Opinie o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Królowa lodu

Na hali z dnia na dzień jest tylko zimniej. Wyłączają ogrzewanie kiedy im się podoba, a przecież już są pierwsze mrozy na dworzu. Na dziale sort pack nie ma pozwolenia na noszenie kurtek czy czapek, a przecież to dział zaraz obok schippingu, gdzie są ciągle pootwierane bramy i wieje niemilosiernie. Są jakieś nawiewy w suficie, z których wydawałoby się że powinno lecieć ogrzane powietrze zimą i chłodne powietrze latem ale jest całkowicie odwrotnie... jak ktoś ma pecha i stanie na stanowisku pod takim nawiewem to zimny wiatr aż rozwiewa włosy na każdą stronę. Boję się tylko co będzie dalej, bo największe mrozy dopiero przed nami, a duża część pracowników już przecież choruje przez takie warunki. Jak się zgłosi, że jest zimno to mówią, że termometry wskazują prawidłową temperaturę, ciekawe tylko gdzie te termometry... bo rzeczywiście kiedyś były ale po lecie zostały zabrane więc nawet jeśli jakieś są to nie tam gdzie stoją i marzną ludzie.

OMG!!!
@Królowa lodu

Zostały zabrane nawet wcześniej niż po lecie. W czasie upałów zniknęły,jak wskazywana temperatura przekroczyla 24stopnie

Olaf
@Królowa lodu

zmno jest na resivie...bluza, długi rękaw nie chroni przed chłodem dodatkowe te spodnie z ceraty...

Dokładnie

Potem się dziwią że ludzie chodzą na L4

@Królowa lodu

No przecież mamy sobie kupić kalasony żeby nie zamarznąć

Cyrk
@Grajek

Ochrona musi je najpierw oznaczyć ????haaaaaaa

BANITA

Weszłem sobie tutaj z ciekawości po długim czasie i tak czytam te wszystkie komentarze nie było mnie tutaj 2 miesiące może dłużej pamiętam gdy postów było jeszcze 200 z hakiem a dzisiaj jest ponad 500 LUDZIE CZY WAM SIĘ NUDZI NIE MACIE CO ROBIĆ !!!!!!!!!! Jestem byłym pracownikiem Fiege i byłem supporterem na zmianie B czytam te komentarze dosłownie śmiać mi się chce czy ktoś z komentujących wygadających te wszystkie bzdury chociaż raz na oficjalniej stronie FB Fiege wstawił chociaż jeden komentarz czy ma na tyle odwagi czy tylko jest mocny w gębie gdy jest anonimowy Narzekacie na TLów nawet nie zdajecie sobie sprawy ile mają na głowie może nie wszyscy ale szczególnie jedna osoba jedna Team Liderka I to właśnie ta na którą wszyscy psioczą wszyscy gadają plotkują i tak dalej i szczególnie na nią narzekają jedno wam powiem szacunek ona ma wielki i ma szacunek do ludzi pamiętam jej słowa gdy po raz pierwszy mi powiedziała że u niej zaufania się nie zdobywa tylko traci Każdego traktuje tak samo od początku to od was zależy od waszej pracy zachowania i szacunku czy stracicie jej zaufanie czy nie Honor mi nie pozwala powiedzieć na nią złego słowa zajmuje się zarówno pickiem stowem i supportem i w dodatku jeszcze taki męczybułami jak wy wiem więcej niż wy że nie jedna osoba w tej firmie zawdzięcza jej wiele za niejednego supportera nie za jedną pickerke czy stowerke narażała własne cztery litery nawet nie zdajecie sobie z tego sprawę czy ktokolwiek tutaj z komentujących ma na tyle odwagi aby iść i powiedzieć jej prosto w twarz To co go boli czy ktokolwiek w ogóle ma odwagę się przyznać że plotkuje na jej temat czy w ogóle ma odwagę tutaj podac swoje imię i nazwisko jakoś nie wydaje mi się Ja nazywam się Adam Nawrocki jestem byłym supportem z grupy B byłem kandydatem na TLa od supportu z grupy B nie znam Karoli prywatnie tylko i wyłącznie służbowo gdy z nią pracowałem i szanuję za to co ona wykonuje dla tej firmy i dla was ludzie szczególności dla was ciągle to są tylko i wyłącznie negatywne komentarze zastanawiam się czy ktokolwiek potrafi powiedzieć szczerze coś dobrego bo jak dla mnie to ona jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku jak nie powinna być na wyższym takie jest moje zdanie i moja opinia na jej temat i mam nadzieję że chociaż parę osób zgodzi się ze mną NAJSERDECZNIEJSZE POZDROWIENIA DLA SZLACHETNYCH PANÓW W NIEBIESKICH KOSZULKACH Z PICK TOWERA Z GRUPY B

D
@BANITA

Szacunek jest obcy,ludziom w tym zakładzie oczywiście są wyjątki,dlatego wolę zwierzęta

B
@BANITA

.Opisales ja tak jakby wszyscy inni się obijali tylko ona jedna w tym zakładzie pracowała. Wszyscy TL straja się i wypełniają swoje obowiązki w końcu płacą im za to

BANITA
@B

Hola hola żadnych hejtów nie było na pozostałych TL-ów w ich obronie również bym stanął dość dobrze poznałem (usunięte przez administratora) taki był skład gdy ja odchodziłem TL-ów co prawda jeszcze(usunięte przez administratora)nie mieli pomarańczowych koszulek to naprawdę była bardzo zgrana ekipa każdy z każdym się uzupełniał każdy każdemu pomagal co do aktualnych Team Liderów Nie mam zdania oprócz jednej i korzystając z okazji pogratuluję Piotrusiowi bo do niego duży szacunek miałem i nadal mam gdy jeszcze byliśmy razem supporterami tak więc spróbuj hejtować któregoś z wyżej wymienionych A uwierz mi że znajdę więcej argumentów i pozytywów na ich temat które są prawdą niż wasze wyobrażenie pogłoski i plotki A biorąc pod uwagę jeden fakt i to dość konkretny mam prośbę do wszystkich komentujących moje posty napiszcie kim jesteście przedstawcie się ja nie nie mam jakiś zahamowań żeby powiedzieć kim jestem nazywam się A N (usunięte przez administratora) piszecie anonimowo wstydzicie się swoich imion nazwisk ci co mnie znają i kojarzą wiedzą jaki jestem i ja się tego nie wstydzę bo ci co mnie znają to znają prawdę i czekam tego pięknego dnia gdy Fiege zdecyduje się połączyć zmiany i będę mógł wrócić

