Opinie o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Ona

Z całego serca odradzam tam pracę.Praca bardzo stresująca szczególnie na picku. Narzucanie kosmicznych norm które ciężko wyrobić chyba że uda ci się zejść na piętro 400 gorzej jak lider zobaczy cię tam w nie odpowiedniej godzinie to masz przechlapane.Po całym dniu nie czujesz nóg nie wspominając że na koniec dnia musisz odsłuchac 10 min odprawy lidera który trzyma cię aż do samego gonga a nawet przedłuża.

O picku
@Ona

Zgadzam się z Tobą... PICK to chyba najcięższy dział... Narobisz tyle kilometrów dziennie że szok... I te picki...wpadnie Ci 17 i zbierasz je na 4 piętrach... Albo 4 Zz których zbierasz po 1 na każdej strefie. My jesteśmy ludźmi - nie robotami! Masakra.... ???? Po 8 godzinach pracy wszytsko mnie boli. Człowiek nie ma siły nawet na spacer z dzieckiem bo jest tak wymęczony. Nogi po prostu gotują się w tych butach... 400?- jest ciągle oblezane przez te same osoby... Kto tam pracuje to wie...

@Ona

Taka jego robota, normy dla jednego ciężkie dla drugiego łatwe, jak nie lubisz chodzić to może inny dział spróbuj, Zwroty są "na stojaka". Praca póki co jest i płacą regularnie więc idzie przeżyć.

Były Pracownik

(usunięte przez administratora)się zapaliła jak ludzie masowo opuszczają progi firmy. Ale przed czasem nie potrafią rozmawiać.

@Były Pracownik

Kto z kim nie potrafi rozmawiać? Te co odchodzą czy te drugie? Robota na magazynie nie należy do ambitnych i próg wejścia niski więc każdy może się dostać kto ma 2 ręce i nogi i nie robi pod siebie. Nie którym się nie podoba ten typ pracy, zmian, czy towarzystwo a innym to że trzeba coś zrobić za wypłatę to odchodzą:). Moim zdaniem za te pracę płacą nieźle

nick4
@Armata człowiek

no w sumie tragedii nie ma z pieniędzmi

Mam pytanie czy firma figa z m. Da jakieś podwyżki jak inne firmy w związku z inflacja

ciekawe
@Kandydat

a które firmy dają podwyżki z powodu inflacji? Chętnie złożę tam swoje cv.

Stary
@Kandydat

Skoro w innych dają- idź do innej. Jakoś nie słyszałem, żeby w innych zakładach podnosili stawki bo cukier i węgiel zdrożał. Ale to właśnie postawa typowego polaka: NALEŻY MI SIĘ BO JEST CIĘŻKO

haha
@Stary

to jak przyjdzie co do czego i dadzą jakąś podwyżkę, to powiedz że nie ci nie potrzeba

@Stary

Ale ziemniaków by na obiad mogli dać więcej

Jacek
@Armata człowiek

Nie napasiony czy co ,musi dla wszystkich starczyć, Kasiu pamiętaj xl koszulka

prawda
@Armata człowiek

Ukrainki mało ładują bo to co nie zjemy one (usunięte przez administratora)

O co chodzi???

Czy ktoś z Was próbował w ostatnich dniach zrobić zakupy z karty podarunkowej przez allegro?? Mam środki na koncie. Próbuję od różnych sprzedających różne przedmioty i za każdym razem jest odmowa...

bebe
@O co chodzi???

za każdym razem musisz aktywowac kartę na stronie i będzie działała

O co chodzi
@bebe

Pisze ze karta jest aktywna. W sklepie mogę bez problemu płacić. Problem jest tylko z płatnością przy zamówieniach z allegro. Różni dostawcy ale od nikogo nie da rady...

Agnieszka
@O co chodzi

No to może lepiej do nich bezpośrednio już to zareklamować? Pewnie ogarną o co chodzi, sama w sumie teraz ciekawa jestem

Magazynier

Opisze przebieg rekrutacji w moim przypadku: 1. Idzie sie do ochroniarza po identyfikator ("Visitor") - musicie okazac swoj dowod osobisty, potem do budynku, pietro wyzej na recepcje, podajecie nazwisko i czekacie. 2. Po kilkunastu minutach przychodzi osoba ktora zabiera was, z cala grupa (okolo 20 osob +/-) pietro wyzej do pokoju z telewizorem gdzie wyswietlane sa slajdy o firmie, pracy i mozliwosci rozwoju. Z tego co zapamietalem to przy pierwszym slajdzie pani prowadzaca chyba kilka razy mowila o tym, ze: "to nie jest korporacja" (jest) i ze nie jest to firma powiazana w zaden sposob z Zalando (pomimo wielkiego znaku "Zalando" na froncie budynku), ogolnie ze slajdow w skrocie wynikalo tyle: Karta multisport lub karta sport + kultura (50 zl doplaty), opieka medyczna medicover, lekcje angielskiego za darmo dla pracownikow (po godzinach) i jakies inne szkolenia, ktore nie byly wymienione. Sa tez benefity dla osob ktore maja np. male dziecko tj. nieco ponad 100zl na zlobki czy na inne rzeczy edukacyjne. Umowy o prace: 1. Na start: 3 miesieczny okres probny, 2. Po okresie probnym umowa na 6 albo 12 miesiecy (nie pamietam dokladnie) 3. A potem: na czas nieokreslony. Mozliwosci rozwoju: magazynier (1 stanowisko) --> mentor (20-50 osob pod soba), problem solver (wymagana znajomosc angielskiego), team leader (50-150 osob pod soba, wymagany angielski) i jakies inne ktorych nie pamietam. Ale radze sie nie nabierac, ze po tym jak zostaniecie mentorem to wasze zarobki podskocza z najnizszej krajowej do 5 tysiecy (w niemczech jedna kobieta dostala oferte 50 euro podwyzki za zostanie mentorem, w polsce mysle ze jest podobnie). Po prezentacji dostajecie do wypelnienia formularz: dane osobowe, wyksztalcenie, dwie poprzednie prace, znajomosc obslugi komputera, znajomosc angielskiego itd. Jak juz wypelnicie formularz to zostaniecie zaproszeni do pokoju na rozmowe (mowie "pokoj", ale nie ma do niego drzwi, wszyscy slysza i widza co mowicie, a jakby tego bylo malo to na rozmowie sa 3 osoby jednoczesnie [3 rekruterow i 3 kandydatow]). Na rozmowie nie prosza was nawet o CV, jedynie posluguja sie formularzem ktory wypelniliscie oraz o to gdzie pracowaliscie i czy nie macie jakichs schorzen/urazow itd. Jedyne pytanie jakie dostalem na rozmowie to "ile chcialbym zarabiac?"... prawie kazdy dostaje najnizsza krajowa albo ewentualnie 100-300zl wiecej w zaleznosci od doswiadczenia i kwalifikacji, ale nie liczcie na wiecej na start. Wiecej pytan nie mieli, praktycznie brak jakichkolwiek pytan osobistych, typowa masówka, widac ze chca zatrudnich tyle osob ile sie tylko da. Moim zdaniem mozna tam popracowac te 3 miesiace na okresie probnym, skorzystac ile sie da ze szkolen i lekcji angielskiego a potem szukac innej pracy (chyba, ze nie ma sie wyksztalcenia/ambicji na lepsza prace).

