Werckpost Polska Sp. z o.o.

Opinie o Werckpost Polska Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Werckpost Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

rozmowa jest po polsku, na ogół zadają póżniej 2-3 pytania po ang jeśli oferta wymaga znajomości języka :)

k

czy ktoś wyjeżdżał na ścinkę papryki i jest w stanie powiedzieć mi jaka tam jest mniej-więcej norma do wyrobienia?

RudaRuda
@k

Norma to 205, ciężko ja wyrobić jeśli nie pracowałeś wcześniej przy ścince.

RudyRudy
@k

jest norma 205, ale na spokojnie mysle ze do wyrobienia nie zbieralem wczesniej a mam 290. kwestia czlowieka mysle. powodzenia

On34
@RudyRudy

Wyrabiasz bo .OZE jesteś na 3d to tam każdy ja wyrobi a na 3c jest ciężko więc zależy gdzie trafi

@RudaRuda

Normę da się spokojnie wyrobić nawet jeśli się wcześniej nie pracowało przy papryce. My z narzeczonym w tym roku 1 raz przy papryce i spokojnie wyrabiamy ponad 300 normy. Kwestia przyzwyczajenia, jeśli papryki nie ma to większą uwagę zwracają na jakość niż na normę. A warto ja wyrobić bo później ładny bonusik wpada, pracuje 1 raz na papryce i dostałam prawie 400€ bonusu.

@On34

Ja byłam na 3B i spokojnie wyrabiałam ponad 300.

Anoni

Proszę o opinie jak teraz jest na ścince papryki czy faktycznie jest 45 godzin tygodniowo ? Jakie wypłaty?

Ryszard
@Anoni

Ten tydzień akurat jest i to już chyba ostatni taki tydzień później już po 30 pare

Karola
@Ryszard

Ten tydzień w sensie chodzi wam o sierpniowy? A dlaczego tak jest? praca przy tym będzie cięższa i może lepiej wynagradzana? I czy jest ktoś kto parę razy jeździł z rzędu? Ciekawi mnie czy cokolwiek się zmienia w warunkach

@Karola

W sierpniu pogoda była słaba więc i papryka słabo rosła. To jednak szklarnia, praca zależy od pogody :) ale bywały tygodnie, w których było godzin 50h i więcej :) my wracamy na przyszły sezon

Rolo

Czy warto teraz aplikować na paprykę ? Czy lepiej jakąś inną praca ? I jak wyglądają pokoje ? Są w jakiś sposób zamykane na klucz ? Czytałem opinie o innych agencjach że pod nieobecność pracownika potrafią inni grzebać w pokojach. Jak to wygląda w tej agencji ?

Pablo
@Rolo

Juz się powoli kończy sezon na papryce. Teraz niektórzy z papryki przechodzą na inną pracę w urk. Pokoje spoko, zamykane na klucz mi jeszcze nic nie zginęło :p hehe

Rolo
@Pablo

@Pablo dzięki za odpowiedź , planuje wyjeżdżać w październiku i po czytaniu opinii chyba zdecyduje się na tą agencje :D

@Rolo

Aktualnie brak godzin/mało na papryce bo już po sezonie. Odradzam likwidację bo Cię tak zajada :) ale od kwietnia na scinke super, jest mega dużo godzin i spokojnie ponad 600€ tygodniowo da się wyciągnąć. Pokoje za zamykane na klucz.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Werckpost Polska Sp. z o.o. na stanowisko Holandia - Produkcja - 13,25€? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Bartek

Witam jadę na ściananie papryki ktoś byl jak praca?? Jak warunki mieszkalne ??

@Bartek

Ja byłem zadowolony. Jesli chodzi o prace to spoko, w tamtym roku godzin było ogrom. Ja byłem rok temu na ścince i wtym roku też tam wracam. Mieszkanie może nie jest na 5 gwiazdek, ale warunki spoko, normalny dom + koordynator Adam dużo pomaga. Jeśli jedziesz zeby pracować i zarabiać to polecam

Zofia
@Andrzej

powiedz o tym mieszkaniu, ilu osobowe są pokoje, ile jest łazienek, ile odciągają z pensji za to lokum, i jak wygląda dojazd na samo pole z tą papryką?

Poli
@Andrzej

Hej. Jak możesz zostawić jakiś kontakt do siebie jestem zainteresowany pracą.

@Andrzej

My z narzeczonym też na papryce na ścince i też wracamy na drugi sezon :) szkoda tylko, że L.... nie ma, nie wiesz może co się stało?

