Almus Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Almus Sp. z o.o.

Ja:)
Kandydat

Hej:) Ponieważ słyszę sporo pozytywnych opinii na temat pracy w firmie ,sama widzę że właściciel wypowiada się na tej stronie ( moim zdaniem bardzo dobrze o nim świadczy, ponieważ zależy mu na opinii oraz szanuje zdanie swoich pracowników)chciała bym zapytać osób jeżdżących na wózkach widłowych o warunki pracy ,atmosferę panującą wśród załogi oraz zarobki :) Myślę nad zmianą firmy i nie chciała bym sobie strzelić w kolano :) Z góry dziękuję:)

Artur
@Ja:)

Masz jakieś konkretne preferencje związane z ewentualnym stanowiskiem dla Ciebie w firmie Almus? Czy jest jakieś na którym by Ci najbardziej zależało? Daj znać proszę bo mnie to bardzo interesuje. Chętnie dowiem się o Twoich preferencjach czegoś więcej.

Ja
@Artur

Praca na wózku widłowym:)

Prezes Kozłowski

(usunięte przez administratora) fałsz wśród załogi i kadry, najniższa plus reszta (usunięte przez administratora), odbijają z wypłaty za badania, inwigilacja, w życiu już dużo widziałem ale to co się tam odwala to jest nie do uwierzenia.

Waldemar

Nie polecam tam pracować, inwigilacja na każdym kroku, odbijanie za byle co, a co najśmieszniejsze to ,że jak się popracuje nawet dwa tygodnie (usunięte przez administratora)jednym słowem żenada.

Romek
Kandydat

Zauważyłem ogłoszenie na mechanika w firmie. Jak wygląda praca na tym stanowisku czy warto złożyć cv?

@Romek

Tak, pojawiło się takie ogłoszenie. Praca mechanika polega na konserwowaniu maszyn i usuwaniu usterek w maszynach produkcyjnych

Romek
@pracownik

Praca na 4 brygady? Jakie zarobki a początek?

@Romek

Tak, 4 brygady. O zarobki to musisz pytać w Kadrach

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Almus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. Księgowości. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Marcin

Warto składać tam papiery , zauważyłem ,że znowu się pojawiło ogłoszenie o prace i zastanawia mnie to czy firma się rozrasta czy ludzie sami odchodzą , proszę pomóżcie

@Marcin

Marcin, firma się rozrasta, ostatnio zakupili nową linię produkcyjną, ruszyli na niej z czterema brygadami i potrzeba nowych pracowników. Także spokojnie, składaj CV :) powodzenia :)

@Pracownik

Ok dzięki

anetark

Czy istnieje mozliwosc pracy tylko na zmiany nocne (pn-pt)?

Marcin

Witam , zastanawiam się czy nie złożyć CV w firmie Almus , ale nie pokoi mnie ,że ciągle co jakiś czas pojawia się ogłoszenie o pracę na magazyniera lub pracownika produkcji , ludzie z stamtąd odchodzą czy są zwalniani , proszę pomóżcie .

wozkowy

Witam, ile zarobi Almusso operator wózka widłowego z uprawnieniami oraz wieloletnim doświadczeniem?

Bajtuś

Szereg szkoleń przechodzi na kartce chyba.... Behapowca niektórzy nawet nie znają Wyższa wypłata to może tak, ale to tylko ta do koperty która mogą Ci zabrać za krzywe spojrzenie na kierownika produkcji Która zarządza ludzmi jak rozkapryszony dzieciak któremu rodzice pozwolili na wszystko Trochę niewolnictwo ! Bo wypłata spoko ale musisz pracować na Maxa bo Ci zabiorą i musisz chodzić nawet w dni wolne bo będą krzywo patrzeć

@Bajtuś

Jeśli ktoś nie zna BHPowca to znaczy że nie pracuje w tej firmie. Pracownik, który szkoli nową osobę przez kilka miesięcy wkłada mnóstwo wysiłku i czasu na to by dobrze nauczyć nowego operatora obsługi skomputeryzowanych linii produkcyjnych. Szkolenia na wózki widłowe czy suwnice bardzo pozytywnie są odbierane przez nowych pracowników, a dowodem są świetne wyniki egzaminów państwowych. Praca jest po to by pracować i się rozwijać, a nie tylko po to by być w pracy.

Obecny
@Bajtuś

Czyli jednak moja wypłata nie poszła w dół przez jakieś matryce tylko przez krzywe spojrzenie na kierownika. Hm.... a to dobrze wiedzieć. A jak się ładnie popatrzysz to podwyżka gwarantowana ?

Aktualność
Dzień dobry

Przedstawiamy Państwu kilka istotnych informacji dotyczących działalności i pracy w naszej firmie.

