Opinie o K&W Projekt Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy K&W Projekt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w K&W Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&W Projekt Sp. z o.o. w Sopot

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w K&W Projekt Sp. z o.o.?

Jak długo czekaliście na odzew z K&W Projekt Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Madzik Nowy wpis

Proszę raczej poszukać innej firmy , nie polecam tej firmy za pierwszym razem przyjechali faktycznie szybko ale usługa pozostawiła wiele do życzenia za drugim kontakt był bardzo ograniczony okna miały przyjechać po 6 -7 tygodniach a dotarły po 13 z telefoniczną przegadywanką , (usunięte przez administratora) Miał dać wcześniej znać kiedy będzie i nawet nie zadzwonił żeby zapytać czy będziemy w domu wiedząc że mamy problem z urlopem . Zachowanie tego pana jest kompletnie nie profesjonalne nie potrafi opisać porządnie specyfikacji okien a faktura ma jedną pozycje nic nie jest wyszczególnione. Za drugim razem jakość była jeszcze gorszą okno i drzwi tarasowe zostały bardzo poniszczone ale już odbioru drugich okien nie podpisaliśmy bo za pierwszym razem jak podpisaliśmy to ten Pan powiedział że nie możemy zgłaszać zastrzeżeń bo podpisaliśmy odbiór. Mam dokumentację zdjęciową. Ten Pan od razu po pracy chce resztę pieniążków i opinie , za pierwszym razem zapłaciliśmy jak tylko się drzwi zamknęły za ekipą i to był błąd. Termin płatności na fakturze był wcześniejszy od skończonej pracy . Sporo jest tego. Szczerze proszę się zastanowić nad wyborem tej firmy ja bardzo żałuję. Pozdrawiam

Nie zadowolony Nowy wpis
@Madzik

Nie polecam brak profesjonalizmu jednym słowem fuszera

Czy nowo zatrudnione osoby w K&W Projekt Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Marek Rogaczewski Ryn

W dniu16.09.2020 Firma zakonczyla u mnie w Rynie montaz trzech bram garazowych.Wszystko dzialalo do stycznia 2021.POtem nastapila awaria jednej bram Po prostu nie mozna jej otworzyc elektrycznie (tylko recznie).Prosze Firme by w ramach gwarancji naprawila mi ta awarie.W tej chwili jestem w Niemczech i nie bardzo jak mamsie ruszyc.To sie nie palim ale trzeba to zrobic.Sasiad mo klucze od garazu.Prosze o kontakt telefoniczny by uzgodnic szczegoly.Moj tel.538 158 113.To jest moj polski numer.Tel. do Niemiec poczatek 0049 Marek Rogaczewski Zielona 1 11-520 Ryn.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie K&W Projekt Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Rafał Woźniak

Witam. Polecam firmę K&W Projekt. Dobre doradztwo, profesjonalna obsługa, rzetelnie wykonana praca. Pozdrawiam serdecznie.

Rafał Woźniak

Witam. Polecam K & W Projekt. Piofesjonalna obsługa, dobre doradztwo w wyborze oferty. Polecam. Pozdrowienia z Człuchowa.

Zostaw merytoryczną opinię o K&W Projekt Sp. z o.o. - Sopot

K&W Projekt Sp. z o.o.