Witam,ja akurat pracuje przy pakowaniu w belgii,jestem b zadowolona jak na ten moment.A zakwaterowanie agencyjne to jest najlepsze na jakie trafiłam dotychczas,regularnie wyjezdzam za granice i juz w sumie sie przyzwyczaiłam do standardów tych lokacji a tutaj sie mile zaskoczyłam. bardzo mnie dziwią niektóre tu opinie bo ja akurat wypłaty mam na koncie co czwartek,ale podejrzewam to jest zależne od koordynatorów.Jesli chodzi o belgię polecam z czystym sumieniem.Mała rada ode mnie-sprawdzają angielski wiec sie przygotujcie :) Ewa.

@Ewa

Dzień Dobry, cieszymy się, że miała Pani dobre doświadczenia z naszą Agencją. Robimy co w naszej mocy, aby każdy pracownik był zadowolony i zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy. Zespół Werckpost

@Ewa

U nas też wypłaty co piątek na koncie bez problemu :)

Paprykowa

Pracujemy z narzeczonym już 6 miesięcy przez tą agencje i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pracujemy na papryce, na początku było ciężko bo norma wysoka i bardzo ciepło, ale z czasem człowiek się przyzwyczaja, a i normę zrobić można bez problemu. Koordynatorka Ola po prostu super, zawsze pomocna, odpisze i pomoże nawet w weekend czy w nocy jeśli jest potrzeba. Z Adamem gorzej, dodzwonić się do niego to jak do prezydenta haha. Lokacje super, czyste, zadbane. Aktualnie jesteśmy w Polsce na urlopie i wracamy na kolejny sezon :) nie rozumiem tylko jak wypłacana jest wyplata, bez urlopowego za np. 38h 380€ (plus/minus 10€) z wakacyjnym tak samo za 38h 380€. Jakim cudem? To jakby nam nie wypłacali wakacyjnego w ogóle. Brutto jest stała, wiec dlaczego netto jest ruchome? @Pracodawca dajcie znać jak to jest bo po zapytaniu koordynatora usłyszeliśmy, że mamy wypłaty tygodniowe, a nie miesięczne więc nie jest to stałe.

Agnieszka i Jarek

Witam sedecznie, a ja chciałabym polecić agencje werckpost. My pracowaliśmy w Urk przy rybach. Nie pracowaliśmy na jedym zakładzie tylko na kilku to jest minus. Co prawda na początku mieliśmy też małe problemy, ale szczerze mówiąć nie byliśmy jeszcze w agencji w której nie byłoby żadnego problemu. Wszystko to kwestia wyjaśnienia tego odrazu i na spokojnie bez krzyku. Dostaliśmy brudny pokój po poprzednich lokatorach i była też rozwalona szafa i łóżko, ale to wszystko zależy od ludzi akurat tutaj to nie wina agencji. Ale zgłosiliśmy to do biura i nas przelokowali do innego domku i tam juz było super. Mieliśmy 19 km do miejsca pracy nie najgorzej, mały sklep był blisko ale słaby asortyment, do większego sklepu mieliśmy dalej to się zgadywaliśmy z lokatorami i jeżdziliśmy razem 2 razy w tygodniu. Mój partner jedynie czekał na prace 3 dni, ja zaczełam odrazu. Generalnie w porządku, większych klopotów nie było. Wypłaty n a czas, transport zapewniony, niby koordynator jest, ale większośc rzeczy po prostu sami ogarnialiśmy bo czasami ciężko bylo sie dodzwonić do nich. Pisze bo komuś mogą się przydać te informacje, sama szukałam takich rzeczy przed wyjazdem

@Agnieszka i Jarek

Cześć, a napiszecie ile trwało załatwienie wszystkich formalności itp? Szybko udało wam się wyjechać? Prosiłabym jeszcze o widełki, jeśli to nie problem. No i na ile był wyjazd?

DanielitoS

Witam poszukuje pracy w okolicy hagi wraz z zakwaterowaniem Moje doświadczenie w NL to praca w piekarni rozladunek kontenerow i wszelkiego rodzaju sortownie

@DanielitoS

Dzień dobry, prosimy o przesłanie CV na adres: praca@werckpost.pl :) Pozdrawiamy serdecznie

Adams

Witam czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy jako order picker na piekarni w Obdam

A
@Adams

Jes spoko, udało mi się nawet awansować na operatora produkcji. Chłopaki to trzepią nadgodziny, od rana do wieczora, więc jest git. Da się ze wszystkim dogadać jak narazie jest spoko i zarobas tez. Z resztą to nie pierwszy wyjazd mój przez ta agencje i nie narzekam nawet. Lipa że trzeba troche dojezdzac ale dają słózbówke

@A

W jakim czasie udało ci się zdobyć ten awans? Wynagrodzenie sporo poszło do góry? ;) Z tymi nadgodzinami spoko jak dla mnie, dobrze sobie dorobić do wypłaty. Ile tej służbówki wychodzi na rekę?

Szymi

Polecamy tę agencje. Pracujemy od pół roku przy hamburgerach. Raczej nie ma większych problemów z tą agencją, kasa zawsze na czas. Pozdrawiam

Tuki

Czy ktoś wie jaka jest praca na rybach ?

Werckpost Polska Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Zeewolde. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Była pracownica

Jak dla mnie agencja spoko.Pracowałam z mężem na papryce.Byliśmy w biurze fajna Pani tam siedzi.Koordynator Adam i Ola zawsze odpisywali na wiadomości.W pracy atmosfera fajna team liderzy Tomek i Kinga bardzo fajni,pomocni.Mieszkania mają fajne,praca też,normy zaczeliśmy wyrabiac po kilku dniach wypłacili wszystko i urlopowe i wakacyjne.Samochód na dojazdy dostaliśmy Jeden minus brak godzin w piątek praca do 12 w czwartek do 15 i w środy tez czasem do 15..Nam zależało na dużej ilości godzin i gdyby nie brak godzin na pewno bysmy zostali.

Mali

Hejka, myślę czy nie wyjechać na okres wakacji na pielenie i pielęgnację warzyw. Zaniepokoiło mnie tylko, że jednym z wymogów jest chęć do pracy w nadgodzinach. Dużo tego wychodzi na tydz.? Praca 6 dni w tygodniu więc jednak chciałabym mieć trochę czasu na odpoczynek. Jak kontakt z koordynatorami po wyjeździe, nie ma problemu żeby cokolwiek załatwić / zmienić?

Kama

Witam czy jest ktoś na papryce w Luttelgest? Jak sytuacja ? Warunki mieszkaniowe ? Jakie wypłaty ? Czy są normy ? Pozdrawiam

On34
@Kama

Są normy ,ciężko je zrobić masz tydzień jak nie zrobisz aut,godziny są,kasa jest

@On34

A jak mieszkanie ? A jak nie zrobi sie tej normy co wtedy ? I po ile godzin sie robi dzienie ? I mniej więcej jakie wypłaty tygodniowe?

On
@Kama

Wypłaty ok 500,jeśli nie wyrobisz normy to na ryby hehe,gdzie nie zarobisz,pracujemy zazwyczaj po 11 godzin

@On

A ile trzeba miec normy ? I jak daleko sie znajduje mieszkanie od pracy ? I czy jakieś samochody daja albo rowery ? I od ktorej sie pracuje zazwyczaj i ile dni w tygodniu ?

On
@Kama

pracy jest duzo, ja mieszkam 4km od pracy dojezdzamy samochodem ale niektorzy dojezdzaja autobusami

Patryk

Witam czy ktoś pracował na kurczakach w zeewolde i może coś więcej napisać na temat tej pracy. I jakie warunki na lokacji są ?

Maria

Witam pracuje ktoś w Nagele przy pieleniu? Jak sytuacja?

szymi
@Maria

hej jak tam pracowalem z dziewczyno w tamtym roku. bylismy zadowoleni. tylko to jest projekt na 2/3 miesiące,my chcielismy dłuzej zostac i dali nam po pieleniu prace przy kwiatach, tez spoko było. w tym roku tez przyjechaliśmy do tej agencji ale do innej pracy bo chcielismy wczesniej wyjechać.

Pati

Witam czy jest ktoś na papryce w Luttelgest? Jak sytuacja ? Warunki mieszkaniowe ? Pozdrawiam

on
@Pati

hejka jak narazie lipa z godzinami warunki mieszkaniowe moga byc,ale wyplaty marne

Pati
@on

Ok dzięki za info. Ja mam być 17 mam nadzieje ze coś się zmieni. A jesteś na zbieraniu czy pakowaniu ?

Krystek
@on

robota jest ja robilem w tamtym tyg do od 7 do 18. w tym tyg podobnie. juz wszystko ruszylo wiec jest git

Zostaw merytoryczną opinię o Werckpost Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Werckpost Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werckpost Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werckpost Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Werckpost Polska Sp. z o.o.