Opinie o Stortrec Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Stortrec Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stortrec Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stortrec Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Stortrec Polska Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Helpdesk w Warszawa. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Dumbert Ludumbszka Nowy wpis

Can't believe this lazy asshole went on ranting about the company :D Stupid employee, unable to grasp simple stuff that a smart monkey could learn. Lazy, unproductive, whiny, dumb and did I mention a thief? Good luck for your future Buhert!

buhert

Ahoj, właśnie jestem na etapie wydostawania się z tego szamba- nie polecam nikomu pracować w tej firmie- szczególnie biorąc pod uwagę aktywne ogłoszenie o pracę na pewnym popularnym serwisie :) Obietnice wielkie a kończycie w typowym januszexie. O ile oryginalnie niemiecka spółka i szefostwo jest spoko, o tyle wiecznie są problemy z kontaktem z menedżerem polskiego oddziału, który to jest naszym potencjalnym pracodawcą. Za pracę w godzinach nocnych, święta czy weekendy niestety nie dostaniecie zgodnie z obietnicami "TYYYLE", tylko kilka złotych per godzina więcej i na dodatek tylko za nocki- święta i weekendy robicie za standardową stawkę, czyli jesteście zwykłymi robakami do dyspozycji 24x7. Jakiekolwiek bonusy- czy to świąteczne, czy jakiekolwiek inne dostają wyłącznie ulubieńcy Pana M. Kolejną istotną kwestią jest fakt, że finalnie na umowie czego oczywiście w całym procesie rekrutacji nie usłyszycie zatrudniani jesteście na "szkolenie" trwające pół roku, które oczywiście jest "rozwijaniem waszych kompetencji", na które pracodawca zgodnie z umową wykłada kilkanaście tysięcy, które oczywiście musicie odpracować 3 lata inaczej to + wszystko co zarobiliście na szkoleniu (minimum 6 miesięcy, które lubi się przedłużać :) ) zobowiązani jesteście zwrócić. Następnie dochodzi do tego fakt, że skontaktować się z panem M, to istny cud, który dzieje się średnio raz na 2-3 miesiące (tyle trzeba czekać na odpowiedź). Ja np. już prawie rok czekam na załatwienie dokumentacji odnośnie dofinansowania okularów, które obiecano mi pierwszego dnia. Jak już zdecydowałem się z tego g. odejść, to oczywiście pan M się obudził i dzięki jego interwencji mam tylko jeszcze więcej problemów, bo oczywiście czemu miałby zgodzić się na poprzednie ustalenia zawarte w samej umowie o pracę, skoro są mu one nieprzychylne. Myślę, że tyle wystarczy- jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, to co jakiś czas będę tu zaglądać.

Zostaw merytoryczną opinię o Stortrec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Firma Stortrec Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Call Center Agent, Warszawa - Luty 2024
  • IT Helpdesk Specialist, Warszawa - Maj 2023
  • Specjalista IT Helpdesk z językiem angielskim i portugalskim, Warszawa - Kwiecień 2022
  • Specjalista IT Helpdesk z jęz. portugalskim, Warszawa - Grudzień 2021

Czy pracujesz w firmie Stortrec Polska Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Stortrec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stortrec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stortrec Polska Sp. z o.o.?

Stortrec Polska Sp. z o.o.
  • Stanisława Witkiewicza 5
    03-305 Warszawa

Stortrec Polska Sp. z o.o.