Opinie o Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Janka

Często można się spotkać z nierównym podziałem obowiązków między pracownikami

Xyz
@Janka

Prawdo to, ulubieńcy dostają łatwe rzeczy a pracownicy z poza kręgu sympatii najcięższą robotę, zazwyczaj tacy odchodzą i wtedy szukają nowego frajera.

Inez Nowy wpis

cześć, na podstawie treści oferty dla Supply Network Planner’a zastanawiam się od jakiej podstawy można zacząć. Piszą, że wymaga się od 1 do 3 lat doświadczenia. czy po kilku latach pracy następuje awans?

Jarka Nowy wpis

Jak się pracuje w zespole Inventory analyst ? Jaki manager itd ?

Transportation Planner? Jest to jedna spośród niedawno wystawionych ofert. widzę niestety, że wymaga się min 3 lat doświadczenia, których niestety nie posiadam, wiec co teraz? wiecie może czy przyjmują na staż w tym konkretnym zakresie? bardzo by mi na nim zależało. Jak oceniacie pracę?

karik Nowy wpis

Logistics Analyst - Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej na temat kultury pracy w tym zespole?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Rynku Profesjonalnego i Farmaceutycznego.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Cos tu pisali teraz niedawno o jakichś przenosinach w 2023, jest końcówka i do niczego nie doszło, tak? jak to wygląda w takim razie od strony eksportu? Juniora na ten dział szukają właśnie i myślę nad złożeniem dokumentów. Rekrutacja z tego co widać jest zdalna. Opiszecie ja? w ogóle to rozmowa już cala po angielsku będzie?

Podobno pracując w firmie Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 11500 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Justi

Nie polecam pracy w administracji, bardzo niskie zarobki jak na warunki rynkowe i żadnych możliwości awansu, nawet po kilku latach. Recepcja podlega pewnej pani, która zachowuje się skandalicznie w stosunku do osób sobie podległych lub nawet samych asystentek co jest niebywałe w takiej organizacji, miała kiedyś nawet nawet sprawę o mob, stąd rotacja na recepcji jest spora. Niestety przyjaźni się z HR i nikt nic nie robi z tym tematem.

Kiki
@Justi

Byłam tam jakiś czas temu na rekrutacji na asystentkę i ogólnie kiepskie wrażenia: rekruterka nie była w stanie odpowiedzieć na większość pytań odnośnie zakresu obowiązków, pytania w typie - wymień swoje 3 pozytywne cechy :) Najbardziej zaskoczył mnie jednak budżet na stanowisko asystentki dyrektora calej firmy, który nawet nie sięga 1000 eur na rękę..

XXX
@Kiki

Mnie zaproponowali tyle samo w przychodni lekarskiej na stanowisku recepcjonistki, a wiadomo, że w korpo sa nadgodziny, więcej stresu i obowiązków, więc nie przyjęłam tej oferty.

Exworker
@Justi

Fakt, popieram opinię jeśli chodzi o wymienioną panią, zresztą jest to wiedza ogólna w firmie, wszyscy wiedzą jaka ta pani jest i wymieniają się na jej temat komentarzami. To jedna z najgorszych osób (jeśli nie najgorsza) na kierowniczym stanowisku w CP. Wiecznie zła, wręcz chamska, pozbawiona kierowniczych umiejętności, podnosi głos na swoich podwładnych i osoby na innych (niższych) stanowiskach, których uważa za gorszych od siebie, chociaż sama bije po oczach niekompetencją (nie ogarnia, nie pamięta, brak umiejętności komunikacyjnych, organizacyjnych). Najlepiej do niej nie podchodzić, bo jest zbyt zajęta ważnymi sprawami, żeby się zniżać do poziomu problemów ''podludzi''.

Mati
@Justi

HR jak dla mnie to było najsłabsze ogniwo, przynajmniej od strony obsługi pracowników działu logistyki. Ile razy o coś nie zapytać, to zawsze albo czekałem na odpowiedź tak długo, że musiałem się przypominać, a jak już się pofatygowałem, bo potrzebowałem informacji na szybko to albo musiałem i tak poczekać, bo koleżanka "musiała się dowiedzieć" albo dostawałem błędną informację.

Nordic
@Mati

Ja to nie wiem jak z obsługa, bo rzadko o coś pytam, najlepiej zwracać się bezpośrednio do firmy kadrowej, bo odpowiedz jest szybko, ale na pewno taki dział powinien przede wszystkim charakteryzować się wyjątkową dyskrecją, taktem i umiejętnością komunikowania się, a tutaj to było często nawiększe źródło plotek i obgadywania innych. Największych plotkar juz nie ma, ale powiem szczerze, że mniej jako zwykłego pracownika raziło to obrabianie 4 liter innym pracownikom, szczególnie tym za którymi dziewczyny nie przepadały. Poza tym same między sobą też nie potrafiły się dogadać i żarły się,co też nie świadczyło o ich wybitnych umiejętnościach haerowych. Teraz wydaje się byc już spokojnej jak skład sie zmienił i bliżej mu do profesjonalizmu.

Obiektywna
@Nordic

Pracując w różnych firmach zauważyłam taką zależność, że w HRach pracują często najbardziej pokręcone i niestabilne emocjonalnie osoby, co może potwierdzać obiegową opinię, kto wybiera studia psychologiczne. Zachowania skrajne, od bycia przymilnym dla swoich przydupasów, po prawie agresję i robienie czarnego PRu osobom, których sie nie lubi albo, które nie wchodzą gwieździe do tyłka. Z tego co słysze od znajomych to u nich często też są jakieś akcje z HRami właśnie.

cbs
@Mati

Ludzie w ciagu dnia tracą czas na tzw. "networking", "budowanie relacji", spotkania przy lunchu i kawce o wszystkim i o niczym, a rzeczywistą pracę robią potem w godzinach 18-20, więc się czeka.

mk
@cbs

Ja to zazdroszcze tym, co mają czas na ten rzekomy "networking", bo sama zasuwam jak mały samochodzik, a 10 min. lunchu w ciągu dnia to dla mnie wyczekany moment i luksus.

Nik
@Exworker

Hanki chyba boi się sam szef :D współczuje chłopakom na recepcji i paniom sprzątającym wysłuchiwać tych słabych tekstów... może kiedyś przejdzie na emeryturę bo już ma chyba jakieś 75 lat ;)

Lolek
@Nik

Żeby być jej podwładnym, znosić ten ton, żenujące polecenia i krzyki trzeba mieć psychikę ze stali, ciekawe który pierwszy się wykruszy ;)

mp
@Nik

Miejsce dla takich osób jest u Janusza w spożywczaku co najwyżej, a nie w firmie, która mianuje się tytułem korporacji w wartościami.

lulu

emka czasami, eska spoko

Tttt
@mp

Potwierdzam!

LOL
@Nik

znamy Panią H. :) chyba każdy ją zna kto pracował w CP.

Wredna Ela
@cbs

Brakuje mi mojej sąsiadki z HR, żyjącej w swoim własnym świecie zasad savoir vivre'u, prowadzącej na cały głos długie prywatne rozmowy na open space'ie i wychodzącej z biura bez słowa pożegnania :)

Kate
@Justi

Pani menedżerka z HR to podobny poziom, poł działu przez nią odeszło, wystarczy porozmawiać z dziewczynami co się wtedy działo..

@Kate

Tera pani dyrektor, podziwiam tych co awansują takie osoby, do tej roboty (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Jak wygląda praca na stanowisku Order to Invoice Analyst? Jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na tym stanowisku z językiem holenderskim?

Andżelika
@Agnieszka

Był kiedyś taki jeden z Holandii, co siedzial w O2I :D Na imie mu bylo/jest Brajan. Do dziś krążą o nim legendy. Niestey firma byla tak zdesperowana przed migracja, ze placila mu 9,000 brutto (2017) - nie kryl sie z tym. Dlugo nie popracowal, bo leser, ze hej :D W zaleznosci od doswiadczenia i poziomu jezyka ponizej 7,000 bym nie schodzila... I uwazaj zeby Ci w to nie wplotli dodatku zywieniowego. Ja sie nabralam.

Brian
@Agnieszka

Był taki jeden, co podobno miał 9 z przodu… w 2017 roku ;) ale za robotny nie był

@Andżelika

No to faktycznie jak na tamten rok ciekawie mu płacili. A wyjaśnisz proszę w czym problem z tym dodatkiem, że poczułaś się nabrana?

@Urszula

Umówiliśmy się na stawke brutto x, po czym na ofercie pojawiło się x-200 pln (słynny dodatek) :)

Brałam udział w rekrutacji do colgate i była to jedna z najmniej profesjonalnych rozmów w moim życiu. Dziewczyna z marketingu 2-3 razy przerwała mi w pół zdania, bo chciała porozmawiać z koleżanka, zacieszajac sie przy tym okrutnie (kamera włączona), po czym mówi: przepraszam panią ale bardzo poważna sprawę musiałam załatwić - czyli co? Usłyszeć dowcip? Bo tak to wyglądało. Nigdy w życiu nie zlekcewazylabym tak osoby, z która w danym momencie mam spotkanie, a po drugie nie chciałbym pracować z osoba, która nie okazuje szacunku drugiej osobie. Tacy ludzie powinni pójść na szkolenie z podstaw dobrego wychowania. Marketing colgate? Nie polecam!

@Kandydat

Mnie to zastanawia samo nagrywanie w trakcie rozmowy. Na to trzeba się koniecznie zgodzić? Pytam, bo nigdy się z czymś takim jeszcze nie spotkałam

Leffe

Pracowalam 2 lata w CBS Warsaw. Z mojej perspektywy, zatrudnienie sie tam bylo strzalem w dziesiatke: wiele sie nauczylam, uczestniczylam w ciekawych projektach, poznalam mase nietuzinkowych i mega inteligentnych osób. Powiem, ze z przyjemnoscia przychodzilam codziennie do tej pracy. Jest to korpo, owszem, przerazajaco wielki open space (7 pietro, aaaa!), procedury, w tym mega upierdliwy SOX, praca w polskie swieta zgodnie z kalendarzem kraju, do ktorego Cię przypisano....ale wszystko to rekompensowali ludzie, atmosfera oraz gigantyczne mozliwosci nauki i rozwoju. Plus sporo benefitow: Multisport, Medicover, praca zdalna. Z wielkim zalem odeszlam stamtad... z powodu dosc niskich zarobkow...c'est la vie

Bear
@Leffe

Piszesz o niskich zarobkach? Ile może zarobić pracownik z ok. 5-6 letnim stażem w zakupach, HR etc.?

@Bear

Z wypowiedzi Leffe wynika, że może to być świetna praca dla osób początkujących. Czy jednak myślicie, że osób bez lub z bardzo małym doświadczeniem nie przyjmą? Bear, jeśli zdecydujesz się na aplikowanie do Colgate-Palmolive Services Poland, to koniecznie podziel się swoim doświadczeniem.

mkp
@Bear

ok. 5000 zł brutto

Król Mordoru
@mkp

5k brutto dla pracownika z kilkuletnim doświadczeniem to jest jakiś dramat, by się wstydzili

Krezus
@Król Mordoru

Jak zaczynałam tu pracę to na wejście dostałam 4800 zł brutto, a miałam 6,5 roku doświadczenia zawodowego. Po 6 latach po podwyżkach inflacyjnych zarabiałam "już" 5400 zł brutto :) Ja zaczęłam szukac pracy to okazało się, że na rynku na moim stanowisku płacą na wejściu średnio 1000-1500 zł więcej za dokładnie taką sama pracę i z radością opuściłam tej grajdołek. Wszystkie cięcia kosztów wynikają prawodpodobnie z faktu, że docelowo CBS w Warszawie ma zostać przeniesiony do Mumbaju.

Seeker
@Krezus

Serio tak mało płacą? Jezeli tak, to żenada

Ola
@Krezus

(usunięte przez administratora) Gdyby mieli przeniesc cały CBŚ do Mumbaju to biznes by się rozleciał bo mentalność indyjska to katastrofa. Mogą przenieść jakieś procesy ale nie cały CBS. Poza tym jeżeli jesteś bystry i pracowity to widza i dlatego jeszcze posiedzę :)

@Ola

Ty p********* bo nic nie wiesz, a tak sie składa, że jest to w dalekosięznych planach. Jakoś dziwnym trafem CBS w Mumbaju i GIT obsługiwany przez Hindusów supportuje CP prawie od zawsze i jeszcze biznes się jakoś nie rozleciał.

Iwona

No i w tej sytuacji jestem zmuszona do przywołania Was do porządku. Na forum publicznym szanujemy się nawzajem - w żadnym razie się nie wyzywamy i nie obrażamy. Jest to po prostu bardzo słabe. Powróćmy już może do dyskusji o pracy w Colgate-Palmolive. Powiedzcie mi, czy firma zapewnia jakiś pakiet socjalny?

@Iwona

Mikołaj
@Domi

Możesz dodać, czy pracując w firmie jest szansa na rozwój poprzez system szkoleń i w konsekwencji awans wewnętrzny? To ważna informacja dla ambitnych osób, które chcą aplikować, więc warto napisać o tym na forum.

@Mikołaj

Nie ma żadnego systemu szkoleń, który gwarantowałby awans. Co drugi pracownik jest ambitny i chciałby awansować, a klepią to samo przez x lat.

nb

bardzo naiwne pytanie :)

Tede
@Mikołaj

Widać Mikołaj, że świeżak z Ciebie i nigdy w korpo nie pracowałeś :)))))))))))))

Eksior
@Krezus

Jak ja zaczęłam szukać pracy po 4 latach to za dokładnie taką samą pracę dostałam równo 2000 zł na rękę więcej, ale wiem też, że jest spory rozrzut jeśli chodzi o płace tutaj, ale generalnei z tego co słysze od ludzi to bida, inwestują tylko w tych, których uważają z HIPOsów, kórych jest może kilkunastu na klikaset osób.

PS
@Leffe

Widać, że to twoja pierwsza praca, stąd ten zachwyt neofity, który nie ma porównania, szczególnie jezeli Multisport (do którego trzeba dopłacać), Medicover i praca zdalna to dla ciebie masa benefitów, jak dodać do tego jeszcze owoce w biurze i wczasy pod grusza, to hohoho, nic tylko aplikować :PPPPP

employee
@Krezus

no to musiales przez te wszystkie lata nic nie robic.. i nie mowie tu o podlizywaniu czy czyms w podobie bo to mnie obrzydza. Ja zaczynalam w 2017 z pensja uwaga: 6300+200 dodatek na jedzenie, 10 lat doswiadczenia). Po 2.5 roku zarabiam 8300+200. Nie wliczam bonusu rocznego i innych "umow", ktore dostaje 1-2% zatrudnionych. Nie jestem na zadnym stanowisku kierowniczym ani tym podobnym, ale na kazdym kroku widze, ze mozna cos usprawnic. Jezeli jestes juz masterem w swojej pracy to mowisz glosno: chce isc dalej, zobaczyc ten sam proces z innej strony i widzisz rzeczy, ktore mozna usprawnic itp. Jestem tez zaangazowana w kazdy projekt na maksa i wazne zeby hub, dla ktorego pracujesz widzial to rowniez, bo dzieki nim mozesz wyjechac na jakies oddelegowanie (dieta zagraniczna, mieszkanie itp) lub na stale :) Jedyne, czego zaluje to, ze od razu nie poszlam do korpo, tylko siedzialam w podrzednej firemce lykajac co roku te same klamstwa o awansie ;)) Jezeli jestes robotny i ambitny (w pozytywnym znaczeniu) to firma to widzi.

Krezus
@employee

Zajmowałam samodzielne stanowisko, byłam wyróżniona jako pracownik miesiąca między m.in za proaktywność. W podziękowaniu za udział w dodatkowych projektach dostałam dwukrotnie premię uznaniową razem z podziękowniem na piśmie, ale co z tego skoro na tym stanowisku przewidziane były takie a nie inne widełki płacowe. Moja poprzedniczka, również dobrze oceniana, odeszła po 6 latach, bo nie dostała kilkuset zł podwyżki, o które prosiła. Teraz, w kolejnej firmie zarabiam na podobnym stanowisku 8500 zł brutto i cały czas się zastanawiam jak to możliwe, że taka firma jak Colgate płaciła tak mało na stanowisku, które jest powszechnie doceniane i dobrze opłacane w innych firmach.

S
@PS

Szybko osądzasz, a co w ogóle wnosi twoja wypowiedź oprócz marudzenia? Co jasnie hrabia chciałby dostawać w ramach benefitow ? Złote pantofelki może i koronę brylantami wysadzana?

Mikołaj
@S

Masz racje. Jak dla mnie benefity są wystarczające. Trzeba się cieszyć z tego co dają. Powiesz jak jest z premiami? Można dostać za dobre wyniki?

P.

Tak

@P.

A normy są realne do wyrobienia czy trzeba się namęczyć?

Daniel Kowalski

Nie zamierzam się ukrywać pod nickiem, gdyż jestem pewien, że każdy, z kim pracowałem w CBS wie, jakie jest moje zdanie. Warszawski CBS uważam za bardzo przyjazne miejsce do pracy, pełne serdecznych ludzi, bardzo różnych pod względem charakterów i pochodzenia, co jest niewątpliwym urokiem tego miejsca. Przez 6 lat pracy miałem pięcioro przełożonych i wszyscy byli wspaniałymi, wyrozumiałymi ludźmi. Atmosfera i relacje międzyludzkie, szczególnie przed COVID-19 były czymś niesamowitym. Poza rozwojem zawodowym (planowanie ścieżki kariery było nieodłącznym aspektem pracy w CBS) udało się zainicjować kilka projektów luźno powiązanych z pracą (drużyna sportowa, zespół muzyczny i inne). Bardzo mi się podobało zaangażowanie ludzi z CBS w przeróżne akcje charytatywne - ludzi z wielkim sercem nie brakowało i na pewno nigdy nie będzie brakować. Sam pracowałem w ponad 60-osobowym zespole SNP, gdzie miałem okazję pracować z wieloma młodymi, zdolnymi ludźmi. Odejście z CBS nie było łatwą decyzją, czułem się tam naprawdę bardzo dobrze, jednak coś jednak zaważyło o zmianie pracy. Konkretnie były to aspekty finansowe - niestety, ale CBS został nieco w tyle w tym aspekcie. W ostatnich kilku miesiącach mojej pracy dostawałem wiele ofert z innych firm, a najmniejsze propozycje były w okolicach 25-30% na równorzędnych stanowiskach, które miałem w CBS. Aby nie odstraszać dodam, że jestem osobą z prawie 20-letnim doświadczeniem w FMCG, więc mam inne oczekiwania niż młodzi ludzie. Dla osób w przedziale wiekowym 25-30, albo żeby nie stygmatyzować PESEL-em, dla osób z 2-5 letnim doświadczeniem jest to świetne miejsce nawet na lata, w zależności od ambicji. Na pewno można tu zagrzać miejsce na dłużej, być zadowolonym z pracy i z zarobków, a jeszcze bardziej z kolegów i koleżanek, z którymi się pracuje. Być może jestem z innego pokolenia i dlatego warszawskiego CBS mnie szokuje, gdyż sam pamiętam czasy kiedy bezrobocie było bardzo wysokie i ludzi w pracy się nagminne mobbowało. Osobiście oceniam CBS na 8,5 / 10. Nie jest doskonałe, ale jest naprawdę świetnym i przyjaznym miejscem, jeżeli tylko ktoś ma dobre nastawienie, a nie podchodzi od 1-go dnia do pracodawcy roszczeniowo.

Ile można dostać na stażu w dziale logistyki? I czy ktoś ma opinie o nim?

Agnieszka

Czemu pytasz? Mają jakieś przyjęcia na staż?

interesant

tak mają

Elżbieta
@interesant

o ! dobrze wiedziec ! a gdzies sa jakies ogloszenia na te staze czy trzeba gdzies po prostu wyslac maila? płacą cos na tym stazu, cokolwiek ?

@interesant

A na praktyki studenckie mają?:P

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o. na stanowisko Accountant? Pojawiło się 10 stycznia na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Ja bardzo polecam dział GA. Mój Team od początku pomagał mi przyzwyczaić się/nauczyć nowych systemów. Jest to moja pierwsza praca w korpo, więc nie mam porównania w tej kwestii, ale w porównaniu do poprzednich pracodawców jest super! Jedyny minus dla mnie to praca w święta, które większość Polaków ma wolne typu: majówka, Boże Ciało. Za pracę w święta przysługuje odbiór dni, ale niestety nie zawsze to wynagrodzi stracone chwile. Jeśli w święto nie mam nic pilnego do zrobienia to można mieć wolne. Mój Team Leader jest bardzo w porządku, nie mam problemu z dostaniem urlopu, czy wolnego, wyjściem na godzinę w trakcie pracy. Jedyny minus to te święta.. Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia wolne.

Urszula

No to chociaż te najważniejsze wolne są. Ale to w dosłownie każdej korpo tak jest z pozostałymi dniami? Bo mnie ta majówka teraz zabolała, przecież to symbol jest. Czyli oprócz tego dosłownie żadnych innych zastrzeżeń nie masz już i jak będzie szansa to się pchać? ;)

Czy ktoś jest w stanie wypowiedzieć się na temat programu stażowego w marketingu? Jakie są stawki dla stażystów?

PPP
@Zainteresowany

Marketing znajduje się nie w tutaj w SSC, tylko w Colgate Palmolive (Poland) na Wybrzeżu, więc tutaj nikt nie odpowie.

Janka

Często można się spotkać z nierównym podziałem obowiązków między pracownikami

Xyz
@Janka

Hej, Widzę tylko jedna opinie. Dziwne.. Czy ktos moze sie podzielic jak wygląda tam praca w AP?

Korpoludek
@123

Z daleka od tutejszego AP, lepiej kopać rowy..

Accountant
@Korpoludek

Podpisuję sie rękami i nogami, no chyba, że bardzo chcesz robić karierę w tym kierunku i masz sporą odporność psychiczną.

Księgowy
@Korpoludek

Albo smażyć frytki w McDonaldzie, w porównaniu do tego co jest tutaj to byłaby medytacja..

Ghgj

Nie polecam pracy w tej firmie. Rozymnych ludzi wyrzucaja.Nie ma z kim pracować.Klamstwo I oszustwo.Ludzi na wysokich stanowiskach nie posiadaja wiedzy....I to amerykańska korporacja...))))))))))(((((Bazar!

M

Muszę powiedzieć, że to cud jeżeli komuś trafi się dobry team lider. Jak masz jakiś pomysł na usprawnienie procesu, to lepiej zrób to sam po cichu, bo inaczej możesz się zdziwić i zasługi przypisze sobie wyżej postawiony... Ogólnie temat rzeka... Nie ma szkoleń systemowych, musisz sam się ogarnąć i nauczyć obsługi. Nikt nie powie Ci jakie masz możliwości, jak stworzyć fajny raport, bo w sumie niewiele osób potrafi, proszą o pomoc specjalistów, których jest kilku na dział (kolejka ogromna, a lista tasków nie maleje)... To prawda, że możesz zdobyć super doświadczenie i nazwa firmy wygląda ładnie w CV. Benefity też są fajne i chyba najbardziej trzymają w firmie. Ludzie? Mogą być, ale jak to ludzie... Im więcej czasu z nimi spędzasz tym bardziej wtykają nos w Twoje sprawy.

@M

Fajnie, że po zechciałeś dodać coś od siebie w bieżącym wątku. Wielka szkoda, iż - według Ciebie - w Colgate-Palmolive Services Poland brakuje szkoleń systemowych, bowiem niewątpliwie są one potrzebne. Nadmieniłeś jednak o fajnych benefitach i byłoby dobrze, jakbyś rozwinął ten temat. Jakie konkretnie dodatki oferuje Wam ten pracodawca? Zachęcam Cię do dalszej aktywności na forum!

Pawel
@M

Trudno się dziwić jak zdarzało się, ze na team leadera po ok. 3 latach awansował czasem zwykły księgowy. Zarządzanie ludźmi to duża odpowiedzialność, trzeba mieć wiedzę i doświadczenie, żeby to robić, a firma nie proponuje żadnych sensownych szkoleń pod tym kątem, szkolenia wewnętrzne są na dosyć sztampowym poziomie, hasła jak z taniego poradnika i budowanie domków z makaronu.

D
@M

Tak się robi karierę w korpo niestety, awansują ci z największym tupetem, a nie ci najwartościowści jako pracownicy.

Silverspoon

Witam, W lutym pojawilo sie kilka ogloszen o prace na Tasmowej. Wyslalam i dostalam informacje, ze ktos z Hr sie ze mna skontaktuje. Niestety do tej pory nikt nie zadzwonil...czy procesy rekrutacyjne zostaly wstrzymane? Czy poprostu juz mam zapomniec? Prosze jeszcze powiedziec czy interview odbywa sie w jezyku angielskim czy po polsku i po angielsku? Pozdrawiam

@Silverspoon

nie ten korpomoloch, to będzie inny

L
@Silverspoon

Ale od kogo dostałaś te infrmację? Od kogoś z HRu konkretnie czy automatyczną zwrotkę z systemu? Bo jezeli to drugie i jeszcze się nie odezwali to nie licz raczej, że sie odezwą.

Sergio
@Silverspoon

Zależy od działu i stanowiska na które aplikujesz..niektóre mają anglojęzycznych team leaderów, a niektóre rodzimych. Angielski jest tu na porządku dziennym w pracy, wiec tak czy owak będą sprawdzać poziom.

A jaka pensja w przypadku pracowników niższego szczebla? Zastanawiam się czy warto zmieniać obecną pracę. I jeszcze ten dojazd do Mordoru...

Na tak
@Nowy

No właśnie żadnych widelek nie ma, a mówią ze niskie wynagrodzenia

@Na tak

To, że pracodawcy nie chcą udostępniać wysokości wynagrodzenia jakie mają do zaoferowania pracownikom nie zawsze oznacza, że wynagrodzenie to jest niskie, są ku temu różne motywy. Niskie wynagrodzenie jest także pojęciem względnym, tzn. dla jednych jest niskie dla innych wysokie. Jak firma Colgate-Palmolive Services Poland radzi sobie z zapewnieniem satysfakcji wśród swoich pracowników, czy oferuje jakieś benefity pozapłacowe?

Realistka
@Nowy

Wynagrodzenie niskie jak na taka firmę więcej płaci się asystentce w średniej wielkości korpoacji

@Izabela

Nie biorąc pod uwagę przyjezdnych z Ukrainy i osób tuż po studiach, które mieszkają z rodzicami i dla których 3000 brutto to dużo, istnieje coś takiego jak średnia rynkowa na danych stanowiskach i w firmach o określonym zasięgu i wielkości. Kandydaci którzy już gdzieś pracowali, szukają pracy aktywnie, mają znajomych w podobnych branżach, są zorientowani w stawkach i wiedzą ile proponuje się w innych firmach na rynku za podobna pracę i potrafią tez oszacować po zatrudnieniu czy zakres obowiązków, ilość pracy jest adekwatny do otrzymywanych zarobków.

Była o tym mowa, wystarczy przewinąć niżej.

Zostaw merytoryczną opinię o Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Taśmowa 7
    02-677 Warszawa

Colgate-Palmolive Services Poland Sp. z o.o.