opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Werckpost Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 129 ocen
Opinie(320)
Dodaj opinię
Oferty pracy(16)
Aktualności(8)

Opinie(320)

Dodaj opinię
Oferty pracy(16)
Aktualności(8)
Logo
  • O nas
  • .
  • Pierwsze kroki w Holandii
  • .
  • Praca
  • .
  • Dla pracodawcy
  • .
  • Kontakt

O nas

Pierwsze kroki w Holandii

Praca

Dla pracodawcy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Chełm
  • Zamość
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
  • Biała Podlaska
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Wrotków
  • Jakubowice Murowane
  • Wólka
  • Elizówka
  • Świdniczek
  • Marysin
  • Długie
  • Abramowice Prywatne
  • Szerokie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Lublin
  4. /
  5. Opinie o Werckpost Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Werckpost Polska Lublin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Werckpost Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Moriti

    15.02.2023 16:26

    Kandydat

    Siema czy ktoś pracował w ENS pracownik szklarni załadunek i rozładunek Skrzynek z kwiatami? Jak praca? Zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    Terminator

    21.02.2023 09:56

    Kandydat

    Ja wybieram się od przyszłego tygodnia. I też właśnie chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda mniej więcej
    ReviewUserIcon
    Terminator

    21.02.2023 07:46

    Kandydat

    Witam. Ktoś pracuje w Ens przy kwiatkach? Rozładunek i załadunek. Dajcie cynk czy warto pozdro
    ReviewUserIcon
    Nieznany

    12.02.2023 22:22

    Kandydat

    Znalazłem ogłoszenie na paprykę szklarnia na cały rok? Czy ktoś podjął się tej pracy? Czy dalej jest aktualna czy już nie? Czy ktoś się wypowie na temat mieszkania? I Pracy jeśli ktoś pracuje? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Adrianos

    13.02.2023 14:25

    Pracownik

    my zaczelismy jakos miesiac temu. wiem ze od marca rusza scinka. warunki w domu sa naprawde dobre, praca tez spoko. takze ja polecam. wlasnie chce sciagnac brata z zona do n as do pracy
    ReviewUserIcon
    Wera

    09.02.2023 17:00

    Kandydat

    Cześć, polecacie paprykę przez werckpost? Wiecie czy są wolne te nowe domki przy zakładzie? Nie chciałabym mieszkać w kilka osób w domu
    ReviewUserIcon
    Daxon

    26.01.2023 12:46

    Kandydat

    Czy ktoś powie mi o pracy w Urk na łososiu?
    ReviewUserIcon
    Daxon

    26.01.2023 12:40

    Kandydat

    Hey wybieram się do Urk na łososia czy ktoś tam pracował? Jakie tygodniówki,jakie lokację?za odpowiedzi serdecznie dziękuje wszystkim
    ReviewUserIcon
    Wanda

    15.01.2023 17:54

    Inne

    Hej, interesuje mnie oferta pracy na pracownika obsługi zamówień. W ogłoszeniu jest, że zakwaterowanie zapewniają, ale nie widzę nic o tym, czy trzeba zapłacić za nie dodatkowo z pensji. Jak to jest?
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    16.01.2023 09:32

    Kandydat

    Tak. Jest odciągane z wypłaty. Konkretnie ile to nie wiem.
    ReviewUserIcon
    Łuki

    01.08.2022 11:49

    Pracownik

    Witam, ja pracuje na papryczce i jest okej. dużo godzin a na tym mi zależało no i wypłata się zgadza. jakby co to są wypłacalni i ja polecam
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    14.10.2022 11:52

    Kandydat

    czy na papryce dalej zatrudniają ludzi? jak w ogole teraz sprawa?
    ReviewUserIcon
    Magda

    09.01.2023 20:48

    Kandydat

    Hej, ja tez planuje wyjechać pod koniec stycznia do pracy na paprykę. Możesz powiedzieć coś o warunkach mieszkalnych?
    ReviewUserIcon
    Holandia

    03.01.2023 10:22

    Pracownik

    Nie polecam nikomu. (usunięte przez administratora)Przepracowałam dosłownie jeden dzień bo później nie było mnie już w grafiku. Kontakt z koordynatorem (usunięte przez administratora)zerowy, kontakt z kierowcą który miał wozić mnie do pracy zerowy nawet kontakt z Panią z polskiego oddziału zerowy bo przestała odbierać telefony! Koszmar nie agencja!
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    09.01.2023 14:31

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię. Zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne są wartościowe i pozwalają nam poprawić standard naszej pracy. Jest nam przykro, że miała Pani takie doświadczenia. Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z opisem powyższej sytuacji na adres: [email protected]. Pomoże nam to w podjęciu odpowiednich kroków i ulepszeniu naszych usług.
    ReviewUserIcon
    Ilona

