Opinie o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Chciałbym sie zapytac o areasow. Dlaczego srednia ich wieku wynosi wieku drastycznie spadla? Jak sie zatrudniałem w 2019 byly to osoby zazwyczaj po 40 z doświadczeniem i wyższym wykształceniem. A teraz? Osoby +- 24 lata ktorych wiek nawet nie pozwala posiadac wyższego. Na jakiej zasadzie dziala ta 'rekrutacja'? Czy jedynym wymaganiem jest serio posiadanie rąk?

Pracownik2

A Ty masz ręce?

Normalne każdy wkręca swojego. Ludzie po 22 lata osiągają stanowisko AM bez doświadczenia życiowego oraz zawodowego.. poziom firmy na tle konkurencji spadł bardzo nisko..

Człowiek czołg

Czy tylko wiek jest wyznacznikiem ogarnięcia? Masz rok więcej niż ktoś inny i już panika?

Nowy AM
@Człowiek czołg

Ooo proszę odpisał małolat AM

Człowiek czolg
@Nowy AM

O widzę czytasz chyba panią domu w kiblu u kolegów ze masz tak błyskotliwe myśli

Za fajnie

I jak ruda z resivu ze zmiany A .Dostała awans i jusz jej nie widać drugi tydzień ....

Receive
@Za fajnie

Zajmij się swoją pracą, a nie analizujesz kto jest, a kogo nie ma i dlaczego. P.S Czas, który poświęciłaś na tą żenująca opinię mogłaś przeznaczyć na naukę ortografii.

Kwiat lotosu
@Za fajnie

A co Cię to obchodzi żmijo? Zbyt nudne własne życie więc interesujemy się czyimś?.

Łukasz
@Kwiat lotosu

Bez wyzwisk proszę. To prawda że nikt nie powinien wściubiać nosa w nie swoje sprawy, ale wiadomo że ludzie są zazdrośni o awans kogoś innego.

Dragon
@Za fajnie

Dziewczyna pracuje prawie 1.5 roku i pierwszy raz wzięła zwolnienie, nieraz przychodziła chora do pracy, ale co, trzeba wbić szpile

Nowa

A ja tam lubię ten fan club, za to ty i Za fajnie macie jakiś problem ze sobą haha

Jak się nie chce pracować to ma się właśnie takie podejscie. Praca jak praca myślisz że przyjdziesz i będziesz siedział? A rygor jest bo jednak pracuje 2k ludzi to bez tego byłby Meksyk

Czemu pracownicy z szypingu na zmianie A korzystają z kilku przerw?

Magazynier

Opisze przebieg rekrutacji w moim przypadku: 1. Idzie sie do ochroniarza po identyfikator ("Visitor") - musicie okazac swoj dowod osobisty, potem do budynku, pietro wyzej na recepcje, podajecie nazwisko i czekacie. 2. Po kilkunastu minutach przychodzi osoba ktora zabiera was, z cala grupa (okolo 20 osob +/-) pietro wyzej do pokoju z telewizorem gdzie wyswietlane sa slajdy o firmie, pracy i mozliwosci rozwoju. Z tego co zapamietalem to przy pierwszym slajdzie pani prowadzaca chyba kilka razy mowila o tym, ze: "to nie jest korporacja" (jest) i ze nie jest to firma powiazana w zaden sposob z Zalando (pomimo wielkiego znaku "Zalando" na froncie budynku), ogolnie ze slajdow w skrocie wynikalo tyle: Karta multisport lub karta sport + kultura (50 zl doplaty), opieka medyczna medicover, lekcje angielskiego za darmo dla pracownikow (po godzinach) i jakies inne szkolenia, ktore nie byly wymienione. Sa tez benefity dla osob ktore maja np. male dziecko tj. nieco ponad 100zl na zlobki czy na inne rzeczy edukacyjne. Umowy o prace: 1. Na start: 3 miesieczny okres probny, 2. Po okresie probnym umowa na 6 albo 12 miesiecy (nie pamietam dokladnie) 3. A potem: na czas nieokreslony. Mozliwosci rozwoju: magazynier (1 stanowisko) --> mentor (20-50 osob pod soba), problem solver (wymagana znajomosc angielskiego), team leader (50-150 osob pod soba, wymagany angielski) i jakies inne ktorych nie pamietam. Ale radze sie nie nabierac, ze po tym jak zostaniecie mentorem to wasze zarobki podskocza z najnizszej krajowej do 5 tysiecy (w niemczech jedna kobieta dostala oferte 50 euro podwyzki za zostanie mentorem, w polsce mysle ze jest podobnie). Po prezentacji dostajecie do wypelnienia formularz: dane osobowe, wyksztalcenie, dwie poprzednie prace, znajomosc obslugi komputera, znajomosc angielskiego itd. Jak juz wypelnicie formularz to zostaniecie zaproszeni do pokoju na rozmowe (mowie "pokoj", ale nie ma do niego drzwi, wszyscy slysza i widza co mowicie, a jakby tego bylo malo to na rozmowie sa 3 osoby jednoczesnie [3 rekruterow i 3 kandydatow]). Na rozmowie nie prosza was nawet o CV, jedynie posluguja sie formularzem ktory wypelniliscie oraz o to gdzie pracowaliscie i czy nie macie jakichs schorzen/urazow itd. Jedyne pytanie jakie dostalem na rozmowie to "ile chcialbym zarabiac?"... prawie kazdy dostaje najnizsza krajowa albo ewentualnie 100-300zl wiecej w zaleznosci od doswiadczenia i kwalifikacji, ale nie liczcie na wiecej na start. Wiecej pytan nie mieli, praktycznie brak jakichkolwiek pytan osobistych, typowa masówka, widac ze chca zatrudnich tyle osob ile sie tylko da. Moim zdaniem mozna tam popracowac te 3 miesiace na okresie probnym, skorzystac ile sie da ze szkolen i lekcji angielskiego a potem szukac innej pracy (chyba, ze nie ma sie wyksztalcenia/ambicji na lepsza prace).

