Opinie o Totymbus Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Totymbus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Totymbus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totymbus Sp. z o.o. w Zamość

Kaśka Nowy wpis

hej, natknęłam się na ich dawniejszą ofertę dla kierowcy / kuriera i myślałam, że może mój chłopak by tu przyszedł, bo ma doświadczenie w trasach na Niemcy a już jak na tamten rok stosunkowo dobrze płacili. zwątpiłam jednak jak zobaczyłam niektóre odradzające komentarze… jest ktoś kto jeździ i by się odniósł? Nie wysyłać mu firmy?

drzewiasty Nowy wpis

Tragedia i jeszcze raz tragedia. Pracowałem w tej firmie i szczerze nie polecę najgorszemu wrogowi. Szef czyli Artur Z to gość którego jedynym zajęciem jest (usunięte przez administratora) kierowców między sobą. Ma niby managera który zajmuje się zarządzaniem firmą ale gość tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia. Awaria busa jest zawsze traktowana jako wina kierowcy. Zgłoszenie jakiejś sprawy do managera to i tak głuchy telefon bo manager jest tylko pośrednikiem żeby nie zawracać głowy szanownemu szefowi przez pospólstwo jakim są kierowcy. Pseudomenager dzwoni do Pana Artura zdając relację przy okazji zmieniając przekazaną treść od kierowcy i czeka na odpowiedź którą potem przekazuje jako wiadomość zwrotną do kierowcy. I co by się nie wydarzyło to zawsze jest winny kierowca i jest mu potrącana jakaś kwota z wypłaty. Według Artura Z to każdy kierowca to alkoholik i (usunięte przez administratora) Rotacja w firmie jest mega. Stałych kierowców można policzyć na palcach jednej ręki. NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM.

Cze, czy widzieliście może ten komunikat z początku tego roku na temat zmian? Nie mam pojęcia na ile to sprawdzone informacje są ale mimo wszystko dacie znać jak się obecnie jeździ? Macie jakieś uwagi to standardu pracy? Interesuje mnie głównie stan pojazdów, czym obecnie się jeździ i za jaką kasę?

Klapouchy Nowy wpis

W związku, z dynamicznym eozwojem firmy, niniejszym informuję, że od dnia 1 kwietnia 2023 roku, ulega zmianie nazwa firmy na SzoSzonTrans - imienia Stepana Bandery. Wszyscy kierowcy maja do tego dnia znać pieśń "Kalyna cherwena" , dzi3kuję za współpracę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Totymbus Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Bary

Kłapouchy może zacznij od rozliczenia się w Sławie. Unikajacie tej firmy. Klapouchy czyli Artur Z. To źródło skłócania kierowców. Udaje tutaj niewinnego, a rzeczywistosc jest inna. Zwolnił Tomka, kulawego, Magdę bo mieli go za padalca. Teraz ma 13 a może 14 dzielnych banderowskich obrońców kraju plus dwa swoje pieski i ich w kolegów. Kłapouchy uważasz kierowców za głupców. Gdy jest spokojnie, sam wymyslasz konflikty. Uwazasz sie za cwaniaka. I tak skonczysz. Zostaniesz ze swoimi przydupasami i ukraincami. I to juz niedługo.

Kamila
@Bary

A skąd ta pewność, że to na pewno on? Równie dobrze o Tobie też coś mógłby zmyślić?

Bary
@Kamila

@Kamila vzyli kolejne wcielenie Artura Z. Skończ Tymek z tymi farmazonami. Dorośnij w końcu. Znowu pakujesz się w problemy.. Przeproś kierowców, ściągnij z powrotem do firmy. Rozlicz się w Slawie. Noepotrzebnie znowu brniesz w konflikty. Skąd pewność? Obserwuję od 3 lat co się dzieje.

Kierowca 2

NIE POLECAM firmy zakłamany pracodawca(zając) stosujący mobbing podsłuchy telefonów znęcający się psychicznie nad kierowcami zakłamany siejacy zament na dodatek fałszywy Niektórzy kierowcy to konfidenci i (usunięte przez administratora) ogólnie nie polecam i nikomu nie życzę tam pracy

Kamila
@Kierowca 2

Ale te podsłuchy to jak już są w firmowych telefonach? Skąd o nich właściwie wiecie?

@Kamila

szanowna pani znani ci panowie pieniacze kretacze mie chce naewet rozwijac watku napisze tylko jako platmik rachunkow za tel sluzbowy mam dostep do histori polaczen i to juest problem TO JEST PODSŁUCH

@Kierowca 2

jedno wielkie klamstwo znam pana kierowce zostal zwolniony dyscyplinarnie

Ilona
@Kłapouchy

A za co został zwolniony jak można wiedzieć?

Kiero

Nie polecam firmy zakłamany pracodawca siejący obelgi wobec pracowników stosuje często (usunięte przez administratora) zero szacunku dla kierowców

@Kiero

ŁUKASZ co ty wypisujesz mój brak szacunku i obelgi ? wszyscy wiedza gdzie byłeś przez 3 lata jak byłem/ wszyscy wiedza gdzie jesteś jak mnie zabrakło na 20 dni.

Julia
@Kłapouchy

czyli tutaj widzę niezadowolony pracownik z racji swojej nierzetelnej pracy, dobrze rozumiem?

Kierowca 2
@Kiero

Potwierdzam opinie kolegi

klamstwo

@Julia

dokladnie tak alkoho;ik zwolniony

jest prawdziwa

Oczekujemy na nowe wieści odnośnie firmy Totymbus Sp. z o.o. w mieście Zamość. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

Bandyta

Jezeli chodzi o szefa jest dla mnie ok jezeli chodzi o kierowcow to co nie ktorzy to sa po prostu zlodziejami

Bandyta

Proszę o usunięcie mojej opinii nick BANDYTA

Maria
@Bandyta

czyli co, jednak kierowcy nie są złodziejami? :) co taka nagła zmiana zdania?

kierowca

W tej firmie GPS służy do nękania kierowcy.Było dobrze ale teraz jest z dnia na dzień gorzej.

@kierowca

Panie Andrzeju Krzysztofie może by tak napisać coś o zaliczkach??co 3 dni i przed wyjazdem obowiązkowo 2000 tys. A jak pracodawcą zwraca uwagę żeby nie jeździć po 12okm/h sam..ciężarowym to chyba dobrze!!!

kierowca
@Kłapouchy

Jakie 3 dni i jakie 2000 a 120 to jest norma na busach w niemczech?!Więc jak kierowca jedzie 120 bezkolizyjnie to chyba nie jest problem?

Wszystko ok

Krzysztof

Czy nadal podsłuchujesz kierowców?

Zostaw merytoryczną opinię o Totymbus Sp. z o.o. - Zamość

• Jak się pracuje w Totymbus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Totymbus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totymbus Sp. z o.o.?

Totymbus Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Powiatowa 56
    22-400 Zamość