    06.01.2023 16:11

    Kandydat

    Wybieram się do Urk na krewetki. Co sądzicie o tej agencji?
    ReviewUserIcon
    Pablo

    18.12.2022 14:08

    Pracownik

    Siema mam ochote wyjechac przez ta agencje na rozladunek kontenerow owoce morze doZoutkpm lub druga oferte pakowanie drobiu w zeewolde prosilbym o opinie z gory dziekuje
    ReviewUserIcon
    Escobar

    20.11.2022 18:25

    Były pracownik

    Jeśli chodzi o Werkpost to agencja pomyłka,brak godzin,jakieś naliczane długi i okradanie ludzi z ich pieniędzy...przez telefon obiecanki a na miejscu co innego...rotacja ludzi w tej agencji mówi sama za siebie
    ReviewUserIcon
    Bezimienna

    11.11.2022 12:42

    Kandydat

    Czy pracuje ktoś w van Slooten ? Proszę o opinie, zarobki, zakwaterowania Ponieważ otrzymałam tam właśnie propozycje pracy,i nie wiem czy jechac
    ReviewUserIcon
    Bezimienna

    10.11.2022 21:29

    Kandydat

    Witam,mam pytanko bo dostałam z chłopakiem propozycje pracy,przy pakowaniu łososia ,czy ktoś wie jakie są warunki mieszkaniowe,czy są wypłacalni,Bo jak xzytam opinie to są spoko????ale czy warto jechać,?
    ReviewUserIcon
    PKuli

    29.05.2022 21:41

    Były pracownik

    Witam. Pracowałem przez tą agencję i nie polecam Ale żeby nie być gołosłownym podaję zestaw zalet i wad, te drugie niestety przeważają Zalety: -Wypłaty na czas, -miałem lekką, nie wymagającą wysiłku pracę ("przenieś podaj pozamiataj") -jedna i ta sama robota a nie ze zmieniają co kilka dni Wady -mieszkanie z patologią, która w tej Agencji niestety wszechobecna -dojazdy do pracy na dużą odległość (83 km z Urk do Amsterdamu) -śmieszne wypłaty (238 euro za 35 godzin) -różnicowanie pracowników pod względem wynagrodzeń i niewytłumaczalne nonsensy(inni pracownicy mieli niższą stawkę na godz niż ja a mimo to mieli dużo większe tygodniówki po 350 a nawet 400 euro), -niepomocni koordynatorzy, którzy kręcą) Ogólnie in minus oceniam tą agencję i dziwię się najnowszym pozytywnym opiniom na jej temat.
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    07.06.2022 11:07

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne są wartościowe i pozwalają nam poprawić standard naszej pracy. Zawsze dbamy o to, aby każdy kandydat wiedział na jakie godziny, wynagrodzenie i zakwaterowanie może liczyć jadąc do pracy przez naszą agencję. Wszelkie nieprzyjemności z współlokatorami, należy zgłaszać do koordynatora - on natychmiast reaguje i podejmuje odpowiednie działania. Wychodzimy z założenia, że każdą nieścisłość można rozwiązać polubownie - wystarczy rozmowa z koordynatorem albo z pracodawcą.
    ReviewUserIcon
    PKuli

    09.11.2022 15:40

    Były pracownik

    Zapomniałem dodać, że u was przynajmniej była stabilna praca. Pracowałem w tym roku przez 2 miesące za pośrednictwem agencji APN i nie odeszedłem sam tylko oni mnie się pozbyli. Niewykluczone, że jak wam ludzie zaczęli narzekać, osoby (usunięte przez administratora) na pieniądzach odchodziły od was i traciliście pracowników bo wysyp negatywnych opini na wasz temat był coraz większy to trochę zmieniło się u was na lepsze. Może akurat ja pracowałem w takim okresie, że były takie sytuacje, które opisałem powyżej.
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    08.11.2022 21:37

    Kandydat

    Dzień dobry, ja mam bardziej pytanie do Agencji. Czy istnieje szansa aby zabrać ze sobą z Polski małego psa? Jesli zakwaterowanie mam agencyjne?
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    09.11.2022 09:15

    Pracodawca

    Dzień dobry, niestety nie ma takiej możliwości. Troszczymy się o każdego pracownika, niektórym pies w domu może przeszkadzać, a niektórzy mogą być uczuleni na sierść psów :(
    ReviewUserIcon
    Dorota i Dariusz

    03.09.2022 12:26

    Były pracownik

    Jedna z lepszych agencji .Jeśli są jakieś problemy szybko reagują. Wyplacalni na czas. Nigdy z mężem nie mieliśmy problemów z godzinami pracy . Jak dla nas agencja zasługuje na ⭐⭐⭐⭐⭐
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    05.09.2022 16:17

