Werckpost Polska Sp. z o.o.

Opinie o Werckpost Polska Sp. z o.o.

Arti.

Dzień dobry trzy ktoś pracuje w przetwórstwie rybnym jak wygląda praca i płaca.

Anka
@Arti.

Witam. ja pracuje od 3 tyg jest ok a lękałam się na początku. Lekka praca, fajna atmosfera, można nadgodziny brać. Mieszkanie bez szału, ale jest ok. Placa jak na taką pracę tez ok, ostatnio miałam 370 euro.

Arti
@Arti.

Jak wygląda zakwaterowanie Praca w Urk daleko są sklepy od miejsca zamieszkania.

Anka
@Arti

ja mam 2km do sklepu, i 5km do polskiego sklepu

@Anka

Przy czym pracujesz?

Jogobella
@Anka

Mogę zapytać jak wygląda praca przy lpakowaniu łososia i jak warunki mueszjanioee

Marko

Z godzinami jest ciężko przy rybach są jakieś zawirowania z dostawą tej ryby...

Natalia

Hej, Przemek, Też mamy w planach wyjechać na paprykę. Także chciałam się zapytać czy wyjechaliście i jeśli tak to jakie są wasze wrażenia? Z góry dzięki, Natalia

Alina

Czy wyjechał już ktoś na papryke do Luttelgest?

@Alina

Ja jeszcze nie wyjechałem. Mieli dzwonić by ustalić termin,ale cisza.

Aktualność

Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych!

Życzy zespół Werckpost

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Werckpost Polska Sp. z o.o. na stanowisko Holandia - Produkcja - 13,25€? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Xyzz

Dzień Dobry, czy ktoś w chwili obecnej jest w miejscowości Urk ? (Hurtownia ryb?). Jest w stanie ktoś mniej więcej powiedzieć coś o zarobkach, zakwaterowaniu i o samej pracy ? Jeżeli ktoś chciałby udzielić informacji to dajcie znać niżej, bądź podajcie Instagrama to się odezwę ;) Z góry dzięki ;)

Ka
@Xyzz

My tydzień temu zwialiśmy z urk.Pracy brak,goddxin brak,oszukują na godzinach.A aplikacji pojawiają się niestworzone rzeczy dotyczące przepracowanych godzin..za 55 godzin 325 eurozac40 -250....Motoryczne czekanie na kierowcę,po 2-3 godziny...Rano można jechać i pocałować klamle,jak się okazuje że zleceniodawca cię nie wskazał Jedziesz o 4 i ni .c,żeby wrócić do domu musisz zapłacić z własnej ręki za bilet komunikacja miejska...Koordynatorzy i numer systemowy nie odbierają...To o i praca..chyba nanjizsza stawka na rynku....Na lokacji niewiadomoo,co gorsze,-patologiczne towarzystwo,grzyb czy pluskwy...No ,ele mimo wszystko także spróbować.Wsxystkiego fdobrego

@Ka

Dzięki wielkie za rozjaśnienie. ! ;) Jesteś w stanie polecić jakąś agencję? Pozdrawiam ! ;)

Ala
@Ka

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś xd każdy kto pracowal w Holandii wie o co chodzi. Czemu niby ja nie narzekam i wszystko u mnie się zgadza a u was nie? Odpowedz sobie na to pytanie bez ściemy i dopiero pisz co ci leży. Prawda jest taka, że jakby agencja miała pisać takie komentarze o was, co wy tam robicie to dopiero byście schowali głowę w piasek. Nie pozdrawiam A apropo pracy, ja tam sobie chwale

@Ala

Dzięki za informacje ! ;) Chociaż jakiś pozytyw ;)

@Xyzz

Hey właśnie wybieram się też, powiedz mi masz już jakieś informacje

@Xyzz

Hey i masz już jakieś informacje na temat Urk i wszystkiego?

@Daxon

Niestety nie.. :( chyba będzie trzeba przekonać się na swojej skórze ;)

Xyzz

Cześć, zrezygnowałem z tamtego miejsca. Miałem okazję wyjechać w inne miejsce, nie przez agencję.

To ja
@Ala

Ale,czy pracujesz w urk na łososiu? Jak wyglądają tygodniówki? Bo ludzie narzekają z tego co widzę

To ja

Witam. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jaka jest tygodniówka po odjęciu opłat na łososiu w urk?

JANKO MUZYKANT

Witam może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca w Groenlo? Przy miesie Jak wychodzą tygodniowki przy 12.98 brutto ?

Hello

Jak oceniacie prace przy hamburgerach i mięsie na produkcji - jak ona wygląda? Można zarobić chociaż te 400 tygodniówki na czysto już po zakwaterowaniu? Napisali, że oferują darmowe obiady i dodatek do stawki za pracę w chłodni. Czy to prawda?

Gabrysia

Chcielibyśmy podjąć pracę na terenie Holandii przy przetwórstwie ryb ,dokładnie przy lososiu mamy pół roczne doświadczenie przy lososiu zajmowalismy się układaniem go na tackach,wakum,etykietowanie , pakowanie oraz różnego rodzaju pracę pozadkowe Chcielibyśmy byśmy podjąć pracę przy lososiu ,lub każda inna podaję imeila (usunięte przez administratora) oraz numer telefonu (usunięte przez administratora) dziękuję bardzo czekam na jaką kolwiek odpowiedź

Nicol

Jak wygląda zakwaterowanie w luttelgeest przez werckpost na papryce, w ile osób dom, domek? Jako para oddziale mieszkanie?

Roksa
@Nicol

Jak możecie to tu nie przyjeżdżajcie. Od poniedziałku siedzimy w domu i nie ma dla nas pracy na szklarni. Szef doszedł do wniosku że nie potrzebuje więcej osób i nie wiedzą co z nami zrobić. Warunki mieszkaniowe naprawdę ok, ale cóż z tego...

@Roksa

Mamy od marca tam jechać, wtedy ruszy ścinka to praca powinna być (?)

Lukiii
@Roksa

Dziwne bo ciągle szukają pracowników

Ola
@Roksa

Znalazłam ogłoszenie na olx, szukają do ścinania papryki od marca

@Ola

Właśnie, szukają więc musi być praca od marca, ktoś się wybiera?

MARTYNA.
@Nicol

Właśnie ja jestem zainteresowana ofertą, ale czytając opinie średnio to widzę. a wiadomo czy jest wiekówka?

Dariimkk

Ja chcę wyjechać

@Dominik

Jedziemy w marcu

@Nicol

Tak ja się wybieram na cięcie papryki. Już rozmawiałem z rekrutorka

@Roksa

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że musieliście Państwo poczekać kilka dni na rozpoczęcie zatrudnienia. Praca w szklarni niestety zależy od wielu czynników, w tym od samej papryki. Początek sezonu na ogół charakteryzuje się mniejszą ilością godzin albo opóźnieniem rozpoczęcia pracy o kilka dni. Doświadczenie z poprzednich sezonów pokazuje nam jednak, że mniejsza ilość godzin trwa średnio 1-2 tygodnie. W razie opóźnienia startu pracy staramy się zrekompensować Państwu wszelkie nieudogodnienia, a mianowicie zapewniamy wyżywienie (dotyczy to osób, które mają opóźnione rozpoczęcie pracy z powodów niezależnych od nas) i oczywiście nie pokrywacie Państwo żadnych opłat za zakwaterowanie itp. Ale cieszymy się, że mimo wszystko zaufaliście nam i rozpoczęliście pracę na papryce. Życzymy Państwu i nam owocnej współpracy :)

Aga
@Nicol

Ja również chciałabym tam pojechać , może ktoś coś więcej o firmie powiedzieć ? Polecacie ?

@MARTYNA.

Nie czytaj opinii, bo każdy ma swoją. Pracowałem tam w zeszłym roku i nie było tak źle jak niektózi piszą. Jak każda agencja , ta też ma swoje plusy i minusy. W mojej ocenie , zakwaterowanie na plus, wypłaty zazwyczaj na plus (w zależności ile godzin przerobionych). Niekiedy minusem było czekanie na kierowcę ,który miał Cię odwieść na chatę, ale zdarzało się to sporadycznie. Minus numer dwa - kontakt z koordynatorem. Chłop ma tyle na głowie ,że i tak podziwiam, że to wszystko ogarnia. Jeśli udało Ci się do niego dodzwonić , to był cud, ale wszystko było załatwione jak należy. Chyba ,że jesteś przysłowiowym Januszem lub po prostu zwykłym patusem i masz roszczenia z kosmosu , to nikt i nic nie spełni twoich "oczekiwań".

@Werckpost Polska Sp. z o.o.

Jak to zapewniacie wyżywienie ? Dlaczego pracując przez waszą agencje, przy mniejszej ilości godzin , jedzenie musiałem zapewnić sobie sam ? ????

@Aga

Hej. Z opinii wynika że agencja jest w porządku. Trzeba spróbować i pojechać.

@Roksa

Co nowego słychać u was dziewczyny ? Czy też z wami pracują mężczyźni ?

Katarzyna

Dlaczego "podobno"? Oczekujesz na potwierdzenie jakieś jeszcze czy o co chodzi? Nie masz pewności, że pojedziesz?

Robert

Witam wybieramy się do pracy na drobiu przez tą agencjie jakie warunki pracy i mieszkania można opinię

Kina

Hej. Wybiera się ktoś z lubelskiego w marcu na paprykę?

rafał

Ja też chciałem jechać na paprykę ale problem jest się tam z nimi skontaktować wysyłałem tyle wiadomości na e-mail przez olx i zero odpowiedzi a ze swojego doświadczenia to na szklarni sezeon nie raz zaczyna się tak nawet pod koniec marca

lbn wita

czy jest ktoś przy papryce w Luttelgest i może powiedziec czy warto sie wybrac?

Moriti

Siema czy ktoś pracował w ENS pracownik szklarni załadunek i rozładunek Skrzynek z kwiatami? Jak praca? Zakwaterowania?

Terminator
@Moriti

Ja wybieram się od przyszłego tygodnia. I też właśnie chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda mniej więcej

@Terminator

Przyszły tydzień się już zaczął? Jak warunki oceniasz a raczej pierwsze wrażenia? Zdasz generalnie relację, żeby można było być w miarę na bieżąco? Czemu akurat tę ofertę wybrałeś, ktoś polecał?

Harry

Witam, czy mógłby ktoś się podzielić opinią na temat pracy w Groenlo na pakowaniu hamburgerów?

aaa
@Harry

Podbijam pytanie!! Chcę wyjechać, ale nie wiem czy warto :)

Terminator

Witam. Ktoś pracuje w Ens przy kwiatkach? Rozładunek i załadunek. Dajcie cynk czy warto pozdro

Nieznany

Znalazłem ogłoszenie na paprykę szklarnia na cały rok? Czy ktoś podjął się tej pracy? Czy dalej jest aktualna czy już nie? Czy ktoś się wypowie na temat mieszkania? I Pracy jeśli ktoś pracuje? Z góry dziękuję

Adrianos
@Nieznany

my zaczelismy jakos miesiac temu. wiem ze od marca rusza scinka. warunki w domu sa naprawde dobre, praca tez spoko. takze ja polecam. wlasnie chce sciagnac brata z zona do n as do pracy

@Adrianos

od marca? a opiszesz tę ścinkę szerzej? skoro dopiero ściągasz to da radę jeszcze się załapać w razie czego? piszesz, że warunki pracy są ok, opowiesz jak to wygląda tak w konkretach? nigdy jeszcze nie byłam, dla początkujących każde info jest złotem

Wera

Cześć, polecacie paprykę przez werckpost? Wiecie czy są wolne te nowe domki przy zakładzie? Nie chciałabym mieszkać w kilka osób w domu

Daxon

Czy ktoś powie mi o pracy w Urk na łososiu?

Daxon

Hey wybieram się do Urk na łososia czy ktoś tam pracował? Jakie tygodniówki,jakie lokację?za odpowiedzi serdecznie dziękuje wszystkim

Zostaw merytoryczną opinię o Werckpost Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Werckpost Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werckpost Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werckpost Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Werckpost Polska Sp. z o.o.