLIKACJA NIE BĘDZIE ROZPATRYWANA

Pako

Patrzę na te obrazki jak to ludzie pracują to przypomina (usunięte przez administratora) ale może dlatego że dużo kartonów i pytanie czy jest ciężka robota w sensie obsługa kompa nadrabiam tego wszystkiego?

Ramsztajn

Jakie badanie się w Gliwicach meden robi na badaniach??

po badaniach
@Ramsztajn

badania jąder i czy słyszysz wszystko

Marjan
@po badaniach

Dlatego Ciebie nie przyjęli..

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
polka

Pracuję w Amazon. Mogłabym tam nawet kible szorować swoim językiem za taką stawkę.

Słyszalem że....
@polka

Słyszałem że nagodziny to tylko dostają Ci co dobrze się ocierają np: kobiety o swoich przełożonych?ponoć sprawdzone jest.

jarek112

jak sie komus robic nie chce to nawet jako trener czy lider bedzie narzekał idzcie robic np do tenneco (usunięte przez administratora)olejach i innym badziewiu albo pakowac nabite gazem amory po 10 kilo to pogadamy

Amazończyk
@jarek112

Dokładnie!!! Amazon w porównaniu z Tenneco, Eko oknami i NGK-ami to Ciechocinek-Zdrój. Cieszcie się z tego co macie.

IT pytanko

Witam, czy ktoś orientuje się może jak wygląda praca IT Support engineer? Jakie są stawki, tryb pracy, itp?

gość z IT
@IT pytanko

cześć. 23,50 zł brutto/h ale za to nic nie robimy tylko skanery wymieniamy pozdro

@gość z IT

W ofercie piszą o rozwoju itp. A sprowadza się to do jednej czynności?

gość z IT
@IT pytanko

a co ty myślałeś? oni ci powiedzą ze np na stow sie możesz rozwijać, a tak naprawdę liczą że dowalisz wysoką normę i dostaniesz pochwałę, to jest twój rozwój. IT to (usunięte przez administratora) nawet języków programowania znać nie trzeba.

@gość z IT

Dzięki za odpowiedź i wyjaśnienie! :)

Eto

Som pszyjencia czy cze a czekać az zwolniom leseruw?? Powinni pozwalniac na nowy rok ludzi wienc powinny być pszyjencia

(usunięte przez administratora)opowiadacie ja za 15 dni pracy dostałem 2950 netto

Aśka
@Gość

Jakoś dziwnie dużo.

Pracownica
@Aśka

Ja dostałam za 19 dni i 3dni nadgodzin 3200 netto i uważam że to za dużo

@Pracownica

Ja dostałam aż 2800 zł za 21 dni to sporo.

basia
@Pracownica

to o wiele za malo bez nadgodzin jest tyle

Patryk

Może zwolniona jesteś z podatku do 26 roku życia

ll

sporo to by można powiedzieć w Euro w złotówkach to porażka

Ciekawy
@basia

Ile ma dostać za dwie nagodziny lub trzy. Wypłacie.

Oko
@Gość

Tak dobra kwota za bez nagodzin rób nad godziny dostaniesz4200 nettoi później idź na L4 będziesz wrakiem człowiekiem.

Tatuo

A jak tam gwiazda malaryczna? Nadal włazi wszystkim (usunięte przez administratora) Układ za układem. Zawsze można ze Striptizerki zdobić pracownika. (usunięte przez administratora)

Golab
@Tatuo

Można. Można. Różowe legginsy i jedziemy w stylu ma idiotkę.

Elo
@Tatuo

Zamknęli klubu nocne to działa lachon. botox szwy i inne operacje plus włażenie wszystkim do (usunięte przez administratora)

Speed
@Golab

Ale wychodzą takie kwasy że nie da się jej obronić.

Wojciech
@Speed

Nawet ja się jej wypieram. Do klatki i jazda

Klient

Jestem roszczarowany uwagami pod firmą Amazon dlatego wolę iść robić zakupy na Allegro .skłoniła mnie większość opinii jak się szmugluje ludzi i nie zadowolonych pracowników i opinie.brak wyciągania wniosków..

