Opinie o Beryl Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Beryl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Beryl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beryl Sp. z o.o. w Gliwice

Beryl czyli dawne DAKO w gliwicach. Polecam poczytać opinie o DAKO bo firma zmienila nazwe ponieważ zamkneli juz ja kilka razy za oszustwa. Są to (usunięte przez administratora) którzy sa mili jak podpisujesz umowe a jak juz jesteś w Niemczech nie ma z nimi kontaktu, blokuja telefony i nie odzywaja sie. Nigdy nie potraktowano nas tak jak w tej firmie. 1 wyjazd byl znecaniem sie nad nami za psie pieniadze i ciagly płacz bo obiecali 160 godzin minimum a my robilismy po 90. Kiedy chlopak wyladowal w szpitalu zwolnili nas i powiedzieli ze mamy jechac 400km dalej do innej pracy w ktorej byla podobna sytuacja. W pracach ktore oferuja jest wyzysk a pracodawcy stosuja mobbing bo dla nich jestes z jakies gownianej polskiej firmy. Pozniej Prace mielismy dobra, ale nie moglismy znieść ciągłych problemów ze strony firmy, zmienianie umowy, pretensje ze nie ma nas w domu bo co innego mozemy robic przeciez? Zakonczenie wspolpracy bylo najlepszym wyborem i wszystkim odradzam jechanie z "BERYLA"

Napoleon

Beryl Gliwice Firma jest tak słynna ze swoich przekrętòw że kontrachent jak siè dowiedział o tych rzeczach to rozwiązał natychmiast z nimi umowę z dnia na dzień i kazał im się zabierać wraz z koordynstorami największymi oszustami i kłamcami

Napoleon

Beryl to nazwa od kamienia szlachetnego ale Beryl Gliwice nie ma nic wspólnego ze szlachetnością jeżeli pracujesz jeszcze w tej firmie to albo jesteś naiwniakiem lub masz bogatych rodzicòw co Ci pomogą i kase doślą. Istnieje jeszcze inna obcja lub pracujesz za psi grosz i po pracy pijesz aby tego co sie dzieje nie widzieć a to już podlega pod patologie , są tacy co bedą chwalić Beryl ile to oni już lat z nimi wspòłpracują no ale nie powiedzą ile tracą i muszą wstawać o 2 lub 3 w nocy by dojechać 300 lub 400km a i tak mają płacone za dojazd po godzinie jazdy , a najlepsi sa koordynatorzy ktòrzy nic nie potrafià załatwić Nie polecam dajcie sobie luz z tą firmą. A i nie dajcie sie nabierać ze za roznoszenie ulotek otrzymacie jakieś pieniàdze bzdura totalna

????

Pojechałam podpisać umowę, dostałam skierowanie na badania, po powrocie powiedzieli mi że nie potrzebują już tam ludzi i nie ma innych ofert dla mnie, firma upada coraz bardziej

Pracownik Produkcji

sprawnie poszło. duzo podpisow. wszystko mi wytlumaczyły.

czy mam prawo jazdy i czy potrafię rozmawiać po niemiecku

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Byli pracownicy

My z narzeczoną również zjechaliśmy do Polski, w dniu podpisania umowy o mało co nam w (usunięte przez administratora) nie weszli, na miejscu okazało się że nie ma pracy, kordynator przez telefon strasznie nie miły. Wolimy nie mieć tych pieniędzy i nie pozwolić żeby firma traktowała nas jak pomiataczy .. dzięki nam macie dobre wypłaty bo rżnięcie nas na wszystkim. Nie pozdrawiam a innym polecam się zastanowić nim podejmiecie z nimi współpracę, możecie dużo stracić

Zero szacunku do człowieka, po 3 latach w końcu się rozstaliśmy

Bastek

Co jest nie tak z agencją Beryl, może np to że w czasie epidemii koronawirusa dostaje się od nich umowę na pół etatu, nie daj boże kiedy cała hala pójdzie na przymusowy postój wy możecie cieszyć się tylko wynagrodzeniem z umowy polskiej na pół etatu, czyli stracicie dwa tygodnie pracy i dostaniecie ochłapy. Chamskie zachowanie koordynatora na każdym kroku będą traktować was jak najemników którzy mogą zjechać do domu kiedy tylko zechcą, nie przysługuje wam urlop ponieważ nie pracujecie na pełnym etacie. Firma za nie pójście do pracy liczy was za domek w kwocie około 20 Euro, w dodatku grozi zwolnieniem z pracy. Na dodatek trzeba dopłacić 155 euro za domek, kwota zostaje wam potrącona z wypłaty. Więc moi mili lepiej zostańcie w Polsce, bowiem dużo nie zarobicie w Niemczech jadąc z tej agencji, szczególnie w czasach koronawirusa.

klaudia

Z firmy wyjechalismy 3 msc temu. Praca lekka ale dostalismy mieszkanie bez pralki Na szczescie koordynatorka kazala nam sie wstrzymac tydzien i byla przeprowadzka teraz spoko bo mamy nawet taras i idzie wyjsc zapalic :) polecam problemy zglaszac zanim sie zrobi akcje. idzie sie dogadac.... my polecamy

Nspoleon

Firma Beryl dawne Dako jeżeli chcesz wyjechać przez tą firmę do pracy za granicę to trzeba grubo się zastanowić i uzupełnić portfel własnymi zasobami by mòc przeżyć bo zarobić się nie da . Notoryczne zmiany umowy , brak kontaktu z koordynatorem ktòry powinien być na miejscu tam gdzie są pracownicy a nie w Polsce kilka set kilometròw , brak konkretnych wyjaśnień co do spraw finansowych potrącanie z godzin wypracowanych na polską pensję , a już nie wspomnę że za urlop nie płacą za chorobowe nie płacą i jeszcze wymagają aby pracować na rzecz panienek w biurze roznosząc ulotki rekrutacyjne gdzie to należy to do nich . Ogòlnie nie polecam wystrzegajcie się ich jak covid 19

Gal anonim

Firma soft carier nie polecam z całego serca nawet najgorszemu wrogowi. Okropna atmosfera w pracy traktują ludzi gorzej jak zwierzę. Ciągły mobbing zastraszanie szybka praca lub do Polski, pomimo że wyrabiasz normę chcą żeby pracować szybciej.

Xyz

Czy ktoś pracuje przy akumulatorach w okolicach Drezna? Jakieś opinie o tej pracy?

Ta firma już upadła pod ofertami na Facebooku dodają sobie like i komentarze z fakekowych kont.czasy Dako już się skończyły , jak można dawać umowę na pół etatu i płacić takie grosze .jeszcze jechać 1000 km swoim samochodem i wozić obcych ludzi do pracy 1km=30 centów.

Nowa

Jest masakra kłamią na potęgę (usunięte przez administratora) brak kontaktu z koordynatorem każą dopłacać do mieszkania masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Beryl Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Beryl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beryl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beryl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beryl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Beryl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beryl Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Św. Wojciecha 4
    44-100 Gliwice