1. Schorzenia/urazy. 2. Ile chcialbys zarabiac? 3. Czy masz jakies doswiadczenie? 4. Wiecej nie pamieta, ale byly to pytania bardzo ogolne, ale czego sie spodziewac skoro nawet nie wymagaja CV na rozmowie (ani przed nia).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Poszukujemy lakierników do pracy w DE
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Olsztynek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Rysiek

Czy to prawda, że na hali jest duszno, nie ma wentylacji, przez co ludzie czują się słabo?

Zapraszamy na pack. Chwila moment i przewieje Cię od nawiewu

prawda.

Pracownik 1

Tak, prawda

Aka

No widzisz co najważniejsze jest w pracy? Ja bym Ci powiedziała że jakbyś był trochę bardziej robotny to byś taki gruby nie był. Bo jak dla mnie w pracy ładny być nie musisz, ale trochę więcej ruchu, żwawo, żwawo. Lato idzie zasapiesz się spocisz, siadniesz na tym dupsku, brzuch ci zwisa, niewygodnie, ciezko. Jak można się tak zapuścić.... Współczuję ci. Ja bym tak nie mogła.

Ktoś tam

Ta odpowiedź jest poniżej DNA

@Ktoś tam

Poniżej dna to jak dźwigiem z domu wynoszą, on na razie prosi koleżanki o zasznurowanie obuwia.

Hud
@Ktoś tam

Jest prawda

eh
@Aka

Miss piękności śmiejąca się z wagi innych, dlaczego nie chodzisz po wybiegach, tylko czyścisz ubrania w zalando?:))))) Spójrz na siebie, a potem oceniaj innych.

Abc
@Aka

Nie tobie jest oceniać jak kto wygląda i czy się zapuścił czy nie. Nigdy nie byłaś w takiej więc niewiesz jakie mogą być przyczyny otyłości. Życzę Ci zebys przytyła z 50 kilo biorąc hormony a potem robisz wszystko głodzisz się chodzisz na siłownię i nic. Wtedy wypowiedź się w temacie. A skoro jesteś taka mądra i odważna ujawnij się, chcemy zobaczyć osobę, która nie ma szacunku do innych.

Ona
@Aka

Twój komentarz jest nie na miejscu.Brak szacunku do innych!Co ma pracowitość do wagi?Szok,jak można w takich kategoriach oceniać pracowitość człowieka :(

@AK

Dyskryminacja. Może ktoś wie kto jest autorem tych komentarzy ? AK czy Aka chętnie przejdę się na górę i zgłoszę cie nawet do samego dyrektora jak traktujesz innych. Skoro ci przeszkadza ze ktoś komuś wiąże buty to się zwolnij nie chcemy tu takich jak ty żmij

Przypominam, że to team leaderki wyśmiewały innego leadera podczas jego nieobecności na środku zwrotów. Nie mówiąc o śmianiu się z niego,gdy prowadził odprawę przed całym działem po SLA czy śmianiu się z niego do pracowników. Zero szacunku...

@Abc

Wiesz co przestałam w to wierzyć jak koleżanka znalazła sobie faceta. Zawsze wszystkim wmawiała ze to hormony. Gościu po paru latach bycia znią stał się dokładnie taki sam jak nie grubszy. Te hormony przechodzą przez stosunki czy co? A chłopak był naprawdę szczupły, jak nie wychudzony....

@Ona

No wiesz równie dobrze możemy mówić o szkapach, gdzie jak widzisz kogoś bardzo szczupłego to zastanawiasz się czy to uniesie, czy ten karton nie połamie kręgosłupa i nie zagnie do podłogi, po włączeniu wiatraka czy utrzyma się na nogach, a jak podejdziesz i dotkniesz czy się nie przewróci. Chuherko...