@BANITA

tak wychwalasz tą tm, ja w ciągu swojej pracy pięciomiesięcznej zauważyłem że ludzi nie traktuje się z szacunkiem a premie są przyznawane nie za faktyczną pracę, tylko za (usunięte przez administratora) ci którzy się najwięcej opieprzają ale podpierdalaja mają zawsze maksymalną premię, a temat nowych tm przychodzi nowy pracownik znający troszkę angielski zdaje egzamin na tm, ale jak się go o coś zapytasz to on nie ma zielonego pojęcia, zwykły pracownik pracujący uczciwie i dość długo wie więcej na temat pracy i zasadach obowiązująch w tej firmie niż ten nowy tm, ja odszedłem z tej firmy, mam nową lepsza pracę i nie żałuję swej decyzji, a swoją drogą piszesz że startowałeś na tm, to dlaczego nim nie zostałeś i dlaczego już tam nie pracujesz, jak ci się tam tak podobało

@były pracownik

ja podczas swojej pracy w ciągu 5 miesięcy nie miałem żadnej uzetki i żadnego dnia l4, a premię miałem za każdym miesiącem 15 procent, tylko za obecność, a nie należę do obibokow, swoją pracę supportera wykonywałem solidnie, to coś tu jest nie tak, ponoć możesz cały rok przepracować bez uzetki i l4, ale nikt tego nie doceni, to jest prawdą że są osoby w tej firmie które się obijają sam mógł bym wymienić kilka z moich obserwacji, ale po co jak ja już tam nie pracuję, przy podpisywaniu umowy wszystko jest ładnie, pięknie, szacunek dla pracownika, ale niestety rzeczywistość wręcz przeciwnie, nie powiem są tm których sam darzyłem szacunkiem, ale to są pojedyncze wyjątki, a co do tej tm że szanuje ludzi, sam byłem świadkiem jak wpadła jak lokomotywa na pictawer 1 i tak zwyzywała suporterow z najgrubszymi przeklenstwami że aż mi się włosy zjerzyly na głowie, oczywiście nie mnie, ale poczułem się tak jakbym dostał rykoszetem przecież też byłem suporterem, szkoda gadać i niby cała firma jest oparta na supporcie, ale inni pracownicy tej firmy mają wyższe premie niż support, temat premii poruszałem już wcześniej, napiszę inaczej bo zostało usunięte, premie są przyznawane za donoszenie na współpracowników, a nie za faktyczną i uczciwą pracę, dlatego nie polecam nikomu zatrudniać się w tej firmie trzeba mieć twarde 4 litery żeby tam wytrzymać, poruszę jeszcze jeden temat który mnie zbulwersował, żeby zwykły robol w koszulce supportera próbował wydawać rozkazy w tak chamski i bezczelny sposób innemu supporterowi, bo pracuje miesiąc dłużej, to coś jest nie teges, jeszcze jedna moja prośba do tych którzy jeszcze tam pracują uczciwie, nie dajcie się zdeptać i poniżać, czasami trzeba się postawić, oczywiście w kulturalny sposób i pokazać że nie jesteście chłopcami i dziewczętami do bicia, pozdrawiam moich prawdziwych kumpli z supportu, choć było ich bardzo mało, ale paru miałem, powodzenia chłopaki

@były pracownik

Czemu nie przyszedłeś na zmianę A?

@Jfjf

a co to by dało, co na zmianie a panują inne zasady niż na zmianie b i skąd wiesz że pracowałem na zmianie b, a swoją drogą w tej firmie panują układy, układziki jak nie masz mocnych pleców wyżej to jesteś nikim, robolem bez możliwości wyrażania swej opinii, niestety ale tak tam jest, ja teraz pracuje w innej firmie, może zarobki niewiele lepsze, ale bynajmniej traktują pracownika z szacunkiem, pozdro i powodzonka dla zmiany a

@były pracownik

Wnioskuje, że byłeś na zmianie B, bo szczegółowo opisujesz sytuację. Na zmianie A nikt cię nie traktuje jak smiecia. Powodzenia w nowej pracy :)

@były pracownik

Znam was wszystkich na wylot ! Zmiana B. To się nazywa selekcja naturalna ;) dziękuję

@BANITA

Drogi Adamie każdy wie na magazynie, że zwolnili Cię za % w organizmie, gdybyś był taki fair to byś został Tym liderem skoro Cię wybrali. A tu niestety :) Masz rację w stosunku do liderów - lider rozmawiając sam na sam z pracownikiem jest inny doradzi Ci i Pomoże. Teraz nie ma Karoliny i jest super cisza spokój i tak nikt nie naciska. Z supporterów, gdy Karolina była było 20 Teraz jest około 60. Nie oceniaj książki po okładce :) Jeśli macie problem możecie podejść do liderów. Zawsze Wam pomogą. Pracuje w Fiege ponad rok czasu i zawsze, gdy miałam problem pomogli mi. Pisze o zmianie B.

