Werckpost Polska Sp. z o.o.

Opinie o Werckpost Polska Sp. z o.o.

Wanda

Hej, interesuje mnie oferta pracy na pracownika obsługi zamówień. W ogłoszeniu jest, że zakwaterowanie zapewniają, ale nie widzę nic o tym, czy trzeba zapłacić za nie dodatkowo z pensji. Jak to jest?

Bbbb
@Wanda

Tak. Jest odciągane z wypłaty. Konkretnie ile to nie wiem.

Łuki

Witam, ja pracuje na papryczce i jest okej. dużo godzin a na tym mi zależało no i wypłata się zgadza. jakby co to są wypłacalni i ja polecam

@Łuki

Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony i życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Werckpost

Gdzie ta papryka?
@Łuki

Papryka w Luttelgescie? jeśli tak to mieszkasz na domkach obok szklarni czy dojezdzasz?

@Łuki

czy na papryce dalej zatrudniają ludzi? jak w ogole teraz sprawa?

Magda
@Łuki

Hej, ja tez planuje wyjechać pod koniec stycznia do pracy na paprykę. Możesz powiedzieć coś o warunkach mieszkalnych?

Holandia

Nie polecam nikomu. (usunięte przez administratora)Przepracowałam dosłownie jeden dzień bo później nie było mnie już w grafiku. Kontakt z koordynatorem (usunięte przez administratora)zerowy, kontakt z kierowcą który miał wozić mnie do pracy zerowy nawet kontakt z Panią z polskiego oddziału zerowy bo przestała odbierać telefony! Koszmar nie agencja!

Katarzyna
@Holandia

A ostatecznie udało Ci się wyjaśnić ten aspekt braku Twojej osoby w grafiku? W pierwszym dniu byłaś normalnie wpisana czy nawet nie wiesz? Jak on w sumie wyglądał i ile kasy Ci za niego dali? I jak dalej to się potoczyło?

@Holandia

Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię. Zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne są wartościowe i pozwalają nam poprawić standard naszej pracy. Jest nam przykro, że miała Pani takie doświadczenia. Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z opisem powyższej sytuacji na adres: praca@werckpost.pl. Pomoże nam to w podjęciu odpowiednich kroków i ulepszeniu naszych usług.

Ilona

Wybieram się do Urk na krewetki. Co sądzicie o tej agencji?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Werckpost Polska Sp. z o.o. na stanowisko Holandia - Produkcja - 13,25€? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Pablo

Siema mam ochote wyjechac przez ta agencje na rozladunek kontenerow owoce morze doZoutkpm lub druga oferte pakowanie drobiu w zeewolde prosilbym o opinie z gory dziekuje

Escobar

Jeśli chodzi o Werkpost to agencja pomyłka,brak godzin,jakieś naliczane długi i okradanie ludzi z ich pieniędzy...przez telefon obiecanki a na miejscu co innego...rotacja ludzi w tej agencji mówi sama za siebie

Bezimienna

Czy pracuje ktoś w van Slooten ? Proszę o opinie, zarobki, zakwaterowania Ponieważ otrzymałam tam właśnie propozycje pracy,i nie wiem czy jechac

Bezimienna

Witam,mam pytanko bo dostałam z chłopakiem propozycje pracy,przy pakowaniu łososia ,czy ktoś wie jakie są warunki mieszkaniowe,czy są wypłacalni,Bo jak xzytam opinie to są spoko????ale czy warto jechać,?

PKuli

Witam. Pracowałem przez tą agencję i nie polecam Ale żeby nie być gołosłownym podaję zestaw zalet i wad, te drugie niestety przeważają Zalety: -Wypłaty na czas, -miałem lekką, nie wymagającą wysiłku pracę ("przenieś podaj pozamiataj") -jedna i ta sama robota a nie ze zmieniają co kilka dni Wady -mieszkanie z patologią, która w tej Agencji niestety wszechobecna -dojazdy do pracy na dużą odległość (83 km z Urk do Amsterdamu) -śmieszne wypłaty (238 euro za 35 godzin) -różnicowanie pracowników pod względem wynagrodzeń i niewytłumaczalne nonsensy(inni pracownicy mieli niższą stawkę na godz niż ja a mimo to mieli dużo większe tygodniówki po 350 a nawet 400 euro), -niepomocni koordynatorzy, którzy kręcą) Ogólnie in minus oceniam tą agencję i dziwię się najnowszym pozytywnym opiniom na jej temat.