    Pracodawca

    Dzień dobry, cieszymy się, że mieli Państwo dobre doświadczenia z naszą Agencją. Robimy co w naszej mocy, aby każdy pracownik był zadowolony. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego. Zespół Werckpost
    ReviewUserIcon
    Kamil

    14.10.2022 09:37

    Pracownik

    Potwierdzam, jedna z nielicznych spoko agencji
    ReviewUserIcon
    Czarodziej

    20.06.2022 15:05

    Kandydat

    Witam, wybieramy się do pracy przy papryce. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak wygląda lokacja w Lutelgeest albo Emmelord? i jak wygląda sprawa z tygodniówkami? i czy to jest jakieś utrudnienie jak przyjedziemy własnym autem? będziemy wdzięczni za odpowiedzi od osób, które tam pracują lub pracowały
    ReviewUserIcon
    Marek

    12.07.2022 22:07

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) i nic więcej
    ReviewUserIcon
    Ania33

    13.10.2022 17:53

    Były pracownik

    No cóż ja chodziłam do pracy codziennie a zostałam zwolniona do tej pory nie rozumiem i nie wiem dlaczego zostałam zwolniona z Werpostu
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    14.06.2022 07:29

    Kandydat

    Witam, w sumie pracy nie podjęliśmy bo już przy podpisywaniu umowy zaczęły się nieścisłości, ale opowiem historię. Od razu praktycznie na samym początku rozmowy przyszedł były pracownik i zaczęło się od awantury. Panie nic mu nie pomogły tylko powiedziały "niech się pan zastanowi jak spłaci zadłużenie" pracownik pracował 5-6h max dziennie. Kary za nie podpisanie jednej strony umowy (nie chcieliśmy tego podpisać to było zrzeczenie się 30% wypłaty w tym nadgodziny i pracę w święta) za co jest 2500e kary. Chodziło o podwójne opodatkowanie owszem zgadzaliśmy się ale zapis mówił jasno 2500e kary o której wcale biuro nie musi informować że jest nalozona. Dwie różne umowy jedna papierowa druga elektroniczna. PROSZE CZYTAJCIE UMOWY. Dokładna opinie i cała historię włącznie z umową mogę przesłać śmiało na email jak ktoś chętny.
    ReviewUserIcon
    Barbara

    06.09.2022 19:54

    Kandydat

    Bardzo proszę o przesłanie umowy oraz opinii na adres [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mala

    07.10.2022 15:38

    Kandydat

    Również poproszę umowę na emaila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kamilosjz

    22.09.2022 22:06

    Pracownik

    Witam, czy pracuje ktoś przy przetwórstwie rybnym? Mógłby się podzielić opinia? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    patryk

    27.09.2022 08:00

    Były pracownik

    jeśli chodzi o prace w Holandii w miejscowości Urk to zdecydowanie odradzam, za 38h w tygodniu dostawałem 150 euro
    ReviewUserIcon
    Robert

    28.09.2022 09:24

    Pracownik

    pewnie miałeś jakieś obciążenia czy coś. ja za 42h dostałem 350 euro. praca spoko jest, tylko z początku miałem 18km do pracy teraz nas przekwaterowali
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Werckpost Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    13.07.2022 14:44

    Kandydat

    Czy pracował tak ktoś kiedyś jako kierowca i mógłby wypowiedziec się troszkę? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Don don

    28.07.2022 18:03

    Pracownik

    Ja pracuje jest okey
    ReviewUserIcon
    Kurczaki Zeewolde

    05.05.2022 13:26

    Pracownik

    Pracuje przez Werckpost przy kurczakach, praca oddalona 3 km od lokacji . Co tydzień pobierane 5 € za rower ( bez lampek, koła bez powietrza.. lampki trzeba kupić we własnym zakresie. Pompkę również trzeba samemu sobie zalatwic..) Za 37h przepracowanych otrzymałem wynagrodzenie w wysokości 203,60 € Koordynatorka tłumaczyła takie wypłaty mała ilością godzin... Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Kurczaki Zeewolde

    20.05.2022 11:34

    Pracownik

    Pani koordynatorka każe samemu załatwić sobie pompkę do roweru. Na moje pytanie odnośnie oświetlenia roweru, dostaje odpowiedź,że mogę lampki zakupić w sklepie Action!!!! To za co jest pobierana co tydzień opłata w wysokości 5 € ? Małe wynagrodzenie - rozumiem podatki podatki i jeszcze raz podatki! Nie polecam .
    ReviewUserIcon
    Kurczaki Zeewolde

    05.07.2022 23:35

    Były pracownik

    Podczas przekazania mi starego , bez lampek,bez powietrza roweru przez Patrycję zapytałem o pompkę do roweru odpowiedziala , że mam sobie od kogoś pożyczyć! A co do oświetlenia odpowiedziala, ze "w Actionie są po 1€" Jaka pomocą służy koordynatorka Patrycja? Żadna . Śmiechu warte te wasze wypłaty. Pier.dolenie o wysokich podatkach!
    ReviewUserIcon
    Świeży