Firma ALMUS zajmuje się produkcją papierów higienicznych.  Więcej mogą się Państwo dowiedzieć na stronie:

Nieustannie się rozwijamy inwestując w najnowocześniejsze na świecie linie technologiczne do produkcji papierów toaletowych, ręczników kuchennych itp. wyrobów z papieru.  Zatrudniamy coraz więcej osób – dla przykładu podam, że od grudnia 2018 roku zatrudniliśmy ponad 80 osób.

Dzisiaj liczący ponad 200 osobowy zespół to wykwalifikowani pracownicy, którym dajemy szanse dalszego rozwoju poprzez wprowadzone szkolenia.

Zależy nam by każdy pracownik osiągnął najwyższy poziom umiejętności w naszej branży ponieważ niebawem rozpoczynamy budowę całkowicie nowej fabryki papieru na powierzchni 21ha o łącznej powierzchni budynków 50 tyś m2 , w której prace znajdzie ponad 400 osób. Wykwalifikowany zespół daje możliwość rozwoju całej firmie dlatego dużą uwagę przywiązujemy do dobrych, pracowitych, uczciwych i oddanych pracowników.

Warunki pracy i rozwoju  w naszej firmie są bardzo szczegółowo przedstawione podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej i każda osoba przychodząc otrzymuje komplet informacji, które z pewnością pomogą mu w podjęciu decyzji zatrudnienia.

Nowo zatrudniony pracownik przechodzi szereg szkoleń nie tylko BHP, ale również obsługi maszyn czy magazynu od pierwszego dnia pracy otrzymuje umowę o pracę  (najniższą krajową). My dajemy mu warunek czasowy na zdobycie wiedzy w zakresie obsługi np.: maszyn.  Po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego przechodzi na wyższy poziom i ma kolejną możliwość rozwoju poprzez podniesienie kwalifikacji czego skutkiem jest wyższa umowa.

Poziomów jest kilka.  Dzięki wdrożeniu do firmy przejrzystych i ogólnodostępnych dla wszystkich pracowników informacji na temat warunków pracy każdy ma świadomość uczciwej oceny i wynagrodzenia.

Każda osoba zatrudniona jest na okres próbny i w tym czasie pracownik poznaje firmę mając czas na podjęcie decyzji o stałej współpracy.  Z drugiej strony pracodawca ma większą wiedzę o zaangażowaniu i możliwościach nowo zatrudnionej osoby.  Po tym okresie zarówno pracownik jak i pracodawca podejmuje decyzje o dalszej współpracy.

Po okresie próbnym pracownik ma możliwość otrzymania dodatkowego ubezpieczenia i opieki medycznej.

Na zakończenie chciałem również poinformować, że wszystkie wpisy łamiące regulamin i prawo polskie będą usuwane przez administratora.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania jestem to dyspozycji i w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć na pytania, które można zadawać mailowo na adres: informacje@almus.pl

Serdecznie Pozdrawiam

i zapraszam do współpracy

Wojciech Starnawski

Właściciel firmy
Hehe

Nowo zatrudniony pracownik przechodzi szereg szkoleń nie tylko BHP, ale również obsługi maszyn czy magazynu od pierwszego dnia pracy otrzymuje umowę o pracę (najniższą krajową). My dajemy mu warunek czasowy na zdobycie wiedzy w zakresie obsługi np.: maszyn. Po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego przechodzi na wyższy poziom i ma kolejną możliwość rozwoju poprzez podniesienie kwalifikacji czego skutkiem jest wyższa umowa - Ciekawe który z pracowników hali produkcyjnej ma inną umowę niż najniższa krajowa. Bajki z palca wyssane .

Ktoś
@Hehe

Ja, np i znam przynajmniej 10 innych osób, które tak mają. A ile osób znam, które potrzebowały kredyty czy inne rzeczy i szef podnosił szybciej bo ktoś był w potrzebie.

biuro

Pracuję już długo w Almus. Ja jako pracownik uważam że warunki pracy i zarobków są jak na ten region bardzo dobre . Oczywiście jak w każdej firmie zespól składa się z osób które chcą pracować i osób które chcą odwalić 8h i tyle. Nic od siebie i zero rozwoju. Więc nie ma co się dziwić że leniuchy będą się źle wypowiadać.