@PKuli

Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne są wartościowe i pozwalają nam poprawić standard naszej pracy. Zawsze dbamy o to, aby każdy kandydat wiedział na jakie godziny, wynagrodzenie i zakwaterowanie może liczyć jadąc do pracy przez naszą agencję. Wszelkie nieprzyjemności z współlokatorami, należy zgłaszać do koordynatora - on natychmiast reaguje i podejmuje odpowiednie działania. Wychodzimy z założenia, że każdą nieścisłość można rozwiązać polubownie - wystarczy rozmowa z koordynatorem albo z pracodawcą.

PKuli
@Werckpost Polska Sp. z o.o.

Zapomniałem dodać, że u was przynajmniej była stabilna praca. Pracowałem w tym roku przez 2 miesące za pośrednictwem agencji APN i nie odeszedłem sam tylko oni mnie się pozbyli. Niewykluczone, że jak wam ludzie zaczęli narzekać, osoby (usunięte przez administratora) na pieniądzach odchodziły od was i traciliście pracowników bo wysyp negatywnych opini na wasz temat był coraz większy to trochę zmieniło się u was na lepsze. Może akurat ja pracowałem w takim okresie, że były takie sytuacje, które opisałem powyżej.

Nowy pracownik

Dzień dobry, ja mam bardziej pytanie do Agencji. Czy istnieje szansa aby zabrać ze sobą z Polski małego psa? Jesli zakwaterowanie mam agencyjne?

@Nowy pracownik

Dzień dobry, niestety nie ma takiej możliwości. Troszczymy się o każdego pracownika, niektórym pies w domu może przeszkadzać, a niektórzy mogą być uczuleni na sierść psów :(

Dorota i Dariusz

Jedna z lepszych agencji .Jeśli są jakieś problemy szybko reagują. Wyplacalni na czas. Nigdy z mężem nie mieliśmy problemów z godzinami pracy . Jak dla nas agencja zasługuje na ⭐⭐⭐⭐⭐

@Dorota i Dariusz

Dzień dobry, cieszymy się, że mieli Państwo dobre doświadczenia z naszą Agencją. Robimy co w naszej mocy, aby każdy pracownik był zadowolony. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego. Zespół Werckpost

Kamil
@Dorota i Dariusz

Potwierdzam, jedna z nielicznych spoko agencji

Czarodziej

Witam, wybieramy się do pracy przy papryce. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak wygląda lokacja w Lutelgeest albo Emmelord? i jak wygląda sprawa z tygodniówkami? i czy to jest jakieś utrudnienie jak przyjedziemy własnym autem? będziemy wdzięczni za odpowiedzi od osób, które tam pracują lub pracowały

@Czarodziej

Możesz trafić również na lokacje w Nagele Lokacja ogólnie spoko tylko daleko do dużych sklepów, z tego co wiem to nie ma tam wolnych miejsc Jeśi chodzi o temat papryki to ostrzegam że z dnia na dzień zwalaniaja lub po 3 dniach Firma Hoogweg oczekuje od nowy pracowników około 200-220 kg na godzine

@Czarodziej

Siemano, ja tam pracowałem przez 2 lata i byłem bardzo zadowolony, z warunkow mieszkaniowych też byłem zadowolony - normalny dom. Tak naprawdę zjechałem do Polski tylo dlaatego , że syn mi się urodzil, tak bym został pewnie dłużej. Teraz pracuje tam mój kuzyn z żoną i też są zadowoleni. Jak jedziesz, żeby w miare zarobić to smiało polecam.