    29.06.2022 08:28

    Pracownik

    Na poczatku spoko wszystko w miare szybko zalatwili niestety co do godzin pracy masakra rzadko kiedy pracuje sie po 8 godzin przewaznie miedzy 5 a 7 ale to juz wina samej organizacji pracy na sortowniach a nie agencji nie ma godzin nie ma kasy ...dojazd rowerami 8 km na 4 rano do pracy lub powrot z drugiej zmiany 1 w nocy
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    29.06.2022 13:15

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Zarówno te pozytywne, jak i negatywne są wartościowe i pozwalają nam poprawić standard naszej pracy. Zawsze dbamy o to, aby każdy kandydat wiedział na jakie godziny, wynagrodzenie i zakwaterowanie może liczyć. Godziny na sortowni są zróżnicowane i wynika to z charakteru pracy. Na przestrzeni całego sezonu mogą trafić się tygodnie, w których pracy jest mniej. Z naszego doświadczenie wynika, że zdarza się to sporadycznie, a średnia godzin z całego roku wynosi 43h/tydz.
    ReviewUserIcon
    Olkafasolka

    22.06.2022 16:05

    Inne

    Pracujemy, z mężem, przez tą agencję już półtora roku. Jesteśmy zadowoleni z godzin jak i z miejsca zamieszkania. Pieniądze wypłacane zawsze na czas. Koordynatorka Patrycja bardzo angażuje w pomoc zarówno z formalnościami jak i sprawami zdrowotnymi. Oby więcej takich koordynatorów. Polecamy tę agencję wszystkim.
    ReviewUserIcon
    Gorący Delfin ;)

    17.06.2022 10:47

    Były pracownik

    Witam. Chciałbym bardzo podziękować za te miesiące współpracy z firmą werpost złego słowa o tak pięknej agencji nie można powiedzieć , Ola pielęgniarka Werkpost odpowiednio przygotuję was na testy w lekko poniszczonej Czerwonej Daci ,która przygotowana jest w odpowiedni sprzęt medyczny i testy na cov-19 Adam kordynator ślad po nim zaginął może dlatego że za dużo futru wciąga takie krążą o nim legendy ,totalny nieudacznik widać że wszystko go przerasta Ogłoszenia związane z firmą Werpost to jedeno wielkie dno zastanówcie się nad wyjazdem do tej agencj.
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    20.06.2022 14:23

    Pracodawca

    Dzień Dobry, czy możemy prosić o bardziej konkretne informacje na adres e-mail: [email protected]? Chcielibyśmy przyjrzeć się dokładniej sprawie, aby móc odpowiedzieć na Pańską opinię. Nie możemy pozostać obojętni na kwestie, które w sposób rażący godzą w wizerunek agencji. Staramy się wprowadzać potrzebne zmiany, aby polepszyć komfort pracowników oraz usprawnić organizację Państwa pracy. Odnosząc się do kwestii koordynatora i czasami utrudnionego z nim kontaktu, chcielibyśmy zaznaczyć, że zajmuje się on sprawami wielu pracowników, a odzew z jego strony to jest kwestia czasu, a nie wynika z braku zainteresowania czy braku kompetencji.
    ReviewUserIcon
    Duch_sieci

    10.06.2022 14:58

    Kandydat

    Odradzam. W 3 osoby mieliśmy pojechać na sortowanie papryki w Luttelgeest w NL. Tylko strata czasu 2 dni załatwianie i organizowanie wyjazdu a przed wyjazdem telefon że nie ma jednak wolnych miejsc na zakwaterowaniach w NL. Śmieszni są! ! ! Tylko niepotrzebnie du..pę zawracają i wystawiają oferty pracy a brak miejsc do zakwaterowania ludzi ! ! !
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    15.06.2022 10:58

    Pracodawca

    Szanowni Państwo, bardzo nam przykro, że nie udało się nam nawiązać współpracy. Oferta pracy przy sortowaniu jak i zbiorze papryki cieszy się dużym zainteresowaniem, niestety nie jesteśmy w stanie zatrudnić wszystkich osób. Pozdrawiamy

    Kontakt - Werckpost Polska Sp. z o.o.

    Jana Sawy 2 20-632 Lublin

    NIP:7010907343

    REGON:382584373

    KRS:0000772109

    https://werckpost.com.pl/
    Branże: Wynajem nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Mihauuu

    12.05.2022 15:51

    Pracownik

    Polecanko, luz blues. Nawet spoko agencja. Przynajmniej nie (usunięte przez administratora) ludzi. Pozdro
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    07.06.2022 11:21

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony i życzymy wszystkiego dobrego i wiele sukcesów.
    ReviewUserIcon
    Gregori

    02.06.2022 10:37

    Pracownik

    jak na te wszystkie agencje z ktorymi pracowalem to ta na ten moment jest najbardziej w porzadu. cudow nie oczekujcie bo idealne agencje nie istnieja ale akurat tu sie nie zawiozlem przynajmnie. pozdro
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    07.06.2022 11:19

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony i życzymy wiele sukcesów. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Emcia

    30.05.2022 08:38

    Były pracownik

    Pracowałam przez Werckpost przez pół roku, na początku mega zadowolona byłam z warunków mieszkania ponieważ zapewniali najlepsze zakwaterowanie porównując z innymi agencjami w Holandii. Pozniej niestety wspołlokatorzy okazali się brudasami, pijakami i narkomanami(agencja nie reagowala na skargi). Koordynatorzy raczej szli na rękę ze wszystkim ale tylko na początku, potem stosunek się zmienił, brak kontaktu, chamstwo, szczególnie że strony Pani Kasi. Co do pracy to zależy na co się trafi, pracując na papryce idzie się za harować, aczkolwiek już na rybach to pikuś. Wypłaty małe, dużo potrąceń niewiadomo skąd, im więcej pracujesz tym mniej Ci się to opłaca bo duży podatek potracają.
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    07.06.2022 11:17

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię, dbamy o dobry standard oferowanych przez nas zakwaterowań. Zachęcamy, aby zgłaszać wszelkie nieprzyjemności ze współlokatorami do koordynatora lub osoby pierwsego kontaktu - oni natychmiast reagują i podejmują odpowiednie działania. Wychodzimy z założenia, że każdą sytuację można rozwiązać polubownie - wystarczy rozmowa. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    A.Z

    05.04.2022 13:41

    Pracownik

    Witam, pracowałem i dalej pracuję przez agencję Werckpost. Jestem zadowolony, mimo, że na początku miałem mało godzin 35-37h w tygodniu i kilka nieporozumień, tak teraz są godziny i jestem spokojny. Przez dwa tygodnie jak nie było tych 40 godzin tygodniowo, to Pani rekruter bardzo się angażowała w to, abym dostał więcej godzin i w ogóle była bardzo pomocna. Jeśli ktoś się zastanawia nad tą agencją to śmiało polecam. Jak czytam niektóre opinie tu to nie chce mi się wierzyć w nie, tym bardziej, że pracuje przez tą agencję i wiem jak jest. Chociaż nie wiem jak było u reszty ale ja i ludzie z którymi pracuje nie narzekamy. Pozdrawiam serdecznie
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    05.04.2022 14:04

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony i życzymy wiele sukcesów. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    A.Z

    20.04.2022 15:27

    Pracownik

    jest przypisana stała "opiekunka"/koordynatorka, ale też jest stały kontakt z Panią rekruter, która rekrutowała do pracy a przynajmniej tak jest w moim przypadku
    ReviewUserIcon
    Hermiona

    14.09.2021 14:41

    Były pracownik

    Swego, niedawnego czasu pracowałam w Wercpost. Na rynku jest kilka agencji pracy, każda funkcjonuje podobnie. W Wercpost w przeciwieństwie do innych agencji zawsze się martwili o moje godziny. Nie będę wymieniać nazw gdzie jeszcze pracowałam, ale na tle pozostałych nie jest az tak źle jak tu czytam.
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    18.02.2022 13:53

    Pracodawca

    Dbamy o to, aby zatrudniani przez nas pracownicy mieli zagwarantowane godziny pracy. Jest to dla nas priorytet. Pozdrawiamy.
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    17.03.2022 09:08

    Pracodawca

    Dzień dobry, oczywiście jest możliwość robienia nadgodzin i zawsze są one dodatkowo płatne - w zależności od oferty jest to dodatek 20%-50% stawki podstawowej. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    15.03.2022 16:17

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) firma, obiecują kwoty i godziny a nie ma ani tego ani tego, a gdy idziecie do mieszkania to liczcie się ze z waszego obiecanego pokoju jednoosobowego nici warunki w domkach nawet nie źle. Jeśli szukacie dobrych zarobków dobrego traktowania i godzin roboczych to źle trafiliście wybierając ta firmę
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    16.03.2022 17:16

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za Pana/Pani opinię. Zawsze dbamy o to, aby każdy kandydat wiedział na jakie godziny i wynagrodzenie może liczyć jadąc do pracy przez naszą agencję. Oczywiście mogą się zdarzyć gorsze dni przez brak zamówień, natomiast jest to tymczasowe i trwa max kilka dni. Wychodzimy z założenia, że każdy kto chce nadgodziny dostaje je bez problemu - wystarczy rozmowa z koordynatorem albo z pracodawcą. Jeśli chodzi o zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach, zawsze informujemy kandydatów, że oferujemy jedno i dwuosobowe pokoje, natomiast to, gdzie zostaną oni zakwaterowani zależy od: dostępności pokojów, odległości do miejsca pracy i rodzaju transportu. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    14.09.2021 20:49

    Były pracownik

    Ja byłam zadowolona z pracy przez biuro wercpost w przeciwieństwie do innych biur którzy tylko obiecywali i kazali czekać na telefon, nie było tygodnia żebym była bez pracy , także polecam
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    18.02.2022 13:52

    Pracodawca

    Dzień Dobry, cieszymy się, że miała Pani dobre doświadczenia z naszą Agencją. Robimy co w naszej mocy, aby każdy pracownik był zadowolony i zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy. Zespół Werckpost
    ReviewUserIcon
    777

    20.09.2021 23:21

    Były pracownik

    Sami sobie piszą pozytywne opinie
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    18.02.2022 13:52

    Pracodawca

    W naszym odczuciu, zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne są wartościowe i pozwalają nam poprawić standard naszej pracy. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    6969

    28.09.2021 19:21

    Były pracownik

    Lepiej kimać w elektrowni w (usunięte przez administratora)niż na ich zakwaterowaniach tynk z sufitu na łeb opada
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    18.02.2022 13:51

    Pracodawca

    Dzień dobry, dbamy o dobry standard oferowanych przez nas zakwaterowań, natomiast ich stan w głównej mierze zależy od zamieszkujących. Zachęcamy do zgłaszania tego typu problemów bezpośrednio do koordynatorów. Przypominamy również, że istnieje możliwość wynajęcia mieszkania we własnym zakresie i na własnych warunkach. Pozdrawiamy. Zespół Werckpost
    ReviewUserIcon
    Adrianoxd21

    30.10.2021 00:13

    Były pracownik

    Nie polecam w kulki sobie lecą z tymi wyplatami
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    18.02.2022 13:49

    Pracodawca

    Dzień Dobry, czy możemy prosić o bardziej konkretne informacje? Chcielibyśmy przyjrzeć się dokładniej sprawie, aby móc odpowiedzieć na Pańską opinię. Pozdrawiamy. Zespół Werckpost
    ReviewUserIcon
    Szop97

    28.04.2021 12:19

    Były pracownik

    Jeśli oczekujecie od tej firmy bajecznych zarobków i dobrej spokojnej pracy o której mówią rekruterzy jak na masełku PROSZĘ PRZECZYTAJCIE REALIA O TEJ FIRMIE! Z partnerem podjęliśmy odważny krok wyjazdu Holandii , mimo z rezygnacji dobrych swoich prac , oczekiwaliśmy od agencji powaznego podejścia do nowych pracowników . Przez telefon było to gwarantowane jak w bajce. Dostaliśmy prace przy papryce.Na miejscu w siedzibie połowa Polaków zarządzających omijała nas szerokim łukiem , brak kontaktu z wyznaczonym kordynatorem (byliśmy z nim umówieni na 10:00 ).Czas oczekiwania na jakąkolwiek odpowiedź to 1,5 h o treści że za niedługo będzie , kolejne czekanie sporego czasu . Gdy kordynator się pojawił powiedział ze ma tylko 5minut ,nie zdążyliśmy o nic zapytać tylko o zakwaterowanie (po 14h za kółkiem byliśmy wycieńczeni ) powiedział że recepcjonistka nam wszystko załatwi (Holenderka ). Niestety jezyk angielski nie jest naszą mocną stroną wiec zostaliśmy sami by załatwić cokolwiek. Po ciężkim dogadaniu dostaliśmy adres , w między czasie przyszedł jakiś Polak który w końcu się nami zainteresował nawet skądś wiedział na co przyjechaliśmy i mimo świadomości naszej 5 dniowej kwarantanny ( przechodził tysiąc razy obok nas )ze potrzebuje kogoś na kontenery i czy mój partner nie da rady , byliśmy tak zdesperowani brakiem zainteresowania nami że mimo wycieńczenia mój partner się zgodził . Chwile potem wrócił kordynator i recepcjonistka dała mi umowę (partner dopiero po wyrobieniu sofi miał ją podpisać) chwilkę posiedział zapytałam o pare kwestii ale w momencie powierzenia mi umowy wyszedł , umowa była na mrożonki zupełnie inna stawka , opłaty , Zero wytłumaczenia dlaczego podpisuje umowę na ryby, czytając wszystko dokładnie recepcjonistka krecila oczami i wywoływała na nas presję , później okazało się ze nie ma dla nas meldunku.. bo jakaś para jednak jeszcze się nie wyprowadziła ..Dali nam hotel 30 km od biura i mieliśmy ze swojego paliwa tam jechac ,obiecali nam tam jedną noc potem mieliśmy się przenieść do domku gdzie podobno mieszka tylko starsza Pani i para którą mieliśmy zastąpić. Na hotelu recepcjoniści nie wiedzieli o co chodzi , dali nam pokój który był zajęty . Pokoje były jedną wielką dramą jak cały zblantowany” hotel .w mieszkaniu był (usunięte przez administratora) , obzygane okno kuchnia cała z opryskanego starego oleju wszystko było w takim opłakanym stanie brak zamków w pokoju nie moglismy nawet zostawić niczego wszędzie zjarane osoby ledwo trzymające się na nogach strach było przechodzić przez sam korytarz a recepcja nic z tym nie robiła wręcz przeciwnie siedzieli z nimi ..zgłosiliśmy ze pokój jest zajęty to recepcjonista wyrzucił wszystko z tego pokoju mimo tego musieliśmy tam sprzątać porządnie żeby położyć choćby prześcieradło . Przespaliśmy trochę nocy, czekając na wiadomości od kordynatora co z Nowym kwaterunkiem zero kontaktu cały dzień , jedna wiadomość że para ma się wyprowadzić o 15 my spakowani czekamy jak idioci potem mówi ze może o 18 sobie wyjadą.. od początku to nam śmierdziało ale byliśmy cierpliwi z nadzieją że w tej agencji siada tylko organizacja.. wpadliśmy na pomysł zapytania tej pary dlaczego rezygnują z tej pracy ..na szczęście mimo mobilności podjechaliśmy na nowy kwaterunek i złapaliśmy tą pare , mimo dość długiej z nimi rozmowy ludzie naprawdę okazali się być dobrymi sympatycznymi ludźmi ale też tak naiwnymi jak my przyjechali solidnie pracować i zarobić a nie baletować codziennie na blantach,(usunięte przez administratora)ich po całości tylko dlatego ze solarisy potrafiły im się nie zgadzać po 100euro i zaczęli się pytać gdzie są pieniądze .. papryki to jeden wielki wyścig szczurów , w pierwszy dzień się postarasz , następnego dnia MUSISZ wyrobić więcej kilo niż wcześniej , norma to 215kg jeśli jeden dzień będzie gorszy wyrzucają Cię na sortownie gdzie zarabiasz grosze , Konkurencja między ludźmi potrafią przyjść powiedzieć dlaczego się tak opierdalasz skoro inni potrafią lepiej.. presja na pełnej (usunięte przez administratora). Praca po 12h 6 dni w tygodniu czasem cały tydzień . Na mieszkaniu okazało się jeszcze zamiast kobiety której nie było 3 starszych facetów którzy ledwo trzymali się w pionie tak zjarani i podpici . Jaranie na mieszkaniu chyba standard . Mieszkanie w opłakanym stanie nie lepsze niż na hotelu ..Okazało się ze tamte osoby dostały umowę na papryki a my na mrożonki???? ludzie mieli pocharatane rece do krwi od scyzoryka bo mówili że tak Gnoją że jak nie robisz codziennie coraz więcej to mówią że Cię wyrzuca i faktycznie to robią. Mimo że nie spróbowaliśmy tej pracy , ponieważ mieliśmy być na 5dniowej kwarantannie są to opinie od paru osób z którymi udało nam się porozmawiać poważnie o podejściu w Holandii do pracowników . Jeśli człowiek rzeczywiście chce tam zarobić i być szanowany bez języka to z serca odradzam tego stresu i poszukania pracy w innym kraju. Jeśli człowiek jedzie by dotleniac się na samych blantach i zarabiać grosze nawet w nadgodzinach to praca będzie wymarzona . Szacunek do pracownika pływa po dnie .
    ReviewUserIcon
    Arek

    14.09.2021 13:04

    Pracownik

    A ile macie lat i który to wyjazd za granice i która agencja? Z tego co widze to koło 20 ???? Naoglądaliście się tik tokow i innych bajek i teraz wymagania z nieba. Nie pasi to do domu!
    Company logo
    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    18.02.2022 13:43

    Pracodawca

    Szanowni Państwo, dziękuję za Tak obszerną opinię. Szanujemy Państwa zdanie, jednocześnie jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Czujemy się w obowiązku obowiązek do dbania o wizerunek firmy. Nie możemy pozostać obojętni na kwestie, które w sposób rażący godzą w jej wizerunek. Przyjrzeliśmy się wszystkim Państwa spostrzeżeniom i wprowadziliśmy potrzebne zmiany, aby polepszyć komfort pracowników oraz usprawnić organizację Państwa pracy. Odnosząc się do kwestii braku kontaktu ze strony polskiego koordynatora chcielibyśmy zaznaczyć, że zajmuje się on sprawami wielu pracowników, i odpowiedź na Państwa pytania była kwestią czasu, a nie wynikała z braku zainteresowania. Rozumiemy, że kontakt z Holenderskimi współpracownikami mógł być utrudniony, ze względu na barierę językową, z czego mogły wyniknąć także nieporozumienia. Chcielibyśmy się odnieść do Państwa zastrzeżeń odnośnie informacji na temat liczby godzin, możliwych nadgodzinach, a także warunkach zatrudnienia. Informacji takich każdorazowo udzielamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. W ofercie pracy, o której mowa bardzo często występują nadgodziny, co wynika z jej charakteru. Odnosząc się do kwestii zakwaterowania, opisany w opinii hotel miał być tymczasowym rozwiązaniem, do momentu wyprowadzenia się poprzedniej pary. Rozumiemy Państwa frustrację, jednakże za utrzymanie porządku na mieszkaniach pracowniczych odpowiadają sami lokatorzy. Staramy się ograniczać kontrole porządku w miejscach zamieszkania, mając na uwadze prywatność pracowników. Jednocześnie informujemy, że agencja pracy Werckpost nie ogranicza możliwości wynajęcia mieszkania na własną rękę, jeżeli warunki oferowanych przez nas lokali nie spełniają Państwa oczekiwań. Dziękujemy za poświęcony czas i Państwa opinię, dzięki niej możemy poprawiać jakość naszych usług.
    ReviewUserIcon
    123

    04.02.2022 09:48

    Pracownik

    Czesć wybieram się za tydzien do holandi pracowac na budowie z tej firmy , mógłby mi ktos powiedzieć jak to wygląda ?
    ReviewUserIcon
    On zxc

    07.02.2022 22:49

    Kandydat

    Cześć do jakiej pracy konkretnie.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    26.06.2020 10:15

    Inne

    Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Werckpost Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    24.07.2020 12:05

    Były pracownik

    Nie wypłacaja. Jeszcze z urlopowych ucinają pieniadze jak się rezygnuje z pracy. Także lepiej czegoś innego poszukać niż siedzieć w tej agencji I z tego co się orientuję to ludzie szykują pozew zbiorowy przeciwko tej agencji.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    14.09.2021 12:56

    Były pracownik

    Taaaa pozew zbiorowy. W kazdej agencji pracownicy szykuja pozew zbiorowy ???????????? a jak przychodzi co do czego to odtrącają za zaliczki, domki, dojazdy. Tylko najlepiej jest brac, a jak trzeba oddac to juz (usunięte przez administratora). Wezcie sie do roboty, a nie bzdury wypisujecie.
    ReviewUserIcon
    Adam

    08.03.2021 19:12

    Inne

    @skm dlaczego tak negatywne odczucia?
    ReviewUserIcon
    Okradziony

    25.03.2021 15:04

    Były pracownik

    Do firmy werckpost mogę odnieść się tylko w słowach wulgarnych więc napiszę w skrucie po pierwsze brak godzin trzy tygodnie w każdym do 26 godzin maksimum nie odbieranie telefonów i nie odpowiadanie na email lub SMS i na koniec godziny urlopowe jak i wakacyjne dużo tego nie było ale w dniu dzisiejszym przyszedł solaris i nawet z tego (usunięte przez administratora)banda (usunięte przez administratora) nie życzę nikomu aby tam trafił
    ReviewUserIcon
    Pawelll456

    14.09.2021 12:52

    Były pracownik

    Chyba nie pracowałeś w innych agencjach. Ciesz sie ze mialws godziny, a nie po miesiacu siedzenia na (usunięte przez administratora) jestes (usunięte przez administratora)z firmy za nic. Ani pracy ani dachu nad glowa. Chyba świeżak jesteś i mało wiesz o życiu. Ja trafilem do werckpost i pokoj dostalem i prace. Raz wiecej godzin raz mniej. Chata masakra, ale ogarnalem pokoj i dalo sie zyc. Po 3 miechach trafila sie fucha u znajomtch i zmienilem na Rotterdam. Ale werckpost oceniam na 5/10. Nie najlepiej nie najgorzej

    Zostaw merytoryczną opinię o Werckpost Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - Werckpost Polska Sp. z o.o.

    PRACA ZA GRANICĄ - Pakowacz łososia (k/m) - PRODUKCJA - Bez języka

    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Urk

    Sprawdź ofertę
    ZBIORY PAPRYKI - SZKLARNIA - (k/m) - WYJEDŹ JUŻ TERAZ!

    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emmeloord

    Sprawdź ofertę
    Praca produkcyjna - Sałatki - Bez języka (K/M)

    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Dronten

    Sprawdź ofertę
    Operator linii produkcyjnej K/M - OD ZARAZ - BRANŻA SPOŻYWCZY

    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Dronten

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - Pakowanie - BRANŻA SPOŻYWCZA (k/m)

    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Barneveld

    Sprawdź ofertę
    Produkcja - Operator maszyn - Heftruck (k/m)

    Werckpost Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Dronten

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon