Dafo Plastics SA

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dafo Plastics SA

Gość

Polecam

Pracodawca

@Gość

Dziękujemy.

Kris

Wszystko super a przede wszystkim zarobki. Kwestia podstawy i premii jest uzgadniana na początku i mamy możliwość przystać na takie warunki lub nie. Dla mnie bardzo jasny układ, który motywuje do pracy

Pracodawca

@Kris

Dziękujemy za opinię. Doceniamy wszystkich z chęcią rozwoju i nauki.

Pracodawca

@Kris

Dziękujemy za opinię. Wszystkie są dla nas istotne, a te pozytywne motywują jeszcze bardziej.

Gość

Super firma

Pracodawca

@Gość

Dziękujemy.

Marta

Polecam! Dobre zarobki, fajna atmosfera i realne możliwości awansu, zgodnie z kompetencjami????

Pracodawca

@Marta

Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolona Marto.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie DAFO PLASTICS Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista do planowania produkcji
Bill

Super warunki pracy i dobre zarobki. Trzeba tylko chcieć

Pracodawca

@Bill

Dziękujemy za opinię. Doceniamy otwartość i chęć rozwoju.

Kasia

Dziwię się skąd takie opinie o DAFO i to w tak krótkim czasie. Szkoda mi przede wszystkim kadry kierowniczej, bo absolutnie nie zasłużyli sobie na takie pomówienia. To bardzo mądrzy, wykwalifikowani ludzie, którzy mają bardzo dobre serce. Niestety niewielu rozumie, że praca w firmie to nie wolontariat i trzeba swoją część włożyć, by dowieźć wynik. Sam fakt, że jest wielu pracowników, którzy pracują tutaj od początku istnienia firmy, mówi sam za siebie. Polecam pracę w tej firmie, a jeszcze bardziej polecam, by nie zwracać uwagi na opinie innych, tylko samemu się przekonać:-)

Pracodawca

@Kasia

Dziękujemy również za tę opinię. Jest nam bardzo miło, że spełniamy Twoje oczekiwania.

Jagoda

Firma jest bardzo nowoczesna, stawia na innowację i ciągły rozwój. Dla osób, które są ambitne to idealne środowisko, by wzrastać. Kierownik jest elastyczny, można z nim negocjować i zależy mu by obie strony były zadowolone. Przyjazna atmosfera pracy. Polecam z całego serca DAFO

Pracodawca

@Jagoda

Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że spełniamy Twoje oczekiwania.

bzik

Masz słuszną racje. Nie ty pierwszy i nie ostatni pocałowałeś klamkę. Niech to będzie przestroga dla ludzi spoza Nowego Targu starających się o pracę. Mnie i kilku moich przyjaciół lokalnych tez tak potraktowali. Umawiaja się na rozmowę o prace. Przychodzisz do firmy a tu nikt nie wie o spotkaniu. Karma do nich wróci. Rotacja na stanowiskach cały czas. Ludzi zmieniają jak rękawiczki. Szkoda czasu, paliwa, nerwów i urlopu z pracy dla szlachty z biura. Dla nich liczą się tylko bojówki z Ukrainy. Majdanowcy wyjechali wiec szukają łosi na ich zastępstwo. Ale jelenie dawno w terenie niech bujają las a nie nas ze to najlepszy pracodawca w okolicy-śmiech na sali ha ha ha.

1

Pracodawca

@bzik

Dziękujemy za Twoją opinię. W dziale HR można podzielić się swoim doświadczeniem dotyczącym samego procesu rekrutacji co pomoże nam go usprawnić. Doceniamy wszystkich pracowników którzy kierują się zaangażowaniem i chęcią nauki bez względu na narodowość czy pochodzenie etniczne. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy współpracowników do wielu działów.

Grzesiek

Pani od rekrutacji to porażka.Z prezesem miałem wszystko dogadane(stanowisko operator CNC)lecz pani od rekrutacji stwierdziła (jej własną decyzją)że nic z tego nie będzie...jest to bardzo niekompnentna osoba.Brawo w taki sposób to nikogo nie zatrudnią.

