Opinie o Grupa Druzgała Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Druzgała Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Druzgała Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Druzgała Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Czesław G. Nowy wpis

Z przykrością muszę stwierdzić że nie polecam tej firmy. Nasz samochód uległ awarii pod domem, niestety bardzo niesprawnie zareagowali na telefon alarmowy. Kierowca, który przybył na miejsce był nieuprzejmy i niedoświadczony, co spowodowało że nie czuliśmy się bezpiecznie w trakcie załadunku uszkodzonego pojazdu na lawetę. Transport został przeprowadzony nieudolnie. Omijajcie szerokim łukiem!!!

Antek Waligóra Nowy wpis

nie polecam. laweta w opłakanym stanie, niezadbana. sama firma nie dość że niepunktualne to jeszcze telefon odbierają mam wrażenie wtedy, kiedy im się chce czyli rzadko:(((

Tomasz Nowy wpis

na dojazd trzeba czekać parę godzin. bez sprzetu. ta firma to kompletny dramat i amatorszczyzna :(((((

Oliwier Nowy wpis

Uważajcie na tę firmę!!!! Cena z kosmosu, kompletnie nieadekwatna do usługi. Wykorzystują klienta w podbramkowej sytuacji. Z całą pewnością nie polecam!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Druzgała Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Marzena Filipczyk

niestety nie polecam, uslugi realizowane na szybko na "odwal sie". fuszerka totalna, a do tego drogo!!!!

Dawid

Zwróciłem się o pomoc do firmy Druzgała w sytuacji awarii na trasie. Nie udzielili mi ani wsparcia, ani pomocy w momencie gdy czułem się bezradny. Odradzam korzystanie z usług tej firmy ze względu na ich niesprawność oraz brak kompetencji.

FILIP KUCHARSKI

Jakiś czas temu skorzystałem z oferty przewozu auta. Wszystko poszło bardzo niesprawnie!!! Telefonicznie podałem najpierw skąd dokąd ma jechać. Dostałem kwotę, a na miejscu okazało się że cena będzie sporo wyższa. Żenada!!!

BARTOSZ

SZCZERZE NIE POLECAM. FIRMA BEZ KULTURY I NIESOLIDNA, USŁUGI WOLNE I NIESPRAWNE, CENY NIEATRAKCYJNE, PROBLEMOWY KONTAKT

PIOTREK

nie polecam samochody niezadbane brudne, totalnie nieprzygotowane do jazdy w złym stanie technicznym. obsługa na najniższym poziomie a właściciel niegrzeczny i opryskliwy

Kinga M.

Usługi tragedia. Byłam zmuszona wezwać lawetę, przyjechali po kilku godzinach, choć zapewniali że bez problemu dojadą w krótkim czasie. Następne 2,5 h "fachowcy" ładowali moje małe autko na lawetę. Ceny mocno wygórowane. Szczerze nie polecam

Bolek

Zdecydowanie nie polecam podejmowania współpracy z Panem M czyli główno dowodzącym w firmie. Auta ledwo się trzymają w całości, w firmie nie ma nawet paru złoty na żarówki. Wypłata jest na raty i zawsze jest problem jak za sobotę trzeba wypłacić. Żadnych plusow nie ma. Nigdy więcej tam nie mam zamiaru wracać. Każdego przestrzegam przed popełnieniem błędu.

Macio

Grupa Druzgała to ta sama.firma co Maxstrans i FTU Alicja Druzgała. Główne zlecenia daje firma Magna Formpol z Tych. Flota to złomy które ledwo jadą. Wypłaty na raty Na umowie najnizsza krajowa. Umowy na parę miesięcy. Rotacja pracowników non stop. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Druzgała Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Grupa Druzgała Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Druzgała Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Druzgała Sp. z o.o.?

Grupa Druzgała Sp. z o.o.
  • Powstańców Warszawskich 58
    42-680 Tarnowskie Góry

Grupa Druzgała Sp. z o.o.