Opinie o Ogólnopolska Grupa Badawcza Warszawa
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
ALEJA JANA PAWŁA II 43A lok. 37B 01-001 Warszawa
*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.


24.11.2023 11:56
Inne
23.11.2023 17:15
Były pracownik
Przychód netto [PLN]
Zysk / strata brutto [PLN]
Dane wygenerowane na podstawie sprawozdań finansowych firmy z KRS.
23.11.2023 12:59
Były pracownik
20.11.2023 09:04
Były pracownik
23.11.2023 12:17
Były pracownik
20.11.2023 14:53
Inne
Materiał sponsorowany
17.11.2023 21:57
Pracownik
19.11.2023 14:32
Inne
17.11.2023 21:57
Były pracownik
16.11.2023 15:31
Były pracownik
16.11.2023 14:23
Były pracownik
15.11.2023 12:52
Były pracownik
14.11.2023 12:15
Były pracownik
14.11.2023 11:56
Były pracownik
13.11.2023 18:35
Pracownik
12.11.2023 21:00
Były pracownik
11.11.2023 10:25
Były pracownik
11.11.2023 09:25
Pracownik
10.11.2023 11:59
Były pracownik
09.11.2023 22:22
Były pracownik
09.11.2023 13:44
Pracownik
Wywiadu udzielił/aPracownik
09.11.2023 10:42
Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?
Chciałbym opowiedzieć o tym, jak wygląda praca w firmie. Wypłaty przeważnie się opóźniają, czasem nawet do kilku tygodni (są też miesiące, w których wypłacane są terminowo lub są opóźnione tylko o parę dni). Gdy pracownik pyta, o to kiedy otrzyma wypłatę, to jedynymi odpowiedziami są: "nie długo", "prawdopodobnie do końca tygodnia", "raczej na pewno dzisiaj". Chciałbym jednak zaznaczyć, że nawet takie odpowiedzi trudno uzyskać. Pytania o wypłatę zwykle są ignorowane lub odpowiedź udzielana jest z dużym opóźnieniem. W międzyczasie odpowiedzi na problemy dotyczące badania są udzielane w parę minut.
Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?
Pracuję, jako ankieter. Badam opinie ludzi poprzez kontakt telefoniczny — zadaję im określone pytania.
Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?
Tak, mam możliwość pracy zdalnej.
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?
Grafik jest elastyczny, więc wysokość wypłaty zależy od tego, ile godzin w miesiącu się pracuje. Stawka to 23,5 zł brutto za godzinę.
Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.
Nie. Uzasadnienia udzieliłem w odpowiedzi na pierwsze pytanie w tym formularzu.
Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.
Największym atutem jest praca zdalna, którą mogę wykonywać we własnym mieszkaniu. Dodatkowo pozytywnie oceniam możliwość indywidualnego dostosowania grafiku — pracuję tyle, ile jestem w stanie poświęcić na to czasu.
Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.
Największym minusem tej pracy są częste opóźnienia z wypłatami (w tym czasami bardzo długie, nawet do dwóch tygodni). Negatywnie przekłada się to na moje finanse oraz życie, ponieważ nie mogę w odpowiedni sposób zaplanować sobie wydatków.
Jakie są możliwości rozwoju na aktualnym stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynika?
Dla wielu osób jest to praca dodatkowa. Raczej nie ma w niej możliwości rozwoju.
W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?
Szkolenia nie są organizowane.
W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?
Wynika to z chęci zaoszczędzenia przez firmę pieniędzy. Po wzroście pensji minimalnej w styczniu zniknęło płatne 30 minut na zapoznanie się z ankietą. Aktualnie trzeba zapoznawać się z nową ankietą wraz z respondentem.
Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?
Jeśli chodzi o opóźniające się wypłaty i próby dowiedzenia się, kiedy pracownik otrzyma wynagrodzenie, to bardzo zła. Ogólnie atmosfera jest raczej neutralna.
Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.
Na złą atmosferę i frustrację pracowników najbardziej wpływają opóźnienia z wypłatami oraz brak konkretnych terminów, kiedy wypłata może pojawić się na koncie.
Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?
Nie, ponieważ bardzo często nie wypłaca pensji na czas.
Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?
Pracodawca powinien wypłacać wynagrodzenie na czas. Jeśli pojawiają się jakieś opóźnienia, to powinien podawać konkretne terminy płatności, z których będzie w stanie się wywiązać.
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ogólnopolska Grupa Badawcza?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
08.11.2023 18:37
Były pracownik
08.11.2023 12:30
Były pracownik
08.11.2023 18:22
Były pracownik
08.11.2023 18:05
Były pracownik
07.11.2023 19:44
Były pracownik
07.11.2023 18:27
Były pracownik
07.11.2023 14:46
Pracownik
07.11.2023 14:01
Były pracownik
06.11.2023 21:02
Były pracownik
30.10.2023 18:42
Pracownik
03.11.2023 10:13
Były pracownik
03.11.2023 11:02
Były pracownik
26.09.2023 21:35
Pracownik
12.09.2023 10:37
Pracownik
12.09.2023 12:38
Kandydat
05.08.2023 20:31
Były pracownik
12.09.2023 11:32
Pracownik
11.08.2023 09:00
Pracownik
02.08.2023 10:47
Były pracownik
25.04.2023 16:47
Były pracownik
09.05.2023 23:05
Inne
21.04.2023 11:10
Pracownik
06.04.2023 22:10
Pracownik
31.03.2023 18:10
Były pracownik
21.03.2023 13:05
Pracownik
20.03.2023 19:08
Pracownik