Opinie o Griz Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Griz Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Griz Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Griz Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Wykonywalem prace na jedym obiekcie i na tym sie skonczylo , pieniadze fakt ze dostalem ale 3 miesiacach , oczywiscie bylem zlewany dzwoniac o pieniadze.Przestrzegam wszystkich przed oszustem.Mam nadzieje ze firma padnie bo ile lat mozna wykorzystywac ludzi?

Edyta
@Marek

Ale to chyba w żaden sposób nie powodowała, żeby miała stać się nieważna?

Elektryk 1

Nie wypłacają kasy, ciągle szukają nowych podwykonawców. Opinie o firmie na każdej budowie takie same - negatywne nawet wśród inwestorów. Nie mowiąc już o pod wykonawczych firmach. Prezes firmy to dobry "sprzedawca" Swoich usług, który pięknie mówi, obiecuje wiele, jest w tym bardzo przekonujący, jednak po poprzednich wpisach widać że ta "żenada" Trwa już od dłuższego czasu

Dobry człowiek
@Elektryk 1

Z tej firmy już wszyscy pouciekali bo wstyd im było przed podwykonawcami i inwestorami... Jak się słyszało te wciskane bajeczki to uszy więdły!Szopka jakich mało... Roztoczona otoczka OH i AH "super" firmy a w środku wielka pustka i wszechobecny zamęt.

Radca prawny
@Elektryk 1

Ale ciągle następni się znajdują a potem jęk i płacz. Zleceniodawcę trzeba sprawdzić przed podjęciem współpracy. Internet prawdę ci powie.

podw Nowy wpis
@Dobry człowiek

Znam jednego co takie gadki sprzedawał w tej firmie był Rudym menagerem Pan M.C. co prowizję łapał i ściemniał jak nikt na rynku. Podobno 5 miesiąc pracy szuka po odejsciu z griz...

Emilia
@Marek

A miałeś z nimi podpisana umowę? Dobrze, że Ci się udało odzyskać te pieniądze ...

@Emilia

Mialem , umowa opiewala na termin w ktorym budynek nie byl gotow na moje prace

Edyta Nowy wpis
@Marek

Ale to chyba w żaden sposób nie powodowała, żeby miała stać się nieważna?

Elektryk

Nie dajcie się zwieśc oszusta. Komentarze pozytywne to piszą kierownicy bo takich bredni co tam wypisują to od nikogo jeszcze nie słyszałem. Byłem podwykonawca dla firmy griz lecz moja firma nie dostala kasy. Poznałem na budowie jeszcze 10 podwykonawców i wszyscy uciekli gdyż nie zgadzała się kasa. Obiecują złote góry a nic z tego się nie zgadza. Odradzam współpracy z firmą griz

Spec
@Elektryk

Kiedyś tam pracowałem ale pokazałem wała i odszedłem. Z tego co ostatnio słyszałem to duża ilość ludzi poodchodziła bo mieli serdecznie dość i znaleźli ciekawsze firmy...

Młoda
@Spec

Też stamtąd uciekłam bo porażka. Zapach słomy...

Marzena
@Młoda

Czemu porażka? Szkoda, że nie piszesz na czym to polegało, czy szefostwo odnosiło się nieodpowiednio do Was, pracowników, a może między pracownikami były niefajne relacje. Moim zdaniem czasem atmosferę równoważą zarobki w danej firmie. A o tym akurat nie wspomina nikt z tych, co mieli do czynienia z Grizem. Ciekawe, dlaczego?

Nomen omen

Dzięki za ostrzeżenie...

Dariusz
@Nomen omen

Nie powinieneś się tak sugerować opinią, która była pisana ponad rok temu. Od tamtej pory mogło się wiele zmienić. Dzwoniłeś do firmy, żeby się dowiedzieć jakie dają warunki pracy? Bo najlepiej sprawdzać informacje u źródła.

ElektrykTez
@Elektryk

Potwierdzam, aktualnie nadal nie wypłacają kasy, ciągle szukają nowych podwykonawców. Opinie o firmie na każdej budowie takie same - negatywne nawet wśród inwestorów. Nie mowiąc już o pod wykonawczych firmach. Prezes firmy to dobry "sprzedawca" Swoich usług, który pięknie mówi, obiecuje wiele, jest w tym bardzo przekonujący, jednak po poprzednich wpisach widać że ta "żenada" Trwa już od dłuższego czasu.

Elektryczny Józek
@Elektryk

Od jak dawna nie płacą wam? Jaka to inwestycja?

Łucja
@ElektrykTez

a to cały czas nie wypłacają czy to tylko się zdarza raz na kilka miesięcy czy coś? Oni mają jakieś problemy finansowe i dlatego tak nie płacą czy to ich podejście do ludzi z tym niepłaceniem?

Adolf
@Łucja

A po co płacić...? Wszystko w leasingach, jakby co to przecież nic nie mam! Nie trawię typa...

Edyta Nowy wpis
@Adolf

No a to jakieś składki leasingów się przypadkiem nie odkładają jednak? Bo jakby później chyba jest ten wykup na własność czy coś, więc pieniądze jednak w jakiś sposób jednak są zamrożone?

Volter Nowy wpis
@Młoda

A komu najdłuższa słoma wychodzi z butów jeśli wolno spytać...? Będę uważał, żeby się nie potknąć o nią.

Podwykonawca

Zorganizowana grupa krętaczy i (usunięte przez administratora) Ciągle poszukują nowych podwykonawców na "inwestycje". Gwarantują cudowne warunki i natychmiastowe płatności. Rzeczywistość? Nie zapłacą Ci nic albo 20%-30% Każdy kierownik czy pracownik nie jest wart zaufania. ODRADZAM

ElektrykTez
@Podwykonawca

Potwierdzam

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Griz Poland Sp. z o.o. na stanowisko Monter/serwisant instalacji teletechnicznych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Józek elektryk

Bańka mydlana pęka, ostatnie jednostki się wykruszają... Koniec, pa, pa!

Naprawdę firma nie płaci podatków ?

el

jakoś zawsze podchodzę z dystansem do takich opinii mega pokrzywdzonych podwykonawców co kasy nie dostali XD popeliniaże!!! znam Grizowców i poza jednym kierownikiem co był nowy i już nie pracuje to reszta mega ogarnięte chłopaki są!

Komornik z Kaszeb

Fakt nie zapłacenia faktury najlepiej zgłaszać bezpośrednio do Urzędu Skarbowego z adnotacją, że z powodu braku płatności nie możecie zapłacić podatków wynikających z tej faktury. Urząd Skarbowy wszczyna kontrolę a oni przy okazji zawsze coś znajdą jako nieprawidłowości i zaczyna być "fajnie"... Nie dajcie robić z siebie frajerów ludziska!!!

Hugon

Warto zauważyć iż jest to forum pracownicze a kontrahenci swoje uwagi powinni kierować do firmy!

Podwykonawca

Współpracuję od kilku lat z Griz Poland i wiem, że firma ma dużo realizacji, nigdy nie miałem problemu z pieniędzmi i ich otrzymaniem zawsze placą 100%. Widzę co dzieję się na inwestycjach i widzę jak pracują panowie co te opinie piszą. pożal się Boże! a te nie wypłacane pieniądze trafiają do innych co roboty muszą poprawiać. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś kto robi dobrą robotę nie dostał pieniędzy od Griz Poland! taka branża, że nie brakuję źle robiących źle robotę podwykonawców. Jeżeli robicie dobrą robotę nie macie co się martwić!

instalator

Wykonywałem usługi dla firmy Griz Poland lecz nasze drogi się rozeszły gdyż nie wypłacają pieniędzy za wykonane usługi. Nie polecam współpracy z firmą Griz chyba że interesuje kogoś praca wolontariusza chociaż wolontariusz ma lepiej bo nic nie zarabia a przy współpracy z firmą Griz trzeba jeszcze swoje pieniądze dołożyć gdyż ludzi i opłaty trzeba opłacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Griz Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Griz Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Griz Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Griz Poland Sp. z o.o.?

Griz Poland Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Migowska 71
    80-287 Gdańsk