@Tomek

Może Tobie się udało ale wiem jak sytuacja wygląda jeśli nie ma normy to jest aut bądź szczery a nie wkręcaj ludzi i mydl im oczy, mam takie zdjęcia które nie długo mogą zniszczyć wizerunek tego syfu ;)

@Tomek

Nie polecam agencji naprawdę jeśli lubisz ryzyko i dobra zabawę to zapraszamy do wercpostu firma myślisz że nic na nią nikt nie ma , nie długo wizerunek tej agencji będzie poprawiony ;)

@Tomek

Widzę że komentarze są usuwane , Wercpost firma w której jak się nie upomnisz to Cię (usunięte przez administratora) ;) zdążają się sytuację że jednego dnia nie wypłaca taka mają biurokrację ;) A jeśli jednak osoba nie daje rady to niech państwo zatrudnia więcej osób do pracy tylko bardziej kompetentych

@Hajok

Lokalizacje (usunięte przez administratora) brud, większość narkomqni bądź alkoholicy. Adam koordynator najgorszy...nieodbiera telefonów wogóle, dzięki niemu z dnia na dzień straciłem dach nad głową, transport do pracy, zostałem okradziony. NIE POLECAM chyba, że ktoś bardzo lubi adrenalinę:)

Dzień dobry, tylko w ekstremalnych przypadkach osoby mogą utracić zakwaterowanie, wynika to z naszego regulaminu. W momencie kiedy Pan nie chodzi do pracy, nadużywa alkoholu, jest agresywny wobec współlokatorów - my nie możemy pozostać obojętni. W trosce o naszych pracowników i reszty współlokatorów, musimy podejmować odpowiednie i stanowcze kroki. Zdarzają się również przypadki nadużywania środków odurzających. Wychodzimy z założenia, że zatrudniamy dorosłe osoby i nie kontrolujemy codziennie tego, co dzieje się w domach. Natomiast w razie nadużyć i skarg współlokatorów od razu reagujemy i podejmujemy odpowiednie działania.

Ktoś
@Czarodziej

Chłopie nie słuchaj tych bzdur. Pracuje tam i jestem zadowolony bo hajs na koncie sie zgadza i żona nie marudzi. Lokacje, transport itp no pamiętaj ze to są warunki agencyjne więc cudów nie ma ale serio jest spoko. to też zależy po co kto przyjechał jak do rooty to wystarczy mu dach nad głową, przyzwoite warunki na lokacji i praca. Jak ktoś na wakacje to sorry. Nie wiem czemu ludzie tu tak napierdalają. Powiem ci tak jak pracujesz i jest git to nie masz czego się obawiac. Byłem światkiem jak zwalniali chłopa z lokacji, ale tez nie dało sie z nim mieszkać codziennie (usunięte przez administratora) sie awanturował. Jak dla mnie jedz i sam sie przekonasz czy ci odpowiada, jest jest tu git.

@Hajok

(usunięte przez administratora) i nic więcej

Tomasz
@Marek

O co Ci chodzi w tym wpisie? Wiesz, jakie są realne warunki pracy, zakwaterowania i jaka stawka przy zbiorze papryki?

Ania33
@Werckpost Polska Sp. z o.o.

No cóż ja chodziłam do pracy codziennie a zostałam zwolniona do tej pory nie rozumiem i nie wiem dlaczego zostałam zwolniona z Werpostu

Xxxx

Witam, w sumie pracy nie podjęliśmy bo już przy podpisywaniu umowy zaczęły się nieścisłości, ale opowiem historię. Od razu praktycznie na samym początku rozmowy przyszedł były pracownik i zaczęło się od awantury. Panie nic mu nie pomogły tylko powiedziały "niech się pan zastanowi jak spłaci zadłużenie" pracownik pracował 5-6h max dziennie. Kary za nie podpisanie jednej strony umowy (nie chcieliśmy tego podpisać to było zrzeczenie się 30% wypłaty w tym nadgodziny i pracę w święta) za co jest 2500e kary. Chodziło o podwójne opodatkowanie owszem zgadzaliśmy się ale zapis mówił jasno 2500e kary o której wcale biuro nie musi informować że jest nalozona. Dwie różne umowy jedna papierowa druga elektroniczna. PROSZE CZYTAJCIE UMOWY. Dokładna opinie i cała historię włącznie z umową mogę przesłać śmiało na email jak ktoś chętny.

@Xxxx

Dzień dobry, dziękujemy za Państwa opinię. Zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne są wartościowe i pozwalają nam poprawić standard naszej pracy. Przyjrzeliśmy się sprawie umowy, o kórej Państwo wspominacie, nie ma żadnego zapisu o karze o której Państwo napisaliście. Wierzymy, że zaszło nieporozumienie. Aby zbadać i wyjaśnić tę sprawę, prosimy o kontakt oraz przedstawienie umowy na adres e-mail naszej agencji: praca@werckpost.pl Pozdrawiamy

Dawid
@Xxxx

Witam, wybieram się za tydzień do tej pracy, mógłbym prosić o tą opinię i umowe na maila. chlipala-dawid@wp.pl

Paula
@Xxxx

Ja po proszę zdjęcie umowy na email , paulinapos4@wp.pl,pozdrawiam ;)

Xxx

Proszę o przesłanie umowy na kinga09m@wp.pl

Barbara
@Xxxx

Bardzo proszę o przesłanie umowy.

Barbara
@Xxxx

Bardzo proszę o przesłanie umowy oraz opinii na adres barbara.tomaszewska@onet.pl

Mala

Również poproszę umowę na emaila malamalutka39@gmail.com

Kamilosjz

Witam, czy pracuje ktoś przy przetwórstwie rybnym? Mógłby się podzielić opinia? Pozdrawiam

patryk
@Kamilosjz

jeśli chodzi o prace w Holandii w miejscowości Urk to zdecydowanie odradzam, za 38h w tygodniu dostawałem 150 euro

Robert
@patryk

pewnie miałeś jakieś obciążenia czy coś. ja za 42h dostałem 350 euro. praca spoko jest, tylko z początku miałem 18km do pracy teraz nas przekwaterowali

Zdzichu

Czy pracował tak ktoś kiedyś jako kierowca i mógłby wypowiedziec się troszkę? Z góry dziękuję

Don don
@Zdzichu

Ja pracuje jest okey

Kurczaki Zeewolde

Pracuje przez Werckpost przy kurczakach, praca oddalona 3 km od lokacji . Co tydzień pobierane 5 € za rower ( bez lampek, koła bez powietrza.. lampki trzeba kupić we własnym zakresie. Pompkę również trzeba samemu sobie zalatwic..) Za 37h przepracowanych otrzymałem wynagrodzenie w wysokości 203,60 € Koordynatorka tłumaczyła takie wypłaty mała ilością godzin... Nie polecam.

@Kurczaki Zeewolde

Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne są wartościowe i pozwalają nam poprawić standard naszej pracy. W kwestii roweru to wszelkie niedogodności, należy kierować bezpośrednio do koordynatorów - oni zawsze służą pomocą. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to zgadzamy się, że jest ono niskie, ale na jego wysokość wpływają różne czynniki tj. ilość godzin, nadgodziny, wszelkie dodatki i bonusy, jak i obciążenia. Trudno Nam się ustosunkować do Pana przypadku, czytając jedynie Pana opinię. Prosimy o wyjaśnienie sytuacji z koordynatorką. Zawsze uważamy, że rozmowa jest kluczem do sukcesu. Pozdrawiamy, Zespół Werckpost

@Werckpost Polska Sp. z o.o.

Pani koordynatorka każe samemu załatwić sobie pompkę do roweru. Na moje pytanie odnośnie oświetlenia roweru, dostaje odpowiedź,że mogę lampki zakupić w sklepie Action!!!! To za co jest pobierana co tydzień opłata w wysokości 5 € ? Małe wynagrodzenie - rozumiem podatki podatki i jeszcze raz podatki! Nie polecam .

@Werckpost Polska Sp. z o.o.

Podczas przekazania mi starego , bez lampek,bez powietrza roweru przez Patrycję zapytałem o pompkę do roweru odpowiedziala , że mam sobie od kogoś pożyczyć! A co do oświetlenia odpowiedziala, ze "w Actionie są po 1€" Jaka pomocą służy koordynatorka Patrycja? Żadna . Śmiechu warte te wasze wypłaty. Pier.dolenie o wysokich podatkach!

