Twój Serwis

Bytom

Opinie o Twój Serwis

bugi

Byłem tam parę razy. Jeżeli chodzi o regeneracje maglownicy to porażka. Przywiozłem maglownicę z 25letniego samochodu. Wyglądała bardzo dobrze, bez żadnych uszkodzeń zewnętrznych. Po regeneracji była wysmarowana jakąś farbą i wyglądała 100 razy gorzej niż przed dostarczeniem do firmy. Po założeniu okazało się, że w ogóle nie działa wspomaganie. Pojechałem z reklamacją i stwierdzili, że pompa wspomagania dokonała żywota. Zmieniłem na nową i dalej to samo. Gdy przestałem być miły, okazało się, że nawalili i maglownice ponownie oddali do regeneracji. Nie wytrzymała regeneracja roku... Z poprzednim samochodem peugeot 307 - wiem, że nie każdy chce go serwisować dlatego opisałem usterkę i spytałem się czy będą WSTANIE naprawić problem z ABS-em. Samochód stał ponad miesiąc. Zostałem naciągnięty na 3 czujniki ABS-u (ponad 1000zł) i usterka została usunięta przez przypadek bo winę za wadliwą prace absu ponosił przetarty kabel....

okej
użytkownik zarejestrowany

nie zawsze trzeba pracować w każdej firmie, w której jest ok @witek :)

Ryszard

Pracowałem tam na okresie próbnym dwa tygodnie ,niestety nie mam dużego doświadczenia i nie zostałem zatrudniony ale bardzo bym chciał tam pracować ,atmosfera w zakładzie bardzo fajna ,warunki socjalne pierwsza klasa ,udało mi się dowiedzieć że wszyscy posiadają umowy o pracę na czas nieokreślony , wynagrodzenia wysokie i zawsze na czas , szczerze polecam ,szukają mechaników z doświadczeniem bo otwierają drugi warsztat mi owego brak ale może przyda się moja opinia komuś komu bardzo zależy na fajnej robocie pozdrawiam Rysiek

jarek kedzierzyn-kozle

witam, naprawialem 2 razy przekladnie trafilem na twoj serwis bytom przez allegro, pierwszym razem przekladnia VWLT35 - chodzi juz 4 rok, potem przekladnia Merc. E320 2007 rok, chodzi do dzis pieknie, dzis jade robic przekadnie z ML400. pierwsza przekladnie robilem wysylkowo, i bylo OK, z druga bardzo cisnal mnie czas wiec poprosilem o zrobienie na miejscu, czekalem chyba z 5 godzin i dostalem to czego chcialem, serwis rozumie potrzbe klienta, czulem sie tam dobrze z tym ze rozumiano moj problem, nie tylko z usterka ale i czasem ktory na prawde wtedy byl decydujacy - reszta np jak cena nie miala znaczenia, a mimo tego ze oferowalem poczatkowo wiecej za zrobienie expresu to i tak w kasie policzono standardowo - sam wynagrodzilem pracownika ktory to robil - wielki szacunek - inni jak znajda okazje to obedra ze skóry czlowieka !!!

janek
użytkownik zarejestrowany

ale jak ta firma zajmuje się naprawą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych to mają też może jakiś dział marketingu? albo taki ktory decyduje o reklamowaniu się u nich albo o jakiejś kampanii promocyjnej? bo bardzo mi zalezy połaczyć wlaśnie prace w marketingu z pracą w takiej branży motoryzacyjnej jednak.

bmw e46

przyjechałem do nich z polecenia znajomego i tak jak mówił jest to warsztat godny polecenia

rico

warsztat fajny i co ztego jak i tak kantują na kazdym kroku klienta laska w biurze nie kumata ciemna jak but ustawienie zbieznosci to u nich graniczy z cudem po trzecim razie wychodzi dopiero idealna zbieznosc a szef to tylko sciemnia a to cos tam musi zrobic dokrecic itd!!!!

byczek

warsztat godny polecenia,byłem widziałem i naprawiałem,jest OK.

mesio

warsztat godny polecenia ,znajomy mi go polecił i ja też jestem. zadowolony i będę go polecał dalej

actl@interia.pl

Witam wszystkich co piszą i czytają. Naprawiałem swojego Audika i jestem mega zadowolony nic nie stuka a zapłaciłem 330zł ,gdzie w ASO miało kosztować ok 1700. Polecam jest dobrze i TANIO.

