Werckpost Polska Sp. z o.o.

Opinie o Werckpost Polska Sp. z o.o.

Mihauuu

Polecanko, luz blues. Nawet spoko agencja. Przynajmniej nie (usunięte przez administratora) ludzi. Pozdro

@Mihauuu

Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony i życzymy wszystkiego dobrego i wiele sukcesów.

Gregori

jak na te wszystkie agencje z ktorymi pracowalem to ta na ten moment jest najbardziej w porzadu. cudow nie oczekujcie bo idealne agencje nie istnieja ale akurat tu sie nie zawiozlem przynajmnie. pozdro

@Gregori

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony i życzymy wiele sukcesów. Pozdrawiamy

Emcia

Pracowałam przez Werckpost przez pół roku, na początku mega zadowolona byłam z warunków mieszkania ponieważ zapewniali najlepsze zakwaterowanie porównując z innymi agencjami w Holandii. Pozniej niestety wspołlokatorzy okazali się brudasami, pijakami i narkomanami(agencja nie reagowala na skargi). Koordynatorzy raczej szli na rękę ze wszystkim ale tylko na początku, potem stosunek się zmienił, brak kontaktu, chamstwo, szczególnie że strony Pani Kasi. Co do pracy to zależy na co się trafi, pracując na papryce idzie się za harować, aczkolwiek już na rybach to pikuś. Wypłaty małe, dużo potrąceń niewiadomo skąd, im więcej pracujesz tym mniej Ci się to opłaca bo duży podatek potracają.

@Emcia

Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię, dbamy o dobry standard oferowanych przez nas zakwaterowań. Zachęcamy, aby zgłaszać wszelkie nieprzyjemności ze współlokatorami do koordynatora lub osoby pierwsego kontaktu - oni natychmiast reagują i podejmują odpowiednie działania. Wychodzimy z założenia, że każdą sytuację można rozwiązać polubownie - wystarczy rozmowa. Pozdrawiamy

A.Z

Witam, pracowałem i dalej pracuję przez agencję Werckpost. Jestem zadowolony, mimo, że na początku miałem mało godzin 35-37h w tygodniu i kilka nieporozumień, tak teraz są godziny i jestem spokojny. Przez dwa tygodnie jak nie było tych 40 godzin tygodniowo, to Pani rekruter bardzo się angażowała w to, abym dostał więcej godzin i w ogóle była bardzo pomocna. Jeśli ktoś się zastanawia nad tą agencją to śmiało polecam. Jak czytam niektóre opinie tu to nie chce mi się wierzyć w nie, tym bardziej, że pracuje przez tą agencję i wiem jak jest. Chociaż nie wiem jak było u reszty ale ja i ludzie z którymi pracuje nie narzekamy. Pozdrawiam serdecznie

@A.Z

Zofia
@A.Z

A czy do kontaktów z pracownikami jest jedna, ta sama, stała przypisana osoba, czyli ta Pani rekruter, czy to się jakoś zmienia lub zależy to od tego, kto akurat jest w firmie?

A.Z
@Zofia

jest przypisana stała "opiekunka"/koordynatorka, ale też jest stały kontakt z Panią rekruter, która rekrutowała do pracy a przynajmniej tak jest w moim przypadku

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Werckpost Polska Sp. z o.o. na stanowisko Holandia - Produkcja - 13,25€? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

(usunięte przez administratora) firma, obiecują kwoty i godziny a nie ma ani tego ani tego, a gdy idziecie do mieszkania to liczcie się ze z waszego obiecanego pokoju jednoosobowego nici warunki w domkach nawet nie źle. Jeśli szukacie dobrych zarobków dobrego traktowania i godzin roboczych to źle trafiliście wybierając ta firmę

Dzień dobry, dziękujemy za Pana/Pani opinię. Zawsze dbamy o to, aby każdy kandydat wiedział na jakie godziny i wynagrodzenie może liczyć jadąc do pracy przez naszą agencję. Oczywiście mogą się zdarzyć gorsze dni przez brak zamówień, natomiast jest to tymczasowe i trwa max kilka dni. Wychodzimy z założenia, że każdy kto chce nadgodziny dostaje je bez problemu - wystarczy rozmowa z koordynatorem albo z pracodawcą. Jeśli chodzi o zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach, zawsze informujemy kandydatów, że oferujemy jedno i dwuosobowe pokoje, natomiast to, gdzie zostaną oni zakwaterowani zależy od: dostępności pokojów, odległości do miejsca pracy i rodzaju transportu. Pozdrawiamy

To znaczy że w umowie jest co innego a w realu inne warunki? Próbowałeś to wyjaśnić? Nie było na miejscu dość pracy czy co?

