Opinie o Beryl Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Beryl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Beryl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beryl Sp. z o.o. w Gliwice

Czy Beryl Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ktosik

O prace na 1/2 etatu oficjalnie ale kasa za h

Uwaga

Zaznaczenie opcji niepłacenia podatku dla kościoła w Niemczech może wiązać się z apostazją. Warto o tym pamiętać, bo to nie tylko kwestia nie płacenia podatku.

Pati

Pracuję u nich od jakiegoś czasu. E Wszystko ok. Wypłata na czas mieszkanie ok. Praca jsk praca;)

Produkcja elementów plastikowych w Berlinie, proszę o jakieś info ?

Pracownik Produkcji

sprawnie poszło. duzo podpisow. wszystko mi wytlumaczyły.

czy mam prawo jazdy i czy potrafię rozmawiać po niemiecku

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Aleksandra

Odradzam wszystkim chcącym się zdecydować na podjęcie współpracy z tą firmą (usunięte przez administratora) Byłam dzisiaj, przyjechałam z koleżanka 200 km po czym usłyszałam od pani, iż jestem niekoleżeńska ponieważ nie zgodziłam się jadąc 1000 km do Niemiec robić jako taksówka ich pracowników. Okazuje się ze firma szuka osoby mającej auto, aby móc zapewnić transport innym pracownikom. Kiedy odpowiedziałam że nie zamierzam nawet za niewielka, śmieszna opłata wozić obcych ludzi ponieważ nie zostałam o tym poinformowana przez telefon to Pani zasugerowała ze w takim razie na moje miejsce znajda sobie kogoś z autem. Po drugie pani „czarna z dlugim kucykiem”(niestety nie jestem w stanie podać nazwiska, ponieważ nie raczyła się przedstawić)jest osobą niekompetentną, nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania typu * liczba godzin pracy, ilość zmian, godziny pracy odpowiedz Pani brzmiała” z tego co wiem bo są tam też Polacy to raczej dwie zmiany” Tyle się dowiedziałyśmy na temat naszej przyszłej pracy. W zasadzie gdybyśmy nie spytały to nie dowiedziałybyśmy się nic bo pierwsze co został nam podsunięty kwestionariusz osobowy, zamiast rzeczowy opis oferty pracy. Generalnie nigdy nie brałam pod uwagę opinii w internecie, dlatego tez po przeczytaniu ich tutaj, postanowiłam tam jechać i przekonać się na własnej skórze. Jak widać nigdzie nie wyjechałyśmy także jednak warto sugerować się opiniami w internecie. Podsumowując moje wszystkie zetknięcia z agencjami pracy, to doświadczenie było najgorsze. Pomijając to ze niezupełnie to co było przedstawione przez telefon zgadzało się na miejscu z rozmówczynią.

PIK
@Aleksandra

Ciekawe ze zdecydowałas się przejechać 200km nie znając warunków pracy. dla mnie dosc śmieszne ale wiadomo jak to lubi. Czy ktos wie ile beryl płaci za transport ludzi do pracy? Zastanawiamy się nad ich ofertami. Niektóre są ciekawe, zupelnie jak opinie podejrzewam byłych pracowników, ktorzy raczej nie sprawdzili sie w pracy, bo kto może pisać takie opinie skoro firma jest od dłuższego czasu na rynku. pzdr

**=

Dopłacają grosze wiec. Nie przyjeżdżaj

Rob
@PIK

Beryl płaci 30 eurocentów...

Aleksandra
@PIK

Lepiej przejechać się 200 km i wrócić do domu, niż przejechać 1000km i wozić komuś tyłek. Ale wiadomo, kto co lubi:) jak ty lubisz być taxi i wykorzystywany to śmiało jedź :) Na szczęście znalazłam inną agencję, która miała o 180 stopni inne podejscie już przy samej rekrutacji i jestem bardzo zadowolona. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Domi

A jaka to agencja ??

Ola
@Aleksandra

A moge namiar na te agencje ???

Bursztyn
@Aleksandra

A jaka inną agencje polecacie?