Bcyjv
@BANITA

(usunięte przez administratora) lenie robią najmniej 90% czasu stoją i się nudzą i oczekują że ktoś będzie za niego wykonywał obowiązki kpina leserzy szkoda slow

Szybki
@Gość

Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego , że ilość supportu nie jest uzależniona od bytności danej osoby na zakładzie bądź nie. Pamiętaj , że wróci i znów będzie wymagać ;)

Hahahahahaha
@Gość

Suppprterow było 20 ? Chyba masz zle info. Supporterije od początku i było nas dużo więcej. Właśnie jak jej zabrakło to większość odeszła hahahahahaha

@BANITA

Co ty człowieku opowiadasz,ludzie piszą anonimowo bo nie ma z kim rozmawiać o problemach i mają nadzieję,że ktoś z zarządu przeczyta posty i coś zaradzi niepokojącym sygnałom.Tak na marginesie,bardzo dziwi mnie fakt,że przez te 2 lata,bo tyle pracuję w fiege nic się nie zmienia ludzie odchodzą bo nie mogą znieść takiego traktowania,niedługo będziecie wozić pracowników do Olsztynka z Nowego Targu bo nikt nie będzie chciał pracować dla takiej firmy.Dlaczego liderzy nie są wymieniani co jakiś czas .Zrobiła się klika,która działa na niekorzyść firmy.Do tej pory resiv był najgrszym działem,ale teraz dołączył do niego pack.Jesteśmy rozliczani finansowo za każdy błąd,a błędem nie jest przedmiot niezgodny z zamówieniem,ale maleńkie dziurki.Jeszcze jak jakość sama sprawdzała nie było najgożęj,teraz do akcji dołączyły mentorki i tak się przejęły rolą,że w głowach im się poprzewracolo,Najciekawsze jest to,że liderki z packu przekazały nam,że premia nie będzie wyższa niż 15%,a wszystkie inne działy ,miały premie po20% i wyżej.(usunięte przez administratora)ludzi powołując się na dyrekcję.Nie robią nic by naprawić sytuację,bo przecież zamiast wysyłać paczki musimy kleć dziury,a normy przerażająco spadają w dół.Pamiętajcie ryba psuje się od głowy i z tym trzeba się uporać.Robicie urodziny firmy,dajecie prezenty,fajnie,ale najważniejsze jest poszanowanie DOBREGO pracownika,a tego tu nie ma przez liderów którzy traktują ludzi ciężko pracujących jak zero.Nie wróżę tej firmie nic dobrego z taką kadrą zarządzającą.

@BANITA

A TY BANITO jesteś taki mądry bo już nie pracujesz,ciekawe dlaczego? panie odważny

Haha
@były pracownik

Niby taki panie Adaś jesteś perfekcyjny zero uz ani l4 a wyleciałes za co?? Może nam wszystkim powiesz ?? Z tego co pamietam wleciały jakieś %%% ???? pan perfekcyjny pfff wy z supportu z picku zawsze mieliście i macie wielkie wyobrażenie o sobie masakra !!!!

@BANITA

Wszedłem się mówi i pisze przede wszystkim

Ludzie odchodzą

"góra" zastanawia się, dlaczego ludzie odchodzą. otóż traktujecie ludzi jak pomyje. liderzy są waszymi marionetkami w waszych śmiesznych coraz to nowszych pomysłach. motywacja ludzi do pracy według fiege to m.in. zabieranie premii za małą ilość błędów, za niską wydajność - może prościej byłoby stworzyć roboty, które za darmo będą pracować...? Płaca biorąc pod uwagę dojazdy jest relatywnie niska (niektórzy mają do pracy 3h w dwie strony). Ochrona, która w bardzo brzydki sposób odnosi się do pracowników. Sprawdzanie polarów jeden po drugiim bez dezynfekcji rąk jest co najmniej obrzydliwa. Odbijanie swoich aktywności gdzie dotykamy skanerów po sobie jest też obrzydliwa (jeszcze w covidzie a firma podobno tak "dba" o dezynfekcje). Wasza również śmieszna równość. skoro jesteśmy równi to dlaczego my na stołówce mamy pleksy a wy na górze ich nie macie...? Dlaczego nie jecie z nami, dlaczego pijecie kawki za darmo gdzie zarabiacie więcej a my musimy je kupować w automatach...?

Prawda
@Ludzie odchodzą

W tej firmie zawsze byli i będą "równi i równiejsi". Ale mimo to ludzie którzy naprawdę potrzebują pracy (zwłaszcza osoby z małych miejscowości) i tak będą tu pracować, niezależnie od tego jak będą przez pracodawcę traktowani. Właśnie dlatego "góra" ma to wszystko gdzieś.

Justyna
@Ludzie odchodzą

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Tak samo jeżeli chodzi o noszenie maseczek,każą nam je nosić nawet między regałami a za jej brak ucinana jest premia. Dlaczego panie w biurach siedza bez?? Jeszcze teraz ogłoszono, że jeżeli ktoś będzie chodził bez maseczki to ochrona będzie robić zdjecia,jakim prawem ???Ta ochrona to w ogóle nadaje się do (usunięte przez administratora), co poniektórzy to nawet wysłowić się nie potrafią a innym uwagę zwracaja???????? #tematdlauwagi

Zwykły magazynier
@Ludzie odchodzą

I dodatkowo pracują od 8 do 16 a plebs na dwie zmiany ..

Abc
@Zwykły magazynier

Do 16.30 jakby co i odrabiają pol godzinna przerwę a my nie

abc
@Abc

haha i co z tego? nikt nie stoi nad nimi caly dzien i nie kontroluje ile czasu sa w toalecie

Kiki
@Prawda

Każdy człowiek, niezależnie od swojego oddania dla miejsca pracy czy ludzi z którymi pracuje ma swoją wytrzymałość. To, że w danej chwili niczego nie szuka, nie musi być wyznacznikiem przyszłości. Inni mniej wytrzymali już odeszli, następni pójdą wcześniej czy puźniej. To nie czasy na powiedzonka, że im kamień w wodzie dłużej leży tym szybciej mchem porasta. Myślę, że dobrze jest pracować w różnych miejscach, nabierać doświadczenia, ono zaowocować może w innym mieście czy miejscu.

