Opinie o Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o. w Kraków

Przepracowałam tam kilka miesięcy i mogę powiedzieć, że nie warto tracić czasu. Ludzie w biurze tylko narzekają na swoją robotę a prezes oczekuje nierealnych rzeczy i wprowadza tylko zamieszanie. Nic dziwnego że cały czas prowadzone są rekrutacje jak większość ludzi odchodzi (czy to pracownicy z hotelu czy inne osoby z biura). Rotacja jest notoryczna. Wynagrodzenia.... na premie nie ma co liczyć.

Były rozczarowany pracownik

Potwierdzam, uciekajcie jak najdalej. Pracowałem już w kilku firmach i trudno o gorszego pracodawcę. Zachowanie szanownej pani prezes ociera się o (usunięte przez administratora) o ile nim w istocie nie jest. Szkoda zdrowia po prostu. Żadne pieniądze tego nie naprawia, a i te nie są tam atrakcyjne

Czy można liczyć w Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

@pracownik

Jak rozumiesz pojęcie „wybrańców” i z jakich przyczyn ogranicza się to do wyboru pakietu medycznego? W czym leży problem by każdemu przysługiwał? Trzeba mieć zrealizowany odpowiedni staż pracy? czy z innymi dodatkami też się to wiąże?

Ktoś pisał, że z opieki medycznej mogą tylko wybrańcy korzystać, możecie to szerzej wyjaśnić? Po prostu teraz w ofercie dla asystentki było napisane, że przyznany jest pakiet benefitów pozapłacowych ale nie został rozwinięty. Co się na niego składa?

Były rozczarowany pracownik Nowy wpis

Keyti

Tak - w najblizszym czasie bedzie uruchomiona

dawna pracowniczka

Nie, bo po co

Antoni
@dawna pracowniczka

To tak czy nie, bo widzę dwie różne wypowiedzi...

Tak
@Antoni

TAK

@Tak

Tak, mamy dodatkową opiekę medyczną w firmie LUX Med. Więc proszę, żeby osoba która dokonała wpisu 10.11 go sprostowała, bo kłamie. Chyba nie muszę dołączać skanu umowy z Lux Med-em.

pracownik Nowy wpis
@Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.

umowa z Lux Medem może i jest, ale tylko wybrańcy mogą z niej korzystać, na dodatek za opłatą

@pracownik

Jak się odniesiecie do tamtego tematu rotacji? faktycznie są tak spore jak pisali…? Po prostu widzę teraz ofertę dla młodszego specjalisty ds. administracji biura. z tego co jest napisane już od ponad miesiąca wisi, dlaczego zastanawiam się czy więcej osób może potrzeba? Czy wiadomo? Podkreślają w opisie prace za granica. Jak te delegacje wiec wyglądają? I jak są opłacane?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Recepcjonista/logistyk POSZUKIWANY? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.. Poszukiwani są Specjalista Ds. Prawnych. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Baśka

Jak obecnie może wyglądać takie zadanie rekrutacyjne? Widziałam te ostatnia opinie o braku feedbacku i po prostu zastanawiam się czy to normalne w każdym przypadku? Ta zwrotka jest jakkolwiek deklarowana, że wróci? A jak to już wygląda gdy człowiek się jednak dostanie? Wdrożenie i tak dalej? Omówicie je?

Weronika

Szkoda tracić czasu na rekrutację. Składałam do nich do działu marketingu. 1 etap rozmowa telefoniczna, 2 etap spotkanie w biurze, 3 etap wykonanie zadania rekrutacyjnego i brak jakiegokolwiek odzewu. Po wykonaniu zadania rekrutacyjnego miała być jeszcze rozmowa z przełożonym. Podsumowując straciłam masę czasu, a oni nawet się nie odezwali. Brak profesjonalizmu.

Karo

Dobrze to wygląda, można polecić

@Karo

można jakieś szczegóły

Gina

Najciekawsze jest to że pracodawca ma więcej do powiedzenia niż opiniodawcy o pracodawcy/ W miejscu gdzie chodzi o opnie o firmie/. Taka polityka firmy..... Byłam , zobaczyłam .NIE POLECAM !

@Gina

Jaka polityka firmy? Byłaś i co tam zobaczyłaś?

@Anna

Jest to korpo zarządzające hotelami, (usunięte przez administratora).Brak uśmiechu na twarzach dowodzących. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora), zbędna w takiej branży jak turystyka.

Łucja
@Gina

Ale piszesz o tym z perspektywy kandydata, to raczej konkretów ze środka to nie znasz to na bazie czego taka opinia nieciekawa

@Łucja

Parę godzin obracałam się w gronie osób tu pracujących Myślę że to wystarczy aby móc się podzielić powyższymi spostrzeżeniami.

Łucja
@Gina

Aha, czyli w ten sposób. To co oni konkretnie mówili?

GINA
@Łucja

Na siłę próbujecie Państwo udowodnić że nie mam racji. Ja już swoje wyżej opisałam a zostało usunięte to co niewygodne. Dlatego szkoda mojego czasu. Nie polecam pracy w firmie Portfele Inwestycyjne Pracujące tam osoby to nie są hotelarze z prawdziwego zdarzenia. Jak można nie usmiechać sie w tej branży. Posępne , lodowate osoby uczące nowe kadry. To ma być wzór ???

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 13 lutego.

Zobaczyłem ofertę pracy ale potem znalazłem ten artykuł w wyszukiwarce....chyba jednak sobie odpuszczę:) (usunięte przez administratora)

Dominik

Przestaliście zaglądać na to forum z jakiegoś powodu?

@Dominik

Ja zaglądam

Aktualność
Pomożemy Ci sprzedawać usługi i produkty za właściwą cenę, właściwemu klientowi, w odpowiednim momencie i przez właściwy kanał sprzedaży!

Aktualność
Dołączyliśmy do akcji #zwiedzajKrakow! W programie będą uczestniczyć aż trzy nasze obiekty :)

#Kraków wzmacnia swoją obecność na rynku krajowym ruszając z kampanią „Kraków nieodkryty” i wprowadza program #zwiedzajKrakow, motywujący turystów do przyjazdu do miasta i jednocześnie zachęcający mieszkańców do korzystania z bogatej oferty turystycznej naszego miasta.

Do zobaczenia tutaj!

Kamera...  Akcja...

Nie samym biurem człowiek żyje. Opuściliśmy nasze cztery ściany i - poza promieniami słonecznymi - złapaliśmy kilka dobrych ujęć do nowego spotu reklamowego.

Zaciekawieni?

A.

Pozostaw merytoryczną opinię o PI Apartamenty & Hotele s.p z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.?

Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.

Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.