Pracodawca

@Grzesiek

Dziękujemy za opinię. Finalną decyzję o przyjęciu na dane stanowisko na które aplikuje potencjalny pracownik podejmuje Dyrektor lub właściwa osoba z konkretnego działu. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką "Proces Rekrutacji". Przykro nam, że nie byłeś zadowolony z Twojego procesu rekrutacji.

Majkel

Nieprzypadkowo ogłoszenia o pracę na wielu stanowiskach pojawiają się na lokalnym portalu informacyjnym praktycznie non stop. System wynagradzania niby jasny, a pozwalający bez uzasadnienia obciąć pensję do minimalnej. "Przyuczenie" polega na tym, że jak się sam nie nauczysz od innych, to ci podziękują, bo mają dwóch Ukrainów na twoje miejsce, a ciebie przyjęli tylko dlatego, że mieli parę wakatów pomiędzy jednymi, którym się skończyło pozwolenie na pracę, a drugimi którzy już jadą. Rotacja duża, a to nie świadczy o pracodawcy dobrze.

4

Pracodawca

@Majkel

Dziękujemy za opinię Majkel. Chcielibyśmy ustosunkować się również do niej nawet po dłuższym okresie. Potwierdzamy, że przyjmujemy osoby chętne do pracy na różne stanowiska, ale jest to związane z szybkim wzrostem firmy. Odnośnie systemu wynagradzania na wszystkie pytania chętnie odpowie nasz dział Kadr i Płac. Prowadzimy również szkolenia stanowiskowe, a nasi stali współpracownicy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Doceniamy wszystkich pracowników którzy kierują się zaangażowaniem i chęcią nauki bez względu na narodowość czy pochodzenie etniczne.

S. K.

Omijać szerokim łukiem.

1
Dorota
@S. K.

Dlaczego?

Pracodawca

@S. K.

Zachęcamy jednak do zapoznania się z naszą ofertą.

Pytanie
 Pytanie

Czy w DAFO PLASTICS Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

mikołaj
Były pracownik
@Pytanie

nie

...
Były pracownik
@Pytanie

Jak sobie nie kupisz to nie ma ????

Pracodawca

@...

Dziękujemy za pytanie. Obecnie nie posiadamy paczek/bonów świątecznych. Wynagrodzenie opiera się jednak również na premii uznaniowej. Oferujemy inne benefity jak np. pakiet medyczny lub ubezpieczeniowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce "Co oferujemy" lub na www.dafo.pl.

Administrator

W mieście Nowy Targ poszukiwano osób na stanowisko Mechanik. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DAFO PLASTICS Sp. z o.o.?

Odpowiedź
Pracownik
@Pytanie

Kodeks pracy umowa na czas nieokreślony Strony mogą zawrzeć maksymalnie trzy umowy na czas określony. Przed zmianami, trzecia umowa czasowa stawała się automatycznie trzecią umową na czas nieokreślony. Aktualnie po 33 miesiącach następuje przekształcenie umowy na czas nieokreślony. Czyli, jeśli pierwsza umowa o pracę na okres próbny zawarta została na okres 3 miesięcy, kolejna może być zawarta na 30 miesięcy, po czym przechodzi w umowę na czas nieokreślony. Stosunek pracy na czas określony przekształca się w czas nieokreślony od następnego dnia po upływie 33 miesięcy. W przypadku, gdy umowy czasowe zawierane były kilkukrotnie na okres krótszy, umowa na czas nieokreślony rozpoczyna się z czwartą umową. pozdrawiam

anonim

(usunięte przez administratora)

Gość

To czemu tam jeszcze pracujesz? Jak możesz tak publicznie oczerniać swojego żywiciela? I jeszcze nie masz moralnej odwagi by podpisać się swoim imieniem. Żenada na 100%

silnik czterosuwowy
@Gość

(usunięte przez administratora) I pisali słusznie, praca raczej dla ludzi po zawodówce, (usunięte przez administratora), oraz takich którzy w życiu nie zarobili powyżej 3000 zł i dla nich 1800 w dafo bez możliwości podwyżki to dużo. Omijać szerokim łukiem(usunięte przez administratora)

1
LOLA
Pracownik
@Gość

Żenada to ten wpis, jakbym jakiegoś nawiedzonego komucha czytała. Gratuluję żywiciela.