Ona

Ponawiam Pytanie Pani Bogusi Ktos jedzie do Koloni na pakowanie kosmetyków?lub ktos był? zamierzamy jechac w styczniu 3os grupa..warto?

Dzasta
@Ona

Ja rownież rozważam oferte pracy..;) pierwszy raz ..

@Ona

Ja bym się na to wybrała i też chciałabym się coś dowiedzieć jak tam jest i czy warto

J**ac Beryl

Nie polecam. Przez telefon wszystko pięknie. Na miejscu w Gliwicach się okazuje ze jakas kompletnie inna umowa. Jakies 2 karty, gdzie wypłata idzie na ich konto, a wy dostajecie jedynie pin do ich karty, kombinowania, kłamstwa z ich strony. Przenoszenie z jednego zakwaterowanie na drugie.

Dzasta

Witam .Czy ktos wybiera sie w nowym roku na pakowanie kosmetyków? Praca dla pań..lub był juz ..jakies opinie ? Zakwaterowanie to hotel pracowniczy czy trzeba szukac samemu ?a co z wyżywieniem. Prosze o odpowiedzi pozdrawiam serdecznie. ;)

nicola
@Dzasta

zalezy gdzie jedziesz ja pracowalam w WULFRATH . mieszkanie kamienica pokoj 2 osoby z lazienka w srodku calkiem fajne . praca spoko . wyzywienie to wiadomo ze we wlasnym zakresie to nie kolonie .

Gosia
@Dzasta

Chętnie bym się wybrała do takiego typu pracy, ja również nie wiele wiem. Może ktoś się wypowie na ten temat?

Antoni

Sam nagłówek oferty pracy na jednych z portali ogłoszeń daje do zrozumienia co to za agencja "Dużo pracy=Dużo euro" Kto tam jest odpowiedzialny za ogłoszenia ? :D

bogusia
@Antoni

Ja widziałam tytuł ogloszenia "dużo godzin = dużo euro". Chyba logiczne, jeśli ktoś jedzie do niemiec do pracy chce zarobic jak najwięcej?Chyba że ktoś ma aspiracje pracować po 6h dziennie i zwiedzać to tak tytuł może odstraszyc. Czy ktoś pracował w zakładzie w okolicach Koloni, pakowanie kosmetyków? Ile tam jest godzin? Zależy mi na tym by pracowac jak najwięcej, odbić sie finansowo i wrocic do kraju.

Ona
@bogusia

Pani Bogusiu można jakiś namiar do Pani?tez chcemy wyjechac

Anecia

Serdecznie nie polecam firmy Frucht Servise, w okolicach Lipska. W firmie panuje nie przyjemna atmosfera. Ludzie pracują w stresie. Klaudia i Łukasz którzy tam pracują to zwykle (usunięte przez administratora) pomiatajaja innymi ludźmi. Cały czas krzyczą. Jeden wielki mobing!!! Wyniszczają człowieka psychicznie. Praca przy sortowaniu zgnitych i splesnialych owoców. Odradzam!

Gal
@Anecia

Potwierdzam, pracowałem tam przez 2 dni. I od razu zostałem zwolniony. Klaudia i Łukasz stwierdzili ze po jednym dniu nie dajemy sobie rady. Stwierdzili ze to nie jest przedszkole a sami tak się zachowują. Atmosfera w firmie okropna. Brud wszedzie a praca przy owocach. Nie polecam, omijajcie to miejsce szerokim hulkiem.

Rob

Złe warunki mieszkaniowe .obozy pracy Polska umowa nic nie warta .

Kierowniczka nie jest. Niczemu winna wykonuje swoją prace . A kobiety które. Pracują tam. Po prostu uważają się za kierowniczki jedna. Z druga pchają kłody pod. Nogi wszystkim. I (usunięte przez administratora) obrabiają . I zachowują. Się jak nie zrównoważone. Psychicznie . Przykładem takich pracownic. Agnieszka . S

Jadzia

A są bonusy ? Np na święta czy urodziny?