Ludzie odchodzą

Po co wychodzić do ludzi jak można dac nam ankietę i wszystko wiadomo. Oczywiście pytania są zazwyczaj tak ułożone aby wszystko wyszło pozytywnie

Zaprzyjaźniony
@Prawda

To nie jest Big Brother ze góra wszystko widzi jak jest problem, ktoś traktuje cię jak pomyje to przyjdz i zgłoś to do góry a napewno Ci pomogą i coś z tym zrobią jak mi pomogli a nie czekasz na cud i żalisz się tu

Ankieter
@Ludzie odchodzą

Proponuję nowe pytania do ankiety: - czy uważasz że wysokość otrzymanej premii jest adekwatna do tego jak bardzo ciężko pracowałeś? - czy podobają ci się na bieżąco podnoszone normy? - czy wygodnie ci jest z nowymi mikro szafkami? Itp

@abc

Bo załatwiają swoje potrzeby i wracają do pracy a u nas w łazienkach co się dzieje ? Sami dobrze wiemy ile osób się zbiera na ploteczki. Zaraz będą pilnować nas jak na obiad bd szli po jednym wpisie jakiegoś matołka a potem się dziwicie . Za głupotę nielicznych (usunięte przez administratora)wszyscy pracownicy będą płacić.

Taktak
@Ankieter

Dokładnie i dodatkowo (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) TL jesteś za czy przeciw. Czy zgłaszanie słabości kolegi powinno być nagradzane? Czy pospolite kablowanie powinno być na odbijaniu karty? Itp.

soliter36
@Ankieter

Te szafki to porażka. Jeszcze trochę to wieszaczki będą wisieć i będziemy rozbierać się jak w przedszkolu haaaaa

Za dobrze wam
@Ludzie odchodzą

Odeszłam bo po raz kolejny ktoś kazał mi dźwigać ciężary.Pracowalam na równi z facetami.Tam się już nic nie zmieni.Rendgeny walą ci codziennie,Za kilka lat wyjdzie

Do
@soliter36

Jest to regulowane w Polsce prawnie i te szafki nie spełniają norm wystarczy zgłosić inspekcji pracy. Ale raczej to noc nie da

Kasieńka 321
@Ludzie odchodzą

Mobbing w tej firmie to norma otwieranie szafek uważajcie jeśli jesteście nowi ROBIĄ GRĘ ?! sugerowanie , podsłuchy telefonów , zdarzyło mi się ze tel miałam rozładowany do5% chociaż odkładając go był naładowany w70% już samsung został poinformowany o całym zdarzeniu .Ukraińscy pracownicy są podejrzliwi i chyba ćpali coś maja ból nosa ? Dobierają ludzie tak abyś czuł się szpiegowany mobbing i jeszcze raz mobbing pełna inwigilacja korporacyjnego molocha uwaga na IP????

@Kasieńka 321

Co wy bierzecie,zamiast alkomatem,powinni was badać na obecność innych wspomagaczy,bo jak to czytam,zastanawiam się,czy ufo,u nas w pracy,nie wyląduje,a marsjanie są już wśród nas

Dobrze znany
@Ludzie odchodzą

Masz rację ta firma spada na psy przez nich wpadłem w długi 0% premi I 20%zabrali przez 2tyg Przez ich wymyślenie nie da sie pracować myślę nad zmianą pracy zamiast ułatwiać nam prace to utrudniają potem ba że ludzie w alejkach się chowają i nic nie robią bo nikt za free nie będzie pracował nie polecam

prawda
@Ludzie odchodzą

Odchodzą bo inflacja a zarobki w miejscu .

fff
@prawda

I nic się nie zmieni...Niedługo będą przyjmować emerytów i rencistów bo nie będą mieli wyjścia...Mają w (usunięte przez administratora) wszystkich bo w ich rozumowaniu "niema ludzi nie do zastąpienia"Zaraz rusza biedronka i ludzie masowo odejdą a stawiguda kolejny przetarg wygrała i będzie kolejny magazyn większy niż ten biedronki więc powodzenia.Jeszcze ten (usunięte przez administratora) się kręci ale koła staną i to szybciej niż im się wydaje.

co kto lubi
@fff

napisz nam później jak się pracuje w magazynie biedronki na nocki, w weekendy, święta, i jak rzuca się wszystko bo wezwał Cię pracodawca w środku nocy lub w święta bo sporo pracy. Byłem u nich na rozmowie w zeszłym tygodniu, i jednak wolę pracować w Zalando od pon-sob na dwie zmiany niż być zajechanym przez pracę na 4 zmiany, i jeszcze robić piątek, świątek czy sobota, i być ściąganym podczas dnia wolnego. Odbije wam się czkawką ta Stawiguda :D i jeszcze przyjdziecie na kolanach z pokora na twarzy do Zalando.

@co kto lubi

Większość działów pracuje na dwie zmiany.;)

u nas owszem, w Stawigudzie w firmie na B niestety 4zmianówka :)

@.

Niektórzy chcą zarobić więcej i idą na 4zmiany. Inni wolą spędzać czas w domu i poświęcić się rodzinie a jeszcze inni wolą 2 zmiany i niedzielę wolną. Prawda jest taka że każdy pracodawca żeby się utrzymać na rynku płaci najmniej jak tylko może sobie pozwolić żeby zarobić najwięcej jak tylko się da i że wszędzie trzeba wykonać więcej pracy niż dostaje się pieniędzy.

Zgadzam się na 100 procent z tą opinią

@Prawda

To fakt,znajdzie się kilku (usunięte przez administratora) wieśniaków co za miskę rýżu chcą pracować żeby tylko swoją (usunięte przez administratora) ratować i donosić na innych

Bolo

Zwykły (usunięte przez administratora) jak by mogli do by pracowników wsadzili w pasiaki ludzie są traktowani jak złodziei i mało płacą

@Bolo

Bo to (usunięte przez administratora) ,nie ma motywacji do pracy tylko bat i tempo i jupijejcz jakiś (usunięte przez administratora),chora firma na łep

Magazynier

Opisze przebieg rekrutacji w moim przypadku: 1. Idzie sie do ochroniarza po identyfikator ("Visitor") - musicie okazac swoj dowod osobisty, potem do budynku, pietro wyzej na recepcje, podajecie nazwisko i czekacie. 2. Po kilkunastu minutach przychodzi osoba ktora zabiera was, z cala grupa (okolo 20 osob +/-) pietro wyzej do pokoju z telewizorem gdzie wyswietlane sa slajdy o firmie, pracy i mozliwosci rozwoju. Z tego co zapamietalem to przy pierwszym slajdzie pani prowadzaca chyba kilka razy mowila o tym, ze: "to nie jest korporacja" (jest) i ze nie jest to firma powiazana w zaden sposob z Zalando (pomimo wielkiego znaku "Zalando" na froncie budynku), ogolnie ze slajdow w skrocie wynikalo tyle: Karta multisport lub karta sport + kultura (50 zl doplaty), opieka medyczna medicover, lekcje angielskiego za darmo dla pracownikow (po godzinach) i jakies inne szkolenia, ktore nie byly wymienione. Sa tez benefity dla osob ktore maja np. male dziecko tj. nieco ponad 100zl na zlobki czy na inne rzeczy edukacyjne. Umowy o prace: 1. Na start: 3 miesieczny okres probny, 2. Po okresie probnym umowa na 6 albo 12 miesiecy (nie pamietam dokladnie) 3. A potem: na czas nieokreslony. Mozliwosci rozwoju: magazynier (1 stanowisko) --> mentor (20-50 osob pod soba), problem solver (wymagana znajomosc angielskiego), team leader (50-150 osob pod soba, wymagany angielski) i jakies inne ktorych nie pamietam. Ale radze sie nie nabierac, ze po tym jak zostaniecie mentorem to wasze zarobki podskocza z najnizszej krajowej do 5 tysiecy (w niemczech jedna kobieta dostala oferte 50 euro podwyzki za zostanie mentorem, w polsce mysle ze jest podobnie). Po prezentacji dostajecie do wypelnienia formularz: dane osobowe, wyksztalcenie, dwie poprzednie prace, znajomosc obslugi komputera, znajomosc angielskiego itd. Jak juz wypelnicie formularz to zostaniecie zaproszeni do pokoju na rozmowe (mowie "pokoj", ale nie ma do niego drzwi, wszyscy slysza i widza co mowicie, a jakby tego bylo malo to na rozmowie sa 3 osoby jednoczesnie [3 rekruterow i 3 kandydatow]). Na rozmowie nie prosza was nawet o CV, jedynie posluguja sie formularzem ktory wypelniliscie oraz o to gdzie pracowaliscie i czy nie macie jakichs schorzen/urazow itd. Jedyne pytanie jakie dostalem na rozmowie to "ile chcialbym zarabiac?"... prawie kazdy dostaje najnizsza krajowa albo ewentualnie 100-300zl wiecej w zaleznosci od doswiadczenia i kwalifikacji, ale nie liczcie na wiecej na start. Wiecej pytan nie mieli, praktycznie brak jakichkolwiek pytan osobistych, typowa masówka, widac ze chca zatrudnich tyle osob ile sie tylko da. Moim zdaniem mozna tam popracowac te 3 miesiace na okresie probnym, skorzystac ile sie da ze szkolen i lekcji angielskiego a potem szukac innej pracy (chyba, ze nie ma sie wyksztalcenia/ambicji na lepsza prace).

1. Schorzenia/urazy. 2. Ile chcialbys zarabiac? 3. Czy masz jakies doswiadczenie? 4. Wiecej nie pamieta, ale byly to pytania bardzo ogolne, ale czego sie spodziewac skoro nawet nie wymagaja CV na rozmowie (ani przed nia).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy KASJER
Netto Sp. z o.o.
Grajek

Zaczęliśmy narzekać na niską temperaturę to lider zaczął chodzić w koszulce na krótki rękaw w tempreaturze poniżej 14 stopni Celsjusza żeby wszystkim udowodnić ze jest ciepło,chyba głupiemu jest ciepło w takiej temperaturze,jaja sobie robią z ludzi,nie ma szacunku do pracownika ,area menedżer nie potrafi nic załatwić w tym kierunku,myśli że postraszy słowem podstawa prawna to człowiek ma się bać,ciekawe czego,inspekcja pracy nie potrzebuje podstawy prawnej,zaczyna się mobbing w Fiege ,ciekawe w jakim kierunku to wszystko idzie ,nie polecam tu pracy nikomu,sekta na górze nic więcej i pranie mózgu

szaszaszoszo

Ale, że już nawet w kranach nie ma ciepłej wody żeby ręcę umyć? Zimno jak w psiarni przy tym shippingu i nawet nie można po ludzku rąk umyć chociażby w letniej wodzie. Firma zjeżdża na psy z każdym dniem :D

dusigrosz
@szaszaszoszo

oszczędzamy, oszczędzamy! w grudniu planowane jest wyłączenie ogrzewania na hali

@szaszaszoszo

Tyle szacunku w twoim kierunku. Leheeeeee

recive
@szaszaszoszo

najlepsze jest to że po zgłoszeniu TLowi że jest zimno, podnoszą temp. na hali na chwilę, przychodzi BHP mierzy temp, stwierdzają że jest ok. Po czym gdy BHP wyjdzie z hali znów wyłączają ogrzewanie i otwierają bramy, przez co jest przeciąg. Identycznie wyglądają kontrole z urzędu. Przychodzi do nich ich kolega, dzwoniąc kilka dni wcześniej że będzie kontrola, zalando szybko robi na chwilę ludzkie warunki, a po kontroli znowu zimno i syf.