1. Schorzenia/urazy. 2. Ile chcialbys zarabiac? 3. Czy masz jakies doswiadczenie? 4. Wiecej nie pamieta, ale byly to pytania bardzo ogolne, ale czego sie spodziewac skoro nawet nie wymagaja CV na rozmowie (ani przed nia).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Poszukujemy lakierników do pracy w DE
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Doradca ds. techniczno - handlowych
TLC Rental Sp. z o.o.
Wiolllal..

Czy osoby transsexualne mogą pracować w tej firmie nie robią problemu? Podobno pracuje tam dużo osób innej orientacji tak słyszałam

@Wiolllal..

Nie robią. Firma międzynarodowa więc i zasady, równości są przestrzegane. Ludzie - jak wszędzie

Praca
@Armata człowiek

Jasne nawet niepełnosprawnych umysłowo również. Czym mniej kuma tym lepiej areas po zawodówce który ledwie czyta i git.

@Praca

Zawodówka szkoła jak każda. Zawód daje i do ciężkiej pracy przygotowuje. A studia teraz to często są tyle warte ile papier użyty do wydruku dyplomu. Ważne co w głowie i w sercu masz bo reszty zawsze możesz się nauczyć a bycia człowiekiem łopatą do łba nie nałożysz.

Człowiek nie zwierzę

Fiege wozi ludzi jak bydło ludzie mało co nie mdleją w autobus ,50stopni bez klimy cyrkulacji powietrza od 2 lat skargi i nic mają nas w d....Niemiec ma Polaków za nic tną nas na wyplaty .Niemiec w zalondo w de ma 1700euro a tu w Ameryce nawet normalnego transportu. ZACHECAM LUDZI DO BOJKOTU I BRANIE L4 I NIKT NIE PRZYJEDZIE DO PRACY I TAK SPRAWA ZOSTALA ZGLOSZONA DO ITD MOZE ONI COS POMOGĄ

były pracownik polskiej firmy
@Człowiek nie zwierzę

Idź pracuj w polskiej firmie: na umowę -zlecenie, bo umowa o pracę dla osób z grupą inwalidzką lub ...dla wybranych ; transport na swój koszt (ponadto w czasie pandemii zakaz korzystania z komunikacji publicznej, obawa, że mający specjalna dyspensę donosiciele zameldują w kadrach, kto wsiadł) , przerwa 15 minut: ledwo zaczniesz -zaraz wracaj, fochy kierownika, intrygi, chamstwo nawet agresja ze strony lizusa operatora itd. I docenisz niemieckie "resztki". Ale te i inne nieprawidłowości trzeba zgłasza c team liderowi.

Co XD?
@były pracownik polskiej firmy

Większej głupoty w życiu nie czytałem. Pracowałem w patolando i mam tam nadal kilku znajomych, każdy z nich mówi, że jest coraz gorzej. Szukanie na siłę błędów i pretekstów do zabrania premii, mobing pracowników, traktowanie ich (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym. Czyli nic się nie zmieniło na lepsze od dwóch lat. Teraz pracuje w POLSKIEJ firmie, również na magazynie i w porównaniu do patolando to jest bajka. Wchodząc na magazyn zachowuje prawa człowieka, mam spodnie z kieszeniami ;), i mogę mieć swoje jedzenie, mogę kawę sobie zrobić, odebrać telefon, i normalnie pośmieszkować z przełożonymi. Nie mam ciągłej presji, że nie mam normy czy zaraz będę mieć jakiś ustawiony audyt tylko w celu uwalenia mi premii. Ah no tak, nie mam darmowego dojazdu do pracy, za to rowerkiem 20 minut, a nie tłuc się godzinkę okejką :) Ale lepiej robić dla fiege - Darmowe dojazdy i obiady za złotówkę!!!!!!

co ty p****sz?
@Co XD?

Jak można zabrać premię? z tego co wiem z poprzednich firm i obecnej to premie sie przyznaje nie odbiera. Premia jest to składnik wynagrodzenia bieżącego przyznawany pracownikowi jako uzupełnienie płacy zasadniczej, a uzależniony od spełnienia określonych kryteriów. Specjaliści podkreślają, że premia nie może mieć charakteru uznaniowego [Jelińska 1995]. Zasady premiowania w firmie powinny być precyzyjnie określone w stosownym regulaminie. Premie jednorazowe przyznawane na konkretne dokonania pracownika, nazwane są bonusami. Warunki premiowania Spełnienie tych warunków stanowi dla pracownika podstawę do otrzymania premii. Według wykładni prawnej, zatem premia jest składnikiem wynagrodzenia, do którego pracownika nabywa prawo wówczas, gdy spełni warunki premiowania. Na tej podstawie w przypadku nieotrzymania premii pracownik może dochodzić roszczeń w sądzie pracy. Warunki premiowania muszą być tak sformułowane, aby mogły podlegać kontroli. Na tej podstawie może być dokonana ocena pracy pracownika następnie przyznana (lub nieprzyznana) premia w pełnym lub częściowym wymiarze. Decyzja o premii nie może być uzależniona od uznania przełożonego i opierać się na kryteriach nieznanych pracownikowi lub zmieniających się w poszczególnych okresach.

Co XD?
@co ty p****sz?

O premii mówiłem kolokwialnie.. Większość ludzi w zalando, jak nie dostaną premii to powiedzą, że zabrali im premię, a nie że przyznali im premii. Nie musiałeś mi kopiować jakiegoś postu z internetu, wiem na jakiej zasadzie powinna działać premia.

POLSKAFaRMA

A w jakiej Polskiej firmie magazynowej pracujesz ?xD

Magda
@Co XD?

Zgadzam się w 100% z twoją wypowiedzią. Zdaje mi się ,że pracujemy w tej samej firmie gdzie również sobie chwalę, jest o niebo lepiej.Nigdy w życiu moje CV nie zagości na stole Fiege!!!

Ty!

A jaka to firma?

Danuta
@Co XD?

Czyli nie ma żadnego problemu z tym i ta premia normalnie jest? Z pensja tez?

Stonka

Premie tylko dla pszydupasow TL po za tym można zmienić pracę .

były pracownik polskiej firmy
@Co XD?

Ty masz pozytywne doświadczenie z polską firmą, szanuję to. Ja -niestety- negatywne i jedno nie musi przeczyć drugiemu. Szanuj więc cudze zdanie i nie wyzywaj od głupot bo nie wiesz, co Cię spotka.

Komornik
@Człowiek nie zwierzę

A co ma ITD do klimatyzacji w autobusie??? Weź Ty się puknij w głowę. Nie dość, że doope wożą za darmo to jeszcze pretensje. Rozumiem , że jak podstawią ci maybacha pod dom to dopiero wtedy będziesz zadowolony. Przypominam też, że w komunikacji miejskiej w Olsztynie też często w tramwajach i autobusach nie ma klimatyzacji. Włącz myslenie zanim coś napiszesz.

@Człowiek nie zwierzę

Wozi raczej polski przewoźnik co najwyżej za niemieckie pieniądze. Co do bojkotu, L4 i wykańczania pracodawcy, to ja bym raczej ostrożnie podchodził do sprawy bo osobiście wolę spocić (usunięte przez administratora) w autobusie ale mieć co do gara wsadzić, szczególnie w obecnych czasach i cenach, a nie zapowiada się na poprawę :).

Klima
@Komornik

A ty lepiej nic nie pisz.. .. O zgrozo co za tup.... Nawet nie wiesz co ty bredzisz prosty organizmie

Telefon

Pracodawca nie ma prawa ani rekwirować prywatnych urządzeń podwładnych, ani karać za komunikowanie się z osobami z zewnątrz. Zarówno całkowity zakaz rozmów jak tez zakaz posiadania prywatnego telefonu narusza regulacje zawarte w art. 49 Konstytucji w myśl którego zapewnia się wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się. Ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach określonych w ustawie i w sposób w niej określony. Ponadto całkowity zakaz używania telefonów komórkowych, nieuwzględniający szczególnych potrzeb życiowych, mógłby być uznany za nadużycie przez pracodawcę prawa podmiotowego określonego w art. 8 Kodeksu pracy oraz naruszenie art. 111 Kodeksu pracy, stanowiącego że pracodawca musi szanować godność i inne dobra osobiste pracownika.

hahahahahah
@Telefon

większych głupot nie czytałem. idz z tym do Jaworowicz i zrób (usunięte przez administratora) na pół Polski. haha

#
@hahahahahah

Widzę że z prawem pracy masz na bakier bo jak byś miał jakiekolwiek pojęcie to byś się nie masmiewal

gwoli $cisło$ci
@Telefon

Co za histerie? Bo: 1.) Fiege nie ma monopolu na zakaz noszenia telefonu w pracy. Ten zakaz stosowany jest w wielu innych, czy to wielkich korporacjach czy w małych firmach. Pracownik ma pracować, a nie zajmować sie telefonem, smartfonem czy innym urządzeniem. 2.) Nie ma zakazu korzystania z tych urządzeń na przerwach. 3.) Jeśli coś się zdarzy, to mogą zadzwonić do firmy i poprosić o powiadomienie pracownika.

@gwoli $cisło$ci

4) Pracownicy zazwyczaj mają możliwość wyjścia z hali w celu załatwienia ważnych spraw poza czasem przerwy. 5) Biedre budują - tam na pewno w trakcie pracy "insta stories z paleciokiem" i oglądanie kotków na YT będą częścią kultury zakładowej. I człowieka renesansu prawnika, poetę, wojownika tam przyjmą z otwartymi rękami albo rękoma.

Telefon
@Telefon

A areasi mają i nie potrafią i tak korzystać. Kiedyś areas gadał mając go do góry nogami. Ale czego się tu spodziewać dyrektorzy operacyjni z ludu mało ogarnięci, mało wiedzy,....

Praca
@Armata człowiek

Tak jest w fiege czym głupszy tym dalej zajdzie. Areasi ledwie czytają już nawet bez zrozumienia. TL głąby jakich mało. Podstawówka była dla nich wyzwaniem. Bierny mierny ale wierny mają szczyty karier i się srają. Proste to i nieskomplikowane.

A hahaha ???????????? ale bzdura. Jaka firma takie zwolnienia. Zwolnij się i masz urlop. I tak nic nie robisz

Pan

No no administratorze (usunięte przez administratora) usunąłeś a imię i nazwisko pracownika zostawione a gdzie ochrona danych osobowych ?

Część, jakie macie opinie na temat foto studia ? Przyszedłem do pracy z myślą o awansie właśnie na ten dział. Jak wygląda tam praca i jakie są zarobki ?

@Kandydat

Jeśli masz twarda psyche i znosisz (usunięte przez administratora), brak kompetencji przełożonej to miejsce dla ciebie,

@Jula

Jak długo tam pracowałaś ? I o jakim braku kompetencji tutaj mowa ?

@Kandydat

Tak na prawdę nie nazywam się Jula. Po prostu brak mi odwagi, by się przyznać jak się nazywam. Nie radzę sobie również z tym, ze już nie pracuje w Fotostudio pisząc głupoty na gowork.

Kamera akcja

Pozygac się można od tej transmisji na żywo. Tylko podejść i je.. Bnac w ten pusty mały biały łebek.

@Jula

Kto jest takim (usunięte przez administratora) aby tak pisac? xD nie, akurat nie będę się wypowiadał/a więcej niż trzeba. Osoba zainteresowana praca tam pójdzie, zobaczy, ja nie muszę się przedstawiać ;)

Mahome
@Kandydat

Słyszałem dużo plotek o przełożonej, powiem tylko ze wole pracować na warzywniaku niż tam.

@Mahome

To podziel się tymi plotkami, jestem ciekaw :D

Pracownik Foto Studio
@Kandydat

Foto Studio zajmuje się wykonywaniem zdjęć produktowych dla Zalando. Obejmuje to przyjęcie towaru, przygotowanie go do zdjęć, fotografowanie, obróbkę zdjęć w programie graficznym, opis produktów na stronę oraz odesłanie towaru. Każdą z tych czynności zajmuje się osobny dział. Pracujemy od poniedziałku do piątku na poranną zmianę aby nasz tryb pracy był jak najbardziej zbliżony do pracy berlińskiego oddziału. Nosimy granatowe koszulki. Jak przyjdziesz na rozmowę to możesz wypytać o dalsze szczegóły, gwarantuję, że uzyskasz dokładniejsze informacje niż na gowork. Przełożona nie gryzie. A czy praca będzie ci odpowiadać najlepiej przekonać się samemu. Jesteśmy małą grupą na tle całej firmy i generalnie ułatwia to komunikację.

@Jula

Jak patrze na twoje komentarze to widać że nigdy nie miałeś/aś styczności z naszym działem. Pracuję na tym dziale od samego początku i nigdy nie było sytuacji aby nie udało się dogadać z przełożoną czy innym pracownikiem działu. Gdy jest potrzebna pomoc przełożonej lub pracownika studia zawsze można na kogoś liczyć. Nie wiem co za plotki do ciebie dochodzą albo jakie sam/a snujesz po całym magazynie, ale widać tylko jedno że masz problemy ze swoją osobowością skoro nie potrafisz określić nawet swojej płci, a jesteś osobą jeszcze mniej wartościową społecznie bo nie potrafisz napisać komentarza z podpisem swoim prawdziwym imieniem. Jeżeli byłeś/aś naszym pracownikiem to widać że ty nie miałeś/aś TWARDEJ PSYCHY, i jesteś mięczak, bo już tu nie pracujesz. Odniosę się jeszcze do komentarza @Sflustrowanej z przed kilku dni. Podlegamy pod Fiege Ameryka, ale obowiązuje nas na dziale kontrakt zawarty pomiędzy BZS w Berlinie a Fiege Ameryka, gdzie jednym z zapisów (obowiązującym od początku powstania tego działu) jest możliwość poruszania się we własnych spodniach na terenie magazynu, następnie godziny pracy od pon do pt (6-14), nasze natężenie pracy oraz zarobki są uzależnione od centrali Zalando w Berlinie, jak i rozdysponowania pracy pomiędzy Ameryką a studiem w Berlinie. Masz problem lub chcesz poznać naszą pracę? Gorąco zapraszamy na FotoStudio od pon do pt w godzinach 6-14. :) Odnosząc się do całości zakładu, to jako jedyny zakład pracy w regionie nie zwalniał ludzi z powodu pandemii (wręcz zatrudniał kolejnych pracowników), wypłaca dodatki za pracę w pandemii, otrzymujemy dodatki na święta czy też tzw. wczasy pod gruszą. Od listopada/grudnia mamy możliwość darmowego testowania się na COVID-19 na terenie zakładu. Transportem pracowniczym się nie poruszam więc w tej kwestii się nie wypowiem. Co do posiłków to bywają gorsze i lepsze, chociaż od początku pandemii częściej są te gorsze, wcześniej były wyśmienite obiady oraz śniadania (tęsknię za tym). P.S. Pracuję w zawodzie od 9-10 lat i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że każdemu życzę aby trafił na takie kierownictwo jak my na studiu, gdzie zawsze się dogadasz, zawsze można pójść po radę lub pomoc i nie zostanie ci odmówiona. WIĘCEJ UŚMIECHU, SZUKANIA POZYTYWNYCH SYTUACJI W SWOIM ŻYCIU, PATRZENIE JAKIM JEST SIĘ SAMEMU A NIE JAKIŚ JEST KTOŚ INNY, POMAGAJ INNYM BEZ ZNACZENIA KIM JEST TA DRUGA OSOBA :). PAMIĘTAJ DOBRO ZAWSZE (prędzej czy później) WRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ! taki mały przepis na udane życie prywatne i zawodowe :)

Kuba
@Ktos z Foto

Osoba która nie pracuje już w firmie nie oznacza mięczaka, nie znasz powodów zwolnienia jego, wiec hipokrytko się nie wypowiadaj, w sumie nie wiesz czy wciąż tam pracuje ;)

Pracownik Foto
@Kuba

@kuba trybem rozkazującym? Serio? Niespełniona, chora ambicja zarządzania ludźmi? Może jednak dołącz do kolegi z warzywniaka a nie tracisz swój cenny czas na komentarze, które niczego nie wnoszą.

@Ktos z Foto

Piszesz o odwadze żeby ujawnić swoje imię a sam/sama też tej odwagi nie masz xD trochę hipokryzja nie uważasz? Też słyszałem plotki o tym co się (usunięte przez administratora) na foto studio i też słyszałem o paru zwolnieniach w ostatnim czasie... Pracownik który jest od początku magazynu, który pomagał nie jednej osobie nie jednemu działu, tworzyły narzędzia dla całego magazynu został od tak wywalony xD zresztą to nie jeden taki przypadek bo wieku takich się pozbyto a miałem okazję współpracowania z nimi i byli (usunięte przez administratora) ogarnięci. Może nie problem w pracownikach a w przełożonym? Bo chyba jest taka zasada "jeżeli czujesz się szanowany i potrzebny to również szanujesz swojego przełożonego" to w dwie strony działa ????

Zgadzam się.

procownik
@Mahome

jak sam powiedziałeś ..plotek więc pracuj w tym warzywniaku a nie się udzielasz ....wręcz przeciwnie przełożona jest super

@Pracownik Foto

Dokształć się i poczytaj co to ryb rozkazujący ;)

@Pracownik Foto

Poczytaj koleżanko/kolego "Zasada Petera"...zmienisz nastawienie do tej roboty. Fiege to jeden wielki żart, w sensie te Fiege w Ameryce bo tylko takie znam, ale uważam że jeżeli poczytasz tą książkę to sam zobaczysz że im jesteś głupszy tym wyżej Cię awansują, a im mądrzejszy... Tym prędzej się pozbędą. Bo niestety osoba myśląca będzie podważała głupie decyzje przełożonego bo nie będą one logiczne i oparte na faktach tylko na widzimisię... Szkoda tylko że nic się i tak nie zmieni w tej robocie bo fajnie mi się pracuje ale przełożeni do szału doprowadzają

@procownik

Nie pracuje w warzywniaku półmózgu… napisałem ze WOLAŁBYM PRACOWAĆ TAM NIŻ NA FOTO. I będę pisał co chciał. Jak Ci się nudzi to idź gdzie indziej

