Westwing Sp. z o.o.

Opinie o Westwing Sp. z o.o.

Dno

No to się porobiło. Widać jakie cięcie robią i zwolnienia grupowe już. Liderów wzięli na odstrzał, kobiety hurtowo zwalniają, i na dodatek dobrzy pracownicy sami składają wypowiedzenia. Zresztą nie ma co się dziwić za te głodowe stawki co proponują maskara. Do tego za jedzenie będzie trzeba (usunięte przez administratora) kasy dopłacać. Ta firma bankrutuje w końcu należy im się za takie traktowanie pracowników. Teraz to już (usunięte przez administratora) do kwadratu się stworzył. Pracownik ma płacone za godzinę, a nie za ich normy. Jakoś nie przypominam sobie żebym podpisywał umowę na akord, a umowę ze płacą mi za godzinę. Na dodatek ten liderek z Ukrainy w okularkach na inb to jakiś tyran, do tego cham i (usunięte przez administratora) nie mówiąc już o tym że ciągle na telefonie siedzi i wszytko i na wszystkich kabluje.Ta firma to żenada zero profesjonalizmu. Całe szczęście że odchodzę też z tego bajzelu jak i większość. W życiu nie dostaną tutaj dobrych pracowników, znów zaczną bazować na nieudacznikach z agencji którzy będą kilka dni i sobie pójdą. Życzę wam szybkiego bankructwa i żeby nikt absolutnie nikt już się u was nie zatrudnił. Życzę żeby pseudo tyran dyrektorek niemiecki poleciał, a z nim łysy gbur Polaczek dyrektorek. Jak żyje nie widziałem takiego zadufanego faceta w swoim życiu. Nawet nie umie cześć powiedzieć do pracownika, w końcu przecież do plebsa się nie mówi nic. Całe szczęście że powstają inne formy które płacą dużo więcej. Ci to nawet nie potrafią dać indukcyjnego,a sami się u góry nagradzają ile się da przecież to oni całą pracę na magazynie odwalają. Także bawcie się dobrze w tym bałaganie który upadnie nie długo. Ludzie nie zatrudniajcie się tam bo i tak was zaraz zwolnią. Praca w tej firmie to jeden wielki stres i zero stabilności. Ta firma nie jest stabilna w żadnej kwestii. Znając życie to zaraz moja opinia zniknie bo Westwing pewnie zapłaci za to żeby nie było opinii która mówi prawdę. PRAWDA BOLI CO WESTWING? Narrra

Bujak
@Dno

Witam, nie jest tak złe, był by ja Dyrektorem to zatrudnił tyłko nowych pracowników! Bo: Kradli na maksa, ogólne z 3 piętra, znajomość z kierowcami tirów którzy wywozili towar na sprzedaż na czarno, zrobiłi na hali pożar 2 razy żeby jakoś to ukryć i już nie mówię za szacunek w pracę oraz motywację do reszty jaki chcieli pracować dobrze, wszystko znają myślę i będzie porządek tam, już wszystkie ludzie z Robakowo o tym wie i śmieje się prosto w twarz. Pozdrawiam

@Dno

"Pracownik ma płacone za godzinę" ...czego według Ciebie? Stania i podpierania słupa?

@Bujak

No właśnie, codziennie wynosimy z hali krzesła w kieszeni )))

zdzisław

sama prawda

holownik
@Piotr

za to płacą liderą i to nie małe stawki więc stul swoją piękną

Julia

Wg sieci sklep Westwing w rosji pod adresem Varshavskoye Hwy, 26, Moscow, Rosja, 117105 działa. Storna westwing.ru także. Czy to nie wstyd jak tylu Ukraińców na was pracuje?

Info
@Julia

Grupa Westwing w 2018 roku sprzedała biznes rosyjski pozostawiając możliwość używania nazwy Westwing, tak samo jak w Brazylii - tam również dalej działa strona pod marką Westwing. Od tamtej pory Westwing z siedziba w DE i każdy inny podmiot, w tym PL nie ma wpływu na decyzje podejmowane przez spółkę w Rosji. Polecam najpierw sprawdzić jakiekolwiek informacje, zamiast wypisywać je w internecie.

Info
@Julia

@Julia Grupa Westwing w 2018 roku sprzedała biznes rosyjski pozostawiając używania nazwy Westwing, tak samo jak w Brazylii - tam również dalej działa strona pod marką Westwing. Od tamtej pory Westwing z siedziba w DE i każdy inny podmiot, w tym PL nie ma wpływu na decyzje podejmowane przez spółkę w Rosji. Polecam najpierw sprawdzić jakiekolwiek informacje, zamiast wypisywać je w internecie.

RT
@Info

Sama piszesz, że w Rosji działają pod marką Westing. Czego się można było spodziewać? Teraz będzie sianie dezinformacji? Cenzura? I atakowanie innych? Skąd my to znamy?

Racja
@RT

Sama prawda. Już cenzura ruszyła i usuwa niewygodne fakty na forum, czy to nie słabe?

Cenzura
@Racja

Opinie nie miały być cenzurowane, a tymczasem usunięto nawet takie, które były merytoryczne i podawały niewygodne fakty. Czy to ma być standard, że jedno nam mówią, drugie robią?

Grupa Westwing od 2018 roku nie działa w Rosji i nie ma żadnych powiązań w tym finansowych, z podmiotem, który korzysta z nazwy „Westwing” Westwing Group не працює в Росії з 2018 року і не має зв'язків, у тому числі фінансових, з організацією, яка використовує назву «Westwing».

@Cenzura

Usuwane są nieprawdziwe informacje. Grupa Westwing od 2018 roku nie działa w Rosji i nie ma żadnych powiązań, w tym finansowych, z podmiotem, który korzysta z nazwy „Westwing”.

Wał
@Westwing Sp. z o.o.

I tak po prostu każdemu pozwalacie pod swoją marką z waszym znakiem firmowym i asortymentem handlować? Coś tu się nie klei. Jak ktoś pozwala na takie rzeczy pod swoją marką to chyba bierze na siebie za to odpowiedzialność, co nie?

@Wał

to chyba wystarczy nie mieć zarejestrowanej nazwy handlowej i wtedy każdy może 'wymyslec" taką samą ... czy się mylę ?

@ Marta
@Marta

Zatem patrząc logicznie wg twojej opinii możliwe są 2 opcje: 1 Westwing, nie dopełnił formalności i każdy może sobie pod ich marką działać. Tylko to by chyba pokazywało bezdenną nieudolność? 2 To co piszesz może nie być prawdą. Wtedy chyba oznaczałoby to, że pod marką są prowadzone sprawy prowadzące w swych skutkach do krzywdy ludzkiej. Obie opcje chyba raczej nie dobrze mówią o firmie?

XdXD
@@ Marta

Dokładnie! Usuwają posty które są prawdą, nawet nie umieją dać dowodów że tak nie jest! Żenujące!!! Prosze bardzo na google jest Westwing, wystarczy kliknąć w nazwę STRONA w linku po prawej i przenosi nas na Rosyjską stronę WESTWING!!! Wstyd!!! https://www.google.com/search?q=westwing+russia&oq=westwing+russia&aqs=chrome..69i57j46i175i199i512j0i22i30l5j69i60.5728j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 I Rosyjska strona WESTWING!!! https://www.westwing.ru/ Co znów prawdę usunięcie?

Nmk
@Westwing Sp. z o.o.

Westwing oddajcie mi moje pieniądze. Ja rząd je w tej chwili!!! Nie mam za co jedzenia kupić, nie mam na paliwo, raty, rachunki. (usunięte przez administratora)

Becia

W ramach dalej jadą..

Asia
@RT

W sumie bez zmian. Przykre to.

holownik
@Info

co to zmienia? firma nadal smiechu warta

Na pick big oraz pick small przypisują swoim pracownikom najlepsze pick listy, pracownicy którzy przychodzą z innych działów dostaje się same jakieś dziwne listy w których trzeba biegać po wszystkich piętrach i ostro zapieprzać żeby wyrobić normę, listy po kilka sztuk, jak trafi się jakaś w miarę listę od razu jest odpisywana, a za nie zrobienie normy wielkie pretensje i jakieś notatki. Ta firma robi cię coraz bardziej żałosna.

Lider

Dzięki za opinię, przyjrzymy się temu z uwagą.

Zegarynka

Czy jest możliwość zniesienia zakazu noszenia zegarków? Ja i wiele innych osób, które monitorują swoja aktywność fizyczną czują się pokrzywdzone tym faktem, że nie możemy przez większość dnia mieć zegarka na ręce.

Ccc
@Zegarynka

Dobrze się sprawdza na picku jak duzo chodze

Czasomierz
@Ccc

Na picku masz zegar w skanerze!!!

Artur

Ha, ha. Czemu nie można mieć zegarka na ręce? Ze względów bezpieczeństwa, bo nie rozumiem? Jak też jestem uzależniony od krokomierza i trudno byłoby mi się z nim rozstać na tyle godzin. Nie można pogadać o tym z kierownikiem?

Zegar
@Artur

Jakiego bezpieczeństwa?! Zegarek jest najmniej niebezpieczny! Niebezpieczne są schody, po których chodzą ludzie z mnóstwem przedmiotów w rękach i skrzynkami!!!

Czasoumilacz
@Czasomierz

A umiesz czytac ze zrozumieniem?

Hubert
@Artur

Tam nic nie można, tam tylko liczy się norma reszta się nie liczy,

Czasek
@Czasoumilacz

A rozumiesz to co piszesz w ogóle?

Japa
@Artur

Po prostu masz mieć puste kieszenie i zero biżuterii na sobie bo łatwiej kontrolować kto jest (usunięte przez administratora) Czasem są podobne towary na magazynie a każdy jest monitorowany na potencjalnie lepkie łapki. Nikomu nie można ufać tyle (usunięte przez administratora).

Halt
@Hubert

Tak jak mowisz, same zakazy zadnych przywilejow. Telefonu na hale nie, zegarka nie nawet gum do zucia nie mozesz bo notatke dostaniesz. Nie dziwie sie ze ludzie odchodza. Ale firma tego nie widzi.

@Halt

Dlatego to firma przechowalnia na chwilę. Dłużej nikt kto chce iść do przodu tutaj nie zostanie.

Xxxxx
@Zegarynka

A co na to @westwing? Biuro przeglada wpisy moze ktos sie wypowie na ten temat.

Smutek
@Ania

Prawda, dopóki innej nie znajdą są tutaj. Ale większa kasa znajdzie się gdzie indziej, bo tutaj to słabo wygląda.

Gośka
@Zegar

To prawda jak idą 2 osoby to te całe schody aż się chwieją strach po nich chodzić a innej opcji nie ma i nic nikt z tym nie robi. Jak się coś stanie i dojdzie do wypadku to znowu zacznie się umywanie rąk. Słabo się tutaj pracuje.

Wszystkie osoby pracujące w Westwing są zobowiązane do przestrzegania obowiązującego na terenie firmy regulaminu. Każda z osób, która podejmuje u nas pracę jest informowana o obowiązujących zasadach. Dodatkowo zostają one omówione podczas pierwszych dni pracy. Jeśli pojawią się zmiany w regulaminie - będziemy na pewno przekażemy nowe informacje.

@Halt

Dziękujemy za opinie. W Westwing pracujemy zgodnie z obowiązującym regulaminem - zasady są przejrzyste, a z przedmiotów prywatnych można korzystać podczas przerwy. O zasadach informujemy już na etapie rekrutacji oraz podczas szkoleń po zatrudnieniu. Pojawiające się zmiany w regulaminie są przez nas przekazywane na bieżąco.

@Gośka

W Westwing cały czas pracujemy by nasze otoczenie oraz środowisko pracy stawało się lepsze. Dziękujemy za informacje - każda sugestia jest dla nas cenna. O propozycjach usprawnień będziemy informować na bieżąco.

Primo
@Westwing Sp. z o.o.

Praktyka pokazuje, że nie wszyscy muszą przestrzegać tych samych zasad. Prawda jest taka, że są równi i równiejsi.

Primo
@Westwing Sp. z o.o.

To tylko gadanie. Miesiącami leżą nie rozwiązane babole a potem zamiatanie pod dywan. Chyba czas je tu wylistować.

Robik
@Gośka

Schody są straszne, bo musimy po nich biegać z wieloma przedmiotami albo nawet skrzymkami i skanerem przez 8 lub 10 godzin aby wyrobić normę!

regeneracja
@Robik

Ktoś w ogóle policzył w tej firmie prawdziwe wydatki energetyczne. Chyba powinna być dostępna regeneracja przy takim wysiłku jaki tu mamy.

@Primo

Westwing bardzo dynamicznie się rozwija i cały czas staramy się wprowadzać usprawnienia. Zmiany są wprowadzane cyklicznie i efekty będą widoczne również w różnych okresach czasu.

@regeneracja

W Westwing dbamy o naszych pracowników, dlatego każda z zatrudnionych osób otrzymuje bezpłatny posiłek oraz ma możliwość skorzystania z dostępu do ciepłych napojów by zregenerować siły w trakcie dnia pracy.

Skaner
@Czasomierz

Dziękuje za taka godzinę o 6:00 skaner pokazywał 02:00PM i nie szło tego zmienić ponieważ nie było dostepu do ustawień

Mentor
@Westwing Sp. z o.o.

Ostatnio na spotkaniu mentorskim były pytania co zrobić zeby zatrzymać ludzi w WW poniewaz zwolniło sie 60% pracowników. Były zaproponowane podwyżki to od razu była odmowa trafiły sie inne propozycje tez odmowa bo nie ma kasy. A moze spróbować na krótki okres czasu dać ludzia troche „luzu” i pozwolić na ten telefon zawsze mozna spisać numer seryjny czy numer IMEI jeśli boicie sie o kradzież czy cos. Jeśli liderzy zauważa nadmierne używanie przez pracowników lub spadek formy przez to mozna wrócić do starych zasad. Są osoby które chcą mieć tylko kontakt z domem a nie po to zeby sie bawić telefonem

On
@Japa

Pracowałem i widziałem dziewczyny z kolczykami w uszach. Czyli mozna nosić

Telefon
@Mentor

Niektórzy mentorzy zniechęcają pracowników swoją postawą! Nie każdy mentor powinien nim być! Trzeba zacząć od nich naprawiać błędy! Nowy i stary pracownik jest w stresie jak ma nieodpowiedniego mentora.

Bolek
@Mentor

A może pracujące niedziele powodują, że ludzie uciekają? Może praca do 24.00 i później zniechęca? Lepiej byłoby pracować od 14 do 22.

Rekrutacja
@Telefon

Ktoś ich wybiera to nie przypadek, że tacy są. Najważniejsze aby byli posłuszni dla nimca i nie mieli swojego zdrowego zdania. Cała firma sztuczna, fałszywa atmosfera i kiepskie warunki to ludzie idą gdzie indziej. Pełno fajnej pracy w okolicy.

Posiłki
@Westwing Sp. z o.o.

Ściema. Zgodnie z przepisami to powinny być to zawsze dania gorące o kaloryczności min 1000 kcal.

@Skaner

Wszystkie kwestie związane ze sprzętem w Westwing należy zgłaszać do bezpośrednich przełożonych.

@Rekrutacja

Osoby pełniące funkcję mentorów są wybierane zgodne z obowiązującymi w Westwing kryteriami oraz procesem rekrutacji. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń, prosimy o bezpośredni kontakt z działem HR.

@On

Zasady obowiązujące w Westwing są dla wszystkich takie same. Jeśli pojawiają się naruszenia - prosimy o kontakt bezpośrednio z działem HR.

@Bolek

Informacje o godzinach pracy są przedstawianie już na etapie procesu rekrutacji. Każda z osób podejmująca pracę w Westwing wyraża zgodę na pracę w określonych godzinach. Jeśli godziny pracy będą ulegać zmianie, poinformujemy niezwłocznie.

@Posiłki

W Westwing kierujemy się zasadami określonymi przez rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów.

@Westwing Sp. z o.o.

Z moich obserwacji tak nie jest. Jest sporo nierówności. Są osoby protegowane, które mają lepiej. Są też a właściwie były takie co wprost mówiły co jest nie tak, proponowały jakieś działania do poprawy nie bały się mówić chciały coś polepszyć i już ich nie ma. Dozwolnienia albo nie przedłużona umowa. Swoją drogą to ciekawe, że w firmie zero dobrej komunikacji. Częste fałszywe niedomówienia zbywanie ludzi a tu na forum najwięcej udziela się firmowy HR próbując zagłuszyć trafne zdanie pracowników. Słabe to. Nie znam przypadku aby HR komuś naprawdę pomógł. Przeciwne przypadki, że komuś nie pomógł albo nawet gorzej znam. Kiepskie HR to i firma jest jaka jest.

@Mentor

W 2021 roku zwiększyliśmy zatrudnienie o 300 osób (z 400 do 700 pracowników). Wierzymy, że rola mentorów jest kluczowa we wdrożeniu nowych osób do firmy. Spotkanie było poświęcone temu w jaki sposób mogą oni jeszcze lepiej wspierać proces wdrożenia nowych pracowników. Przytoczone w postach dane procentowe nie są zgodne ze stanem faktycznym. Dziękujemy za wszystkie sugestie i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

….
@Ania

Droga kadro. Polecam zainteresować się sytuacja która dzieje sie na wysokim składzie w tym tygodniu dwóch bardzo dobrych operatorów złożyło wypowiedzenie przez jednego z liderów a to dopiero początek tygodnia. Zastanówcie się nad tym.

….

@….

Dziękujemy za sugestię, przyjrzymy się sytuacji.

Dziękujemy za opinię. Dział HR

Zegarmistrz

Oddajcie zegarki

Była
@Telefon

Co prawda krótko pracowałam, ale miałam wspaniałą mentorkę, w krótkim czasie potrafiła przekazać dużą dawkę wiedzy i zachęcić do pracy.

Ciekawski
@Westwing Sp. z o.o.

Mniej pracowników w firmie to po co są mentorzy i zastępcy?

@Artur

Wiara kradnie na potęgę, to i zakazy muszą być.

Tak, jasne... na nowej hali kanapy wynosimy w kaskach...

Pracownik Biurowy

Od początku było słabo. Tak z góry i mało profesjonalnie chaotycznie jakby sami nie wiedzieli czego oczekują.

Poziom rekrutacji był w 2 standardach. Zachowanie jakby byli niewiadomo kim, pytania na niskim i mało profesjonalnym poziomie. Angielski niski poziom osoby rekrutującej. Po zebranych opiniach widzę, że moja obserwacja i decyzja była właściwa.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mark

Widzisz Daniel koguciku taki jesteś kozak, a zgasiła Cię dziewczyna. Kurtyna.

Nie
@Mark

Nie

Ktoś

Zupełnie firma upada. Żadnych podwyżek nie będzie. Nadal będą tylko zwalniać i nie przedłużać umow.

@Ktoś

jaki powod podaja przy nieprzedluzaniu ? czy nic nie mowia ?

Zdzichu
@Ktoś

Ta firma to wielka pomyłka, pracowałem i nie polecam

Mateusz
@Marta

Byle co powiedzą, ci co mają dobre ukady tylko zostają a reszta sama wiesz

@Marta

Jak nie przedłużają umowy pracownicam na okresie próbnym, mową że poprostu już nie potrzebują tyle ludzi, bo nie ma zbyt dużo pracy.

Rafał
@Ktoś

Za to jest dużo pracy dla nierobów liderów i zastępców, niektórzy kryją się po kątach i śmieją się z ludzi ciężko pracujących. Może pora ich co pewien czas przesuwać na inne działy? W innych firmach to działa i sprawdza się.

@Rafał

Prawdę piszesz. Skoro kamizelki zastępcy dostają za lizod*pstwo i rodzinę w biurze, innego zachowania od nich można nie oczekiwać. Biorą przykład że swoich liderów)))

Kuba

No to źle słyszałeś)

Józek
@Ktosiek

Specjaliści od propagandy.

Najgorsza firma na świecie.

Kate

Najsłabszy komentarz na świecie

Seba

Nie polecam pracy w Westwing jako operator wózka widłowego. Jeśli uderzysz w regał zostajesz odsuniety od wozka na czas nieokreslony a jak przypadkiem spadnie ci paleta dostajesz notatke sluzbowa. Liderzy chodza sprawdzaja kto co robi i robia zdjecia pracownika jesli ktos stoi. Najwiekszym z najwiekszych jest Ivan ktory caly czas wchodzi w D swojemu shiftowi i dzowni po liderach ze ich pracownik nie pracuje. Praca pod ciagla presja i w stresie. Mam nadzieje ze w koncu wezmiecie sie za chlopkow z CLA szczegolnie za Vlada caly czas zamiast pracowac siedzi w telefonie lub na YT w laptopie. Tak sobie wychowaliscie ukraincow ktorzy robia co chca na nie swojej ziemi a wojna nie ma nic do tego bo to juz sie toczy dlugo przed wojna

$H1TV3$T
@Seba

Uuuui Jukeje i Liderzy minusują, ktoś mówi prawdę i ludzie się spinają, zapomniałeś wspomnieć o jakimkolwiek braku bhp, tego że Ukraińcy donoszą na Polaków i oczywiście że część zastępców która jest z ukrainy nie potrafi czytać pisać i mówić po polsku, pozdrawiam.

Chlopaki
@Seba

W końcu ktoś napisał prawdę.

zxz
@Seba

To że Ukraina jest tam lepiej traktowana niż rodacy to wiadomo nie od dziś w tej firmie.Polacy na rozładunki, pick na starej hali.Polacy (usunięte przez administratora) że masakra.Nawet ostatnio widziałem na starej hali liderów z nowej hali którzy robili pick, a ukrańcy siedzieieli i się opierali o stoły i się z nich śmiali.Ukraina jest żenująca, do tego lenie jakich mało.Wyjeżdzajcie do swojego kraju na wojnę bronić go, a nie tutaj siedzicie i udajecie wielce poszkodowanych i wszystkie zasiłki sobie bierzecie na które my polacy pracujemy.Skończyło się wypad do siebi.

opo
@Seba

Ten Vlad z Cla to prawda siedzi i nic nie robi, wystarczy podejść od tyłu od toalet i już widać jak wiecznie samochody ogląda i YT masakra jakaś. Gdyby można było wnosić telefon halę to zaraz by miał zdjęcia porobione i wysłane do przełożonych.Przydupasów w tej firmie nie brakuje na żadnym dziale co jest bardzo przykre, a bardziej przykre jest to że ukraińcy byli, są i będą lepiej traktowani od polaków.No nie wspopnę o tym że ciagle sobie ukraina na dodatkowe przerwy wychodzi, a spróbuj ty jako polak wyjśc to zaraz cię cofną i lidera będą wołać, a (usunięte przez administratora) to sobie ciągle wychodzą, taki Vlad i jego ekipa z CLA.

@Seba

Wszystko prawda. Najgorsza praca w Polsce. Lidery tylko gadają i obserwują innych. Zamiast tego, żeby siedzieć w telefonie lub laptopie poszli by na rozładunki. Wypłaty wogule śmiech!!!!

Pracowity
@zxz

Oprócz tego pracownicy polscy nie mogą porozumieć się z ukraińcami, bo oni gadają po ukraiński do Polaków!!!!!!

@Seba

No jakby ma sens. Niszczysz regały za kilkadziesiąt tysięcy, to nie jeździsz. W innych firmach dyscyplinarkę byś dostał

Czy to prawda ,że został zlikwidowany dodatek dla starszego magazyniera/wózkowego ?

STARSZY

Bzdura!

Mlody
@Anonim

Nie zdziwie sie jak nowi pracownicy nie otrzymaja starszego magazyniera

uy
@Anonim

Cześć, Nie zabrali, ale kombinują.Jak np. chcesz iśc na operatora wózka widłowego, a wcześniej byłaś z 10 miesięcy magazynierem i do tego np. mentorem, to jak pójdziesz na wózek to nie dość że ci odbiorą mentora i dodatki to jeszcze wszytsko wyzerują i wszytsko zaczynasz od nowa.Czyli znów musisz pracować 12 miesięcy na to żeby dostać starszego pracownika.Ta firma jest żenująca na maxa.Clipper buduje za nowym Westwingiem halę Asos i będą tam potrzebowac 200 osób magazynierów, do tego specjalistów.Już maja oferty na stronie i są dużo wyższe niż pseudo Westwing płaci.Trzeba stąd uciekać, a oni niech sami tona i niech zbankrutuja jak najszybciej.Tu nie było i nie będzię żadnych podwyżek, ani równego traktowania ludzi.Ta firma to sami degeneraci masakra jakaś.Do tego ci wszyscy wyżej ludzie z biur wyżej (usunięte przez administratora) niż widzą, są żenujący tak z góry cie traktują że masakra, szczególnie ten nowy dziwny drektrek wysoki i łysy ma gdzieś wszystkich dookoła.Tak zapewne zaraz zrobią cenzurę.No dalej westwing płaccie GoWorkowi za cenzurę stać was na to.Sami sobie zapracowaliście na takie opinie.Ta firma to (usunięte przez administratora) na kółkach jakich świat nie widział!!!

Zez
@uy

Tyle że w Clipper Specjalista Magazynowy to to samo co zwykły robol, który musi wyrabiać normy tylko że nazwa ładniejsza

@uy

A co myślałeś, że z marszu dostaniesz starszego wózkowego? Tak było od początku, że trzeba przepracować rok na danym stanowisku by dostać starszego i nie ma tu żadnego kombinowania. Inną kwestią jest czy go dostaniesz....

@Anonim

I zabierają i robią wszystko żeby nie dać.

Ccc

Firma dno i nie ma co tego ukrywać .Pseudo shifci którzy nie mają wiedzy nawet nie wyglądający poważnie,liderzy Ukraińcy to już w ogóle dno.Przychodzisz do pracy a Tobą rządzi Ukrainiec.Po 3 -4 liderów na dziale tyle samo zastępców ,tuzin mentorów ( wszyscy praktycznie Ukraińcy ) a Polacy latają i zapie…. Czas uciekać

Prawda
@Ccc

Więcej jest kolorowych kamizelek niż niebieskich. Sami dla siebie.

.kram.
@Ccc

Jaki pan taki kram. Zobaczcie kto i jak teraz zarządza magazynem i wszystko się będzie wyjaśniać. Jak mawia przysłowie ryba psuje się od głowy..

znowToSamo

Wozkowi znow traktowani jak najgorszy smiec..nie ma znow tyle wozkow i nie ma tyle roboty, no to wypad na rozladunek i to na najgorsze roboty...jaki to SUPPORT?? Niby idziesz pomagać a wyciągasz towar z kontenera (ludzie z działu w 5 a was 2 na kontener), albo przekladasz ciezkie dywany ..a osoba z działu jezdzi sobie elektrykiem lub okleja i oglada YT. Wozkowi nic innego nie robia na przerwach jak gadaja o aktualnych ofertach w innych firmach.

Wozkowy
@znowToSamo

Sam odszedlem i jestem mega zadowolony lepsza kasa, robota, duzy social i co najwazniejsze brak przyjaciol ze wschodu. Polecam poszukac bo ofert na wozek jest bardzo duzo.

Kornik

A lider liderowi jedzie ostro tak jak liderki, przestańcie pisać opinie bo sami robicie problemy czemu te czarne małpy liderki są takie g....e?

Czy to prawda ,że zaczęli zwalniać etatowych pracowników westwingu ? ( tych w niebieskich kamizelkach )

X
@Anonim

To prawda, w tym również mentorów.

@Anonim

Prawda. Nie ma zamówień, nie ma kasy.

Youp
@Anonim

Tak Niestety to prawda I to dopiero początek będą zwalniać dalej, przede wszystkim kobiety będą zwalniać. Przykre, ale prawdziwe.

Byli
@X

Obserwując firmę to zdecydowanie jest za dużo zastępców, wszyscy przecież widzą, że nie mają zajęcia.

@Byli

I też za nie długo kamizelki zastępcom będą odbierane, a wraz z kamizelką będą musieli być normalnie w procesach i na dodatek odbiorą im dodatek za zastępcę. To samo dotyczy mentorów których tak samo źle potraktują. Ludzie którzy szkolą się na liderów tak samo im odbiorą połowę kasy i wstrzymają ich szklenia O tak Westwing będzie działać, traktowali i będą traktować ludzi (usunięte przez administratora). To nie wszystko na nowej hali będą (usunięte przez administratora) i nie ma znaczenia czy ma umowę na 3 miesiące czy też na rok. Oni mają gdzieś (usunięte przez administratora). Liczy się tylko to żeby w (usunięte przez administratora). Nawet nie zejdą i nie porozmawiają z ludźmi o tym co się dzieje. Tylko uciekają po tych swoich (usunięte przez administratora). Tylko po to (usunięte przez administratora). Żałosny i żenujący (usunięte przez administratora).Oby jak najszybciej (usunięte przez administratora) Ludzi (usunięte przez administratora). Muszą nosić ciężkie kanapy nikt nie pomaga, i takie (usunięte przez administratora). Bo panowie wielcy (usunięte przez administratora)i nikomu nie pomogą. (usunięte przez administratora) u was. Ludzie sami zaczną odchodzić i nie musicie ich poniżać(usunięte przez administratora)

biuro
@XD

najslabsi odpadna a reszte zatrudnimy kobiet z ukrainy beda wdzieczne za pomoc nasz PR podbudujemy Bedziemy jeszcze bardziej solidarni z ukraina ukraina COME ON COME

@XD

Tak najlepiej ocenzurować słowa. Tak będą zwalniać ludzi i zwalniają kobiety przede wszystkim. Nie ważne czy masz 3 miesięczna umowę czy też roczną. I co Westwing znów wam coś nie pasuje i ocenzurujecie słowa? Już dziś widać na hali jak osoby które miały szkolić się na liderów to odebraliście im kamizelki. Teraz kto kolejny? Zastępcy, mentorzy in będziecie wszytko zabierać i zwalniać? ZENDADA!!!

mimoza

Czy na jakieś podwyżki możemy liczyć, czy tylko na dziękuję ? Inflacja rośnie z dnia na dzień, wszystko drożeje, a my niemalże najniższą krajową.. Jedyny sposób w który tak naprawdę możecie nas docenić i zatrzymać to kasa, a nie pączki z okazji kolejnych zatrudnionych. Kochajmy się jak bracia liczmy się jak żydzi. Socjal słaby, funduszu brak, dojazd na własną rękę, posiłki swoje (no chyba, że chcesz jeść te (usunięte przez administratora) z(usunięte przez administratora)) i jeszcze kasa do kitu.. Dobrze, że chociaż atmosfera jest fajna, tylko to ratuje sytuacje. Gdyby nie to, myślę, że byście nie świętowali kolejnej okrągłej liczby zatrudnionych. Przykre to troche

@mimoza

Dziękujemy za komentarz. Intensywnie się rozwijamy i systematycznie wprowadzamy zmiany w naszej ofercie zatrudnienia. Nasz obecny poziom wynagrodzenia kształtuje się następująco: • 3.500 zł + 600 premii – Pracownik Magazynowy • 3.800 zł + 600 premii – Starszy pracownik magazynowy • 4.100 zł + 600 premii – Operator wózka widłowego • 4.400 zł + 600 premii – Starszy operator wózka Dodatkowo pracownicy pełniący funkcje mentorów otrzymują 300 złotych, a zastępcy Team Leaderów 400 złotych. Naszym pracownikom umożliwiamy darmowy dojazd do pracy na pięciu liniach transportowych. Przystanki zlokalizowane są na terenie: Środy Wielkopolskiej, Poznania, Śremu, Gniezna oraz Gądek. Każdego dnia nasi pracownicy otrzymują bezpłatnie ciepłe posiłki oraz napoje. W ostatniej ankiecie dotyczącej pracy w Westwing, blisko 40% naszych pracowników wyraziło zadowolenie z jakości oferowanych posiłków względem poprzednich lat. Jadłospis zmieniamy co tydzień. Przykładowe menu na ten tydzień wyglądało następująco: • Poniedziałek: Zupa kapuśniak + bułka z polędwicą Sopocką, serem twarogowym, sałatą, ogórkiem konserwowym, • Wtorek: Pieczone udko z kurczaka w sosie węgierskim + kasza pęczak + buraczki, • Środa: Zupa Jarzynowa + Bułka z wędliną, sałatą, ogórkiem kiszonym, rukolą oraz dodatkiem sosu chrzanowego, • Czwartek: Szare kluski z okrasą + zasmażana czerwona kapusta, • Piątek: Żurek z kiełbasą i ziemniakami + bułka z pasztetem, majonezem, sałatą oraz ogórkiem kiszonym, • Niedziela: Kotlet mielony wieprzowy + ziemniaki z koperkiem + buraczki. Każda uwaga jest dla nas cenna i przekażemy firmie cateringowej. Cały czas pracujemy nad poprawą warunków socjalnych. Otwarcie nowego magazynu daje nam dużo większe możliwości. Mamy nadzieję, że już w najbliższym czasie będziemy mogli zakomunikować kolejne zmiany!

Faktycznie jestes mimoza

@Westwing Sp. z o.o.

W serwisach pojawiły się Państwa oferty pracy dla fotografów i grafików w Robakowie. Widzę, że piszą Państwo o wynagrodzeniach na magazynie, czy mógłbym dowiedzieć się jak wygląda struktura wynagrodzeń w dziale kreatywnym Westwing? Dużo pracodawców podaje już propozycje wynagrodzeń w ofertach, u Państwa jeszcze tego nie ma, więc stąd moje pytanie.

@Kandydat

Dziękujemy za zapytanie. W przypadku, zainteresowania konkretną ofertą, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji. Podczas procesu rekrutacji udzielamy szczegółowych informacji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR.

@Westwing Sp. z o.o.

Dzień dobry, nie zaznaczyli Państwo czy podane kwoty są brutto / netto ?

@Kandydat

Dzień Dobry, podane kwoty są kwotami brutto.

@mimoza

Hi, Z tego co wiem to żadnych podwyżek nie planują. Wiecznie piszą i mówią że mają starszego pracownika etc. Tylko nigdy nie mają i nie będą mieć zamiaru dać podwyżek zwykłym pracownikom.Inne firmy, jak ktoś nie ma jak dojechać dokładają np.200zł do paliwa.Tu jest autobus pracowniczy, się są ludzie którzy nie mają jak dojechać bo nie ma nawet w okolicy autobusu.Ta firma to żenada i prowizorka z każdej strony.Chwalą się cateringiem... Ha ha ha masakra jakaś, stara bułka,suchy ryż, żylaste mięso... Najrańsze z najtańszych posiłków. Wszędzie dorzucamy makaron żeby zwiększyć kaloryczność posiłków. Nawet mleczny to Mariot w porównaniu do tych śmieci od nich. Żenada z każdej strony

@XD

Dziękujemy za komentarz. W Westwing, 2 razy w roku mamy rundę awansów na Starszego Pracownika Magazynowego / Starszego Operatora Wózka Widłowego. Najbliższa jest w kwietniu. W poprzedniej edycji, która miała miejsce w listopadzie 2021 r. - 62 pracowników otrzymało awans. Oferujemy bezpłatny transport pracowniczy z Poznania (dodatkowo posiadamy również linie autobusowe ze Śremu, Środy Wielkopolskiej, Gniezna). Łącznie z transportu pracowniczego korzysta prawie 700 naszych pracowników oraz pracowników firm zewnętrznych Każdego dnia nasi pracownicy otrzymują bezpłatne posiłki i napoje. Jadłospisy zmieniamy co tydzień. Przykładowy jadłospis z tego tygodnia wygląda następująco: Poniedziałek : Bułka z wędliną, twarogiem, sałata, ogórek zielony + bułka pomidorowa z makaronem, Wtorek: Gulasz wieprzowy z warzywami i ogórkiem kiszonym, kasza pęczak, Środa: Bułka z szynką drobiową, serem twarogowym, ogórek konserwowy, sałata + barszcz ukraiński, Czwartek: Pulpety wieprzowe w sosie koperkowym z marchewką i groszkiem, ziemniaki, Piątek : Kapuśniak ze słodkiej kapusty z ziemniakami + bułka z salami i serem gouda, sałata, ogórek konserwowy, Niedziela: Lasagne mięsna z sosem z pomidorów. Przekazujemy również na bieżąco uwagi firmie cateringowej, a w najbliższym czasie przeprowadzimy ankietę dotyczącą zadowolenia pracowników z oferowanych posiłków.

@Westwing Sp. z o.o.

Nadal nie otrzymałem odpowiedzi na powyższe pytania. To że macie przykładowe menu, to nie jest to równoznaczne z jakością która jest masakryczna. Skoro wasze niby przekazywane uwagi na temat jedzenia nie docierają do firmy cateringowej, to się zmienia taką firmę w trybie natychmiastowym. No ale zapomniałem że to WESTWING który działa z prędkością ślimaka. Radzę się przejść na stołówkę i zobaczyć ile jedzenia ląduje w śmietniku, bo nie da się tego zjejść! Nie wspominając o tym wczorajszym niby galaretkowatym barszczu, w menu trzeba było napisać że jest to chłodnik z galaretką, a nie barszcz, makaron dodawany po prostu wszędzie po to żeby tylko podnieść kaloryczność posiłków, kucharz bez wyobraźni, ni no sorry raczej z fantazją kosmiczną bo te niektóre zupy czy też dodatki zadziwiają nawet najbardziej doświadczonych kucharzy (np. zielona fasolka w barszczu po ukraińsku? masakra, ryż,makaron,kasza twarda jak kamienie w daniach gluten free i to nie pierwszy raz a z 100 raz, równiezżbyło wysyłane info na ten temat do HR, ale wiadomo czym więcej u was jest ludzi w HR tym bardziej nagle nic za nic nie odpowiada, a bałagan macie jeszcze większy niż jak było kilka osób.Przysłowiowe odsyłanie u was w biurach od Pani X do pani Y i tak nikt nic nie potrafi załatwić )ŻENADA!!! Poza tym dlaczego to biuro dostaje inne lepsze jedzenie od zwykłych pracowników? Niestety ale ludzie z biura nie są w niczym lepsi od zwykłego pracownika z magazynu. Nadal otrzymałem odp typu "masło maślane" czyli brak odp na moje pytanie.Proszę nie zachowywać się jak typowy polityk bo to jest bynajmniej śmieszne.Ciągle brakuje mi odp na pytanie dlaczego nie ma podwyżek dla zwykłych pracowników magazynowych, nie zadałem pytania na temat awansu, więc bardzo prosze o nie omijanie odpowiedzi. Transport pracowniczy i jazda 700 osób nim? Proszę już się nie ośmieszać i nie wymyślać, tyle ludzi to jest zatrudnionych w waszej firmie, a nie że tyle jeździ transportem który jest organizowany przez waszą firmę.Takżę proszę nie okłamywać ludzi na GO WORK!!! I znów była wymijająca odp, zadałem pytanie co z ludźmi którzy nie mają możliwości dojazdu bo mieszkają w takich miejscowościach gdzie nie dojeżdża ani transport publiczny, ani pracowniczy i nie ma wyboru i musi jechać autem. Każda duża korporacja robi dopłaty do paliwa dla takich ludzi. Chodzi o ludzi którzy nie nie mogą dojechać inaczej. Więc takich ludzi będzie dosłownie może 10-30 osób, a nie kilkaset.Nie mówimy tutaj o ludziach którzy moga skorzystac z transportu pracowniczego, ale dla wygody jadą autem, a o tych co nie mają wyboru!!!Firma która ma miliony euro obrotu nagle nie zubożeje jak zrobi dopłaty do paliwa które i tak jest w masakrycznych cenach.Proste obetnijcie trochę z pensji dyrektorom tego przybydku którzy oprócz siedzenia na swoich 4 literach nic absolutnie więcej nie robią, a pieniądze zaraz się znajda dla ludzi którzy faktycznie pracują. Tak samo ludzie którzy pracują na hali, pracują na starym sprzęcie, siedzą na rozpadających się krzesłach, stoły rozwalone, wózki widłowe się rozsypują, do tego krzeseł na stołówce zaczyna brakować bo ludzie wynoszą i na halę i do innych pomieszczeń bo nie mają na czym siedzieć, chodź wielokrotnie było zgłaszane to iż jest potrzebny sprzęt na halę.No ale po co przecież biuro w pierwszej kolejności musi dostać wszystko, ludzie z hali się nie liczą.No tak przecież nowy sprzęt jest dostępny tylko dla ludzi z biura przecież ludzie z hali nie potrzebują nic nowego, ludzie z biura są przecież lepsi i muszą mieć i lepsze jedzenie i lepszy sprzęt.Szkoda że nie można tutaj dołączyć zdjęć, bo w 100% potwierdziłby to co tutaj napisałem. Także proszę ruszyć swoje "CIEPŁE I LENIWE (usunięte przez administratora) Z BIURA" i przejść się po stołówce i po hali i popatrzeć jak to wszystko wygląda. Bo to że ludzie z biura byli,są i będą leniwi to wiadomo nie od dziś! Także GO WORK bardzo proszę o możliwość dołączania zdjęć, bo znając firmę WESTWING zaraz zaczną się wykręcać że to oczywiście są kłamstwa, a tak absolutnie nie jest, a panie z biur proszę ruszcie się i róbcie obchody po pomieszczeniach, a nie godz.16 i się zawijacie do domu.Skoro ludzie z hali wielokrotnie mogą zostawać na nadgodzinach, to panie z biur również mogą zostaĆ i zrobić obchód drogie panie "korona z głowy wam nie spadnie z tego powodu"!!!

@Westwing Sp. z o.o.

A ktoś w ogóle dostaje starszego pracownika? Z tego co widzę na bieżąco dla awansu trzeba nie tylko planować choroby, ale jeszcze oprócz swoją pracę musimy pracować zamiast liderów i zastępców, w tym wymyślać własne zasady BHP. Fajny awans. Gratuluję! ????????

Pracuję w tej firmie od 2019 roku. Na początku można było to cierpieć, ale od teraz coraz gorzej. Firma robi już trzeci awans na stanowisko starszego pracownika i po raz trzeci znajduje wymówki dla tego żeby nie dać podwyżki. W tej firmie nie można chorować, bo zwolnią, albo musisz sobie zaplanować chorobę. W tej firmie nie można skorzystać z UŻ, bo zwolnią za to. W tej firmie nie można prawie już nic, bo dostaniesz wyposażenie natychmiastowe. Ogólnie nie polecam tej firmy, docenią pracowników nie za ich umiejętności, docenią za (usunięte przez administratora) i jeśli (usunięte przez administratora). Bardzo dużo (usunięte przez administratora), którzy w ogóle nie mówią po polsku i nic nie rozumieją, ale przynoszą (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) i zostają pracownikami westwingu, niektórzy za to nawet dostają podwyżki oraz różne stanowiska, zostają liderami i zastępcami. Na dział z 50 pracowników mają czterech liderów, dwóch shiftów, czterech zastępców i po dziesięciu mentorów, którzy niewiadomo po co są, bo nowych pracowników nie zatrudniają, tylko zwalniają. W ŻADNYM RAZIE NIE POLECAM!

Jeśli firma planuje wprowadzić jedną zmianę dla wszystkich działów to proszę poinformujcie pracowników dużo wcześniej. Osoby które, nie mogą pracować tylko na jedną zmianę musza sobie poszukać innej roboty.

$H1TV3$T
@Marcin

Wszystkich nas nie wyrzucą ale warto próbować. Trzymajmy się w Westapo.

Xxxxxxx
@Marcin

Zastanówcie się dobrze czy warto wprowadzać jedna zmianę kosztem tych pracowników którzy się mijają zmianami z mężem czy żoną i maja małe lub większe dzieci ktore trzeba zaprowadzic rano do szkoly, przedszkola lub poprostu nie ma kto sie nimi zaopiekowac jak obydwoje rodzicow beda w pracy. Bedzie to bardzo duzy problem

@Marcin

Marcinie, a skąd masz informacje wogóle ze firma zamierza wprowadzic tylko jedna zmiane? nie ma pracy na taki system jak jest teraz i nie ma co skladac cv do firmy skoro bedzie zwalniac?

Już jest taki system wprowadzony, 7-15

Przyszły

Witam, jak jest u Was z normami ilościowymi, są na spokojnie do wyrobienia ? Czy za wyrabianie norm są premie ?

Dej se spokoj
@Przyszły

Polecam poszukac innej firmy. Pracy wokol jest naprawde bardzi duzo

Przyszły
@Dej se spokoj

Jest aż tak ? Myślę że dużym plusem jest jedna zmiana gdy ktoś nie chce pracować w innym trybie zmianowym

BylaPracownica

Zdecydowanie najgorszy pracodawca, u ktorego przyszlo mi pracowac. Jesli ktos pracowal/ pracuje i uwaza inaczej to ... serio wspolczuje wczesniejszych doswiadczen

Kamil

Firma po 2 latach efektywnej współpracy traktuje pracownika jak śmiecia. Z dnia na dzień zwalnia z pracy bez podania powodu... Nie ma pracy, a pracownicy muszą robić normy... Tylko skąd wziąć pracę aby te normy wyrobić. (usunięte przez administratora), która (usunięte przez administratora). Jest (usunięte przez administratora).. Powinna iść na proces i zrobić normę, wtedy może wypowiadać się na jakikolwiek temat. (usunięte przez administratora) Firma wymyśla byle jakie powody aby tylko zwolnić pracownika. Wstyd za tyle poświęceń

Pracowałam tam rok i nikomu nie polecam

Zmartwiony

W zeszłym roku w końcu firma postanowiła postawić na rozwój pracownika, stwarzając możliwość awansu, osoby, które pracowały na 100% zostały w końcu zauważone. Wypłata oraz system premiowania pracownika dawały nadzieję na lepsze jutro. Niestety od nowego roku to się zmieniło. Firma wciąż zaskakuje swoimi decyzjami. Najpierw zwalnianie pracowników agencyjnych, złączenie dwóch zmian w jedną zmianę, zmiana godzin rozpoczęcia pracy z 6 na 7. Dodatkowo rozpoczęły się zwolnienia pracowników Westwingowych. Przychodzi Pani z biura informuje lidera, że jakaś osoba jest zwalniana, wychodzą z nią z magazynu i ta osoba już na magazyn nie wraca. Szok, jak tak można? (usunięte przez administratora)Dodatkowo firma (usunięte przez administratora) i mając już jakieś doświadczenie ta osoba jest traktowana jakby oprócz kamizelki zabrano jej także doświadczenie i wiedzę. Czyli jest nikim. (usunięte przez administratora) na wszystkich magazynach zachowują się tak (usunięte przez administratora)Wychodzą w czasie pracy na papierosa lub kawę i to kilka razy w ciągu całego dnia. (usunięte przez administratora), a przecież przykład idzie z góry. (usunięte przez administratora)który nic nie robi, prócz dobrego wrażenia, jak czegoś nie wie zleca to swoim liderom. (usunięte przez administratora) Firma Westwing skandalicznie obniżyła swój poziom dbania nie swojego pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Westwing Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w Westwing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Westwing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Westwing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 38 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Westwing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Westwing Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Westwing Sp. z o.o.