zadowolony

byłem u nich 2 razy ze swoim BMW diagnozowali problem i szyblo usuwali usterki na pewno nie naciągają byłem świadkiem porannego sprawdzania innych klientów i powiem szczerze chyba nawet autoryzowany serwis nie ma takiego podejścia do klienta , sprawdzają samochód po czym zapraszają do kanału pokazują ,dają dotknąć gdzie i co jest do naprawy po czym na miejscu wyceniają dla mnie rewelka będę korzystał z ich usłóg i polecał każdemu.

wargol

Naprawiałem samochód kilka razy w Tej firmie zawsze coś innego mimo że ktoś pisze bzdury i tak będę korzystał z ich fachowych usług ,porostu FACHOWCY.

edmar

Od lat współpracuję z tą firmą. Jak to w życiu, wszystko może się przytrafić, ale nie było sytuacji, że zostawili mnie z problemem. Zawsze rzetelnie podchodzili do moich potrzeb i w miarę szybko je załatwiali. Do tego są przyjaźni cenowo. Polecam tę firmę pomimo, że niezadowoleni zawsze się znajdą.

andrzej

Malo profesjonalny warsztat ... Naciagacze as w bytomiu lepsze warsztaty

max

Porazka

Jacek

Mam zabytkowego Forda, nikt nie chciał podjąć się regeneracji przekładni kierowniczej. Z Gliwic dotarłem do firmy "Twój Serwis" w Bytomiu. Praca została wykonana rzetelnie i w terminie. Obsługa fachowa i miła. Polecam wszystkim ten warsztat

Wojtek i Marzena

Serwisujemy z żoną w tej firmie dwa nasze samochody od kilku lat polecamy przyjaciołom i rodzinie ten serwis korzystamy wszyscy z jednej karty rabatowej która naprawdę działa my jesteśmy zadowoleni z usług tej firmy i osobiście polecamy ;)))))

daro
@SirV 19.11.2014, 09:33
Od kilku lat? Już to widzę, zwłaszcza,że warsztat może 1,5 roku jest. Jeszcze trochę czasu musi minąć nim pracownicy się douczą...

naprawiałem vectrę c jak na razie zawiecho śmiga nie zapłaciłem dużo a i obsłużony byłem profesjonalnie ja osobiście polecam .

janek
@SirV 19.11.2014, 09:33

kolego SirV mimo że mieszkam na przeciwko twój serwis to pierwszy raz miałem naprawiany tam samochód i mogę powiedzieć że jest to naprawdę poczciwa firma z reszta podwórko zawsze pełne samochodów też o czymś świadczy. Widziałem na własne oczy jak ten serwis powstawał było to bodajże w 2006 więc koledze chyba coś się pomieszało

klient

Witam. Firma rzetelna i uczciwa. Korzystne ceny a jakość świadczonych usług dobra. Mogę zdecydowanie polecić.

pryszcz

Naprawiono mi Renówkę, w terminie jak mówiono cena niska . Naprawdę polecam

NIEZADOWOLONY

Byłem raz ustawić zbieżność - Porażka. Drugi raz wymienić filtry i olej - porażka, porażka porażka. Nie polecam

W styczniu regenerowałem maglownice we wrześniu się rozciekła. 3 krotne umawianie się na regenerację i po 2 tygodniach od regeneracji znów cieknie. NIE POLECAM

były

anonimowy 19.08.2011 - 2011-08-19 13:22:30 Popieram i krótko warsztat super szef super a pracowniki pracowici.Prośba jedna nie zepsujcie sobier dobrej opini a to bardzo ważne. już dawno jest kicha a nie opinia.........................................

anonimowy 19.08.2011

poważny starszy pan 19.08.2011

Serwis jest dobry wyposażony,czysty nie ma tam chamskich panów,Szef równy gośc naprawdę polecam.

małzeństwo

Napiszę krótko szef równy gośc,pracownicy robią co do nich nalezy obsługa ok. A źle piszą Ci którzy tam pracowali napewno, a robic im sie nie chciało.Sa takie rzeczy że wyjedzie z warsztatu i cos sie przydazy złośliwośc rzeczy martwych.Najlepiej nie mieć auta i bez kłopotów.

Cieszę się, że już tam nie pracuje. Marne zarobki i atmosfera niezbyt...:/ B.duża rotacja pracowników:/

Zostaw opinię o Twój Serwis - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Serwis