Opinie o Kss-Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kss-Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kss-Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kss-Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Petro Huliak

Piszę recenzję tej pseudo-firmy, aby inni nie dali się na to nabrać i 1 miliard razy myślałem, zanim zaczną pracować, nie wypłaca na koniec pensji z różnych wymyślonych powodów, nie tylko ja, ale także moi znajomi, którzy tam pracowali

Afrik Simon
@Dorota

Trzeba do gdańskiej gospodarki komunalnej się zgłosić po wypłatę bo oni już się likwidują i biorą co lepsze z narzedzi. Auta liseangowe posprzedawali. W pole obcokrajowcow wysłali

Siemka, prosiłbym o omówienie aktualnych warunków pracy hydraulików. Zbyt świeżych opinii tu nie widzę, a tak jak już kiedyś ktoś zauważył na stronie są powystawiane oferty. spełniam wymóg 1-2 lat doświadczenia, ba, nawet go przekraczam. Czy wpłynie to na zwiększenie stawki?

Barbara

Sporo osób tutaj odradza pracę, jak tam obecnie sytuacja, coś się rozwiązało? Z kasą i w ogóle, nawiazując do tych Waszych wpisów.

niezadowolona
@Barbara

Firma, wykorzystuje pracowników do maksimum. Kierownictwo, pojawia się i znika. Ludzi werbują "prosto z ulicy" Liczy się sztuka, a nie umiejętności. Nie ma kontroli nad powierzonymi zadaniami.

Kominiarz Nowy wpis
@niezadowolona

Znasz może adres siedziby firmy? , Tylko nie ten co w internecie widnieje bo to ściema

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kss-Group Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Petro Huliak

Dorota
@Petro Huliak

Czy kontaktowałeś się bezpośrednio z pracodawcą odnośnie wypłaty tych pensji ponownie? Czy dostałeś został Ci przedstawiony jakiś nowy termin kiedy można się jej spodziewać? Proszę daj znać jak sytuacja się dalej rozwinie i jak skończy.

@Petro Huliak

Np. Z takich jak pracownik nakradnie materiału lub narzędzi. Serdecznie pozdrawiam. Myślę, że jednak Pana przypadek skierujemy również do sądu.

@Petro Huliak

A Pana znajomi to zapewne otrzymali umowna karę za spożywanie alkoholu w pracu. Dobrze Pana i tych znajomych "fachowców" kojarzę pracowali u mnie na projekcie.

Afrik Simon Nowy wpis
@Dorota

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kss-Group Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Główny / Samodzielny -Księgowy/Księgowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Danuta

Teraz to już trochę nie wiem, co myśleć. Firma ma na www ogłoszenia o pracę, elektromonter, hydraulik i inne. Jest tam punkt "terminowe wynagrodzenie". A tutaj osoba podająca się za właściciela pisze "owszem, czasami zdarzają się opóźnienia". Tak że, drodzy Państwo. W ogóle warto do Was aplikować, jak sami uważacie?

Kiedy rozliczycie się ze mną za dzierżawę garażu. Ile miesięcy jeszcze będę czekał? Dlaczego nie odbieracie moich Telefonów?

@Marek

na duze pieniade jest to zadluzenie? czy spisal pan z nimi jakas umowe, zlozyl reklamacje i informacje o przedsadowym wezwaniu do zaplaty do tej firmy ? moze jak to nie pomaga to trzeba zlozyc sprawe do sadu i tyle bo watpie ze wlasciciel firmy tutaj zaglada i zareaguje na takie opinie ...

@Maria

Właśnie nie jest to jakaś ogromną suma kilka set złotych i tym bardziej denerwuje. Mam umowę, wypowiedzenie, wezwanie przed sadowne, a moja opinia ma ostrzegać innych przed takimi "biznesmenami"

Marzena
@Marek

próbowałeś kontaktować się mailowo? Może wtedy odpiszą?

Kierownik KSS
@Maria

Sprawa trafi do sądu na pewno. Materiał na warość przeszło 5 000 zł znikną z garażu( dokumentacja fotograficzna) następnie zastawiny ciągnikiem garaż. ..parodia. Nadmieniam, że nie było śladu włamania. Pozdrawiam

NieStraszNieStrasz
@Kierownik KSS

Wy lepiej zacznijcie płacić ludziom za roboty, bo jak traficie na kogoś kto wam nie odpuści to biedni będziecie.

Teresa

Co jest powodem tego że nie polecasz? Co się stało? O co chodzi? Jakieś wady konkretne firma ma z perspektywy pracownika?

Jan

KSS uciekło z siedizby na Świętokrzyskiej- bez poinformowania swoich wierzycieli o sposobie i terminie uregulowania faktur.. Pięknie dizłają

Łukasz

Odradzam jakąkolwiek współpracę. Nie płacą za wykonanie zlecenia.

Lidia
@Łukasz

A dużo Ci wiszą? Zgłosiłeś gdzieś ten fakt?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Kss-Group Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Trojmiasto.pl, ostatnio dodali 23 marca.

Misiek

Odradzam pracę

Slavek
@Misiek

Odpowiedzialem na oferte pracy, zadzwonili i ją dostalem. Nie jestem z Trojmiasta i obiecali mieszkanie. Czy to jest prawda, ze dadza mi mieszkanie ? pensji nie wyplacaja? mieszkanie na terenie firmy? Prosze o odpowiedz bo ja z daleka.

Chcecie wpaść w (usunięte przez administratora) Zatrudnij się w KSS.... Wypłata, może będzie może nie, może później albo kiedy firmę stać. Szefostwo do bani... Ludzie się zatrudniają i zwalniają, poszukują fachowców o których nawet nie dbają....

Kierownik

Pana przypadek to akurat jest taki: - symulacja pracy - granie w pokera na kompturze firmowym - udawanie, że się zna czym kolwiek, a w rzeczywistość szybko pokazała jakim jest Pan fachowcem - dostatczanie sfałszowanych dokumentów do firmy. Firma KSS wszystkim pracownikom płaci i zapłaciła pieniądze owszem czasem są opóźnienia. Szanowny Panie M. " Szefostwo do bani" to raczej nie kulturalny komententarz a jestem w posiadaniu IP nadawcy wiadomości

kss

Ogłoszeń umieszczamy dużo i stale z uwagi na kolejne nowe projekty, które zaczynamy. Powiększamy kadrę. Stała rekrutacja to efekt rozwoju i konieczności zaspokajania potrzeb Firmy.

Bogdan
@Misiek

Podejrzewam, że jesteś pracownikiem skoro odradzasz. A napiszesz coś konkretnego? Z jakiego powodu?

@Misiek

Dlaczego odradzasz pracę tutaj?

Mateusz

Umawiają kontrahenta do biura na konkretną godzinę, człowiek przyjeżdża i czeka sobie 10 minut, 20, aż w końcu 30 i jedzie z powrotem do swojej firmy. Nie odbierają telefonów, stanowczo odradzam umawiania się na jakiekolwiek spotkanie, bo zostaniesz po prostu wystawiony i olany.

@Mateusz

nikt nie zadzwonił i nie przeprosił za sytuację?

No pięknie

Marnują czas, zapraszają na rozmowy nie patrząc wcześniej w CV i w sumie to niektórym w tej firmie brakuje profesjonalizmu i taktu ;)

UA

Работали в KSS несколько раз , зарплату получили всю с небольшой задержкой. Знакомых на другой фирме кинули на последнюю зп когда поехали домой, думал и тут так будет, но выслали переводом деньги.

klient nie zadowolny

Firma wykonała poprawki i zgodnie z sztuką

lukas

Trochę to dziwnie wygląda, że tak sporadycznie zaglądacie na forum, szkoda.

adam

ktoś pracuje w w/w firmie ? cały czas szukaja fachowców ,a o firmie nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Kss-Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kss-Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kss-Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Kss-Group Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Świętokrzyska 25 lok. 120
    80-180 Gdańsk