AK

Przecież jak gruby to silny. Nic go nie ruszy. Cóż za wrażliwość. Nie mów że się rozpłaczesz. Wystarczyło nie żreć tyle.

Kolega

Skoro byłyście świadkami takiego wydarzenia to trzeba było zwrócić uwagę a nie teraz tu o tym pisać. Nieważne czy tl czy am czy OPS takie rzeczy nie powinny mieć miejsca

@AK

Świetnie cie rodzice wychowali, brawo dla nich.Nie zapomnij się im pochwalić jak traktujesz ludzi. Czy z osób starszych albo chorych tez tak szydzisz. (usunięte przez administratora) cie powinno obchodzić kto ile żre to są ich sprawy i ich życie.

@Kolega

Był to wyraz mojej troski o współpracowników. Masz coś takiego jak IBM i każdy lekarz ci to powie może łagodniejszymi słowami,ale sens jest ten sam. Ale masz prawo sobie szkodzić jedząc bądź nie jedząc, tylko nie miej o to pretensji do całego świata, bo winny jesteś sobie sam.

@AK

Po pierwsze nie IBM tylko BMI . A po drugie zacznij sie troszczyć o siebie i swój UPH i błędy

AK

Hahaha. Właśnie zamierzam to zrobić. A mówią że chytry dwa razy traci...

MR.Siarra
@AK

ty jesteś chyba z Kiersztanowa ,a ta twoja dbałość o kilogramy innych jest niepotrzebna.Jesteś smutną osobą zakończ konwersację i nie kompromituj się.

Kancelaria prawna

Jeśli mamy pewność, że opinie znajdujące się na portalu GoWork naruszają przepisy prawa i/lub regulaminu forum, pozostaje nam wystąpienie na drogę sądową. W takiej sytuacji powinniśmy złożyć pozew cywilny lub karny w związku z naruszeniem dóbr osobistych (np. jeśli na forum zostały ujawnione nasze dane personalne). Poszkodowany może dochodzić swoich uprawnień zarówno na mocy przepisów prawa cywilnego, jak i karnego. Jednakże bez względu na obraną drogę sądową, musimy złożyć oskarżenie prywatne. Wcześniej należy się do tego przygotować. W pierwszej kolejności należy przygotować wydruki wszystkich szkalujących komentarzy. Sprawę należy zgłosić na policję. Tylko na wniosek organów ścigania portal GoWork może ujawnić IP osoby, która jest autorem negatywnych opinii kierowanych pod naszym adresem. Akt oskarżenia będzie bowiem kierowany przeciwko niej. Dopiero w tym momencie będziemy mogli złożyć pozew do sądu.

Kiki

Trzeba było zwrócić im uwagę a nie stać i na to pozwalać.

Nowa

Jaki dział jest najtrudniejszy? Gdzie łatwiej stracić premie? Gdzie jest najwiecej stresu? Opiszcie działy i atmosferę.

Kama
@Nowa

Najłatwiejszy to chyba sort, najtrudniejszy zdecydowanie recive tam nie jedna pramia poleciała. Ale każdy jest inny i może odnajdzie się tam gdzie inni nie mogą.

I ten

Zwroty

olaaaaaa
@I ten

Zwroty sa trudne!!! tam juz chyba trzeci raz jak ja pracuje sa zmieniane zasady przyznawania premii. czasem mam wrazenie ze ten dział żyje swoim innym zyciem,niż reszta hali.

@psrcv
@Kama

Tak, to prawda. Najgorszym działem jest receive ale nie przez prace tylko liderów(zm.B).

Trol
@@psrcv

Dobry (usunięte przez administratora) ktoś pozazdroscil?

@@psrcv

@psrcv Więcej informacji dlaczego przez liderów??

Kąt ostry
@Nowa

W ciągu swojej kadencji w Zalando pracowałam na każdym dziale oprócz shiping ,wysokie składy i ounlod. Jeśli chcesz pracować to nic nie jest dla Ciebie trudne Ale najtrudniejszych jest resive A najłatwiejszy pick

sikorka
@olaaaaaa

wszędzie jest tak samo to ta klika która nas okłamuje i przyznaje premie jak chce.Jak nie jesteś znajomą,masz najgorszą pracę,najgorsze miejsce,najgorszy towar,a jeszcze ci wmówią,że nie mają na to wpływu,a ty widzisz,że osoba obok zamiast garów ma malutkie plecaczki,ściereczki i tak przez cały dzień.Ona zapewne wykona normę,a ty?Dziwię się,że osoby dbające o interes FIEGE nie przejmują się tą rozpaczą swoich pracowników.Ja pracuję już drugi rok i łudzę się ,że ktoś się wkońcu obudzi i zmieni nasz los.Trzeba pracować,a w naszym rejonie to jedna z niewielu większych firm dlatego nadal tu tkwię.Proszę osoby decyzyjne,aby rozbiły tę klikę,aby zadbali o swoich "czerwonych pracowników" to my jesteśmy sercem Zalando i dzięki nam macie pieniądze.Tl.to te osoby,którym po prostu się nie chciało pracować,wolą posiedzieć przed komputerem i poplotkować z koleżankami.

