Silny & Salamon Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Silny & Salamon Sp. z o.o.

AS

Trzeba być totalny desperatem aby tam pracować. Bardzo nieprzyjemna atmosfera, brak zaufania, fałsz, obłuda. Najśmieszniejsze jest to, że mała, rodzinna firma w różnych prezentacjach na yt przedstawia się jako niby korporacja. Już chociażby to świadczy o kompleksach zarządu. Zresztą co to za zarząd??? 5 czy 6 osób??? HAHAHA

sprzedawca

rzeczywiście atmosfera w pracy bardzo nieprzyjemna. Nie ma możliwości aby się rozwinąć bo "rodzinka" wie wszystko najlepiej. Konsekwencję ponosi pracownik, który mimo wcześniejszych zapewnień po prostu nie może wyrobić premii, bo kłody walą się pod nogi... A wszelkie nowatorskie pomysły - zgarnia "rodzinka". Do kitu!!!

ggg

A co, znowu szukają? Byłam u nich na rozmowie, przeszłam dwa etapy, kazali mi zrobić prezentację i tak się skończyło. Nawet nie usłyszałam oceny mojej pracy, o którą kilka razy się upominałam...

bzyk

Mała, zacofana, rodzinna firemka. Radzę trzymać się z daleka!

dzieki za info - właśnie miałem iść na rozmowę ale po tym co przeczytałem to podziekuję - już pracowałem w rodzinnej firmie , wiem jak jest i wiąże się w bólu.

Zostaw opinię o Silny & Salamon Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silny & Salamon Sp. z o.o.