Olkafasolka

Pracujemy, z mężem, przez tą agencję już półtora roku. Jesteśmy zadowoleni z godzin jak i z miejsca zamieszkania. Pieniądze wypłacane zawsze na czas. Koordynatorka Patrycja bardzo angażuje w pomoc zarówno z formalnościami jak i sprawami zdrowotnymi. Oby więcej takich koordynatorów. Polecamy tę agencję wszystkim.

Maja
@Olkafasolka

No to nawet całkiem sporo czasu. A ile można zarobić konkretnie?

Świeży

Na poczatku spoko wszystko w miare szybko zalatwili niestety co do godzin pracy masakra rzadko kiedy pracuje sie po 8 godzin przewaznie miedzy 5 a 7 ale to juz wina samej organizacji pracy na sortowniach a nie agencji nie ma godzin nie ma kasy ...dojazd rowerami 8 km na 4 rano do pracy lub powrot z drugiej zmiany 1 w nocy

@Świeży

Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Zarówno te pozytywne, jak i negatywne są wartościowe i pozwalają nam poprawić standard naszej pracy. Zawsze dbamy o to, aby każdy kandydat wiedział na jakie godziny, wynagrodzenie i zakwaterowanie może liczyć. Godziny na sortowni są zróżnicowane i wynika to z charakteru pracy. Na przestrzeni całego sezonu mogą trafić się tygodnie, w których pracy jest mniej. Z naszego doświadczenie wynika, że zdarza się to sporadycznie, a średnia godzin z całego roku wynosi 43h/tydz.

Gorący Delfin ;)

Witam. Chciałbym bardzo podziękować za te miesiące współpracy z firmą werpost złego słowa o tak pięknej agencji nie można powiedzieć , Ola pielęgniarka Werkpost odpowiednio przygotuję was na testy w lekko poniszczonej Czerwonej Daci ,która przygotowana jest w odpowiedni sprzęt medyczny i testy na cov-19 Adam kordynator ślad po nim zaginął może dlatego że za dużo futru wciąga takie krążą o nim legendy ,totalny nieudacznik widać że wszystko go przerasta Ogłoszenia związane z firmą Werpost to jedeno wielkie dno zastanówcie się nad wyjazdem do tej agencj.

@Gorący Delfin ;)

Dzień Dobry, czy możemy prosić o bardziej konkretne informacje na adres e-mail: praca@werckpost.pl? Chcielibyśmy przyjrzeć się dokładniej sprawie, aby móc odpowiedzieć na Pańską opinię. Nie możemy pozostać obojętni na kwestie, które w sposób rażący godzą w wizerunek agencji. Staramy się wprowadzać potrzebne zmiany, aby polepszyć komfort pracowników oraz usprawnić organizację Państwa pracy. Odnosząc się do kwestii koordynatora i czasami utrudnionego z nim kontaktu, chcielibyśmy zaznaczyć, że zajmuje się on sprawami wielu pracowników, a odzew z jego strony to jest kwestia czasu, a nie wynika z braku zainteresowania czy braku kompetencji.

Duch_sieci

Odradzam. W 3 osoby mieliśmy pojechać na sortowanie papryki w Luttelgeest w NL. Tylko strata czasu 2 dni załatwianie i organizowanie wyjazdu a przed wyjazdem telefon że nie ma jednak wolnych miejsc na zakwaterowaniach w NL. Śmieszni są! ! ! Tylko niepotrzebnie du..pę zawracają i wystawiają oferty pracy a brak miejsc do zakwaterowania ludzi ! ! !

Dawid
@Duch_sieci

Szkoda że tak to wyszło, dobrze że chociaż dali znać przed. ;p Jakie stawki oferowali na tym stanowisku?

@Duch_sieci

Szanowni Państwo, bardzo nam przykro, że nie udało się nam nawiązać współpracy. Oferta pracy przy sortowaniu jak i zbiorze papryki cieszy się dużym zainteresowaniem, niestety nie jesteśmy w stanie zatrudnić wszystkich osób. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Werckpost Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Werckpost Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werckpost Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werckpost Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Werckpost Polska Sp. z o.o.