@procownik

Plotki zawierają ziarno prawdy, gdyby wszystko było by ok to po co plotkować? Skoro przełożona jest super to po co ją bronić przed "plotkami" skoro to tylko plotki? No chyba że faktycznie coś jest na rzeczy i plotka jednak mówi prawdę to wtedy naturalnie trzeba bronić bo jesteś pupilkiem przełożonej i chcesz wejść jeszcze głębiej... Albo po prostu lubisz tamtą pracę co nie zmienia faktu że skoro to plotki to po co bronić się przed nimi skoro to tylko fałszywe słowa? Czy interesuje Cię zdanie co myśli o Tobie człowiek z Arabii Saudyjskiej którego tylko raz zobaczysz? No nie, bo może powiedzieć że wyglądasz na złodzieja ale nim nie jesteś xD no chyba ba że jesteś i wtedy prawda boli i się bronisz

procownik
@Kuba

wszyscy na całym magazynie wiedzą o powodach zwolnienia osoby, która w ten sposób wypowiada się na temat foto studia :) także przykro mi były pracowniku .ha ha ha

@procownik

Ale nawet nie wiesz kto się wypowiada i czemu.. -_-

@procownik

Emmmm... Pracuję na magazynie i nie znam powodu... Foto studio to nie cały magazyn...

@procownik

Aaaa rozumiem...czyli na foto musicie mieć tylko pozytywne myśli o dziale bo inaczej jesteście usuwani bo wasza przełożona nie akceptuje negatywnego zdania o niej i o dziale xD dobra teraz rozumiem xD masz odmienne zdanie o dziale to wypad.. Dziwna logika ale czego tu się spodziewać ????

@procownik

A teraz ujawnij swoje imię i pokaz jak bardzo liżesz co trzeba aby dostać premie jak przełożona przeczyta twoje wypociny xD

Geniusz xD popieram w 100%

Polonistka
@Ktos

Szanuj proszę chociaż język polski :)

@Ktos

Akurat nie jestem pracownikiem fotostudia i nikomu nie muszę lizać (usunięte przez administratora) . Jak komuś sie nie podoba to wypad a nie jak się ma odmienne zdanie . Tu się pracuje i robi swoją robotę a nie . A szefowa to nie zupa pomidorowa ze trzeba ją lubić

Rutkowski
@Bezimienny xD

Już się nie musisz przedstawiać. Każdy może się już teraz domyślić, kto jest autorem tych komentarzy. Spokojnie, skoro jesteś taki uzdolniony, to zapewne szybko znajdziesz lepsza prace:) Wieści prosto z Warszawy: portal plotek poszukuje nowego redaktora. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Uważam ze masz ogromne szanse. Głowa do góry ???? i nie łam się

Xyz
@Kuba

A czemu "ktoś z foto studio "nazwałeś hipokrytką skąd wiesz ze to kobieta pisała ha ha widzę że znasz bardzo dobrze osoby z tego działu. A może to hipokryta!!!!

A Ty -rozumować…

@Rutkowski

Tylko że ja nie szukam nowej pracy bo mam pracę ???? Czy ja wiem czy jestem uzdolniony? Jestem przeciętnym Polakiem który lubi czytać ???? ale skoro jestem rozpoznawalny wśród pracowników magazynu i to bez żadnych starań i wyróżniam się spośród czerwonych koszulek to może zostanę prezydentem xD Na przyszłość nie radę oceniać kto kim jest bo słaby jesteś z tego. Równie dobrze mogę być tajemniczym pracownikiem foto który podszywa się pod kogoś innego ???? ale i w tym miałbyś kłopot pewnie zgadnąć którym z Twoich znajomych z działu jestem ???? Zgaduj dalej może kiedyś zgadniesz z jakiego działu jestem ????

@Xyz

Upss autokorekta wybacz, starałem pisać się z szacunkiem bez sformułowań bezpłciowych bo sam takich nie lubię, wolałbym pisać do "niej" lub "niego" ale niestety nie znam imienia a tymbardziej płci więc no, ale w sumie po co mam się wysilać na odpowiadanie na coś tak debilnego ????

@Polonistka

Szanuj moj czas, i nie kaz mi tracić na siebie czasu ;)

Fiege

O kogo Ci chodzi?

Bezimienny xD

Tu kolejny przykład głupoty... Wczytaj się w treść a nie wyciągasz jedno zdanie.... Cała treść to "ryb rozkazujący" logika już podpowiada że chodziło o "tryb rozkazujący"... Ale najwidoczniej niektórzy pracownicy są pozbawieni logicznego myślenia

@Rutkowski

No witaj były współpracowniku, albo nowy zależy kiedy doszedłeś do działu. Smutno mi że podpisujesz mi taką łatkę, łatwo Ci ocenić że to ja chociaż rzeczywistość jest inna xD Niestety jako były pracownik foto mogę się zgodzić z "Bezimienny xD" na własnej skórze doświadczyłem tego. Są na tamtym dziale plusy ale niestety są duże minusy. A jeżeli martwisz się o pracę to spokojnie. Mam służbowe auto, codziennie widzę efekty swojej pracy, tworzę strony internetowe i się rozwijam ciągle do przodu czego niestety o foto nie można powiedzieć. Stoisz w tym samym miejscu bez możliwości awansów. W sumie jestem wdzięczny mojej byłej przełożonej bo uwolniła mnie z bagna

@Wymiatacz3000

Cześć, także sam widzisz jak jest. Przyszywają Ci znowu coś "czego perfidnie i umyślnie nie zrobiłeś"

@Bezimienny xD

z tego co się orientuję to od początku istnienia tego działu zwolniono dwie osoby, dwie odeszły z własnej woli. Jestem za konstruktywnymi opiniami/komentarzami a nie pisaniem jedynie krótkich zdań które nic nie wnoszą do odpowiedzi na pytanie powyższego posta. Rozwiń myśl wytłumacz, a jedyne co można wyczytać z komentarzy to: miej twardą psychikę, słyszałem plotkę że... itp. żadnych rozwinięć myśli nie pracuj tam i tyle. Co do anonimowości mojej osoby, to skoro wszyscy tu są anonimowi to czemu ja mam się ujawniać? Jeżeli mamy być po imieniu, to zawsze można spotkać się podczas pracy lub po i porozmawiać jak dorosłe osoby na poziomie.

@Ktos z Foto

Bo taki cwany ze gadasz ze to i inni maja się ujawniać po czym sam nie ujawniasz swojej godności, typowy kozak w necie ***** w świecie ;) każdy ma prawo wyrażać swoją opinie w internecie.