RUDY
Były pracownik
 Pytanie
@LOLA

Czy ty lola pracujesz w biurze?jak tak to zamilcz na wieki

Samarytanin

Dzień dobry Wszystkim :) Przed przyjściem do pracy w Dafo nie czytałem opinii o firmie - jednak podczas rozmowy o pracę dyr. opowiadający o potędze, przyszłości i wspaniałości firmy wprawił mnie w zachwyt. Jednak w pracy pracownicy firmy kilkukrotnie wspomniali mi o złych opiniach krążących w oklicy i internecie na temat Dafo Plastcs. Skłoniło mnie to poszukania informacji i tak też zrobiłem. Zdziwienie było dość duże ze względu na bardzo dużo negatywów. Już po kilku miesiącach pracy, wiedziałem, że opinie te nie są wyssane z palca a potwierdzają faktyczny obraz o tej firmie. Skomentuję kwestie, które dla mnie najbardziej obnażyły realia pracy tam. Oczywiście napiszę tylko o defektach najbardziej rzucających się w oczy, sytuacje mniejszej wagi pozostawię dla siebie, jako akcenty tak śmieszne a zarazem tak nieprawdopodobnie prymitywne, że nie wypada ich przytaczać. Rotacja pracowników - ogromna. Co tydzień nowe osoby. Rożnie można interpretować takie zjawisko jednak w tym przypadku nie wiązało się to z nowymi stanowiskami pracy a ciągłym odchodzeniem, nie przedłużaniem umów przez pracowników. Zupełnie niejasne premie - na rozmowie rekrut. nie drążyłem tematu, czekałem by wybadać to w praktyce. Okazało się, że wielu pracowników ani razu na oczy premii nie widziało. Ja dużego parcia na początku pracy na ten temat nie miałem. Brak konkretnego opisu stanowisk i obowiązków oraz ścieżki awansu. Czegoś takiego absolutnie w tej firmie nie ma. Na moje oko jest to zabieg celowy by móc "ganiać" pracowników i uprawiać "spychologię" obowiązków i odrzucać każde roszczenie pracownika pt. "to nie leży w moim zakresie obowiązków". Na moje oko, tylko czekać aż sekretarka zacznie ogarniać tematy techniczne a produktowcy zaczną robić plakaty marketingowe. Brak wiedzy wśród pracowników - totalny brak wiedzy elementarnej o jakichkolwiek produkcji. Moje wrażenie - w całym Dafo są może 2-3 osoby, które znają branżę. Generalnie nie dziwni mnie to bo szkoleń firma nie prowadzi. Czy to handlowo, czy produktowo, czy warsztatowo czyt. praktycznie. Totalne zero w dbałości o profesjonalizm pracowników. Skoro dla firmy tak ważny jest wynik handlowy to powinna inwestować w kapitał ludzki - dbać o swoich ludzi i wychodzić im na przeciw. Niestety w tej firmie absolutnie nikt "z kadry z góry" nie doceni Cię jeśli sam się o to nie upomnisz. Wieje betonem rodem z komuny xD Atmosfera masakryczna. Moim zdaniem atmosfera powinna wypływać od przełożonych, których widzimy między Nami i tutaj Dowodzący Dyrektor, który patrzy na pracownika z góry, traktuje innych pracowników po chamsku i bije od Niego bucowatością i totalnym brakiem szacunku dla drugiego człowieka jest dla Was przekładem dobrej atmosfery? Powszechne nieuctwo i brak kompetentnych ludzi na każdym kroku też? No chyba, że ktoś lubi baśnie i legendy o wspaniałości firmy wygłaszane przez innego Dowodzącego, wszak te tak wprawiają w pozytywny nastrój i przyprawiają o uśmiech tak, że pod wpływem tych czarów atmosfera kipi sielankowym dobrobytem :) Pozdrawiam Was czytających - mam nadzieję, że mój wpis skłoni kogokolwiek kto szuka pracy do głębszej refleksji.

3
do Rudy

śmieszne te wasze wpisy, chyba pracujemy w innej firmie, bo ja nic takiego nie zauważyłem, a wręcz przeciwnie, bo w firmie zaczyna się dziać coraz lepiej, dostajemy dodatki za dojazdy i w ogóle, patrząc na zarobki w innych firmach w Nowym Targu to tutaj w cale a w cale nie jest źle, zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. Ja żadnego mobbingu tutaj nie widzę więc nie wiem o czym Ty mówisz, może przeczytaj co to znaczy, a potem wypowiadaj się na ten temat i zastanów się z tym swoim porównywaniem do "murzynów", bo też nie wiesz o czym piszesz. Skoro tak Ci źle, to dlaczego pracujesz tam X lat ? dlaczego nie zrobisz miejsca dla innych osób ? może za Twoje miejsce przyjdzie osoba która będzie zadowolona z pracy i nie będzie wypisywała takich bredni. Może nie szukaj problemu u pracodawcy tylko zacznij od siebie.

RUDY
Pracownik
 Pytanie
@do Rudy

Ty chyba z rodziny daczynskiego albo bargiela jestes?

Anonim

Byłem na rozmowie jak usłyszałem że oferują totalną minimalną za system zmianowy to zaśmiałem się w duchu.Wygląda na to że szukaja jeleni, ogłaszają gdzie się da, szukaja ukraińców, totalnych desperatów bo nikt normalny nie chce u nich pracować. Trzeba mieć trochę ambicji i się szanować, praca dla desperatów a przecieki na temat atmosfery w samej pracy sprawdzają sie i też nie zachęcają. Radzę unikać, nie wspierajmy kołchozów, zasługujemy jako ludzie na godna pracę a nie co łaska minimalnej na odwal się

1
Anonim
Pracownik
 Pytanie
@Anonim

Dlaczego sądzisz, że to miejsce dla desperatow?

GóraLka
Kandydat

witam ogólnie jestem przerażona opiniami o tej firmie...odrzucam skrajnie pozytywne i negatywne opinie i nadal jest przerażenie. Niestety, tak się dzieje gdy nieodpowiednie osoby znajdują się w firmie, dotyczy to zarówno zwykłego pracownika jak i wyżej postawionych. Jako osoba zarządzająca zespołem nie wyobrażam sobie nie podnoszenia własnych kwalifikacji i z tego co obserwuję najgorzej jest z osobami, które dostają stołek po znajomości- wówczas jest masakra ....pracownicy mają również narzędzia aby nie godzić się na pewne warunki Bardzo daleka droga polskich rodzimych firm do kultury pracy i organizacji z tzw. zachodu a szkoda bo dopóki my się sami nie nauczymy szanować to trudno oczekiwać szacunku od innych. W każdym razie 3mam kciuki za firmę, jej pracowników oraz jej dalszy rozwój. i być może do zobaczenia

Maciek

Ja pracuję w DAFO już 9 lat i mogę tylko pochwalić zarówno atmosferę, jak i zarobki. Super firma z bardzo dobrym podejściem do pracownika. Polecam

1
LOLA
Pracownik
@Maciek

Kto te brednie pisze

A.L

Pracuje w DAFO od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Duży pakiet benefitów i dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne mnie przekonały. Zarobki zgodne z umową, firma stabilna, wypłaty o czasie. Polecam

3
Żart
@A.L

Jaki pakiet? Jakie kłamstwa (usunięte przez administratora)

4
Adam
@A.L

Jaki pakiet, jakie benefity, brak dodatku do urlopu, a na święta nie ma nawet kto powiedzieć "Wesołych świąt" o premii nie wspomnę.

4
LOLA
Pracownik
@A.L

Sama nie wierzysz w co piszesz

Zostaw merytoryczną opinię o Dafo Plastics SA - Nowy Targ

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Dafo Plastics SA?

    Zobacz opinie na temat firmy Dafo Plastics SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Dafo Plastics SA?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dafo Plastics SA