Mirek

Czy w Beryl zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

@Mirek

Umowa o pracę na pół etatu bodajże na rok

Darek
@Mirek

z tego co mi wiadomo a nie pracuje juz od 2 miesiecy zjechalem na przerwę to nie. Ale może coś się zmieniło. Zmiany w tej firmie są dynamiczne tak jak zmianajace sie prawo w polsce podejrzewam. Ja nie mam zastrzezeń, ale wiadomo firmy takie jak Beryl muszą na kimś zarabiać.

Dzień dobry . Chciałbym wyjechać do pracy z firmą Beryl ,jako pracownik w branży automotive w Berlinie . Czy ktoś z Was mógłby coś napisać na temat firmy /warunków ,czy ktoś pracuje czy pracował w tym miejscu ? Pozdrawiam .

zainteresowani praca

czy ktoś moze pracował przy pakowaniu i etykietowaniu kalendarzy i art. papierniczych w Dortmund/Essen/Bochum?i moze sie wypowiedzieć ?

Pracownik 111

Firna nie wyplaca wynagrodzenia do konca zlodziejstwo w bialy dzien .Brak wspolpracy z kordynatotem .Smieszne stawki godzinowe Brak odpowiedzi w indywidualnych sprawach dotyczacych spraw finansowych .

ja88
@Pracownik 111

w jakiej firmie pracujesz?

RR
@Pracownik 111

Ciekawe. 4 lata z żoną pracujemy i jakoś ani dnia opóźnienia z wypłatami. A € to 2-3 dni wcześniej niż w umowie (25-ty) kiedyś nawet był kilkumiesięczny okres że były 20-go. Nie wiem skąd te negatywne opinie? Pracowaliśmy w siedmiu miejscach i oprócz jednej pracy zawsze było ok. Z mieszkaniami różnie raz lepiej lub gorzej ale nigdy rudery nie nadające się do zamieszkania. Sytuacja godzinami czy wypłatami jasna i klarowna. Wystarczy zadzwonić do kadr i wszystko powiedzą, ale jak się nie wie o tym albo szkoda na telefon to się wypisuje że firma ściemnia. Fakt teraz za mieszkanie potrącają 5€ za dzień i to mi się nie podoba. Co do koordynatorów to jest kiklu zjebów ale jak wszędzie. Każdym projektem zajmuje się minimum dwóch trzech i zawsze ktoś jest normalny więc i tu problemu nie widzę. Zawsze w końcu do kierownika można zadzwonić. A te niepochlebne opinie to piszą Ci którzy wylecieli np. za alkohol albo lebry myślący że jak już przyjadą do niemczech to (usunięte przez administratora) do góry będą leżeć a € samo będzie się zarabiać.

Nie polecam !

Nie polecam firmy klapp cosmetics!Pracowałam w wielu firmach, ale ta będę wspominała jak najgorzej- głównie za sprawa nowej kierowniczki. Nie potrafi sama wykonać dobrze żadnego zamówienia, nawet obliczyć palet i musza robić to za nią to zwykli pracownicy. Dziewczyna wyżywa się na pracownikach jak coś nie pójdzie po jej myśli. Ludzie zostają zwalniani bezpodstawnie, bez możliwości wytłumaczenia się i wybronienia. Powodem tak wielu zwolnień nie jest to jak ludzie pracują tylko humorki „kierowniczki”. Do tej pory zastanawiam się jak ktoś mógł objąć takie stanowisko znając język niemiecki na poziomie gimnazjum. „Kierowniczka” wprowadza w pracy przede wszystkim nerwowa atmosferę - nastawiając pracowników przeciwko sobie. Rozpoczyna różnorodne konflikty które skutkują zwolnieniami z których potem ona śmieje się na hali do innych. Zaprzyjaźnia się z wybranymi pracownikami aby wyciągnąć informacje na temat innych po czym idzie do biura i mówi o wszystkim szefostwu. Brawo Klapp! Zycze Wam powodzenia w szukaniu nowych pracowników bo będzie Wam potrzebne!