Jasiek

Hejka, jak mam umowę pod agencja na dwa miesiące, a byłem w jednym miesiącu 3 dni na L4 a w drugim 4 dni to mi nie przedłuża umowy ?

Jan

Nie

@Jan

Przedłużyli mi

@Jasiek

Jest mi z tego tytułu głupio, bo nie zasłużyłem na umowę

@Jasiek

Ma sposoby na szybkość dogadywała się z tymi co towar dają same długopisy inne drobne wtedy miała na godzina normy ponad stan .A innym nie podpisywali że mało robią.

@Jasiek

Jasiu udało ci się ale szykuj się że w styczniu będzie odsiew

:D

Skąd wiesz że w styczniu moją zwolnić...Na Żonę to nawet Pan Bóg ja nie zwolni bo fajnie kolędy śpiewa w Amazonie. .Na układy nie da rady taki jest Amazon..

I tak się kręci lody

I tak nic z tego Nic nie zrobią ????

Nie polecam tego Magazynu pracowałem ponad rok, ludzie pod agencja są traktowani jak (usunięte przez administratora) których się zwodzi, manipuluje, a jak któryś z managerów lub liderów podejmie zła decyzje to oczywiście się zwala na niego, bo i tak nic nie może powiedzieć, jeśli nawet powie, to jego zdanie i tak nie jest w jakikolwiek sposób respektowane i nie są wyciągane żadne konsekwencje względem wyżej wymienionych. W sytuacji gdy jednak ktoś zebrał by się na odwagę i chciał coś z tym zrobić, może szukać sobie nowej pracy. Jedni nic nie robią a zarobią, drudzy natomiast pracują za dwóch, a i tak jest źle. Mówię tutaj o żeńskiej kadrze pracownic zaczynających się już od samego wejścia spotkacie 3-5 kobiet nie robiące nic prócz krzyczenia maseczka odstęp, po doskonale wykonanej pracy która jest tylko w czasie przerw siedzą sobie i obgadują, zakres obowiązków męski i żeńskich jest nie miarodajny względem stawki.Trzymajcie sie tam prawdziwi pracownicy którzy cos robią itp Zatrudnianie osób bez kompetencji oraz doświadczenia i obsadzanie ich na stanowiskach kierowniczych,zarządzających nie mogło skończyć się inaczej. Nepotyzm i kolesiostwo wśród amazonczykow widać gołym okiem. I na koniec podsumowując, zakład idealny, pod względem technologicznym jest bardzo rozwinięty, niczego nie brakuje, Dania na stołówce są smaczne i świetna obsługa je wydaje, dodatkowo jest czysto i zespół sprzątający tez w należytym porządku.(usunięte przez administratora)

Pani Menadżerka

Tam można naprawdę szybko awansować tylko trzeba być mega inteligentnym.Ja po roku rządzę już całym działem bo jestem wyjątkowa i awansowałam dzięki swej mądrości.

@Pani Menadżerka

Widocznie dobrze się modliłaś na kolanach

@Pani Menadżerka

Jak pani jest ityligetna to czemu ludzie ze okularami co mają mega słaby wzrok Amazon nic z takim ludzki nie robi oni to nie powinni tam pracować .a znam taką osobę co do końca roku powinna mieć przedłużone ? Jak będzie to będzie mega komedia.

Śmieszy mnie

Śmieszy mnie Amazon słabo widzących przedłużają umowy HA,HA,HA

Pracowałem w Amazonie około 5 miesięcy, po tym czasie mogę śmiało stwierdzić, że praca ta jest dla mężczyzn o stalowych nerwach, lub kobiet. Mężczyźni nie są traktowani tam na równi z kobietami, dzieje się tak ze względu na wszechobecnych tam stulejarzy, którzy próbują się spodobać kobietom. Uważam, że w dużej części spowodowane jest zatrudnieniem większości osób z Ukrainy czy tez (usunięte przez administratora) Na przerwach na kantynie ( jeżeli w ogóle uda ci sie na nią dojść bo przerwa 15 min z czego 8-9 min zajmuje dojście w obie strony ) słychać przeważnie wulgarne słownictwo, naśmiewanie się z innych. Absurdalna norma która jest wyświetlana naszym przełożonym, absolutnie nie jest miarodajna co do wkładu pracy. Często zdarzały mi się sytuacje w których dostawałem upomnienie od lidera mimo tego, że starałem się jak mogłem i jestem pewien, że normę wyrobiłem, natomiast w dni w które byłem po prostu przemęczony, przerzuciłem mniej produktów okazywało się, że norma została bez problemu wyrobiona także jest to czysta loteria. Jedyny plus tez pracy w zasadzie to bonus do pensji, który już sie nie powtórzy. Chwile po rezygnacji z pracy znalazłem zatrudnienie, gdzie mam znacznie wyższe zarobki za znacznie mniejszy nakład pracy, także generalnie odradzam.

Szcześć Boże

Okazji świąt życzę pracownikom dużo zdrowia .i obfitości. I szczęścia rodzinnego .Bo moje już odeszło jak tylko Amazon przedłuży umowę żonie to tak jakby już straciłem żonę. Szkoda że instytucja nic nie robi z tym .a mogła by się zainteresować.aby..

Alberto

Dzień dobry, podobno wręczają wypowiedzenia. Ktoś wie ile ludzi zwalniają?

Dowiesz się po świętach.

amazon
@Alberto

zwolnień będzie sporo bo agencja dała 3 miesiące temu niektórym pracownikom umowę i im się nie chce pracować oraz sporo ludzi jest na L4 wiec myślę że z 50 lekko wyleci na somo dzień dobry

Jeff
@amazon

Tak. Święta to szczególny czas, kiedy od naszych pracowników wymagamy choć trochę większego zaangażowania. Nie wiem dlaczego im się nie chce. Dla tych zwierząt to 22,50 zł na godzinę to i tak za dużo. Kto nie nadawałby się do takiej prostej pracy jak pakowanie, wsadzanie produktów czy ich wyciąganie? Pamiętajcie, że nie jesteście niezastąpieni :)

@amazon

A jak ktoś pracuje normalnie, chodzi do pracy, nie przebywa często na L4 to ma szansę zostać czy też wyleci?

@Alberto

nieważne, już dostałem telefon z agencji, że dostałem wypowiedzenie.

Amazon
@Alberto

Jak lubisz tyłeczek lidera oraz chodzisz z nim na flachę to będziesz mieć przedłużona

?

O czym ty bredzisz. Jaka brutalność?

Dedukcja

Jeżeli nie wyrabia normy to sorry, ale najwyraźniej mało robi.

Dorota

Hej,nie wiecie czy te telefony, które zbierają na kantynie muszą być sprawne czy do recyklingu ?

Bez płatny prawnik Amazonie

Żona cieszy się że ma i Posiada bezpłatnego Prawnika po to żeby z mężem wziąć Rozwód .Amazon niszczy relacje rodzinne .Pracując po 10godzn sama jest kłębkiem nerwów .Czy ktoś ma tak samo jak ja .czy to jest dobry kierunek przyszłość zakładu.Rozwody i płacz..

M.

Wiem że do Wielkanocy daleko ale czy wtedy też dostaje się bony świąteczne? Pamięta ktoś jak to było ostatnio?

@M.

Bony to przeżytek. Ja się zrzekam ty też powinieneś (usunięte przez administratora)

adeco
@M.

nawet teraz agencyjni nie dostali

amazon
@M.

to prawda agencyjnych pracowników mają gdzieś i nic nie dostali , najwyżej jeszcze zabrali

Amazoniarz
@amazon

a w tamtym roku agencyjni dostali bo związkowcy się pruli, a w tym roku cichutko, oj dymanko leci :)

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 926.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 551, z czego 106 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 375 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3