Hermiona

Swego, niedawnego czasu pracowałam w Wercpost. Na rynku jest kilka agencji pracy, każda funkcjonuje podobnie. W Wercpost w przeciwieństwie do innych agencji zawsze się martwili o moje godziny. Nie będę wymieniać nazw gdzie jeszcze pracowałam, ale na tle pozostałych nie jest az tak źle jak tu czytam.

@Hermiona

Dbamy o to, aby zatrudniani przez nas pracownicy mieli zagwarantowane godziny pracy. Jest to dla nas priorytet. Pozdrawiamy.

Maja
@Werckpost Polska Sp. z o.o.

To dobrze świadczy. Jak ktoś się zatrudnia to jednak liczy, że będzie potrzebny w pracy. A czy jest możliwość robienia nadgodzin? Jeśli tak to czy są one jakoś insczej płatne?

@Maja

Dzień dobry, oczywiście jest możliwość robienia nadgodzin i zawsze są one dodatkowo płatne - w zależności od oferty jest to dodatek 20%-50% stawki podstawowej. Pozdrawiam serdecznie

Zadowolona

Ja byłam zadowolona z pracy przez biuro wercpost w przeciwieństwie do innych biur którzy tylko obiecywali i kazali czekać na telefon, nie było tygodnia żebym była bez pracy , także polecam

@Zadowolona

Dzień Dobry, cieszymy się, że miała Pani dobre doświadczenia z naszą Agencją. Robimy co w naszej mocy, aby każdy pracownik był zadowolony i zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy. Zespół Werckpost

Sami sobie piszą pozytywne opinie

@777

W naszym odczuciu, zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne są wartościowe i pozwalają nam poprawić standard naszej pracy. Pozdrawiamy.

Lepiej kimać w elektrowni w (usunięte przez administratora)niż na ich zakwaterowaniach tynk z sufitu na łeb opada

@6969

Dzień dobry, dbamy o dobry standard oferowanych przez nas zakwaterowań, natomiast ich stan w głównej mierze zależy od zamieszkujących. Zachęcamy do zgłaszania tego typu problemów bezpośrednio do koordynatorów. Przypominamy również, że istnieje możliwość wynajęcia mieszkania we własnym zakresie i na własnych warunkach. Pozdrawiamy. Zespół Werckpost

Adrianoxd21

Nie polecam w kulki sobie lecą z tymi wyplatami

@Adrianoxd21

Dzień Dobry, czy możemy prosić o bardziej konkretne informacje? Chcielibyśmy przyjrzeć się dokładniej sprawie, aby móc odpowiedzieć na Pańską opinię. Pozdrawiamy. Zespół Werckpost

Szop97

Jeśli oczekujecie od tej firmy bajecznych zarobków i dobrej spokojnej pracy o której mówią rekruterzy jak na masełku PROSZĘ PRZECZYTAJCIE REALIA O TEJ FIRMIE! Z partnerem podjęliśmy odważny krok wyjazdu Holandii , mimo z rezygnacji dobrych swoich prac , oczekiwaliśmy od agencji powaznego podejścia do nowych pracowników . Przez telefon było to gwarantowane jak w bajce. Dostaliśmy prace przy papryce.Na miejscu w siedzibie połowa Polaków zarządzających omijała nas szerokim łukiem , brak kontaktu z wyznaczonym kordynatorem (byliśmy z nim umówieni na 10:00 ).Czas oczekiwania na jakąkolwiek odpowiedź to 1,5 h o treści że za niedługo będzie , kolejne czekanie sporego czasu . Gdy kordynator się pojawił powiedział ze ma tylko 5minut ,nie zdążyliśmy o nic zapytać tylko o zakwaterowanie (po 14h za kółkiem byliśmy wycieńczeni ) powiedział że recepcjonistka nam wszystko załatwi (Holenderka ). Niestety jezyk angielski nie jest naszą mocną stroną wiec zostaliśmy sami by załatwić cokolwiek. Po ciężkim dogadaniu dostaliśmy adres , w między czasie przyszedł jakiś Polak który w końcu się nami zainteresował nawet skądś wiedział na co przyjechaliśmy i mimo świadomości naszej 5 dniowej kwarantanny ( przechodził tysiąc razy obok nas )ze potrzebuje kogoś na kontenery i czy mój partner nie da rady , byliśmy tak zdesperowani brakiem zainteresowania nami że mimo wycieńczenia mój partner się zgodził . Chwile potem wrócił kordynator i recepcjonistka dała mi umowę (partner dopiero po wyrobieniu sofi miał ją podpisać) chwilkę posiedział zapytałam o pare kwestii ale w momencie powierzenia mi umowy wyszedł , umowa była na mrożonki zupełnie inna stawka , opłaty , Zero wytłumaczenia dlaczego podpisuje umowę na ryby, czytając wszystko dokładnie recepcjonistka krecila oczami i wywoływała na nas presję , później okazało się ze nie ma dla nas meldunku.. bo jakaś para jednak jeszcze się nie wyprowadziła ..Dali nam hotel 30 km od biura i mieliśmy ze swojego paliwa tam jechac ,obiecali nam tam jedną noc potem mieliśmy się przenieść do domku gdzie podobno mieszka tylko starsza Pani i para którą mieliśmy zastąpić. Na hotelu recepcjoniści nie wiedzieli o co chodzi , dali nam pokój który był zajęty . Pokoje były jedną wielką dramą jak cały zblantowany” hotel .w mieszkaniu był (usunięte przez administratora) , obzygane okno kuchnia cała z opryskanego starego oleju wszystko było w takim opłakanym stanie brak zamków w pokoju nie moglismy nawet zostawić niczego wszędzie zjarane osoby ledwo trzymające się na nogach strach było przechodzić przez sam korytarz a recepcja nic z tym nie robiła wręcz przeciwnie siedzieli z nimi ..zgłosiliśmy ze pokój jest zajęty to recepcjonista wyrzucił wszystko z tego pokoju mimo tego musieliśmy tam sprzątać porządnie żeby położyć choćby prześcieradło . Przespaliśmy trochę nocy, czekając na wiadomości od kordynatora co z Nowym kwaterunkiem zero kontaktu cały dzień , jedna wiadomość że para ma się wyprowadzić o 15 my spakowani czekamy jak idioci potem mówi ze może o 18 sobie wyjadą.. od początku to nam śmierdziało ale byliśmy cierpliwi z nadzieją że w tej agencji siada tylko organizacja.. wpadliśmy na pomysł zapytania tej pary dlaczego rezygnują z tej pracy ..na szczęście mimo mobilności podjechaliśmy na nowy kwaterunek i złapaliśmy tą pare , mimo dość długiej z nimi rozmowy ludzie naprawdę okazali się być dobrymi sympatycznymi ludźmi ale też tak naiwnymi jak my przyjechali solidnie pracować i zarobić a nie baletować codziennie na blantach,(usunięte przez administratora)ich po całości tylko dlatego ze solarisy potrafiły im się nie zgadzać po 100euro i zaczęli się pytać gdzie są pieniądze .. papryki to jeden wielki wyścig szczurów , w pierwszy dzień się postarasz , następnego dnia MUSISZ wyrobić więcej kilo niż wcześniej , norma to 215kg jeśli jeden dzień będzie gorszy wyrzucają Cię na sortownie gdzie zarabiasz grosze , Konkurencja między ludźmi potrafią przyjść powiedzieć dlaczego się tak opierdalasz skoro inni potrafią lepiej.. presja na pełnej (usunięte przez administratora). Praca po 12h 6 dni w tygodniu czasem cały tydzień . Na mieszkaniu okazało się jeszcze zamiast kobiety której nie było 3 starszych facetów którzy ledwo trzymali się w pionie tak zjarani i podpici . Jaranie na mieszkaniu chyba standard . Mieszkanie w opłakanym stanie nie lepsze niż na hotelu ..Okazało się ze tamte osoby dostały umowę na papryki a my na mrożonki???? ludzie mieli pocharatane rece do krwi od scyzoryka bo mówili że tak Gnoją że jak nie robisz codziennie coraz więcej to mówią że Cię wyrzuca i faktycznie to robią. Mimo że nie spróbowaliśmy tej pracy , ponieważ mieliśmy być na 5dniowej kwarantannie są to opinie od paru osób z którymi udało nam się porozmawiać poważnie o podejściu w Holandii do pracowników . Jeśli człowiek rzeczywiście chce tam zarobić i być szanowany bez języka to z serca odradzam tego stresu i poszukania pracy w innym kraju. Jeśli człowiek jedzie by dotleniac się na samych blantach i zarabiać grosze nawet w nadgodzinach to praca będzie wymarzona . Szacunek do pracownika pływa po dnie .

Kamil
@Szop97

Język za granicą to podstawa ludziska a co do pracy nie ma tu wakacji tylko trzeba pracować a co do opinii sa rózne ja akurat jestem w holandii od czterech lat mam juz wlasne mieszkanie zaczynalem mieszkac od domów z agencji drugie zarobki mam na dobrym poziomie sobotyi niedziele wolne wiec co tu narzekac zycze kazdemu powodzenia w dązeniu do celu jak chcesz to możesz

@Szop97

Bzdura totalna. Pracowałam w tym biurze 3 lata. Jak ktos chce pracowac to pracuje. Wszystko da sie dogadać. Ale jak szlachta wyjeżdża i chce hotel 4* to sorry. Jak sie domek nie podoba to było iść na prywatny, a nie marudzić. No i jak kierujecie się opiniami innych to gratuluję. Wygryźli konkurencje. Nigdzie sobie nie poradzicie jak nie zmienicie podejścia i wymagań. Wracajcie do domu i mieszkajcie z rodzicami ????. Jak nie wyrobisz normy to wylecisz...i co wylecieliście czy uciekliście słabeusze. Widać rozpieszczone dzieciaki jak wyjeżdżają i nagle muszą sobie sami radzić i buuuum. Problem z językiem? Było się uczyć. W Polsce na każdym kroku poligloci ???? Jechać swoim paliwem na chatę ???????????? A co Wy króle? Może mieli Wam zalać auto i szofera dorzucić.Bawią mnie takie komentarze. Ludzie ogarnijcie się. Każde biuro ma plusy i minusy. Chcesz pewniaka to niech kumple Cie ściàgają.A biuro jest git na start. Jak cos nie pasi to masz przetarte szlaki i rozeznanie. A jak w pracy się sprawdzasz to tez mozna zarobic. Wystarczy wiedzieć czego sie chce a nie uciekac jak tylko cos jest nie tak.

Sebaseba
@Sylwia

Tak to jest jak sie jedzie z domku rodziców i wymaga sie domku rodzicow. Chyba logiczne ze nie bedzie jak w domu! Ja prdl ludzie jedziecie na gotowe i jeszcze narzekacie. Bo k-wa wszystko biuro Wam zalatwia. Pokoje, transport, ubezpieczenie, robote. Tylko zostaje Wam pracowac. I tego juz nikt za Was nie zrobi. I okazuje sie ze pracowac nie umiecie bo ktos za rączkę cały czas prowadził. Śmiechu warte!

Arek
@Szop97

A ile macie lat i który to wyjazd za granice i która agencja? Z tego co widze to koło 20 ???? Naoglądaliście się tik tokow i innych bajek i teraz wymagania z nieba. Nie pasi to do domu!

@Szop97

Szanowni Państwo, dziękuję za Tak obszerną opinię. Szanujemy Państwa zdanie, jednocześnie jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Czujemy się w obowiązku obowiązek do dbania o wizerunek firmy. Nie możemy pozostać obojętni na kwestie, które w sposób rażący godzą w jej wizerunek. Przyjrzeliśmy się wszystkim Państwa spostrzeżeniom i wprowadziliśmy potrzebne zmiany, aby polepszyć komfort pracowników oraz usprawnić organizację Państwa pracy. Odnosząc się do kwestii braku kontaktu ze strony polskiego koordynatora chcielibyśmy zaznaczyć, że zajmuje się on sprawami wielu pracowników, i odpowiedź na Państwa pytania była kwestią czasu, a nie wynikała z braku zainteresowania. Rozumiemy, że kontakt z Holenderskimi współpracownikami mógł być utrudniony, ze względu na barierę językową, z czego mogły wyniknąć także nieporozumienia. Chcielibyśmy się odnieść do Państwa zastrzeżeń odnośnie informacji na temat liczby godzin, możliwych nadgodzinach, a także warunkach zatrudnienia. Informacji takich każdorazowo udzielamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. W ofercie pracy, o której mowa bardzo często występują nadgodziny, co wynika z jej charakteru. Odnosząc się do kwestii zakwaterowania, opisany w opinii hotel miał być tymczasowym rozwiązaniem, do momentu wyprowadzenia się poprzedniej pary. Rozumiemy Państwa frustrację, jednakże za utrzymanie porządku na mieszkaniach pracowniczych odpowiadają sami lokatorzy. Staramy się ograniczać kontrole porządku w miejscach zamieszkania, mając na uwadze prywatność pracowników. Jednocześnie informujemy, że agencja pracy Werckpost nie ogranicza możliwości wynajęcia mieszkania na własną rękę, jeżeli warunki oferowanych przez nas lokali nie spełniają Państwa oczekiwań. Dziękujemy za poświęcony czas i Państwa opinię, dzięki niej możemy poprawiać jakość naszych usług.

Czesć wybieram się za tydzien do holandi pracowac na budowie z tej firmy , mógłby mi ktos powiedzieć jak to wygląda ?

On zxc
@123

Cześć do jakiej pracy konkretnie.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Werckpost Sp. z o.o.?

Nie wypłacaja. Jeszcze z urlopowych ucinają pieniadze jak się rezygnuje z pracy. Także lepiej czegoś innego poszukać niż siedzieć w tej agencji I z tego co się orientuję to ludzie szykują pozew zbiorowy przeciwko tej agencji.

Sylwia

Taaaa pozew zbiorowy. W kazdej agencji pracownicy szykuja pozew zbiorowy ???????????? a jak przychodzi co do czego to odtrącają za zaliczki, domki, dojazdy. Tylko najlepiej jest brac, a jak trzeba oddac to juz (usunięte przez administratora). Wezcie sie do roboty, a nie bzdury wypisujecie.

@skm dlaczego tak negatywne odczucia?

Okradziony
@Adam

Do firmy werckpost mogę odnieść się tylko w słowach wulgarnych więc napiszę w skrucie po pierwsze brak godzin trzy tygodnie w każdym do 26 godzin maksimum nie odbieranie telefonów i nie odpowiadanie na email lub SMS i na koniec godziny urlopowe jak i wakacyjne dużo tego nie było ale w dniu dzisiejszym przyszedł solaris i nawet z tego (usunięte przez administratora)banda (usunięte przez administratora) nie życzę nikomu aby tam trafił

Pawelll456
@Okradziony

Chyba nie pracowałeś w innych agencjach. Ciesz sie ze mialws godziny, a nie po miesiacu siedzenia na (usunięte przez administratora) jestes (usunięte przez administratora)z firmy za nic. Ani pracy ani dachu nad glowa. Chyba świeżak jesteś i mało wiesz o życiu. Ja trafilem do werckpost i pokoj dostalem i prace. Raz wiecej godzin raz mniej. Chata masakra, ale ogarnalem pokoj i dalo sie zyc. Po 3 miechach trafila sie fucha u znajomtch i zmienilem na Rotterdam. Ale werckpost oceniam na 5/10. Nie najlepiej nie najgorzej

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Werckpost Sp. z o.o.?

Nie ma żadnych rozmów

@Szop97

Jak to nie? Nawet ostro komentujecie swoje rozmowy. Coś kręcicie. Przecież wysyła się cv i jest potem rozmowa z rekruterem na temat pracy i umiejętności. Sami piszecie ze rozmawialiście z rekruterem. Gubicie sie w zeznaniach

gaga

porazka !!! dobrze ze mialem namiar na inna agencje i znajomych w nl u ktorych moglem przekimac 3 noce !

Czy w Werckpost Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Nikt

Tak bardzo lużna, kretynie.sorki. dokumenty podpiszesz przez firmę flexwraap czy podobne chujostwo.ta wszawa firma powinna w pasiak (usunięte przez administratora) Zdesperowany? Nie zwlekaj

Kolo
@Nikt

Flexwraap to aplikacja, nie żadna firma

Nie

skm

Brak słów. Nie polecam.

Bielas
@skm

Mozesz napisac co sie stało?

Radosław

Może pozwólcie firmie rozwinąć skrzydła? Konkurencja działa żeby nie było zbyt wielu pośredników?

Były pracownik w Holandii

Bardzo nie polecam, próbują okraść i oszukać dosłownie na każdym kroku. Pojechałem z dwoma kolegami w wakacje trochę zarobić, ale musieliśmy stamtąd uciekać, bo z tygodnia na tydzień było coraz gorzej. W sumie zostaliśmy (usunięte przez administratora) na ponad 1000 zł przez 3 tygodnie, a to tylko dlatego, że się kłóciliśmy i część pieniędzy została nam zwrócona (chcieli ukraść znacznie więcej). Był przypadek, że chłopak z Bługarii pracując caly tydzień po 8 i więcej godzin dostał tygodniową wypłatę 50 euro. Podpisanie z nimi umowy nic nie daje bo się jej kompletnie nie trzymają, czy to wysokość wypłaty, czy warunki pracy. Wyjazd zorganizowany przez tego pośrednika uważam, za jedno z najgorszych przeżyć w moim życiorysie.

Zostaw merytoryczną opinię o Werckpost Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Werckpost Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werckpost Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werckpost Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Werckpost Polska Sp. z o.o.