Brawo Klapp!

Nie polecam pracy w Klapp Cosmetics. Wszyscy narzekali na byłą kierowniczkę Ewelinę, a firma Klapp zmieniając kierownictwo strzeliła sobie w kolano. Obecna kierowniczka to osoba niekompetentna, zupełnie nie znająca się na pracy, nawet palet dobrze zliczyć nie umie, o podziale pracy nie wspominając. Niektórzy ludzie nie powinni się pchać tam gdzie się nie nadają. Dobór pracowników przez obecną kierowniczkę polega na tym, że ten kto się z nią nie zgadza ląduje na dywaniku i firma pozbywa się go natychmiastowo. Młoda dziewczyna mająca EGO wielkości boiska do piłki nożnej niestety nie sprawdza się na tym stanowisku. Nie polecam chodzić do szefa - popiera ją w każdej decyzji, chociaż chyba niewiele wie co się dzieje na hali. Zwolniła już wiele pracowitych osób, część odeszła sama - dziewczyny już nie mogły patrzeć na to co się dzieje. A dzięki tej dziewczynie odejdzie jeszcze więcej. Świetny zgrany, zespół który zostawiła po sobie jeszcze pani Ewelina został rozbity, teraz nowym dziewczynom nie ma kto pokazać jak się pracuje, na hali panuje chaos. Ciągłe konflikty w grupie są powodowane przez kierowniczkę która ochoczo nastawia ludzi przeciwko sobie. Częste wizyty w biurze, atmosfera okropna, gorzej niż w przedszkolu. Szef może kiedyś przejrzy na oczy i zrozumie, że nie trzeba wyrzucać każdej według niego i kierowniczki "konfliktowej osoby" bo jedyną konfliktową jest ona. Stale i regularnie chodzi do biura skarżąc na pracowników, ponieważ sama nie radzi sobie z niczym. Bardzo się dziwię, że firma Dako/Beryl nadal współpracuję z Klapp Cosmetics, ponieważ ludzie w tej firmie traktowani są okropnie, a agencja ma jak widać niewielki na to wpływ. Jeśli ktoś lubi dużo stresu, nerwów, nieprzespanych nocy i znoszenie humorków kierowniczki - w tej sytuacji polecam. W innej najgorszemu wrogowi nie życzę żeby się tam znalazł. Odejście z tej pracy było najlepszą decyzją w moim życiu.

@Brawo Klapp!

Przecież dako idzie na ilość a nie jakość, jakby nie było w pracy to zależy im tylko na kasie która dzięki nam mają. Jeszcze jak dako istniało to można było cokolwiek załatwić

Qatrina

Hej, czy ktoś pracował w firmie inwentaryzacyjnej w Niemczech z biura Beryl Job Center w Gliwicach ?

@Qatrina

Uciekaj od tej firmy jak najdalej. Sa lepsze, tutaj czeka cie tylko rozczarowanie i same wydatki ktorych nikt ci nie zwróci

@Qatrina

Ja pracowałam na inwentaryzacji ale jeszcze jako dako, koszulkę kazali mi włożyć po kimś, nie dostałam karty przez którą mogłam się zalogować do skanera, w mieszkaniu był problem z pościelą bo kazali mi spać w pościeli po jakichś smrodlawych facetach. Zadzwoniłam że wracam do domu to nagle wszystko naprawili, zmieniliśmy mieszkanie na inne to zrobili problem z oddaniem za km ( dojechałam na miejsce swoim autem bo ktoś im się wysypał ) mimo że obiecali. Kasę z laska oddali po 3 msc od zjazdu z inwentaryzacji. Dwa tyg miałam straszne przeboje z nimi, przez co zakończyłam współpracę na amen. Kordynatorzy to wielka porażka, ludzi nie mają to powinni być dużo milsi

Zostaw merytoryczną opinię o Beryl Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Beryl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beryl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beryl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beryl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Beryl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beryl Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Św. Wojciecha 4
    44-100 Gliwice