Westwing Sp. z o.o.

Opinie o Westwing Sp. z o.o.

boogie

Witam czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat grafiku jak to wygląda ile weekendów siedzi się w pracy? ile ma się wolne? Aplikuje na stanowisko lidera. Był ktoś już może na rozmowie jakie zarobki mniej więcej proponują?

P
@boogie

2 weekendy pracujące z czego jeśli jakiemuś liderowi coś wypadnie jakaś uż/opieka to musisz przyjsc w swój wolny weekend

Qqq

Witam niedługo prawdopodobnie zacznę pracę jako operator wozka widłowego, jak wygląda praca na tym stanowisku, czy jest ciężko, te nadgodziny są często ?

Oprawice

Na niemca robić. O nie! Trzeba wiedzieć po co tu przyleźli. Wyzysk i brak szacunku. U siebie tak nie mogą ale u nas są chore ządy.

Mirek

Mnóstwo ogłoszeń do pracy ale za chwilę mnóstwo wypowiedzeń będzie, ludzie idą obok do DHL każdy patrzy na zarobki a tu nic od dwóch lat zero, cały czas stoi brutto w miejscu, nie ma dodatku wczasy pod gruszą co w innych firmach dostają, kiepsko i to bardzo, nadszedł czas odejścia

Hanka
@Mirek

Coraz więcej osób decyduje o odejściu. W sumie nic dziwnego.

Były
@Mirek

Gdyby chociaż zawierali umowę na czas nieokreślony po dwóch, a nie po trzech umowach!!! W innych firmach tak robią, gdy pracownik nie był na zwolnieniu lekarskim oczywiście.

Pracownik Biurowy

Od początku było słabo. Tak z góry i mało profesjonalnie chaotycznie jakby sami nie wiedzieli czego oczekują.

Poziom rekrutacji był w 2 standardach. Zachowanie jakby byli niewiadomo kim, pytania na niskim i mało profesjonalnym poziomie. Angielski niski poziom osoby rekrutującej. Po zebranych opiniach widzę, że moja obserwacja i decyzja była właściwa.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zachęta

Motywacją do pracy dla pracownika będzie na pewno przedłużenie umowy na czas nieokreślony po dwóch umowach, a nie po trzech!!! W innych firmach, jeżeli pracownik nie był na zwolnieniu lekarskim to chętnie zatrudniają go na czas nieokreślony już po dwóch umowach.

Zwroty

Może by koleżanka z agencji w końcu się zabrała uczciwie do pracy, odkąd ma faceta lidera to głową w chmurach, ciągle stoi przy biurku zwłaszcza na 2 zmianie, żony, dziewczyny są w domu a w pracy jesteśmy pracownikami

Piotr S
@Zwroty

Dlaczego nie powiesz tego głośno, wprost?

Anka
@Piotr S

Jak coś oficjalnie zgłosisz to znikniesz.

natka k

do wynajęcia: sprzedaję, kabluję, manipuluję. tanio, krótkie terminy.

Aśka

Nie polecam. Atmosfera siadła totalnie. Z każdym tygodniem gorzej. Zarząd niemiecki ma dziwne podejście. Źle ludzi traktują. Pieniądze i grafik też słabe. Generalnie bardzo słabo się zrobiło.

no no no

niemiecka miernota znowu traci dobrych ludzi... nikt w monachium tego nie widzi?

Mark
@no no no

On nie wie co to wzajemny szacunek i zaufanie.

Praca w tej firmie to jedna wielka porażka, Ukraina tam rządzi Polak u siebie jest traktowany jak (usunięte przez administratora)trenerzy z Ukrainy których nie idzie zrozumieć co do Ciebie mówią ????‍♀️odradzam pracę w tej firmie chyba że dla kogoś jest to ostateczność

a
@Anonim

Ahhh zapewne dużo wie o sobie ale nie zaszkodzi wiedzieć o innych :P jak się szanują

Bob
@a

Popracuj nad polskim :p

Farsz

Czy związki zawodowe mogą zareagować w sprawie podwyżek???? Pracownicy się tego domagają !

@Farsz

Tez tak uważam , nie znam się na tym ale cos powinno zostać zrobione w tym temacie. Bo albo daje się wszystkim albo nikomu. PROSTE !!

Uwaga
@Farsz

Chyba warto się razem do kupy zebrać i zawalczyć o swoje. Co myślicie? Jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Dość tego co z nami robią. Może powinni to w tv pokazać?

Zwiazki
@Farsz

Przecież te związki to jakiś śmiech na sali! Co oni mogą? Jakie TV? Ludzie... Szukajcie innej pracy, żeby wami nie pomiatali jak tam!

Zwiazki
@Zwiazki

Szefa związków do dymisji. Nic nie potrafi załatwić i układa się z górą, żeby mieć ciepłą posadkę

Prowokacja
@Zwiazki

Nie ulegajmy prowokacjom mającym nas skłócać. To nie temat na forum. Tylko akcja z większym rozgłosem może coś realnie zmienić i w kierunku zmian trzeba patrzeć.

Lizus

Germaniec jest słaby i taki typowy. Silnych i dobrych chyba się boi bo często są lepsi od niego. Jak może to się ich pozbywa, nie ważne są metody. Zostają tylko (usunięte przez administratora) jedyne co mają robić to być posłuszni i wdzięczyć się. Choć to i tak jest fałszywe. Po przejęciu władzy w magazynie przez niego zaczęło się psuć. Metody, fałsz, atmosfera, nierówne traktowanie, podejście do ludzi nie do wytrzymania. Mnóstwo naprawdę świetnych ludzi już tu nie pracuje, na dłuższą metę nikt rozsądny nie da się tak traktować.

Lizus2
@Lizus

Licza sie liczby tabele kolejne auta a nie pracownicy.

Myśląca
@Lizus

To najbardziej fałszywy taki dwulicowy typ ludzia. Nie można mu za grosz wierzyć. Chyba się karmi tym dziwnym postępowaniem i sposobem traktowania ludzi. Nie wygląda to na normalne :( dlatego normalni ludzie od niego uciekają.

Tragedia

Ludzie, szukajcie innej pracy. Tuż obok otwiera się DHL, poszukują pracowników. Płacą dużo więcej niż tutaj. Za te podwyżki, które dostaliśmy (dla tych którzy nie wiedzą, podwyżek nie było od dwóch lat- i nadal nie ma) Westwing powinien zostać z niczym. Biurowi i kierownicy przyznali sobie podwyżki a zwykłych pracowników zostawili z niczym ! 100złbrutto- haha śmiech. (usunięte przez administratora) totalne.. Dostałem się do DHL'a, przyjmują wszystkich, nie dajcie się tak traktować, też aplikujcie!

@Tragedia

Traktujmy niemca jak on nas traktuje. Za nic ludzi ma to powinien z niczym sam zostać i jego giermki też. Jak tak można ludzi traktować? Wstyd!

Zdzichu
@Tragedia

Taka prawda żadnych podwyżek nie ma, to że dali 100 zł za obecność to co to jest, nie długo najmniesza krajowa będzie tam, od pracownika wymagań dużo ale żeby pracownikowi podwyżkę dać to nie, a sprzedaż rośnie i zyski mają masakra czas podjąć decyzję i też uciekać

@Tragedia

Już powoli ludzi nie mają, tak popatrzeć to więcej kamizelek żółtych niż niebieskich, a przechodząc przez zwroty na kantynę to dział zwroty zamienił się na dział ukraiński tam po palcach można policzyć ile jest Polaków same żółte kamizelki bo ile można robić za te grosze

Ps
@Ewa

Cicho ludzie, co wam nie pasuje?! Nie po to niemce się tu przenieśli aby wam coś poprawić. Macie na niemca robić nie na siebie. Tylko po to tu są. Robić i papa w kubeł.

@Tragedia

To podwyżka premii za frekwencję, to nie jest pidwyzka wynagrodzenia podstawowego.

Zadowolony pracownik
@Tragedia

Dlaczego tylko narzekacie?! Zmieńcie pracę na inną, na Wasze miejsce przyjdą inni, którzy będą szczęśliwi, że znaleźli pracę!!!!!

@Tragedia

Niestety zrobili jak zrobili, przecież jest nowy team HR i pewnie się uczy.... :( Uczy się jak dawać tym co mają lepsze zarobki i od standardowego pracownika na magazynie. Do tego ten mail. Jasna dyskryminacja. Czy to ze jestem pracownikiem magazynu świadczy o tym ze nie wykonuje swoich obowiązków? Zobaczymy jak biuro zejdzie na black friday.

Prawda

Prawdę mówiąc to marna podwyzka premii, bo w innych firmach placą dużo więcej.

@Prawda

Czy nie uważacie ze związki zawodowe powinny zareagować na taki temat?

Zadowolony

DHL moi mili DHL !!! 1000osób mają zatrudnić, także na pewno znajdzie się też miejsce dla was. Ja właśnie zaniosłem wypowiedzenie. Wam życzę powodzenia ! :)

Karol
@Zadowolony

Pół magazynu im pójdzie do DHL dojazdy są z każdej strony, zaronek i cała reszta jest lepsza, dodatki, urlop pod grusza, świąteczne, każdy z nas chce więcej zarabiać bo praca nie jest lekka, normy podwyższają ale reszta stoi w miejscu więc oczy się otworzą jak nie będzie ludzi

Odchodzący

Po ponad roku odchodzę z tej firmy. Żałuje się tylko ludzi a nie pracy! Zapraszam wszystkim do DHL w Żernikach... Tutaj miałby być podwyżki i nic nam nie dali. Zmiana popołudniowa na dziwną godzinę oraz soboty i niedziele pracujące. Błagam was... Nie polecam tej firmy, a szkoda bo potencjał duży ale nie wykorzystany..

Optymista
@Odchodzący

Wierzę, że podwyzki jednak będą.

Hahaha
@Optymista

Nie w tej firmie

Mala

Praca w tej firmę sama w sobie zła nie jest. (usunięte przez administratora) Wredoty !!! Jeszcze raz wredoty ! Nie polecam pracy w tej firmie.... Chyba że ktoś chce być ,traktowany jak popychadło !!! (usunięte przez administratora) Wrrrrrrr ????????

Robert
@Mala

Najlepszy jest ten lider co nie mógł sobie znaleźć kobiety polki, bo żadna go nie chciała to wziął sobie ukrainkę co duka ledwo po Polsku hehe.

Jola
@Mala

Bo gdyby nie Ukraina nie byłby komu pracować w tej firmie.

Podwyżki

Kiedy były ostatnie podwyżki?

endriu
@Podwyżki

Podwyżek nie było dawno. Jak pójdziesz do innej firmy to będziesz miał.

Uu
@Podwyżki

Podwyżka to jest dodatkowe 100zl brutto _ bonus frenwekcyjny. Szkoda tylko że kierownictwo już dostało. Ale przeciętny pracownik to już nie... Szkoda gadać.

Luka

Od kiedy Westwing przejął magazyn polityka personalna siadła niestety. W Clipperze bardziej dbają o ludzi. Obiecywali, rozwój, szkolenia, benefity, dbanie o ludzi a nie ma nic nawet socjalu. Jest za to dużo ua co gdzieś nas ma a giermańcowi dobrze robi.

MAreeeek

Czy tak jak w ogloszeniu pracujecie na dwie zmiany? 6-14 oraz 14-22. Bo na forum jest info że macie zmianę na 18 do 2 w nocy? Czy to prawda?bo nie wiem czy jest sens składania cv do tej firmy

Balbla
@MAreeeek

Jest od 18-2:) + dolicz jeśli mogą być nadgodzinki (obowiązkowe) ... Odradzam składnia CV w tej firmie

Mala
@MAreeeek

Niestety to prawda, a najlepsze są nadgodziny, jak robisz do 4 rano...

endriu
@MAreeeek

Dokładnie 4 godz różnicy miedzy zmianami pracujesz 6-14, 18-22. Zero dodatków za weekendy. I teraz najlepsze. Zakaz telefonów, zegarków, portfeli wnoszenia na teren firmy. Jak widać autobusy koło 14 się zjeżdzaja to myśli się (usunięte przez administratora). 70% dojeżdża tymi autobusami jak jacyś więźniowie.

Iks
@endriu

Z jakiego powodu ten dziwny zakaz?

Robić nie gadać
@Iks

Masz zasuwać ile sił starczy a nie gapić się w telefon! Nie po to Niemiec upycha cię w autobusie abyś gapił się potem na zegarek!

Iks
@Robić nie gadać

Dostrzegam ironię... Na poważnie to jest żałosne podejście.

Tak to prawda

Hans
@endriu

Kiedyś wozili nas na roboty wagonami. Ale jest postęp i teraz wożą autobusami. Masz robić co ci rozkażą a w jakich warunkach to ich nie rusza, zero dyskusji. Oni żyją w luksusach a my plebs na usługach za grosze. Hansy tak lubią nas traktować a my się dajemy. Jak ktoś się im postawi to go już nie ma. Przykre ale prawdziwe. Czy kiedyś się to zmieni?

Uuuu
@Hans

100% racji. Myślę że jakby masowo ludzi i nawet z Ukrainy by chcieli przestać pracować celowo to może by na oczy przejrzeli... Ale nie wiem czy to nie jest zbyt piękne by mogło być prawdziwe myślenie

Piotr S
@Hans

Możesz przecież dojechać do pracy własnym transportem. Poczujesz się lepiej. Zmień pracę i przestań narzekać.

You
@Piotr S

A pomyślałeś może że ten ktoś nie ma własnego transportu ani z kim się zabrać. Pisze samą prawdę:D tu nic przyjemnego nie ma :D

Bida
@You

Dokładnie stawki takie że kogo stać na własny transport? Z resztą to jest tak zaplanowane bo gdzie byś w ogóle zaparkował? To nie narzekanie tylko próba zmiany oparta na faktach. Tylko tutaj jak próbujesz coś poprawić to klakiery niemca cię szczują i od razu że jak się nie podoba to won. Tutaj nie słucha się ludzi tylko im rozkazuje.

Robert

16-24 18-2.

Rew

Witam jaka jest hierarchia w firmie kierownik zmiany później lider?

Kris
@Rew

Teraz jest giermaniec, jego bezwolne sługusy, plebsik.

Zostaw merytoryczną opinię o Westwing Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w Westwing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Westwing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Westwing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 38 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Westwing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Westwing Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Westwing Sp. z o.o.