Ktos
@sikorka

To idź do osób zarządzających i im to powiedz a nie na go work piszesz i czekasz na cud

Arek 1

Zwroty bez dwu zdań.

Sylwia

Oj Jesy Jesy

Jasmina

I uszatego

prawda fiege

temat transportu autobusami trasa NIDZICA-AMERYKA...jesli chodzi o powrót do domu ze zmiany porannej i podróż do pracy na zmiane popołudniową to DROGA PRZEZ PIEKŁO!!! BEZ KLIMY...UPAL CHYBA 40 STOPNI...ZE CZLOWIEK NIE MA CZYM ODDYCHAC...NIE MA OTWIERANYCH OKIEN ABY U KIEROWCY.CO TO BEDZIE PRZY UPALACH W LATO.PROSZE ZROBCIE COS Z TYM BO NIE DLUGO LUDZIE ZACZNA MDLEC W AUTOBUSIE.

@prawda fiege

A kto ma zrobić? Go work ? Ludzie czy ta strona jest od rozwiązywania problemów? Ja jakbym miał problem z transportem zgłosiłbym się do Lidera, do dziewczyn od transportu albo poprostu napisałbym na kartce problem i wrzucił do skrzynki

:vv
@Kolega

Zawsze można jeździć swoim jak za darmo nie pasuje

Wujek
@prawda fiege

A TY MYSLISZ ZE NA INNYCH TRASACH JEST KLIMA :))))

prawda fiege

trasa Nidzica Ameryka.Czemu wlaczyli dodatkowy przystanek kolo szpitala skoro tam wsiadaja aby 2 osoby a Janowo i tak przejezdza kolo tego przystanku i ich nie zabiera.Po powrocie z pracy osoby ktore wysiadaja kolo szpitala max 3 osoby sa wypuszczane jako pierwsze a osoby wysiadajace w centrum okolo 20 osob musza czekac az tamci wysiada to dodatkowe 10 min dluzej .a po drugi osoby ktore tam wysiadaja maja ta sama droge do domu jak od jagełły...wysiadaja i ida w strone tego przystanku...chore to troche...

Masakra
@prawda fiege

Ale w czym jest problem? Że ktoś wysiądzie 2 minuty później ? Tak 2 minuty bo zmierzyłem . Zawsze jak się nie podoba to można jeździć swoim samochodem i wydawać +- 1000 zł na paliwo . Nie dość że transport darmowy to zawsze coś nie pasuje . I te komentarze w autobusie. Coś pięknego!!

Jaki dział?

Jaki dział polecacie? Jestem na PICK. Pozdrawiam.

SieeeEEEEema
@Jaki dział?

Rzut beretem, polecam stow.

...

Dlaczego dziewczyna z grupy radka pikuje na 400 nie w tych godzinach co trzeba???? Robi to prawie codziennie.... Nit jej nic nie mów.. i. Dzisisj już po 9 była i pikowała do końca zmiany.... Rozumiem że zeszła bo nna górze chwilowo nie byli pików ale mogla zrobić jedna wannę i iść na górę.... Udaje zee ma komunikaty czy co??? Czemu jej nikt nic nie powie.. Pozdrawiam dziewczyne w krótkich ciemnych włosach. Pomalowane tak jakby na ciemna wissniie. Zawsze rozpuszczone. Trochę okrągła i nie za wysoka. Niie pisze jej imienia bo niee jestem pewna ale chyba naa (usunięte przez administratora)

Anakonda100

Pragnę poinformować ze skanery którymi się posługujemy w zakładzie są do niczego, nie da się powiększyć obrazu na aplikacji (usunięte przez administratora) Jest to nie zdrowe dla oczu ponieważ trzeba wytężać wzrok. Apeluje o zmianę skanerów lub powiedzenie dla pracowników jak powiększyć obraz. Pozdrawiam

@Anakonda100

To pomrugaj zamknij oczy to pomaga , a jak nie to się zwolnij

Agnieszka
@Ale

Zamiast zwolnienia nie łatwiej byłoby dla świętego spokoju powiększyć mu ten obraz zamiast zwalniać? Z innymi sprzętami też tu są jakieś dziwne problemy?

ZMIANA A

Czy ktoś się wreszcie weźmie się za panią I od covida? Lecą skargi i nikt nic nie robi. Jakim cudem taka osoba dostała awans, wybierano najbardziej krzykliwą osobę? Kompletnie nie potrafi się wysłowić i tylko wykrzykuje przekleństwa. Dialog z tą kobietą nie ma sensu, bo od razu cię atakuje. Za możliwość palenia na każdej przerwie ta osoba stała się wrogiem całej firmy i przeszła od antyszczepionkowca oraz wyśmiewania maseczek do kontrolowania ludzi i obostrzeń. Świetny wybór! Inne kobiety też zwracają nam uwagę i jakoś nie mamy z nimi problemu.

@ZMIANA A

Klnie , wyzywa i grozi ze zrobi porządek z tymi ryjami. Ludzie zaczęli uciekać do szatni by zjeść i wypic kawe. Tam niema chamstwa .

@ZMIANA A

Czas zgasić tego "peta"! Raz na zawsze!

A.A
@ZMIANA A

Potwierdzam . W tamtym tygodniu zaczela szarpac kolege za to ze zwrocil uwage na to ze przymyka oko dla przyjacioleczek

Kąt ostry
@A.A

Po wszystkich komentarzach mam chęci wrócenia do pracy . U mnie na zmianie B nie było takich akcji ! Jakby do mnie babka zaczęła krzyczeć przeklinać czy szarpać to by miała mózg na ścianie . Co to za kobieta bez szacunku ciekawe czy do swojej rodziny tak samo się odzywa . Traktujcie ja jej własną bronią a jak będzie się dalej czepiać to powiedzcie oko za oko ząb za ząb i będzie siedzieć cicho

sikorka
@Kąt ostry

To jest prawda baba jest mało inteligentna to bardzo przypomina niechlubną przeszłość brakuje tylko broni i psa...Takich ludzi się eliminuje.

Arek 1
@A.A

Co wy jaj nie macie? Jechać z nią.

@Kąt ostry

Ja się nie dziwię tam 99% to wsioki z pobliskich wioch , bez kultury i wychowania . A każdy ma swoje nerwy .

xD
@Ale

A pan/pani miastowa zapi.... jako BC a "wsioki" są twoimi przełożonymi????HMMMM....Coś nie tak, mieszczuchu xD

z dużego miasta na wieś.
@xD

przeprowadził/a się pewnie z byłego PGRu do miasta, i już obrósł/a w piórka i wielki/a miastowy/a. hahaahhahahahaha....

Nooo
@xD

Chyba nie zrozumiałeś. Nikt nie wspomniał o stanowiskach, tylko o tym, że wieśniaki nie potrafią się zachować.

prawda fiege

zastanawia mnie jedna sprawa na temat dorabiania sobie nadgodzin na shippingu...na piku TL potrafi wziasc skaner,torbe i isc w proces kiedy chce pracowac w nadgodzinach...a na shippingu TL przychodzi i siedzi w biurze zamiast isc na rolki albo na kaliany...to nie dziwne?bierze kase za siedzenie? tak nie moze byc!!!

Shipping
@prawda fiege

Nie znasz szczegółów sytuacji ale komentujesz, na shippingu jest okrojony skład osób funkcyjnych i uwierz ze TL ma co robić w biurze w zwykły dzień roboczy oraz w czasie nadgodzin. Kontrola procesu oraz zachowanie procedur w wysyłce średnio 30 aut na zmianę. Zachęcam do aplikacji na wolne stanowiska funkcyjne i zapoznanie się z obowiązkami. Pozdrawiam

Uf
@Shipping

Jedyny mądry komentarz. A przypuszczam, ze każdy wie kto pisze te komentarze nooo ale jak ma się pół zęba jak połowa ochrony i pisze komentarze na kacu to nie myśli racjonalnie.

Uf
@Shipping

Poooooooozdriam cały shiiiping ! Kamila pozdrawiam bo tych dwóch nierobów to uuuuuuuuu nie. Była pracownica ❤️

Nieprawda fiege
@prawda fiege

Na piku TL potrafi wziasc skaner , torbę i iść w proces kiedy chce pracować na nadgodziny ale idzie w ten proces na godzinę może dwie. A resztę przesiedzi przed biurkiem i smieszkuje Więc i za tyle nadgodzin ile jest w procesie powinien mieć zapłacone

@Shipping

Z tą pracowitością Tl. to zwykła ściema i to na każdym dziale.Słuchajcie są 3 kibelki na 90 osób,a Tl.ma czas odliczać osoby i pilnuje kolejki jak zwykły cieć.Nawet do toalety nie można iść spokojnie bez nadzoru.Te piękne hasła o wzajemnym szacunku ,uczciwości ,o szybkim awansie to puste słowa,aby złowić naiwnych,którzy trochę jednak popracują zanim zorientują się o co chodzi.Ułatwię Wam decyzję i zaoszczędzę zdrowia,nie ma bardziej (usunięte przez administratora) firmy niż Fiege w Ameryce,omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

@Uf

TL Z SHIPINGU Z ZMIANY A TO NAJBARDZIEJ LENIWI I NIE KOPETETNI LIDERZY ,CO POL GODZINY FAJKA GADANIE PRZEZ TELEFON I OGÓLNIE FARSA I WSZYSCY TO WIDZA I NIE REAGUJĄ DOSTALI SIE NA POCZATKU I TAK TRZYMAJA SIE ZEBAMI TEJ POZYCJI

Karma wraca
@Nieprawda fiege

Jedno Wam mogę powiedzieć...wcale już mi was nie szkoda jak patrzę na poziom wypowiedzi, zawiśći , zazdrości i c.h.u...j wie jeszcze jakich negatywnych cech !!! Jakie to bardzo polskie jest,że podkopuje sie dołki innym ludziom zamiast zająć się sobą !!! Dziwicie się ,że liderzy się zmieniają po wpisach na nich i takich głupotach,które mają tu miejsce ? Liderzy nie pikowali było żle , teraz przychodzą na nadgodziny, pikują w godzinach pracy to też jest zle bo następny powód do narzekań . Pokazują Wam co to znaczy postawa pracownicza i że praca w procesie to nie hańba...mało tego podejrzewam,że odpoczywają psychicznie będąc w procesie i widzą co się dzieje i będą wyciągali wnioski . Większość ludzi jest naprawdę wartościowa i to widać odrazu bo rozumieją jaką rolę spełnia każdy pracownik na każdym stanowisku . Jako pracownica , która pracuje od początku naprawdę żal mi Was ludzie jak Wy psujecie klimat w tej firmie. Zasady wcale sie dużo nie zmieniły a wręcz praca stała się bardziej prosta tylko Wy swoim zachowaniem pokazujecie przełożonym,że nie zasługujecie na szacunek. Gdybym była liderem bym nie miała tyle cierpliwości do co niektórych , oni i tak dobrze reagują na chamstwo jakie panuje w tych wpisach. Ja niestety nie mam takich predyspozycji bo nie mam charakteru i umiejętności do bycia liderem....a uwaga trzeba mieć takie predyspozycje i trzeba przejść całą ścieżke awansu . Drodzy liderzy mała rada dla Was !!!! Nie bądźcie takie miękkie d.u.p.k.i i nie cackajcie się z pracownikami tymi książkowymi regułkami bo śmieją się z Was czy to na stpołówce czy w kiblach czy gdzieś tam jeszcze. Jak trzeba to trzeba ryknąć , zje.b.a..c i nie czaić się tymi pieknymi słówkami ...wiem tak Was uczą na szkoleniach ale to się nie sprawdza w tak dużej firmie bo ludzie się z Was śmieją a Wy musicie użyć takich słów,żeby przypadkiem Grażyna albo Wicia się nie popłakała . Jadą z Wami na goworku , już praktycznie nie ma działu i lidera , któremu by się nie dostało jakimiś głupotami, które z prawdą nie mają nic wspólnego. Mam tylko nadzieje,że wasi przełożeni nie reagują na te głupoty bo gdyby wierzyli w to co jest tutaj napisane to myśle nie są wobec was fair. Jeżeli ktoś kiedykolwiek z was musiał się tłumaczyć za słowa jakie tu padły albo za jakieś skargi to współczuje najpierw wam,że macie takich przełożonych a potem górze,że reaguje na to co tutaj jest napisane . Ludzie nie lubią jak mają za dużo luzu , używajcie bata bo ludzie są hardkorowcami i potrzebują opr i sprowadzania ich na ziemie . Ja nie mam umysłu analitycznego tylko humanistyczny ale przykro mi,że wspólpracuje z takimi świniami , którzy w oczka się śmieją a za plecami kur..w...y. Pozdro dla kumatych mordek

@Karma wraca

Przykre ale prawdziwe co tutaj napisałaś :( niejednokrotnie słyszałam jak obrywa się się TL w kiblu albo gdzieś a potem idzie z uśmiechem na twarzy i zgłasza do niego, że ktoś na Nią gada i żeby coś z tym zrobił. Jak napisałaś są to wyjątki ale zawsze obrywa się całości i to mnie najbardziej boli, że lider zmienia się na moich oczach przez takie osoby.

Sokół ????
@On

Jak na shipingu najlepsi liderzy są???? Pozdro Pany ????????

TL PICK
@prawda fiege

TL z picku w nadgodziny idzie w pick, ponieważ w tygodniu jest pełna obsada, a w sobotę okrojona, lecz wystarczająca. Każdy dział jest inny, nie ma co dorabiać ideologii.

Arek

Po jakim czasie można znów się tam starać do pracy? Pracowałem już ale chciałbym wrócić.

Brawo
@Arek

Jak nie spaliłeś mostów to zawsze jest możliwość wrócenia. Opowiesz współpracownikom przy okazji, że tutaj wcale nie jest tak źle.

Agnieszka
@Brawo

Co masz na myśli pisząc o tym paleniu mostów? Chodzi o relację z kolegami z pracy czy bardziej jest to w kontekście szefostwa?

Hyt
@Arek

Zależy jak pracowałeś jak często opuszczałem dni pracy . Wiele czynników składa się na to czy góra się zgodzi to oni decydują .jak pracowałeś normalnie to raczej powrót będzie , jak były jakieś problemy to nie

Miły człowiek
@Hyt

Decyzję daje przełożony u którego byłeś przed odejściem lub areas. Wiem bo mi mówili w kadrach bo chciałem wrócić ,ale niestety mój lider się nie zgodził

E to
@Arek

Haaaaaa musisz być jakimś nie dojdą jak chcesz wracać do tego miejsca

Asia

Cześć! Mam zamiar aplikować do zalando . Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda z pracą w weekend ?

Xyz123
@Asia

W miesiącu są dwie soboty pracujące według grafiku. Na pierwszą i drugą zmianę.Grafik ustawiany jest odgórnie na kilka miesięcy z góry.Jesli w tygodniu przypada pracująca sobota, wtedy jest w zamian dzień wyznaczony wolny.

@Asia

A jak ma wyglądać ? Normalnie do roboty .

Zenobia
@Xyz123

Niestety z grafikiem sobie nie radzą jak ostatnio do poprawki ????????

@Zenobia

To może zgłoś się do pomocy jak taki mądry jesteś....Wiesz jak zrobic to lepiej i bez błędu

On

Chcalem wyrazić opinie o tym co się dzieję w fiege jak można odwoływać ludziom urlopy które były zatwierdzone 3-4miesiace temu jak można straszyć pracowników zabieraniem premi za uz i nakazanie grupie parzystej przyjść do pracy w poniedziałek po drugiej zmianie w sobotę. Moim zdaniem jest to bez prawne , państwo w państwie a Pan dyrektor każe kasować urlopy gdzie sam w poniedziałek będzie odpoczywał. JESTEŚCIE ZAKŁAMANI

Śmieszne
@On

To trzeba było zostac dyrektorem a nie magazynierem. Tymbark 1 maja pracowal

Miły człowiek
@Śmieszne

Ale np poniedziałek do pracy wtorek środa wolna

Piter

Jedynie co mnie w tym zakładzie spotkało to szybkie zakażenie koronawirusem, gdzie finalnie wydałem na leczenie więcej niż w tej śmiesznej firmie zarobiłem. 3 miesiące później nadal jestem pod ścisłą opieka lekarzy. Firma notorycznie powoduje sytuację gdzie stoi się w tłumie ludzi. Kolejki po obiad, spotkania z team leaderem przed i po praca, 8h szkolenie wstępne, nawet tłum ludzi po testy. Radzę się porządnie zastanowić przed jakąkolwiek współpraca z nimi, możecie skończyć tak jak ja.

ABC!
@Piter

Nie możesz być pewnym tego,że akurat w tej firmie wirus Ciebie dopadł. Z tego co mówią fachowcy , to wirus jest wszędzie. Bez przesady.

Ktos
@Piter

A w biedronce to nie ma covida ? I jest tłum ludzi

@Piter

Chyba cię chłopie poniosło ...covidem to mogłeś nawet zarazić się od partnerki,sąsiadki,sąsiada,kumpla z którym piłeś piwko ....oskarżasz firmę że cię zarazili ??? Jestem nieszczepiony , nie dezenfekuje rak tylko myje je jak matula kazała . Wymazy raz w tygodniu ..i mnie nie zarazili w pracy ????? Skandal

Piter

Chyba ciebie poniosło bo nie znasz sytuacji a piszesz jakieś głupoty. Przez 2 lata obecności wirusa nie miałem nawet kataru. Przyszedłem na tą śmieszna rekrutację gdzie posadzili nas na krzesełkach przez 8 godzin opowiadając o firmie, BHP itp. po 6 godzinach zorientowalem się że siedział za mną koleś który cały się trząsł. Niestety było już za późno. Nie byłem w tym terminie u sąsiadki, nie byłem w Biedronce, nie widziałem się z nikim poza pracą, nie pije piwa. Te testy które przeprowadzali były śmieszne. Zrobiłem je 2 razy.. wyszły mi negatywne, myślę że celowo wkładali patyczki tak płytko żeby wynik był negatywny bo po co mają komuś płacić chorobowe. Następnie zrobiłem test w domu i wyszedł mi pozytywny, kilka godzin wcześniej z Zalando był negatywny (: ciekawe czemu.. Niestety właśnie takie Zalando gdzie ludzie nie oszukujemy się, w 90% nie są wyższych lotów.. jest wręcz idealnym środowiskiem na rozprzestrzenianie covida. Bo (usunięte przez administratora) łażą chorzy do pracy nie zgłaszając tego. Ja w sumie do dziś walczę o swoje zdrowie w konsekwencji decyzji jakiegoś (usunięte przez administratora) z Zalando, przyjście do pracy do tego (usunięte przez administratora) to była najgorsza decyzja w moim życiu.

Śmieszne
@Piter

Dobre, płytko nie ma covida a głębiej juz jest ha ha ha większej głupoty nie czytałem. Wirus się rozwija więc rano mógł być nie wykrywalny a po południu juz tak

dgag
@Piter

Beeeka z ciebie typie xD Napisz do wuhan może ci rynte dadzą xD

@Śmieszne

Tak sobie to tłumacz. Trochę tych testów miałem i nigdzie nie robili takiej lipy jak w Zalando, gdzie w innych placówkach bolał nosy, łzy leciały itp. Te ich robienie testów to zwykły pic na wodę żeby było że niby coś robią. Im kompletnie nie na rękę jest że ktoś pójdzie na kwarantanne.bo muszą płacić.

@dgag

Ale to nie ja pracuję w tym (usunięte przez administratora)za 3300 brutto, targając wózki czy łazić 30km dziennie z buta że skanerem. Pozbierali taki motłoch z wiosek, bez ambicji i jakichkolwiek umiejętności to się zapewne tam świetnie odnajdują. I dobrze. Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Oczywiście nie odnosi się to do wszystkich, bo wiadomo że niektórzy trafiają tam z przypadku lub tymczasowo nie mniej jednak nikt normalny by tam nie siedział na dłużej.

Mr.Siarra

Dziewczyna która była zakażona wirusem normalnie przychodziła do pracy i zarażała,ja sam się od niej zaraziłem i chorowałem 2 miesiące.Sama o tym powiedziała,nie chciała stracić pieniędzy.

fiege.pl

taka duza firma a ludzi traktuja jak niewolnikow.W Wielka Sobote trzeba bylo pracowac na popoludniowa zmiane,tak samo z majowka .Nie dadza ludziom odpoczac tylko trzeba zap.....jak murzyn.Co to za majowka jak w sobote musisz przyjsc na 2 zmiane i w poniedzialek juz na 6 godz byc w pracy.Nic dziwnego,ze ludzie odchodza z takiej firmy .Porazka

Xyz123
@fiege.pl

Chyba coś nie tak??? Jeśli pracujesz na drugą zmianę w sobotę, to chyba poniedziałek jest dniem wolnym?

xbz
@fiege.pl

Idź do Tymbarka,tam nawet w święta bożego narodzenia trzeba (usunięte przez administratora)

Cxytelnik
@Xyz123

Po pierwsze majówka zaczyna się w tym roku w niedzielę więc w sobotę się pracuje. Żaden zakład produkcyjny nie ma wtedy wolnego. A po drugie w poniedziałek jest drugi maj czyli dzień który nie jest wolny od pracy. U nas w Michelin jest dużo wolnych etatów więc jak komuś źle zapraszamy. Jeden weekend w miesiącu wolny. Ze świąt nie pracujemy tylko w Wielkanoc Boże Narodzenie i wszystkich świętych. Do tego praca na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym. Zarobisz więcej

@fiege.pl

Pełna zgoda,zamiast przygotować się duchowo do najważniejszych świąt dla większości katolików,oni w wielką sobotę kazali nam pakować gacie,w firmie tak ogromnej urlop wakacyjny dostajesz jesienią,to może niech dopłacą do wyjazdu na Bali,bo w Polsce raczej nie można liczyć na słońce jesienią.

co sądzicie o zabieraniu transportu i przymusie inwestycji we własny transport do pracy?. Jak wczoraj stwierdził areasik który ma wyżej(usunięte przez administratora) niż sra, że jak nam nie pasuje że nie będziemy mieli czym dojechać do pracy to możemy poszukać sobie innej pracy. Na rekrutacji (usunięte przez administratora)ludzi że zapewniacie transport z różnych miejscowości, a ludzie po zatrudnieniu dowiadują się że jednak nie jest tak jak mówią to na przyjęciu i jak piszą w ogłoszeniach o pracę. Dziwicie się że ludzie nie chcą tu pracować lub odchodzą. Bo jesteście bandą (usunięte przez administratora)!

Sprawę zgłaszałem do swojego TL, i dostał informację z kadr że nic z tym nie mogą zrobić bo są cięcia wydatków. No tak, łatwiej zmusić ludzi do samowolnego zwolnienia się, niż robić wypowiedzenia pracownikowi, bo przynajmniej nie będzie ciągania po sądach, "przecież sam odszedł".

Pracownik 1
@pracownik

Możesz napisać coś więcej o tym zabieraniu transportu? Nic o tym wiem i mnie zaniepokoiło.

Ktoś
@Pracownik 1

Transport ze Szczytna będzie działał tylko na jednej zmianie, czyli na B, a transport z Rybna będzie działał tylko na zmianie A. Osoby, które nie mają swojego dojazdu muszą zmienić zmianę.

Acha
@Ktoś

Acha czyli to jest nieprawda, że zamknęli trasę bo dalej że Szczytna i Rybna będą autobusy dojeżdżały. Czyli jka zwykle ludzie plotki rozsiewają....

Q
@Ktoś

Co z transportem z Olsztyna na obu zmianach?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka - Olsztynek

• Jak się pracuje w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 666.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 591, z czego 81 to opinie pozytywne, 285 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Kandydaci do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka