Dafo Plastics SA

Opinie o Dafo Plastics SA

Lidia

Polecam firmę. Stabilna, nowoczesna, z możliwościami rozwoju

@Lidia

Dziękujemy za opinię!

Grzegorz

Fajna, stabilna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, polecam

@Grzegorz

Dziękujemy, Grzegorzu!

Franek

Bardzo fajna firma. Godziwe zarobki i możliwości awansów. Uczciwe podejście do ludzi. Pracuje już w DAFO rok i bardzo jestem zadowolony

@Franek

Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że jesteś z nami!

Marzena

Świetna firma, bardzo polecam pracę w DAFO.

@Marzena

Dziękujemy za opinię.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dafo Plastics SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zaawinkla

Strasznie odrzuca widok jak nie szanuje się pracowników. Zamiast inwestować w zasób ludzki to jest to margines społeczny dla firmy. Ich bolączki, poszukiwanie wsparcia, możliwości rozwoju, zgłaszanie problemów czy też możliwości poprawy sytuacji w firmie są zamiatane pod dywan. Strasznie się przykro robi gdy człowiek widzi jak odchodzą starzy pracownicy którzy byli ostoją tej firmy. Rotacja jest przerażająca, brak sytemu premiowego. Pracownik pracujący x lat zarabia parę zł więcej niż nowy. Brak motywacji aby na dłużej w tej firmie się rozwijać. Atmosfera paskudna, szuka się ciągle winnych zamiast rozwiązań.

@Zaawinkla

Zaawinkla, dziękujemy za opinię. Przykro nam, że masz takie doświadczenie.

kandydat

Witam mam pytanko zastanawiam się nad pracą w DAFO PLASTICS na stanowisku Specjalistka/ta ds planowania produkcji. Powiedzcie jak wygląda praca biurowa? Czy są szanse rozwoju? Mam na myśli szkolenia, czy takie stanowisko również podlega premiowaniu? Dlaczego odchodzi Specjalistka/ta ds planowania produkcji ? Jak tam wyglądają zarobki ewentualny okres próbny i później stała umowa itp. (chodzi mi o stan rzeczywisty a nie to co powinno być jest to dla mnie dość istotne). Czy był już ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej? Ma zamiar aplikować do pracy w tej "renomowanej" firmie. Ale po przeczytaniu tych opinii nie wiem czy to ma w ogóle jakiś sens. Najprawdopodobniej będę tam odwalał najgorszą robotę... Więc pytanie do was. Czy warto podjąć pracę w tej firmie, czy może lepiej poszukać czegoś innego i sobie darować?

Były
@kandydat

Wiadomo, że ilu pracowników tyle opinii i raczej nikt nie napisałby złych słów o firmie w której nie czułby się szanowany, potrzebny i przede wszystkim dobrze wynagrodzony za to co robi. Jest to robota na przeczekanie korona. Wszystkie opinie to nie hejt tylko real. Potwierdzam opinia na rejonie straszna. Dużo ludzi miało odejść na wiosnę ale uratował ich wirus. Jedynie dobra opinie mogą wysuwać dyrektor i kierownicy co chca się wybielic i inni co nic nie robią A mają dobre siano. Kolesiostwo, układziki i rąbanie sobie tyłka na wzajem w biurze to już standard. Sraja nawet do swojego gniazda na kolegów po fachu. Szkoda że dyrektorem tego zakładu nie jest Lenin bo na pewno na swych podwładnych mówił by to co kiedyś już powiedział "pożyteczni idioci ". Jak lubisz lizac i trzymac palec to ma propozycje- weź duży rozbieg i walnij "baranka" o drzwi gabinetu(usunięte przez administratora) albo lepiej prezesa. Pomóc nie pomoże, ale wprowadzi w błogi nastrój i ulży w cierpieniu... xD Krótko piszac organizacja pracy i traktowanie pracownika w tej firmie jest karygodna. Pracując w Dafo plastics trzeba mieć stalowe nerwy i odporność na ludzką głupotę… To przykre że firma stawia na Ukraińców, to świadczy o panujących tam warunkach pracy i podejściu do pracownika. (usunięte przez administratora)

@kandydat

Drogi Kandydacie, rozumiemy, że minęło sporo czasu od Twojego pytania. Chcielibyśmy jednak odpowiedzieć na kilka pytań. Obecnie nie przyjmujemy już na to stanowisko gdyż w dziale planowania nie ma już zapotrzebowania. Jednak serdecznie zapraszamy na inne stanowiska. Zawsze przed podjęciem pracy zachęcamy do zapoznania się z benefitami i charakterystyką pracy, tak aby samemu przekonać się co mamy do zaoferowania. Proponujemy stałą umowę już od pierwszego dnia pracy. Zapraszamy.

monalisa

Ludzie skąd w Was tyle jadu i nienawiści, każdy jest tylko człowiekiem i każdy popełnia błędy.

Baca
@monalisa

Tak każdy popełnia błędy, owszem ale jeśli ktoś nie słucha zdania innych, osób z kwalifikacjami to znaczy że te błędy są popełniane świadomie... Jeśli ktoś tam pracował, pracuje to nie dziwić się że jest w nich tyle jadu i nienawiść, każdy wie i widzi co się dzieje i co i jak funkcjonuje... Kadra zarządzająca jest na nieodpowiednich stanowiskach... Dane było mi zaobserwować, jak traktują ludzi z produkcji, zakład nie ma żadnych perspektyw na przyszłość, nowe pokolenia się kształcą i w życiu nie pójdą pracować za najniższe pieniądze, by tylko przeżyć, a nie mieć z tego żadnych innych korzyści w postaci np: kupna nowszego samochodu, ładnych ubrań, karnetu na siłownię itp. Zmierzam do tego, że w tej pracy awansem jest nieprzedłużenie umowy bez podania powodu. Jeśli chodzi o kierownictwo to komitywa po rodzinie i(usunięte przez administratora). Dyrektor dużo obiecuje ale to tylko obiecanki,(usunięte przez administratora) człowiek nieprawdomówny, fałszywy, niedotrzymujący słowa zależy z której strony zawieje mu halny. Nie pozdrawiam kierownictwa.

@Baca

Baco, jest nam przykro, że masz takie doświadczenie pracy z nami. Niemniej dziękujemy za opinię.

Beata

Bardzo polecam firmę DAFO. Świetna atmosfera, bez niepotrzebnej spinki korporacyjnej. Atrakcyjne wynagrodzenie a możliwości rozwoju duże. Firma ma prestiżowych klientów międzynarodowych i istnieje na rynku już 28 lat. Takie fakty mówią same za siebie!

@Beata

Dziękujemy za opinię, Beato!

A.A

Świetna firma, stabilne zarobki, nowoczesne warunki lokalowe

@A.A

Dziękujemy z opinię.

Wszystko ok, firma nowoczesna i rozwijająca się super możliwości

Dziękujemy za opinię.

Super firma

Polecam

Kris

Wszystko super a przede wszystkim zarobki. Kwestia podstawy i premii jest uzgadniana na początku i mamy możliwość przystać na takie warunki lub nie. Dla mnie bardzo jasny układ, który motywuje do pracy

@Kris

Dziękujemy za opinię. Doceniamy wszystkich z chęcią rozwoju i nauki.

@Kris

Dziękujemy za opinię. Wszystkie są dla nas istotne, a te pozytywne motywują jeszcze bardziej.

Super firma

Dziękujemy.

Polecam! Dobre zarobki, fajna atmosfera i realne możliwości awansu, zgodnie z kompetencjami????

@Marta

Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolona Marto.

Bill

Super warunki pracy i dobre zarobki. Trzeba tylko chcieć

@Bill

Dziękujemy za opinię. Doceniamy otwartość i chęć rozwoju.

Dziwię się skąd takie opinie o DAFO i to w tak krótkim czasie. Szkoda mi przede wszystkim kadry kierowniczej, bo absolutnie nie zasłużyli sobie na takie pomówienia. To bardzo mądrzy, wykwalifikowani ludzie, którzy mają bardzo dobre serce. Niestety niewielu rozumie, że praca w firmie to nie wolontariat i trzeba swoją część włożyć, by dowieźć wynik. Sam fakt, że jest wielu pracowników, którzy pracują tutaj od początku istnienia firmy, mówi sam za siebie. Polecam pracę w tej firmie, a jeszcze bardziej polecam, by nie zwracać uwagi na opinie innych, tylko samemu się przekonać:-)

@Kasia

Dziękujemy również za tę opinię. Jest nam bardzo miło, że spełniamy Twoje oczekiwania.

Jagoda

Firma jest bardzo nowoczesna, stawia na innowację i ciągły rozwój. Dla osób, które są ambitne to idealne środowisko, by wzrastać. Kierownik jest elastyczny, można z nim negocjować i zależy mu by obie strony były zadowolone. Przyjazna atmosfera pracy. Polecam z całego serca DAFO

@Jagoda

Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że spełniamy Twoje oczekiwania.

bzik

Masz słuszną racje. Nie ty pierwszy i nie ostatni pocałowałeś klamkę. Niech to będzie przestroga dla ludzi spoza Nowego Targu starających się o pracę. Mnie i kilku moich przyjaciół lokalnych tez tak potraktowali. Umawiaja się na rozmowę o prace. Przychodzisz do firmy a tu nikt nie wie o spotkaniu. Karma do nich wróci. Rotacja na stanowiskach cały czas. Ludzi zmieniają jak rękawiczki. Szkoda czasu, paliwa, nerwów i urlopu z pracy dla szlachty z biura. Dla nich liczą się tylko bojówki z Ukrainy. Majdanowcy wyjechali wiec szukają łosi na ich zastępstwo. Ale jelenie dawno w terenie niech bujają las a nie nas ze to najlepszy pracodawca w okolicy-śmiech na sali ha ha ha.

@bzik

Dziękujemy za Twoją opinię. W dziale HR można podzielić się swoim doświadczeniem dotyczącym samego procesu rekrutacji co pomoże nam go usprawnić. Doceniamy wszystkich pracowników którzy kierują się zaangażowaniem i chęcią nauki bez względu na narodowość czy pochodzenie etniczne. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy współpracowników do wielu działów.

Grzesiek

Pani od rekrutacji to porażka.Z prezesem miałem wszystko dogadane(stanowisko operator CNC)lecz pani od rekrutacji stwierdziła (jej własną decyzją)że nic z tego nie będzie...jest to bardzo niekompnentna osoba.Brawo w taki sposób to nikogo nie zatrudnią.

@Grzesiek

Dziękujemy za opinię. Finalną decyzję o przyjęciu na dane stanowisko na które aplikuje potencjalny pracownik podejmuje Dyrektor lub właściwa osoba z konkretnego działu. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką "Proces Rekrutacji". Przykro nam, że nie byłeś zadowolony z Twojego procesu rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Dafo Plastics SA - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Dafo Plastics SA?

Zobacz opinie na temat firmy Dafo Plastics SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dafo Plastics SA?

Dafo Plastics SA