Witam pracuje w tej firmie długo i wiem że nie jest źle zarobki całkiem niezłe ludzie zgrani. Z szefostwem można się dogadać zarówno z szefem jak i z szefową są ludzie którzy pracują i nie narzekają jest nacisk na pracę ale jak ktoś chce pracować to pracuje a nie (usunięte przez administratora) się nikt nikogo do pracy nie zmusza wiem też że szef nie raz poszedł na rękę pracownikom w różnych sytuacjach zawsze daje drugą szansę gdy ktoś z czymś zawali nie zkreśla nikogo odrazu ludzie widzą tylko to co chcą widzieć ale trzeba też umieć doceniać nikt nikogo na siłę nie trzyma pracują ci co chcą pracować a inni niech przyjdą i zobaczą

Przez pol roku umowy co miesiac. Ubezpieczenie z najnizszej krajowej (usunięte przez administratora)

Zenek
@Pracownik

Brawo cała prawda (usunięte przez administratora) tak jak napisał ktoś wcześniej plusem dla 90% zatrudnionych tam osób jest praca blisko domu(usunięte przez administratora)

@Zenek

Jako właściciel firmy osobiście rozmawiam z pracownikami. Każdy pracownik z każdego działu ma prawo przyjść do mnie i porozmawiać do czego zachęcam. Również ja osobiście chodząc po hali produkcyjnej takie rozmowy odbywam. Zachęcam do czytania aktualności, które rozwieją wiele nieprawdziwych informacji.

Adam

Ja pracuje w tej firmie już dość długo. Uważam, ze gdyby było tak źle to ponad 200 osób by tutaj nie pracowało i wciąż nowi nie chcieli by się zatrudniać. Firma mocno się rozwija i każdemu pracownikowi daje szanse rozwoju oraz podniesienia swoich kwalifikacji. Szef jest dogadany, jak każdy inny ma złe i dobre dni, ale zawsze można znaleść nić porozumienia. Każdy kto jest ciekawy powinien sam się przekonać jak naprawdę tu jest. Pod warunkiem, ze chce pracować, a nie stać i odklepać 8 godzin. Nawet o wynagrodzeniu nie można w tedy dyskutować. Bo człowiek jest doceniany.

@Adam

Dziękuję za dobre słowa. Nasza firma istnieje już 22 lata i to prawda, że zatrudniamy ponad 200 osób. Od końca 2018 roku zatrudniliśmy 80 pracowników i każdy ma umowę o pracę. Rzeczywiście osoba, która nie potrafi obsługiwać maszyn otrzymuję wynagrodzenie minimalne - to zrozumiałe. Każdy pracownik ma możliwość rozwoju i awansu. Powtarzam KAŻDY BEZ WYJĄTKU i łączy się to również z wyższym wynagrodzeniem i wyższą umową.

Szeregowy

Praca jak praca. Na początku krótka umowa. Jak się sprawdzisz to dostajesz nową wyższą + wieksze pensja. Na produkcji praca nie jest ciężka ale trzeba myśleć bo czepiają się jak nie ma wydajności i jakości. Nocki troche ciężkie, ale idzie się przyzwyczaić. Jeszcze chyba przyjęcia są choć słyszałem, że teraz jest większa selekcja.

Lukasz

Są przyjęcia?? I niech ktoś wreszcie napisze jak jest Na logistyce.. Nie na produkcji...

Lena

Witam Czy moze mi ktos powiedzieć czy sa jakies przyjecia do pracy . Czy beda a mniej więcej kiedy ? Jak najlepiej złożyć CV osobiscie czy droga elektroniczną ? Bardzo prosze o odp?

Tymon
@Lena

Widac po wpisach ze ktos komu zalezy robi pozytywne wpisy ha ha...praca jest szansa na zatrudnienie jest umowa jest najnizsza plus resta w kopercie chetnie przyjmuja ale-no wlasnie to ale atmosfera pracy chore szefostwo niezrownowazona kier produkcji natężenie na każdym kroku inwigilacja na nonstopie na kamerach Kasa dobra blisko od domu i to wystarczy tylko czy na pewno i czy opinia nie zostanie usunięta?

Magda

@zadowolony to super ze Ci się podoba. A powiedz, są jakies benefity ?:)

zadowolony

Pracuję w Almusie od ponad roku. Od pierwszego dnia umowa na 2 miesiące i sprawdzają czy człowiek nadaje się do pracy. Jak już człowiek popracuje to dostaje umowę na stałe. Trzeba się tylko wykazać na stanowisku. Praca zmianowa i jest jej dużo. Widać, że firma ma nowoczesne maszyny i coraz więcej pracowników zatrudniają. Chyba będą budować nową fabrykę. Nie ma co narzekać. W tym regionie dobra firma i wypłata na czas.

Czy ktoś z Was pracuje w firmie Almus Sp. z o.o. w mieście Słomniki i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy? Czekamy na nowe wieści.

Zostaw merytoryczną opinię o Almus Sp. z o.o. - Słomniki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Almus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Almus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Almus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Almus Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Almus Sp. z o.o., to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Almus Sp. z o.o.