@Ktos z Foto

I co, japa się zamknęła jak odpisał Ci były pracownik foto? Nie masz mu nic już do powiedzenia? ;)

Zaprzyjaźniony
@Ktos

Oj dzieci dzieci to nie przedszkole a przekomarzacie się jak przedszkolaki . Dorośli ludzie jeśli im coś nie pasuje biorą sprawy w swoje ręce i nie potrzeba im wylewać żali na Go Work jeśli wam wszystkim nie pasuje praca w Fiege czy w Foto studio to się (usunięte przez administratora) zwolnijcie. Wyrażacie swoje opinie ... dziwne ze są tu tylko te negatywne trzeba bylo wyrazić ją w kadrach jak się zwalnialiscie

Szymon Retuszer
@Bezimienny xD

Osoba o której wspominasz została zwolniona przez to iż nakręcała przez cały czas resztę działu by się buntować i nie słuchać poleceń swojej przełożonej. Ponadto rozpowszechniała nieprawdziwe informacje na "magazyn" na temat naszego foto studia i naszej przełożonej, przez co słyszycie takie plotki a nie inne ;). Wszystko co słyszycie od ludzi na magazynie jest to mistyfikacja byłego pracownika foto :). Nie jest to jedyny powód zwolnienia tej osoby, a jeśli tak bardzo ciebie to interesuje to zapraszam na dział retuszu w FS z chęcią tobie to wytłumaczę :)

@Szymon Retuszer

Nie prawda Szymon, znam go jak nikt inny i znam dokładne powody, walczył o swoje! Ty znasz „prawdę” okołosytuacyjna wiec głupot nie pisz jak nie wiesz.

@Szymon Retuszer

No niestety ale tak wygląda sytuacja po tej lepszej stronie Foto, po stronie która nie zna całej prawdy i nie była w większości sytuacji jakie miały miejsce. Powody zwolnienia były wyssane z palca, zresztą nawet gdy chciałem się dowiedzieć o co dokładniej chodziło moje pytania były olewane, i podczas rozmowy i później jak "próbowałem" skontaktować się z byłą przełożoną, zostałem totalnie olany chociaż pisałem z szacunkiem.

@Ktos

W przeciwieństwie do Ciebie i większości osób wylewających tu żale mam życie prywatne i swoje sprawy do załatwienia, a nie siedzę całymi dniami przed komputerem czekając aż ktoś mi odpisze bo nie mam innych rzeczy do roboty. Znajdź sobie w życiu jakieś hobby czy inne zajęcie, a nie jesteś p***a w necie :). Jak masz jakiś problem lub chcesz o czymś porozmawiać to zapraszam w cztery oczy, ale jak widać jedynie potrafisz pisać w internecie :).

Ten kto wie :-)
@Pracownik Foto Studio

@Kandydat Potwierdzam przełożona nie gryzie, uważam ze profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków, co jest dużym plusem:-) Grupa Photo Studio- jest naprawdę zgraną paczką a w takich warunkach pracuje się z miła chęcią :-) :-) Plotki, ploteczki naprawdę nie warto słuchać ludzi którzy je rozpowiadają, nie powinno się wypowiadać na tematy które fizycznie nas nie dotyczą:-) BO KTOŚ COŚ POWIEDZIAŁ :-(:-( Kazda osoba zasługuje na szanse pokazania kim jest - osobiście - a nie przez osoby trzecie:-)

ktos
@Ktos z Foto

Odezwala sie osoba co siedzi i odpisuje ludziom na necie XD lepiej zajmij swoim foto shopem i lizaniem czego trzeba przelozonej ;)

Grażka
@Ktos z Foto

Mnie to tylko zastanawiam dlaczego w godzinach pracy, gdzie nie ma akurat przerw siedzicie na GoWork

Ona
@Ktos z Foto

Znam pierwszych pracowników Foto. Słyszałam wiele na temat ich przełożonej. Jeżeli kilka osób mówiło to samo musi to być prawda. Teraz siedzą cicho. Jeden tak narzekał, chciał przenosić się, awansować a nadl tam siedzi. Prawda Panie Lizuś? Wstyd, że milczysz na temat kolegi. A kolega, który został zwolniony, a tworzył pliki dla innych działów, naprawiał je... pozdrawiam Cię. Gratuluję tego, że nie musisz pracować tu w tym bagnie, być marionetką. Stać Cię na więcej chłopaku. Takich właśnie eliminują... takich, którzy mogą być mądrzejsi od swoich przełożonych, którzy mają własne zdanie. Powodzenia i radości z pracy!

@Ona

No gdybym tylko mógł to mi piątkę z Tobą przybił xD dokładnie jest tak jak piszesz

@Kandydat

Jestem byłym pracownikiem foto. Według mnie foto studio dzieli się na dwa obozy - fotografów i retuszerow, oraz sqm i content. Ci pierwsi mieli znacznie lepiej, zaczynając od większych premii, które były proporcjonalnie większe od tego jak głęboko się siedzi w... Kopalniach krasnoludów w khazad dum (każdy dobrze wie gdzie trzeba głęboko siedzieć by dostać premię w foto studio), kończąc na brak skazywania ich wysłanie na mordor tzn. Pick tower i reszte magazynu, kiedy na foto nie było pracy. Sqm z kolei był tam wysyłany. przypomina mi się sytuacja kiedy fotograf YouTubea słuchać mógł, a już mój szanowny kolega z contentu, którego wywalili z dnia na dzień już nie miał takiego przywileju. Nie chce tu przytaczać dalszych sytuacji, ale podzielam zdanie reszty, że przełożona foto studia jest niekompetentna, a jakakolwiek interwencja w tej sprawie w biurze czy nawet u samego dyrektora fiege w Ameryce jest bezsensowna bo on nie trzyma strony pracowników i skończy się tak samo jak z blond włosym pracownikiem, który jako jedyny miał odwagę się postawić - wyrzucą go na zbity pysk :)

ojjj głupiś Ty, głupiś
@Tolkien

Z tego co słyszałam Pan Eli*sz otrzymał wypowiedzenie umowy z powodu wykonywania prywatnej pracy w ciągu godzin pracy na dziale (pisanie stron www), granie w gry na przeglądarce internetowej w godzinach pracy (historia przeglądarki zweryfikowana przez dział IT) i jeszcze coś mi się obiło o uszy. Z tego co mi wiadomo foto i dział retuszu pracuje na działe jako wsparcie biura przy pracach promocyjnych, wykorzystują platformę (usunięte przez administratora) w celu szkolenia się z retuszu oraz ustawiania światła do zdjęć w momencie kiedy nie posiadają produktów do przepracowania. Premie wszyscy na dziale fotostudio jak i na magazynie posiadają takie same - 15% od wynagrodzenia brutto, i jest ona pomniejszana o 2.5% za L4.

@ojjj głupiś Ty, głupiś

Który dział IT? Ten z fiege czy Zalando ;)? Premia 15%? Tak. Z taką pulą się zaczyna nowy miesiąc, ale w mojej ocenie, premię TL czy kierownik w białej koszulce może zabrać bezkarnie w imię zasady "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie". W zasadzie całą sprawiedliwość i "równość" fiege w Ameryce pod to można podpiąć, w tym sprawę blondyna z foto :)

głupiś Ty
@Tolkien

skoro Pan (usunięte przez administratora) jest taki poszkodowany to czemu nie poszedł po "bezpodstawnym" zwolnieniu do sądu pracy? tak się zarzekał że to zrobi, a może jednak ma sporo za uszami i wiedział że nie ma o co walczyć? Miał na to 2tyg, a jednak nie skorzystał z tego prawa. W sądzie zawsze jest domniemanie niewinności i to firma musiała by mu udowodnić winę :), a firma po jego wygranej wypłaciła by niezłą sumkę za bezpodstawne zwolnienie pracownika. Najzwyczajniej w świecie przyznał się do wszystkiego co mu zarzucili.

@głupiś Ty

Bo Pan Eliasz zaraz wystąpi o wniosek do sądu o naruszenia mojego Rodo. A nie pozywałem Fiege bo gówna nie tknę na nowo? Pisałem że wdzięczny jestem że mnie zwolnili bo się uwolniłem. I jaki poszkodowany? Czytaj uważnie. Moja osobą jest przedstawiana jako przykład jak się traktuje pracowników którzy walczą o swoje i mają jaja się odezwać

@głupiś Ty

Nie poszedł bo nie chciał już nic wspólnego z ta firma. Przestańcie już drążyć ten temat. Najważniejsze ze teraz się spełnia i jest szczęśliwy.

Tolkien

To pytanie nie powinno być skierowane do mnie bo nie siedzę mu w głowie. Na jego miejscu nie chciałbym iść na zapewne kilkuletnią batalię w sądzie z takim dużym zakładem z szerokim wachlarzem możliwości, szkoda zdrowia. Co on ma mieć za uszami? Korzystanie z PC do celów prywatnych? Nie wiem jak retuszerki, ale jestem świadkiem, że każdy inny włącznie ze mną korzystał z PC do celów prywatnych... Albo z telefonu Ci niektórzy bardziej uprzywilejowani. Dział IT jeszcze tego nie wykrył u innych pracowników? Baardzo dziwne... Jeśli chodzi o blondyna - pisał dla całego magazynu arkusze, ogarniał wasz software jak mało kto, a pisanie strony www. Która jest robiona z myślą i wiedzą swojej przełożonej dla działu foto i podpinanie tego pod prywatne korzystanie z PC to już jakiś absurd. Blondyn był służbistą, bardzo sumiennym pracownikiem, który z własnej inicjatywy chciał i ułatwiał pracę wielu osobom. Zwalniając go mogę śmiało powiedzieć, że zabiliście kurę znoszącą złote jaja. Myślę, kazdy kto go znał myśli podobnie. Na tym zakończę swój udział w dyskusji o tym zacnym dziale i pozdrawiam wszystkich pracowników. P.S włoską crazy babcie też, oby nie udzielała już więcej wywiadów dla żadnych stacji.

Tuptuś

2080 Polskich złotych netto

Ładne zdjęcia robia

@Tolkien

Khazad Dum z wielkiej proszę. Trochę szacunku, no i nazwa własna. Mamy krasnoludy w firmie i nie chcemy znów jakiś akcji z dyskryminacją.

kto?
@:)

kto tam ładne zdjęcia robi? ja lepsze telefonem potrafię zrobić. A oni się pocą i meczą aby jedeno zdjęcie na białym tle zrobić. hahahahahahaha przecież to banda nierobów, co przez 8h siedzą, tylko śmiechy i pogaduszki słychać na tym tworze do wyciągania pieniędzy od zalando.

pracownik Foto
@kto?

skoro potrafisz zrobić takie (usunięte przez administratora)zdjęcia telefonem to gratuluję i chętnie zobaczymy Twoje portfolio. Jeden z fotografów nawet zaproponował że stanie z Tobą do starcia na zdjęcia (ty z telefonem, on z profesjonalnym aparatem) jak wygrasz odda Ci swoje stanowisko i swoje wynagrodzenie. Zapraszamy :) numer znasz i gdzie jesteśmy wiesz doskonale :). Miłego dnia :)

Supporter

Pozdrawiam panie PSki z picku, które więcej czasu spędzają na chihotaniu i plotkach z koleżankami niż na pracy

Supporter
@Supporter

I w sumie liderów którzy cały czas zbierają się na pietrach i siedzą tez pozdrawiam

MałaMi
@Supporter

Bo akurat support nie zbiera się i nie dyskutuje, czy pickerzy, stowerzy. Każdy czasem stanie chwilę, porozmawia, więc już przestańcie siać ferment. Niech się każdy zajmie sobą, swoją pracą to wyjdzie na zdrowie. Serdecznie nie pozdrawiam takich supporterow, dobrze, że wśród Was są jeszcze pozytywni faceci, którzy nie odpyskną, jak się o coś zapyta i nie rzucają głupimi tekstami.

@Supporter

Pewnie chodzi o te dwie zakompleksione siostrzyczki, które myślą że są ładne :)

Kandydat06

Cześć! Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji do pracy. Nie mam doświadczenia lecz szczere chęci. Proszę uprzejmie o informację na temat warunków pracy, płacy, możliwości i płatności nadgodzin. Jestem ze Stawigudy, więc będzie mi miło, jeśli Ktoś napisze parę słów również na temat transportu do pracy, bo podobno jest darmowy. Dziękuję i pozdrawiam!

Stawiguda
@Kandydat06

Transport darmowy(wliczony w socjal) z przystanku takiego samego co jeżdżą okejki i MPK.Polecam,sam długo jeździłem.

@Stawiguda

wliczając transport do samochodu na parkingu na plecach supportera, ale trzeba mieć minimalnie białą koszulkę :)

@Tolkien

I supporter musi być oswojony bo na dziki to może ponieść albo zrzucić w kałużę:)

Kcin

Pracowniki z szypingu chodzą sobie na więcej nisz jedna przerwę na fajeczki

Yebac 60 ;)

Boże co teraz za ludzi pracują na shipingu . Każdy każdego tam podpierdziela a kiedyś był to najlepszy dział ;(

@Yebac 60 ;)

E to raczej z innych działów skarżą. Tylko jeśli ich spotyka na kilku to też na kilka chodzi, albo ich szpiegują. Nie wiem co jest dziwniejsze :).

Mariola

Czemu nie ma jeszcze wyliczonej wypłaty na xpertis ,chyba już czas ?

Izabela

A do kiedy macie tu wypłaty ?

Aaa
@Izabela

Do 10 każdego miesiąca

mariola

Tak jest 6 ty ,ale z wypłaty się cieszysz już 7 go co ? Co za typ

Czemu pracownicy z szypingu na zmianie A korzystają z kilku przerw?

Nick_1

Ponieważ cały dział nie może iść na jedną przerwę.

ktoś

oj gdybyś zadek lizał tl jak np. mentorek z shippingu to byś wychodził na papieroska kiedy byś chciał ;p

A czemu ludzie z Załusek chodzą na symulowane L4 ... a jak są to meczy ich kacaraba

weź się za robotę

Zamiast rozliczać ludzi z ich własnych przerw, może lepiej skupić się na własnej pracy i wynikach, zamiast marudzić na wszystko dookoła siebie

Kac

Bo trzeba być z Załusek

ha
@weź się za robotę

z własnych przerw? Z tego co wiadomo to jest JEDNA przerwa 30 min dla wszystkich pracowników magazynu, ale niektóre dzbany z shippingu mają jakieś przywileje i chodzą dodatkowo na 5 innych. I uprzedazając komentarze, że to jakiś desperat z tego działu to, NIE NIE JESTEM Z SHIPPINGU :)

No faktycznie
@ha

Nie jestem z Zalusek ani z shipping ale faktycznie to prawda . Chodzą na fajeczki czy kawkę kiedy chcą , biorą nawet PS'ow czy mentorów z sobą a wszyscy udają że nic nie widzą. A jak długo to już trwa ? Na innych działach AM jednak robią swoją robote .

Co cię to
@No faktycznie

Jeżeli nie jesteś z załusek ani z shippingu to skąd wiesz jak wygląda sytuacja ? Może zamiast rozsiewać jakieś plotki to zweryfikuj informacje na ten temat zanim coś napiszesz.

No faktycznie
@Co cię to

A co Ty myślisz że Oni się teleportują i ich nie widać ? To że raz pójdą jednym działem a raz drugim nic nie daje ????

AM
@No faktycznie

Myślisz że wyjście z hali opiera się na szatni,stołówce,palarni?

?

A czemu sugerujesz że symulowane ? A z tego co mi wiadomo to nigdy nic alkomat nie wykazał u nich

Exmagazynier
@ha

Każdy Orze jak może XD jak Cię tak boli to również możesz się wycwanic i chodzić na więcej. Tobie przerwy nie zabierają, każdy reprezentuje siebke także ciesz się że swojego pół godziny rób swoje i nie patrz na innych bo jak widać boli tyłek.

Czemu PS'i z shippingu mogą chodzić w spodenkach??????

Równi i równiejsi

Gdzie ta równość??? My zwykli magazynierzy musimy pocić się w tych spodniach, a PSi z shippingu wchodzą sobie w spodenkach jak na plaże. Trzeba coś z tym zrobić.......

Nierówny
@Równi i równiejsi

To obetnij nogawki będziesz miał/a spodenki ????

Kolega
@Równi i równiejsi

Którzy? Na której zmianie bo ja nic nie widziałem

O..M..G

Dla ludzi,którzy chcą pracować na zwrotach ZM.A Jeśli masz tam kogoś z rodziny to odradzam.Pracuje tam od kilku miesięcy pewne fajne małżeństwo.TL i AM wymyślili sobie ze od tej pory owa rodzinka ma się nie znać , nie mogą zamienić słowa, on nie może podstawiać jej towaru,uzupełniać stanowiska. Grozi to nawet zmianą działu jednego z nich . SZOK!!!! Ale jeśli będziesz „best frend” TL jak dwie panie PS to możesz cały dzień spędzić na ploteczkach Są jeszcze panie „hejriski” które tez robią co chcą.Przychodzą-nie przychodzą do pracy, jakby miały inny grafik. Ale my, gorsi,musimy czyścić do ostatniej sekundy.A jak staniesz zamienisz z kimś zdanie to już razi uszy TL Jakby ominąć to co wyżej ,to praca całkiem ok

Wiocha ja .......;*)

Czy może ktoś wie co się dzieje na resivie na zmianie A. ZE PRACOWNIKI NIE MOGON ROZMAWAĆ.....

Receive zm A
@Wiocha ja .......;*)

Czemu kłamiesz i siejesz zamęt

dość shippingu

czemu PSi czy TL mogą chodzić bez kamizelek a my musimy się wnich pocić??????

Chciałbym sie zapytac o areasow. Dlaczego srednia ich wieku wynosi wieku drastycznie spadla? Jak sie zatrudniałem w 2019 byly to osoby zazwyczaj po 40 z doświadczeniem i wyższym wykształceniem. A teraz? Osoby +- 24 lata ktorych wiek nawet nie pozwala posiadac wyższego. Na jakiej zasadzie dziala ta 'rekrutacja'? Czy jedynym wymaganiem jest serio posiadanie rąk?

Pracownik2

A Ty masz ręce?

Normalne każdy wkręca swojego. Ludzie po 22 lata osiągają stanowisko AM bez doświadczenia życiowego oraz zawodowego.. poziom firmy na tle konkurencji spadł bardzo nisko..

Człowiek czołg

Czy tylko wiek jest wyznacznikiem ogarnięcia? Masz rok więcej niż ktoś inny i już panika?

Nowy AM
@Człowiek czołg

Ooo proszę odpisał małolat AM

Człowiek czolg
@Nowy AM

O widzę czytasz chyba panią domu w kiblu u kolegów ze masz tak błyskotliwe myśli

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka - Olsztynek

• Jak się pracuje w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 664.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 589, z czego 81 to opinie pozytywne, 285 to opinie negatywne, a 223 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Kandydaci do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka