Opinie o Pi Apartments Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pi Apartments Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pi Apartments Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pi Apartments Sp. z o.o. w Kraków

@Heshtejn Nowy wpis

Ze względu na pewne okoliczności, które wystąpiły podczas mojego zatrudnienia w Pani firmie Biorąc pod uwagę naszą wcześniejszą umowę z przedstawicielem Zleceniodawcy, poniewaz omowilsmy ze jeden dzien popracuje i sprawdze czy nie bedzie ta praca zbyt ciężka. Panowie obiecali zapłacić za ten dzień bez zwłoki. Czyli mielismy umowę ustną na jeden dzień i nie widzialam powodu, aby po zakończeniu pracy zawierać tę samą umowę na piśmie i czekać na zapłatę za pracę przez kolejny miesiąc. Po tym wielokrotnie odwoływałam się do pracodawcy z prośbą o wypłatę zaległego wynagrodzenia (korespondencja w załączeniu), ale w rezultacie spotkałam się z odmową i propozycją podpisania pisemnej umowy na jeden dzień. Faktycznie, podpisałam tę umowę pod wpływem presji i gróźb, że nie otrzymam żadnego wynagrodzenia. I kazano mi podpisać umowę nie w dniu, w którym pracowałam, ale w późniejszym terminie, podpisałam tę umowę 29.08.2023 r. i spodziewałam się obiecanego wynagrodzenia. Zupełnie niespodziewanie, 11 września 2023 r. otrzymałam e-mailem odmowę wypłaty wynagrodzenia za pracę, jako powód pracodawca podał naruszenie przeze mnie warunków umowy o pracę. Chociaż nie pracowałam dla tej firmy od 29 sierpnia 2023 r., zostałam przymuszona do podpisania tej umowy z datą wsteczną. Jak się okazało, umowa ta została zawarta nie na jeden dzień, jak obiecywała przedtawicielem Zleceniodawcy, ale do 30.11.2023 roku. (usunięte przez administratora)

Beata

Proponuję jednoosobowa działalność gospodarczą, wtedy można mówić o organizacji takiej jakiej ktoś sobie życzy, sam szefem i pracownikiem. Praca non stop i wyścig szczurów - bez przasady. Proszę się zapoznać z pracą w korporacjach o globalnym zasięgu, tam można mówić o wyścigu szczurów, tu nie ma takiej konieczności bo to nie jest firma o rozbudowanej strukturze.

danka
@Beata

Pani Beato jak Pani sobie wyobraża prowadzenie własnej działalności gospodarczej przy tak minimalnych stawach jakie u was się proponuje ? W pewnym sensie można pracować za tak niską stawkę ale nie 8 godzin dziennie.Czy wyobraża Pani sobie pracę poniżej 8 godzin dziennie.

@danka

Nie wiem o czym Pani w ogóle mówi. W tej chwili jedynym stanowiskiem, na które prowadzimy rekrutację, a które dotyczy firmy PIA jest stanowisko recepcjonisty, w związku z tym, że od marca 2022r. będziemy zarządzać nowymi apartamentami w centrum miasta. W obecnej chwili w ogóle nie zatrudniamy recepcjonistów. Mamy 2 osoby w centrali - pracowników rezerwacji (jedna to osoba na umowę o pracę, a druga studentka na umowę zlecenia) więc kompletnie nie rozumiem opinii, dotyczącej niskich stawek na działalności, ponieważ my w ogóle w firmie PIA nie mamy osób na B2B. Na przyszłość proponuję dokładnie się dopytać i dowiedzieć, a dopiero pisać opinię, która nie jest ani rzeczowa ani prawdziwa.

Alicja
@Beata

Czyli na jakiej zasadzie będzie ten recepcjonista zatrudniony u was? Też o pracę lub zlecenie tak jak wspomniana dwójka? Na jak długo chcielibyście kogoś zatrudnić tak mniej więcej?

alicja Nowy wpis
@Beata

A czym się różni duża korporacja np. międzynarodowa od małej korporacji polskiej.

Dziewczyny jaki styl panuje w Pi Apartments Sp. z o.o.?

Należy sprecyzować swoje pytanie.

Pracowniczka

W PI panuje styl nerwowy, przymusowy. Bardziej niż zachęty stosuje się karcenie.

Jerzy
@Pracowniczka

Jakie karcenie? Możesz opisać co to jest? Jakieś kary finansowe?

hejkanaklejka
@Jerzy

Docinki ze strony prezeski, bardzo niewybredne komentarze :/ zostawanie po pracy za darmo. Tak było ponad rok temu

Alicja
@hejkanaklejka

Piszesz, że było czyli już tam nie pracujesz raczej? To był powód zwolnienia? No na pewno robienie czegoś za darmo nie zachęci żadnego z pracowników, myślicie, że coś z tym zrobią?

@Alicja

Co to za bzdura - nikt nic nie robi za darmo. Osoby pracujące mają umowy zgodnie z którymi są wynagradzane.

Alicja Nowy wpis
@Beata

Czyli dużo się tutaj zmieniło na lepsze a oni mają jakieś nieaktualne informacje odnośnie pracy tutaj? A co z premiami w końcu, bo ktoś napisał, że nie ma - kłamie?

Jakie wartości są cenione w Pi Apartments Sp. z o.o.?

Żadne. Zero wartości dla człowieka i dla jego pracy.

winnetou

marne zarobki , zero organiczacji , słaba kadra zarządzająca

@winnetou

W kwestii wysokości wynagrodzenia - adekwatne do obecnej sytuacji i możliwości finansowych firmy, zero organizacji - trudno się ustosunkować, jeżeli nie przedstawiono konkretnych zarzutów, słaba kadra zarządzająca - wierzę, że osoba pisząca znacznie lepiej sprawdziła by się w takiej roli, więc nic nie stoi nie przeszkodzie, żeby spróbować

winnetou
@Pracodawca

Czy można powiedzieć, że kadra zarządzająca jest dobra skoro co chwilę ktoś się zwalnia i nie zagrzewa długo miejsca? Nie sądzę.

Z Nowy wpis

Żadne

Firma Pi Apartments Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czym w Pi Apartments Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pi*****

1. Niczym 2. Uścisk dłoni szefowej, jeśli ma dobry humor

Była pracownica

Nawrt premii nie ma

aga

Na jakie stanowiska jest zapotrzebowanie w firmie PI , jaki rodzaj umowy i na jaki okres jest preferowana praca. Czy w firmie są wypłacane nadgodziny za prace poza grafikiem, dni wolne od pracy i święta. Czy oprócz podstawowej wypłaty są płacone premie, nagrody lub inne gratyfikacje finansowe.

Beata

Jeżeli ktoś ceni sobie zdrowie psychiczne to powinien wyjechać na wyspę bezludną i w ten sposób odizolować się od ludzi i problemów, bo innego sposobu nie widzę.

dawna pracowniczka
@Beata

A więc nawet Pani Beata od HR przyznaje, że praca w tej firmie szkodzi psychice pracowników i uznaje za niemożliwe, by w pracy było spokojnie! I to jest właśnie klimat tej firmy: "chcesz być zdrowy psychicznie - jedź na bezludną wyspę". Cieszę się, że mogłam u Was popracować, bo teraz naprawdę mogę doceniać szanującego mnie pracodawcę oraz spokój jaki mam w firmie, gdzie panuje zdrowa atmosfera :)

O tej firmie nie można powiedzieć nic dobrego jeśli chodzi o podejście do pracownika jako człowieka. Praca w tej firmie nie wiąże się z niczym przyjemnym. Dużo stresu, brak szacunku, mnóstwo obowiązków nieadekwatnych do wynagrodzenia, fatalna komunikacja oraz organizacja a także ogromna rotacja pracowników (co już daje do myślenia). Nie polecam.

Ostrzegam

Bardzo napięta i nerwowa atmosfera. pracownicy starają sie jak mogą ale to nigdy nie wystarczy

Czy Pi Apartments Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Beata

Tak jak pisałam toaleta działa, więc proszę nie pisać bzdur ! Ponownie, status kandydata nie ma dla nas znaczenia, czy ktoś jest studentem czy nie. Sądząc po literówkach, złośliwe komentarze pisze osoba mocno wzburzona utratą pracy. Proponuję skupić się na szukaniu nowej, tak będzie prościej.

Beata

Nie jest zabronione spożywanie posiłków na recepcji, podczas zmiany. Chyba, że mówimy o pikniku, wtedy nawet piknik, nie będzie akceptowany przez pracodawcę, w żadnym pomieszczeniu biurowym. W kwestii nie działającej toalety - proszę może podawać fakty zgodne z prawdą. Toaleta faktycznie nie działała, administrator budynku czekał na części, ponieważ WC znajduje się poniżej poziomu gruntu i nie jest to standardowa toaleta. Nikt nie wydał polecenia, że Pracownik ma nie jeść cały dzień - proszę nie pisać bzdur ! Zdaję sobie sprawę, że złośliwe komentarze pisze osoba, z którą nie zdecydowaliśmy się kontynuować współpracy. Niestety tak to już jest, że nie wystarczy tylko super miła powierzchowność, liczy się profesjonalizm. Niestety nie możemy sobie pozwolić na pracownika, popełniającego błędy. No cóż takie życie.

Bardzo miło wspominam pracę w PI Apartments jako recepcjonista, dała mi ona ogromne doświadczenie i pole do popisu. Nigdy nie zdarzyło mi się żebym pracował 24h! Jeżeli chodzi o nadgodziny to NIGDY nie było mowy o czymś takim + bardzo sprawnie nam się dogadywało między recepcjonistami więc zawsze jakieś zmiany wchodziły w grę. Warunki zatrudnienia korzystne i przejrzyste, a pensja zawsze w terminie. Co do wspomnianego przez kolegę/koleżankę (usunięte przez administratora), tak to jest jak się siedzi i ogląda Netflixa, a pod koniec zmiany robi się to co należy do naszych obowiązków :) Jeżeli ktoś się zastanawia nad pracą to serdecznie polecam :)

Beata

To praca na stanowisku biurowym gdzie nic nie stoi na przeszkodzie żeby spożywanie posiłków odbywało się w miejscu świadczenia pracy. Oczekiwania adekwatne do proponowanego stanowiska - nikt nie żąda od recepcjonisty żeby wykonywał czynności wykraczające poza zakres jego obowiązków. Współpraca jest nawiązywana z osobami niezależnie od ich statusu, nie ma znaczenia czy kandydat jest studentem czy nie jest. 24 godz.bez wolnego - wątpię żeby tak się zdarzyło - proponuję zapoznanie się z systemem pracy w ochronie, tam można mówić o 24 godz.dniowce. Jeżeli ktos wyraża swą negatywna opinie to dobrze żeby miał odwagę podać swoje dane, wtedy można polemizować.

Koleżanka z pracy

Panowie jeżeli pensja ok. 3 tyś. To dla Was mało to Good Luck

Zostaw merytoryczną opinię o Pi Apartments Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Pi Apartments Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pi Apartments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pi Apartments Sp. z o.o.

Pi Apartments Sp. z o.o.