Dafo Plastics SA

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dafo Plastics SA

Coraz to gorsze wynagrodzenia. Brak systemu motywowania pracowników a raczej zniechęcania. Aktualnie dyrektor wprowadza program 5 bieg czyli cięcie kosztów na wszystkim co się da. Oszczędności najlepiej na zwykłym pracowniku. Nie przyznana premia za jakosc, które obiecywał. Wszystkim którzy chcieliby tu pracować szczerze nie polecam.Puste słowa nic więcej. Obiecanki cacanki a głupiemu radość.Jesli jesteś mocno zdesperowany brakiem pracy, lubisz być (usunięte przez administratora) przez pseudo kadre zarzadzajacych nieudaczników, jesteś gotowy pracować za pensje zbliżona do minimalnej , jesteś gotowy pracować bez znacznej podwyżki płac przez najbliższe lata i jesteś gotowy na przyjmowanie coraz to nowych obowiązków służbowych to jest to praca dla Ciebie.

Daga
@pracownik

Można wiedzieć ile zarabia się na stanowisku pakowacz ? Na zmiany nocne ?

Propaganda
@Daga

Na umowie najniższa krajowa, reszta to na gębę (tzw premia uznaniowa) za wszystko ucinają, za każdy błąd

@Daga

DAGA, chcielibyśmy nawet teraz odpowiedzieć na Twoje pytanie. Stanowisko pakowacz jest również na zmiany nocne. Odnośnie wynagrodzenia, zapraszamy na rozmowę do naszego działu HR. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie danych stanowisk. Pozdrawiamy.

@pracownik

Dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam, że Twoje doświadczenie w pracy z nami nie jest pozytywne. Doceniamy wszystkich pracowników którzy kierują się zaangażowaniem i chęcią nauki. Wysokość wynagrodzenia jest indywidualnie uzgadniana z każdym naszym współpracownikiem. Zachęcamy do poznania naszej oferty.

Kiloś

Fajnie się tutaj pracuje, ja lubię Łysego, równy gość tak samo jak i inni

Endriuu
@Kiloś

Witam serdecznie :) oczywiście nie polecam tej firmy;) Po roku pracy tam mogę stwierdzić ze to już ukraińska firma niestety. Baardzoo mało płacą.Kadra baardzooo zła w niczym nie pomaga,nie słucha pracownika a jak nie pracujesz nadgodzin i chociaż 2 razy w sobotę to możesz się pożegnać!traktują pracownika jak rzecz!!! każą uczyć ukrainę i potem Cię zwolnią taka prawda ;) NIE POLECAM !!!

@Kiloś

Dziękujemy za Twój komentarz. Pozdrawiamy!

@Endriuu

Endriuu, dziękujemy za Twoją opinię. Doceniamy wszystkich pracowników którzy kierują się zaangażowaniem i chęcią nauki bez względu na narodowość czy pochodzenie etniczne.

Beata

Pełen profesjonalizm i duża elastyczność przełożonych. Do tego stabilność firmy i poczucie bezpieczeństwa. Zarobki odpowiednie do kompetencji i rodzaju pracy. Polecam, dla mnie najlepsza opcja na Podhalu

Jasiek
@Beata

Totalna kicha !!!! W tym zakladzie juz tak jest duzo zaklamania atmosfera straszna jak sie ma plecy wolno wszystko.Dyrektor obiecuje zlote gory a w rezultacie to zwykle mydlenie oczu..... Nie dajcie sie zmylic to tylko pozory jaka rodzinna atmosfera i wspaniala praca a osoby zarzadzające ?? O to jest dopiero orzech do zgryzienia nie liczy sie czlowiek na produkcji licza sie dla nich wyniki , no i uwielbiaja pokazywac swoją wyzszosc....Po 20 latach pracy (usunięte przez administratora).Widzę że Dafo Plastics jest dnem z fabryk na Podhalu.Areszta można zapomnieć.Normy ciągle w górę, co najlepsze za wydajność załogi extra kroją premię.Grosze za chorobowe. A w tym kraju jest wszystko ok nikogo nie obchodzą firmy tak postępujące,jesteśmy tylko mięsem armatnim. Jedym slowem Nie polecam .....

@Jasiek

Jaśku, dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam jednak, że masz takie doświadczenie z pracą z nami.

@Beata

Beato, dziękujemy za Twój komentarz. Cieszymy się i pozdrawiamy!

Leszek

Polecam, super warunki, uczciwe podejście do pracowników

oszukana
@Leszek

wez przestan chlopie co ty piszesz ,,,,nikomu nie polecam takiej pracy gdzie pieniedze nigdy się nie zgadzaja (usunięte przez administratora)

@Leszek

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy!

@Leszek

Dziękujemy za twoją opinię, Leszek.

@oszukana

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że Twoje doświadczenia są negatywne. Wynagrodzenie naszych pracowników jest zawsze uzgadniane przed rozpoczęciem pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie DAFO PLASTICS Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista do planowania produkcji
Chudy

Mi się tutaj podoba wszystko i nigdzie nie znajdę lepiej. Polecam, dla mnie najlepsza firma na Podhalu a pracowałem już w wielu miejscach

@Chudy

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy!

Bartek

Polecam z całego serca. Nie znam innej firmy, która by tak dbała o całokształt, a przede wszystkim o ludzi

@Bartek

Dziękujemy za Twoją opinię.

Krzychu

Super warunki, fajna atmosfera, ogólnie na tak

@Krzychu

Dziękujemy, Krzychu!

Marta

Pracuję w DAFO już kilkanaście lat i jestem zadowolona. Wiem czego się spodziewać, czego się ode mnie oczekuje i na to pracuję. Polecam bardzo współpracę z tą firmą jeśli zależy Wam na rozwoju, pracy w bezpiecznym środowisku i stabilności. Idealne miejsce

@Marta

Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że praca z nami przynosi Ci satysfakcję. Pozdrawiamy.

Propaganda

Ale propaganda to jak na wojnie widzę ulotki w postaci komentarzy że jest super w dafo. Hahshaha mogliście to w czasie rozłożyć a nie widać że akcja typu zasypmy prawdziwy obraz firmy. Nie za dobrze to wygląda, masakra żeby tak się zniżyć.

@Propaganda

Dziękujemy za Twoją opinię. Mamy jednak nadzieję, że wszystkie komentarze są zgodne z prawdą.

Lidia

Polecam firmę. Stabilna, nowoczesna, z możliwościami rozwoju

@Lidia

Dziękujemy za opinię!

Grzegorz

Fajna, stabilna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, polecam

@Grzegorz

Dziękujemy, Grzegorzu!

Franek

Bardzo fajna firma. Godziwe zarobki i możliwości awansów. Uczciwe podejście do ludzi. Pracuje już w DAFO rok i bardzo jestem zadowolony

@Franek

Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że jesteś z nami!

Marzena

Świetna firma, bardzo polecam pracę w DAFO.

@Marzena

Dziękujemy za opinię.

Zaawinkla

Strasznie odrzuca widok jak nie szanuje się pracowników. Zamiast inwestować w zasób ludzki to jest to margines społeczny dla firmy. Ich bolączki, poszukiwanie wsparcia, możliwości rozwoju, zgłaszanie problemów czy też możliwości poprawy sytuacji w firmie są zamiatane pod dywan. Strasznie się przykro robi gdy człowiek widzi jak odchodzą starzy pracownicy którzy byli ostoją tej firmy. Rotacja jest przerażająca, brak sytemu premiowego. Pracownik pracujący x lat zarabia parę zł więcej niż nowy. Brak motywacji aby na dłużej w tej firmie się rozwijać. Atmosfera paskudna, szuka się ciągle winnych zamiast rozwiązań.

@Zaawinkla

Zaawinkla, dziękujemy za opinię. Przykro nam, że masz takie doświadczenie.

kandydat

Witam mam pytanko zastanawiam się nad pracą w DAFO PLASTICS na stanowisku Specjalistka/ta ds planowania produkcji. Powiedzcie jak wygląda praca biurowa? Czy są szanse rozwoju? Mam na myśli szkolenia, czy takie stanowisko również podlega premiowaniu? Dlaczego odchodzi Specjalistka/ta ds planowania produkcji ? Jak tam wyglądają zarobki ewentualny okres próbny i później stała umowa itp. (chodzi mi o stan rzeczywisty a nie to co powinno być jest to dla mnie dość istotne). Czy był już ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej? Ma zamiar aplikować do pracy w tej "renomowanej" firmie. Ale po przeczytaniu tych opinii nie wiem czy to ma w ogóle jakiś sens. Najprawdopodobniej będę tam odwalał najgorszą robotę... Więc pytanie do was. Czy warto podjąć pracę w tej firmie, czy może lepiej poszukać czegoś innego i sobie darować?

Były
@kandydat

Wiadomo, że ilu pracowników tyle opinii i raczej nikt nie napisałby złych słów o firmie w której nie czułby się szanowany, potrzebny i przede wszystkim dobrze wynagrodzony za to co robi. Jest to robota na przeczekanie korona. Wszystkie opinie to nie hejt tylko real. Potwierdzam opinia na rejonie straszna. Dużo ludzi miało odejść na wiosnę ale uratował ich wirus. Jedynie dobra opinie mogą wysuwać dyrektor i kierownicy co chca się wybielic i inni co nic nie robią A mają dobre siano. Kolesiostwo, układziki i rąbanie sobie tyłka na wzajem w biurze to już standard. Sraja nawet do swojego gniazda na kolegów po fachu. Szkoda że dyrektorem tego zakładu nie jest Lenin bo na pewno na swych podwładnych mówił by to co kiedyś już powiedział "pożyteczni idioci ". Jak lubisz lizac i trzymac palec to ma propozycje- weź duży rozbieg i walnij "baranka" o drzwi gabinetu(usunięte przez administratora) albo lepiej prezesa. Pomóc nie pomoże, ale wprowadzi w błogi nastrój i ulży w cierpieniu... xD Krótko piszac organizacja pracy i traktowanie pracownika w tej firmie jest karygodna. Pracując w Dafo plastics trzeba mieć stalowe nerwy i odporność na ludzką głupotę… To przykre że firma stawia na Ukraińców, to świadczy o panujących tam warunkach pracy i podejściu do pracownika. (usunięte przez administratora)

@kandydat

Drogi Kandydacie, rozumiemy, że minęło sporo czasu od Twojego pytania. Chcielibyśmy jednak odpowiedzieć na kilka pytań. Obecnie nie przyjmujemy już na to stanowisko gdyż w dziale planowania nie ma już zapotrzebowania. Jednak serdecznie zapraszamy na inne stanowiska. Zawsze przed podjęciem pracy zachęcamy do zapoznania się z benefitami i charakterystyką pracy, tak aby samemu przekonać się co mamy do zaoferowania. Proponujemy stałą umowę już od pierwszego dnia pracy. Zapraszamy.

monalisa

Ludzie skąd w Was tyle jadu i nienawiści, każdy jest tylko człowiekiem i każdy popełnia błędy.

Baca
@monalisa

Tak każdy popełnia błędy, owszem ale jeśli ktoś nie słucha zdania innych, osób z kwalifikacjami to znaczy że te błędy są popełniane świadomie... Jeśli ktoś tam pracował, pracuje to nie dziwić się że jest w nich tyle jadu i nienawiść, każdy wie i widzi co się dzieje i co i jak funkcjonuje... Kadra zarządzająca jest na nieodpowiednich stanowiskach... Dane było mi zaobserwować, jak traktują ludzi z produkcji, zakład nie ma żadnych perspektyw na przyszłość, nowe pokolenia się kształcą i w życiu nie pójdą pracować za najniższe pieniądze, by tylko przeżyć, a nie mieć z tego żadnych innych korzyści w postaci np: kupna nowszego samochodu, ładnych ubrań, karnetu na siłownię itp. Zmierzam do tego, że w tej pracy awansem jest nieprzedłużenie umowy bez podania powodu. Jeśli chodzi o kierownictwo to komitywa po rodzinie i(usunięte przez administratora). Dyrektor dużo obiecuje ale to tylko obiecanki,(usunięte przez administratora) człowiek nieprawdomówny, fałszywy, niedotrzymujący słowa zależy z której strony zawieje mu halny. Nie pozdrawiam kierownictwa.

@Baca

Baco, jest nam przykro, że masz takie doświadczenie pracy z nami. Niemniej dziękujemy za opinię.

Beata

Bardzo polecam firmę DAFO. Świetna atmosfera, bez niepotrzebnej spinki korporacyjnej. Atrakcyjne wynagrodzenie a możliwości rozwoju duże. Firma ma prestiżowych klientów międzynarodowych i istnieje na rynku już 28 lat. Takie fakty mówią same za siebie!

@Beata

Dziękujemy za opinię, Beato!

A.A

Świetna firma, stabilne zarobki, nowoczesne warunki lokalowe

@A.A

Dziękujemy z opinię.

Gość

Wszystko ok, firma nowoczesna i rozwijająca się super możliwości

@Gość

Dziękujemy za opinię.

Gość

Super firma

@Gość

Dziękujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dafo Plastics SA - Nowy Targ

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dafo Plastics SA?

Zobacz opinie na temat firmy Dafo Plastics SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dafo Plastics SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dafo Plastics SA