Ona
@dusigrosz

W grudniu zabiorą premie bo rachunki trzeba będzie zapłacić

@recive

No właśnie ,każą nam kupić kalesony bo firmy nie stać na ogrzewanie,robią z nas idiotów,nic się nie zmienia,zimno jest dalej

@szaszaszoszo

To prawda,zaczyna się oszczędność,firma biedna nie stać Niemców na utrzymanie firmy w Polsce

Edzia

Zobaczcie jakie benefity ma magazyn biedronki i jakie premie . Tam jest wiele szacunku w twoim kierunku

@Edzia

No jakie benefity?

Z

Oj większe niż tutaj

Halk
@Z

Czyli jakie? XD bo tak zachwalasz to chociaż się pochwal

Chwalipięta
@Halk

Bony na święta po 3000zl, w kwietniu 13stka, w grudniu 14stka bogata opieka medyczna, karta sportowa, prezenty na święta, obiad 2 daniowy, dojazd do pracy. Firma również rozdaje jedzenie, które jest niekompletne w tym alkohol

@Z

ile dostaniemy pieniędzy na świeta ? inne zaklady od lat dają nie mniej niż 1000zł pracownikowi ,a tu śmieszne po 30zł za niesiąc

Zaprzyjaźniony
@pracownik

Nie pasuje to idź do zakładu gdzie dają ten 1000 a nie narzekasz .

@pracownik

1000 zł ? Powiedz gdzie , zwalniam się w poniedziałek i lecą tam

P

A dają, dają nawet więcej wczoraj właśnie otrzymali przelewy.1400

Były
@P

Zgadza się

Lol

Masz dużo racji .... oni pozbywają się ludzi właśnie takich , którzy mają coś do powiedzenia i walczą o swoje to po pierwsze ... po drugie tacy ludzie są dla nich zagrożeniem bo kto mądry to będzie się odzywał A kto (usunięte przez administratora) zamknie się i dalej będzie zapindalał... Tam praca jest oparta na braku szacunku do człowieka od areasa do lidera ... A o równości nie ma mowy . Jesteś zwykłym pioneczkiem w czerwonej koszulecce - Twoja rola jest taka że masz zamknąć buzke, przytakiwać i(usunięte przez administratora) A co do zabierania premii za byle (usunięte przez administratora) to są (usunięte przez administratora) haha . Współczuję

Oliejto
@Lol

Bo to prawda.Inspekcja pracy powinna zajęć im do sumienia

@Oliejto

Dokładnie trzeba nasłac inspekcję pracy,pracujemy w zimnie i nie mamy przerw regeneracyjnych,nie było podwyżki inflacyjnej bida z nędzą,straszą premiami,notatkami chory system w tym (usunięte przez administratora)

Olejto

A cóż to się dzieje z załogą Tl Dziwnym sposobem londują na L4 Koniec roku czy to walka o stołki tak nimi wstrząsnęła. Rywalizacja nie smak spowodował taką sytuację. Pracując tam człowiek przygląda się całej tej niesmacznej zagadce. Oj niech się góra wezmnie za te pomarańczowe koszulki z białymi na czele bo jeszcze trochę to oni się Bendą musieli wsiąść za pracę bo ludzie psychicznie nie wytrzymują tej presji. Norma,norma, norma ludzie padają na twarz .Wstyd A jak zamówienia słabe to notatki się sypią za brak normy jak by to od ludzi zależało. Dziwna sytuacja.

@Olejto

To jest prawda

Pracownik roku

Wie ktoś kiedy w końcu odmrożą urlopy? Na packu podobno już dają urlopy, tylko jak zwykle u nas problem.

Wzorowa pracownica

Co jest z tymi bramkami . Ani wejść ani wyjść a lampeczki dyskoteka żółte niebieskie czerwone ! Ochrona sama nie wie co ma robić ,istny cyrk

Kolezanka

Receive zm.a, Tam nawet mentorki na siebie patrzeć nie mogą. Niby uśmiechają się a wystarczy ze ktoras głowę odwróci i rowno wzajemnie się obgadują bez wyjatku

Ola
@Kolezanka

Bo to prawda ten zakład to porażka

Nowa

Jestem załamana poziomem komentarzy. Ujawnia się w nich charakter typowego Polaka: lenia, kombinatora i zazdrośnika. Nikt nikogo nie trzyma nigdzie na siłę, to nie (usunięte przez administratora). Nie pasuje, to zmień na lepsze. Dużo jest osób takich, które nie mają ochoty i chęci pracować, to widać. Jestem pewna, że to te osoby są autorami tych wszystkich niepochlebnych komentarzy. Mądry człowiek czytając je od razu to wyczuje. Ci ludzie nie mają szacunku do pracy i pracodawcy. Rozczeniowi nieroby, w dwóch słowach. Takich dobrych warunków pracy jak tutaj, nigdzie w okolicy nie znajdziesz. Naprawdę wysoki europejski standard, jaki znam tylko z pracy na zachodzie. Jestem zadowolona z tej pracy. A dla narzekających rada: pracuj ciężko, a zostaniesz zauważony i doceniony. Nic za darmo. Pozdrawiam cały zespół.

@Nowa

Popieram! Weźcie się za uczciwą pracę leniuszki, skończcie narzekać i plotkować po kątach:)

Atakspawacza

No tak.. Nowa osoba zawsze widzi same plusy, obiecanki na wstępie, awanse, przyjaźń, szacunek ???? Poczekaj kilka miesięcy, zobaczysz jaka będzie zadowolona

Micha
@Atakspawacza

A ja pracuje kilka miesięcy i wciąż jestem zadowolona. Trochę więcej pokory w sobie. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych i weźcie się do pracy, a nie za wieczne narzekanie. A jak się nie podoba - droga wolna. Praca zawsze się znajdzie.

@Atakspawacza

Tak to prawda Nowa osoba zadowolona niech popracuje kilka miesięcy wtedy się przekona jak to jest koleżeństwo kolega dla kolegi lepsza pracę daje awanse po znajomości i tak dalej.

@Atakspawacza

A nie przyszło Ci do glowy, że ludziom naprawdę podoba się ta praca?

Black
@Nowa

Zakład jest w porządku,ale to pracownicy go tworzą,ile głów,tyle opinii. Podstawa uśmiech, szczerość, pomoc kiedy ktoś jej potrzebuje,nie odwracanie się i ale sierota,tyle pracuję i nie wie,nie plotkowanie zaczynając od najwyżej szczeblem i tym najniżej,jak masz coś do kogoś to podejdź i powiedz mu to prosto w oczy,nie pokazuj, że jeżeli jesteś wyżej to możesz wszystko,bo nie możesz i nie powinno tak być,bo ci niżej może nie znają języka,ale w zarządzaniu i rozwiązywaniu problemów, mogą być lepsi, trochę pokory i słuchać czasami tych niżej,a wyjdzie to wam na dobre

Seat 133 vs fiat 126p że nie
@Anonim

Ale gdzie tego nie ma? Pozyj dłużej i się przekonasz.

Seat 133 kontra PF 126p
@Anonim

To jest kumoterstwo, ale -gdzie tego nie ma? Dlatego róbmy swoje, ucząc się tego co można. To się może się przydać albo tu albo w nowej pracy.

@Nowa

Ośmieszasz się tylko tym wpisem,może tylko masz lekką pracę.Zawsze to miejsce gdzieś było na ostatnim planie przyszedł covid i niestety człowiek zmuszony iść do takiej pracy. Awanse niech w końcu wezmą ludzi którzy są na jakimś poziomie.Dla mnie to zbieranina ludzi którzy cię drażnią każdego dnia.Nawet z tej wsi Olsztynek i pobliskich miejscowości jak pracują w Olsztynie tak samo wiochę robią.Maja swoje zakłady to pchają się do Olsztyna.

Z Metropoli

Chyba przeprowadziłeś się z byłego PGRu do Olsztyna i już uważasz innych za wieśniaków? Szkoda mi Ciebie, a jak masz jakiś problem to chętnie podyskutuję na ten temat twarzą w twarz. W naszej firmie jest kilka osób które przeprowadziły się za praca w Zalando Ameryka z dużych miast jak Łódź, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Poznania i co im powiesz WIEŚNIAKU? Istnieje wolny rynek pracy i każdy może pracować gdzie chce, a że Ty boisz się wyjechać dalej niż swoje województwo to tylko można się z Ciebie śmiać, bo jesteś jak ratlerek, co dużo szczeka ale na tym kończy się jego rola psa. P.S. Pozdrowienia dla wszystkich osób ze wsi i małych miejscowości bo nie ma nic piękniejszego od życia w cichym i spokojnym miejscu, z dala od takich buraków jak ta osobowość.

@Z Metropoli

Polać mu ???? Dołączam się do pozdrowień Miłego weekendu

Elo
@93

Pozdrawiam również, miłego weekendu

Ha

Nie wierzę w to co czytam, wygląda jakby osoba pisząca ten komentarz była dzieckiem maks 10 lat. Szok nie wierzę już jak ludzie mogą przez własną ingnorancje I lenistwo dopuścić się do tak drastycznych zaniedbań psychicznych. Nie wiem czy większe miasto wpływa pozytywnie na rozwój kultury, zachowania w społeczeństwie. Nie mam z tym problemu odkąd mieszkam we wsi Olsztynek. Naprawdę dziwię się że zjeżdżają do nas tak zdegenerowane osoby, już wiem skąd się bierze ta zajadla atmosfera w pracy, kilka podobnych osób I już robi się problem.

Ochrona
@Nowa

Pani kochana cukierka nie wniesiesz nie zjesz , jestes kontrolowana my sie nazywamy (usunięte przez administratora) . To (usunięte przez administratora) dla mlodych ludzi a wy jak szczury w obozie . Niemieckie prawo nie zezwala na traktowanie w ten sposob tylko PIS pozwala traktowac tak pracownikow a co jak ci umrze matka nawet nie dowiesz sie (usunięte przez administratora) zabrania telefonow. Tak glupich polakow nie widzielismy

Lizacz niemieckich styji

Następna mądra

@Nowa

Co nazywasz dobrymi warunkami pracy?!!! Wnoszenie tamponów w przezroczystych saszetkach na halę czy to, że np o tym, że dziecko miało wypadek dowiesz się po kilku godzinach, bo nie mozna wnosić telefonu?! To są wg ciebie europejskie standardy?! Śmiech. To jest niemiecki obić pracy. Kropka

ZOO

Standard jeden czy 2 zapierdal... a 8 za paletami :) to taki Polski standard

@Nowa

Widać,że nigdzie nie pracowałaś w EUROPIE bo jeżeli pasuje ci taki poziom to jesteś w odpowiednim miejscu.Swiat już dawno poszedł do przodu,ale zanim dojdzie do Olsztynka to jeszcze trochę potrwa.Nie wypowiadaj się o sytuacjach,których nie doświadczyłaś,nigdy nie byłam lserem,pracuję na najwyższym poziomie,za 150% normy zostałam nagrodzona niższą premią,przeciż zawsze można znależć powód aby obciąć premię bo z czegoś trzeba dołożyć swoim koleżankom.Dorośnij.

E tam
@Nowa

TL uspokój się bo żyłka pęknie . Pracuj ciężko najlepiej za kogoś a i tak nie zostaniesz zalwazony

@Nowa

Przykro mi to czytać bo nie wszyscy są nierobami ja lubiłam swoją pracę chociaż pracowałam na piku ale niestety przychorowalam i niestety nie przedłużyli mi umowy więc nie oceniają wszystkich jedną miarą pozdrawiam

@@#
@Nowa

Co Ty piszesz . Każdy wie że to (usunięte przez administratora) Człowiek który się szanuje tam nie pujdzie...

Ktoś

Czy wie ktoś kiedy będzie teraz nowa rekrutacja w Zalando?

Aja
@Ktoś

Raczej nie prędko. Może po nowym roku, ale w to tez watpie

@Ktoś

Tylko przez agencję . Ogólnie zwalniają nierobów

A

Nie była to może praca marzeń, dlatego odeszłam półtora roku temu, ale nigdzie indziej nie poznałam tylu świetnych ludzi. Nie wiem kto z tej ekipy nadal pracuje, ale pozdrawiam pick zmianę A! :)

Brawa dla ochrony za spacyfikowanie Damskiego boksera

Jako osoba, która pracuje ponad 1.5 roku, mogę powiedzieć, że praca zmieniła się na gorszą. Gdy przychodziłam skłamałabym, gdybym powiedziała, że słaba robota. Mniejsza norma, dużo pracy, chciało się robić. W tym roku z pracą była masakra, wiele razy były sytuacje, że trzeba było stać po 30 minut by dostać jakikolwiek pick. Wiadomo, teraz są ciezsze czasy, mało kogo stać by kupić torebkę za 500 zlotych, ale skoro są takie a nie inne warunki, dlaczego nie zostanie obniżona norma na czas deficytu pracy? Z pustej studni nikt się nie napije, a na koniec miesiąca i tak jest się ocenianym pod względem wyrobionej normy.

Powiedzcie czy ktoś wie o co tu chodzi jeśli jestem na chorobowym i dzwonię do swojego lidera odnośnie przedłużenia umowy i mówię że chciałabym wrócić . I mówi że mam wracać , że będzie wszystko dobrze . Ja wróciłam i tydzień temu dowiedziałam się że nie będę miała przedłużonej umowy . O co tutaj chodzi ?

I tu się mylisz kaczorze ja lubilam swoją pracę a że mi się przychorowalo to co innego i nie odp jak nie masz pojęcia nara

Grzegrz lider

O to że firma nie ma pieniędzy na trzymanie ludzi w momencie kiedy nie ma zysku, w martwym okresie ma zysku najmniej. Fiege w Hameryce to dno

Lol

Nie ma pracy i najwygodniej nie przedłużać kończących się umow , brak szacunku w naszym kierunku ????????????

Abc
@Lol

A ty mając własną firme i zero zleceń trzymałbyś swoich pracowników ? Szacunkiem im nie zapłacisz . Teraz większość narzekaczy na fiege ze to (usunięte przez administratora) itp ma otwarte drzwi i może opuścić ten (usunięte przez administratora) i iść do biedronki może jeszcze załapiesz się na premie 3000 na święta ha ha ha

@Abc

Nikt nie powiedział żeby trzymali ludzi jak nie ma pracy i płacili szacunkiem, to było nawiązaniem do tych pięknych plakatów. Ale szanuje Twoja wypowiedź, musiałeś/aś się natrudzić aby tak pięknie to sformułować. :) I kto tu mówił o biedronce? Kto chce zmienić pracę to zmieni, kikt nie musi mieć Twojego przyzwolenia . A tyle ile tam dają na Święta nie moja sprawa, gdyby ktoś chciał to by się sam dowiadywał, no ale jest taka osoba która wszystko wie i każdemu odpowie na wszystkie pytania . Dziękujemy ;)

Dokładnie prawda

p.r

shiping zm.a to tragedia. mobing pomiedzy pracownikami a tl nie nadaje sie do niczego kopac wegiel na zime lepiej to zgubicie te sadlo

r.p
@p.r

Co ty piszesz gościu, każdy jeden TL na shippingi ma ładna sylwetke, chyba cię pierścień piecze

@p.r

Wstaw przecinki chociaż bo się scyzoryk w kieszeni otwiera

KońRafał
@Armata człowiek

Na skanerze ciężko zrobić przecinek...

Madelein

Praca nie jest skomplikowana, jest łatwa do ogarnięcia, fakt nogi potrafią dać w kość po całym dniu chodzenia na pick... Zakład pracy jest w porządku, gorzej jest z "przełożonymi" którzy urwali się z choinki. Nie wiem kto posadził ich na takich stanowiskach, osoby które chcą, mają pojęcie nie mają szans na awans. Zauważcie ze wszystko idzie przez znajomości. Area Menager zmiana B. To nie jest kompetentny człowiek. Odwraca się po każdym wypowiedzianym słowie "marnego" magazyniera. Nieuprzejme odzywanie, nakazy, zakazy. Ludzie! Opinia naszej firmy przez takich ludzi będzie spadać. Niekorzystna , gęsta i nieprzyjemna atmosfera nie sprzyja nikomu... Równość? Szacunek? Jeśli nasi " przełożeni" się nie stosują do nas nikt nie będzie się stosował wedle nich. Myślenie oczu, nieprzedłużanie umów względem "wyrzutów" na zwroty. Brak szansy na jakiekolwiek uzasadnienie. Z każdym dniem zastanawiam się czy jest jakiś jeszcze sens pokazywania się w tej pracy.. Wyraziłam swoją opinię i proszę o nie pisanie (usunięte przez administratora) wypowiedzi w moja stronę. To jest tylko moje zdanie.

@Madelein

No pisząc tutaj musisz się liczyć że ktoś coś w Twoją coś napisze. Większość menagerow na świecie jest niekompetentnymi ludźmi. Takie mamy czasy marne i to nie tylko w tej firmie, że są cięcia.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka - Olsztynek

• Jak się pracuje w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 664.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 589, z czego 81 to opinie pozytywne, 285 to opinie negatywne, a 223 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Kandydaci do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka