Westwing Sp. z o.o.

Opinie o Westwing Sp. z o.o.

???

Dlaczego usuwane są ciekawe komentarze?

Twój komentarz

Jeśli nie masz życia ta praca jest dla Ciebie , weekendy pracujące , praca w nocy 10 godzin nie mówimy o tym że nadgodziny są dla chętnych Nie!! Są obowiązkowe i nie ma gadania ,jeśli masz dzieci to się z nimi nie zobaczysz przez większość czasu .

Ivet77
@Twój komentarz

W jakim systemie zmianowym pracujecie? Czy wszyscy są zatrudniani na zmiany? Ile zarabia kierownik zmiany?

Robert
@Ivet77

5500 brutto kierownik hahahha. Tyle to mam z dwiema sobotami po 12h w firmie w Poznaniu. I się wyspię na nocce jeszcze. Cliper Westwing jedno zlo.

Robert

4300 brutto lider hahahahah, to lepiej iść już do Bridgestona, Volkswagena. Tutaj Pani B. zrobi z Ciebie śm.iecia nawet jak dobrze będziesz pracował. 99% w firmie to ukraina więc szkoda Waszych nerwów.

Karola

To najgorsza praca jaką miałam. Fakty na minus: grafik non stop weekendy w pracy z niedzielami godziny pracy brak socjalu słabe zarobki beznadziejne wyposażenie, szatnia łazienki itd braki sprzętu fałszywa szefowa niemiecki dyrektorek traktowanie ludzi brak szkoleń brak rozwoju plusy już mnie tam nie ma :)

Pracownik Biurowy

Od początku było słabo. Tak z góry i mało profesjonalnie chaotycznie jakby sami nie wiedzieli czego oczekują.

Poziom rekrutacji był w 2 standardach. Zachowanie jakby byli niewiadomo kim, pytania na niskim i mało profesjonalnym poziomie. Angielski niski poziom osoby rekrutującej. Po zebranych opiniach widzę, że moja obserwacja i decyzja była właściwa.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Julia

Większość naprawdę dobrych wartościowych osób już tu nie pracuje niestety. Trudno zrozumieć podejście obecnej dyrekcji. Co w głowie siedzi? Sposób działania powoduje całkowitą utratę zaufania do nich.

Były lider

Dawno już tam nie pracuję :) Poszedłem do firmy gdzie w zasadzie są prawie same plusy i 99,99% to Polacy :) (usunięte przez administratora) U nas robotnik dostaje więcej niż Lider haha a po 2 latach więcej niż Shift. W Clipper/(usunięte przez administratora) Ci liderzy którzy byli dla ludzi i wywiązywali się ze swoich obowiązków w 110% już dawno nie pracują, ale sobie polepszyli. Pozdrawiam Polaków z Robakowa i okolic. Szukajcie pracy, nie poddawajcie się. Mamy jako Wielkopolska, najniższe bezrobocie w Unii Europejskiej i jedno z najniższych na Świecie. Nivea zatrudni 300 osób, buduje się od groma fabryk. Szanujcie się. Wiele razy mówiliście, że nie chce się Wam dojeżdżać, ponieważ macie pracę na miejscu. Wierzcie mi, że warto czasami dojechać te 10-20km nawet w kilka osób, żeby mieć spokój ducha i 0 UPAiny albo prawie zero, i mieć większe zarobki. Szanujcie się sami, jeśli oni Was nie szanują.(usunięte przez administratora)

Basik
@Były lider

Od czasu przejęcia biznesu przez Westwing zrobiło się nieciekawie i niestety ten rak postępuje. Bw jest jaka była albo i gorzej. Niemcy nic z tym nie robią. Widać im to pasuje a morale leży. Co innego jest gadanie co innego robione. Nie można im wierzyć.

BW
@Basik

Astronomiczne uposażenie, nadgodziki, auto benefity i można się śmiać :D a reszta? A o resztę się nie martw.

Tak TO JA

Trenerzy to UKRAINA, przychodzisz do pracy i pytasz GDZIE JA K JESTEM I DLACZEGO NIKOGO NIE ROZUMIEM. Atmosfera jest średnia, praca niby OK ale jako Polak jesteś tam na niższej pozycji. Niby czegoś nie wolno ale jak jesteś z Ukrainy to już wszystko można. Liderzy brak słów, to nie tak, że wszystko marność i tylko marność ale Liderzy w Westwingu to na prawdę czyste (usunięte przez administratora) Nie dziwię się, że nie pilnują pracy swojego zespołu skoro sami nie robią absolutnie nic i nie wymagają od siebie niczego, brak tam jakiejkolwiek krzty ambicji. Przykładem numer 1 jest PAN na 1 piętrzę :)))))) to chyba fenomen. Że też się jeszcze na tym putawayu depresji nie dorobili z tego nic nie robienia :D A tak poza tym to jest zabawnie Reasumując. Jak ci wszyscy dają spokój to można ładnie prze-bębnić 8h, nie musisz mieć żadnych ambicji bo w zasadzie kto Cię tutaj doceni ? Największym moim pytaniem jest DLACZEGO nasze warunki pracy ( świadczenia socjalne, wynagrodzenie, premie czy przerwy ) tak mocno różnią się od tych które oferujecie na innych magazynach ?! Każdy to widzi i się tylko denerwuje ale mamy też wytłumaczenie.... No bo wkońcu stawiacie na ludzi z Ukrainy a przecież im to najgorsze ochłapy bo i tak robić będą, c'nie ?! ;>

@Tak TO JA

Nie rozumiem skąd tyle narzekania? Że stawki za niskie, że socjal słaby. Każdy w każdej chwili może zmienić pracę. Pracy na magazynie jest multum. Co do liderów to uważam, że są lepsi i gorsi. Sama pracuję na putaway i mówienie, że lider nic nie robi to kłamstwo. Jak dla mnie najlepszy team leader w Westwing. Zawsze pomocny, pochwali. A to, że nie ma pracy na putaway to nie wina lidera tylko niemców. Raz towar jest, raz nie ma go wcale

Damian
@Tak TO JA

Lider z pierwszego piętra to najlepszy lider wśród wszystkich w firmie westwing więc skąd ta opinia ?? Pozdrawiamy chłopaki z Jeżyc ????????????

@Tak TO JA

ANGELA I PRZEMO sa fałszywi do pracownikow wypina sie czarna malpa do przema i chce dac!

@ja

W sumie puls ma..

Łili Stonka
@:)

Angela po prostu lubi i tyle,udaje wielka paniusie z miasta i lubi jak ktos na tylek patrzy!a mózg ma jak fasolka!

Piotr S

wow, kto?

Mirek

Czy jest jakaś inna firma co wysyła ludzi na testy 3 razy w tygodniu, chyba tylko my

Arra

Chcę się dowiedzieć jak miewa się smok?

Małpka

Do samej pracy nic nie mam do zarzucenia jest świetna, za to organizacja, zarządzanie, i liderzy porażka. Lider Dima śpi przy biurku na zm. Od 16do24 bo przecież zmęczony chodzeniem z rękoma w kieszeni zero kultury dla Polski! W karty pracy wpisuje sobie wyjścia 0.00 a wychodzi 22,23.Pracownicy jak muszą wyjść wcześniej to mają zabierane z wypłaty a ten matacz, nierób wszystko może!? Zero pomocy z jego strony nic nie robi uwielbia plotki, skarżenie, lizusow, tylko tym się zajmuje!Szkoda bo praca super ale przykładowy pseudo lider, i organizacja pracy to kompletne zero! Ci wyżej jak p. B. W. Też nic nie lepsza!

@Małpka

dokładnie tak jest , ręce w kieszeni , jak się o coś prosi że czegoś nie ma nie reaguje od razu tylko po paru godzinach , mało pomocny , nie potrafi z pracownikiem rozmawiać , o pracowniku gada z pracownikiem żenada , ostatnimi czasami wychodzi sobie jak się mu chce zwłaszcza na popołudniówkach

Sumi
@pracownik

Albinos strzela z ucha do gory a ludźmi nie umie rządzić to tak jest

Kamila
@Sumi

Słuchajcie, dość pilnie potrzebuję pomocy. Widziałam na jednym z portali z ofertami pracy, że w Westwing Home&Living szukają właśnie kogoś na stanowisko Managera Zakupów, co wydaje się być ciekawą propozycją. Wiecie, jaki jest mniej więcej zakres obowiązków takiego pracownika?

Asia
@Kamila

Niestety ale teraz kiedy niemcy tu rządzą chyba nikt rozsądny nie poleci tej firmy. Chyba, że jakiś klakier. Mimo covidowego rynku pracy ludzie stąd odchodzą, mają dość.

ktoś
@Małpka

Dokładnie tak jest pracowałem w tej firmie liderzy na poziomie żenady jak znajdzie się jakiś lider dla ludzi to szybko rezygnuje lub traktują go jak śmiecia w tej firmie na pierwszym miejscu liczą się osoby włażące w tyłek liderom lub kapusie którzy nic nie robią chodzą z rękami w kieszeni i kapują a ludzie którzy pracują uczciwie są traktowani jak popychadła

jkm
@ktoś

Kiedyś było inaczej. Chciało się tu przychodzi. Teraz odwrotnie. Po przejściu zaczęło się psuć. Pełno dobrych ludzi już się pożegnało nie chcieli do tego przykładać ręki. Teraz jest nieciekawie. Atmosfera leży kompletnie. Nikt już nie potrafi ludzi motywować. Brak zaufania do firmy i góry jest ogromny. I w sumie nie ma się co dziwić, sami to sobie wypracowali..

KTOŚ

Pracowałem w tej firmie praca spoko liderzy porażka jak znajdzie się lider dla ludzi to traktują go jak zero pracownik pracujący dobrze jest nic nie wart liczą się tylko przydupasy którzy nic nie robią tylko chodzą z rękami w kieszeni i kablują na wszystkich a wiedzę mają zerową tacy właśnie ludzie są tolerowani i kryci przez liderów i p B.W

Jetris

Nadszedł kwiecień, a podwyżek jak nie ma tak nie było.. Brak słów.. Na Wielkanoc dostaliśmy jedynie to czekoladowego zajączka. Kpina!!! Minimalna płaca w tym roku wzrosła o 200zł, a w Westwing 0zł! Źle się dzieje w tej firmie..

Prawda

Jeśli chodzi o nowych pracowników chciałbym uprzedzić że pracuje się tutaj 3 niedzielę za co jest wolne w tygodniu . Premia na Wielkanoc to króliczek z czekolady nagroda za kilka tygodni nadgodzin które również są przymusowe . Mamy Kwiecień a podwyżki inflacyjnej nie mamy do tej pory temat jest odwlekany z miesiąca na miesiąc .

Dosyć

Od kiedy Niemcy przejęli magazyn zrobiło się źle. Nigdy nie było tu bogato ale Niemiec zniszczył dobrą atmosferę. Wprowadził sporo śliskich konfitur, swoich adoratorów. Innych traktuje jak rzeczy przestawiane z kąta w kąt. Kiedyś było w porządku teraz jest konfliktowo niepewnie ludzie są skłóceni, jest dużo donoszenia. Ludzie nie mogą być sobą. Chcesz przetrwać musisz się wdzięczyć jak nie to znikasz. Duży stres niepewność zastraszanie to ich metody. Pracuję już jakiś czas ale porównując do tego co było przed Niemcem jest źle, mam dość. Interes też taki chyba wątpliwy etycznie. Zero motywacji. Szukam innej pracy tej firmy nikomu nie polecę.

Megmed

Jeśli szukasz pracy za granicą bez wyjazdu zapraszam do firmy Westwing, wysyp Ukraińców jest tutaj przerażający, namnażają się jak grzyby po deszczu. Jeśli lubisz być w pracy pomiatany i traktowany jak ostatnie (usunięte przez administratora) jest to praca dla ciebie. Brak szacunku dla Polaków a wywyższanie Ukrainy jest przerażający.

Mateusz

Przydały by się podwyżki dla pracowników, wszystko drożeje a płaca ta sama

Żałosne

Nie polecam jako team leader 2900 netto majac tyle osób pod sobą i tyle obowiazków kpina i wstyd na całą okolice team leader a kasa jak w biedronce na kasie na start brak słów i do tego 2zmiany za takie grosze

Zainteresowana

Witam. Mam pytanie czy orientuję się ktoś czy z Środy Wlkp dojeżdża autobus pracowniczy?

marcin p

hejka wysłałem cv na strone i zero odezwu.Po co oferte pracy zamieszcza ta firma skoro ludzi ma totalnie gdzieś.

Nielot
@marcin p

Mają dziwny portal rekrutacyjny, jeżeli już kiedyś aplikowales na którąś ofertę pracy to na końcu wyświetla się komunikat że pod uwagę będzie brana twoja pierwsza aplikacja

Zostaw merytoryczną opinię o Westwing Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w Westwing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Westwing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Westwing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 38 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Westwing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Westwing Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Westwing Sp. z o.o.