Almus Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Almus Sp. z o.o.

Aktualność
Uwaga!
Jesteśmy w trakcie uruchamiania nowej linii produkcyjnej.
Zapraszamy na nowe stanowiska pracy.
Bezrobotna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Klient

Witam czy praca jest również w weekendy i święta,jest to praca na trzy zmiany tak i tydzień na rano, tydzień na popołudniu i tydzień na nocki.

Zainteresowana Nowy wpis

Witam czy macie jakieś wolne miejsca pracy . Pozdrawiam

Nowy wpis

@Zainteresowana

Witam, na naszej stronie są aktualne oferty pracy. https://www.gowork.pl/praca/almus-sp.-z-o.o.;pr Zapraszam do aplikowania CV.

Zaiteresowany
Kandydat

Mam pytanie czy są przyjęcia kierowców np, CE kierowca ile może zarobić jakie trasy jakie godziny pracy,

@Zaiteresowany

Witam , obecnie jesteśmy na etapie zakupu nowych samochodów ciężarowych. Proszę o składani CV ponieważ prawdopodobnie zatrudnimy nowych kierowców.

Kierowca
@Almus Sp. z o.o.

Witam. Czy na chwilę obecną szukacie w kierowców?

Nowy wpis

@Kierowca

Tak , zapraszamy do składania CV

Almus Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kontroler ds. Jakości w Słomniki. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Almus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. Księgowości. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Pan Marek P. :))

Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na warunki sanitarne i socjalne. Istnieje jedna toaleta na 3 linie produkcyjne + biuro i magazyn, czyli z jednej toalety korzysta dziennie ponad 100 ludzi (licząc magazyn i biuro nawet więcej, dochodzą także kierowcy samochodów ciężarowych). Szatnia wielkości magazynku w domu (na konfitury), jadalnia wygląda podobnie. Nie można sobie usiąść na przerwie i zjeść normalnie posiłku. Szafki są bardzo małe i jest ich niewiele na tak dużą ilość osób. Weekendami gdy nie ma pań sprzątających bardzo nieprzyjemnie śmierdzi z męskiej toalety. Przy końcu i początku każdej zmiany przejście między "pomieszczeniami" wiecznie zawalone przez magazynierów. Ile obecni pracownicy mają czekać na poprawę?

Dyrektor ds. niedorozwoju
@Pan Marek P. :))

Pracujemy nad tym

@Pan Marek P. :))

Szanowni Panowie myślę że problem tkwi nie w firmie tylko was ponieważ korzystając z toalety należy szanować czyjąś pracę i nie lać obok muszli tylko do to wy sami nie umiecie się zachować ciekawe czy w domu u siebie też tak robicie? A jak komuś nie pasuje praca to nikt nikogo na siłę nie trzyma Na miejscu szefa Panowie powinni dostać upomnienie za syf który zostawiają po sobie A potem ewentualnie karę może to was czegoś nauczy np :pokory uszanowanie pracy innych Pracuje mi się bardzo dobrze Pozdrawiam

sanitarni
@Dyrektor ds. niedorozwoju

Od ludzi sie wymaga! A samemu sie pracuje nad tym! Doobre!

Tomasz

Rzetelna firma którą polecam, praca lekka fizycznie bowiem połowa czynności to obserwacja produkcji. Współpracownicy pomocni dzielący się swą wiedzą i doświadczeniem, ponieważ jest w czym się uczyć i rozwijać. Dział kadr znakomicie wywiązuje się ze swych obowiązków, dzieląc się wiedzą dot. dokumentacji, praw pracy itp. Kierownictwo jak i Szef to osoby komunikatywne, zwracający od czasu do czasu uwagę na pewne nieścisłości co jest ich pracą, przy takiej liczbie pracowników i ogólnej wartości zakładu to zrozumiałe. Oznacza to stabilne zatrudnienie, gwarantowaną wypłatę na czas. Reasumując polecam tego pracodawcę i firmę, warto zainteresować się póki wolne wakaty. Pozdrawiam :)

jezyk
@Tomasz

Opinia na zlecenie?

Beata
Kandydat

Dzień dobry! Czy w Państwa firmie pracują przedstawiciele handlowi? Jeśli tak to czy jest jakaś rekrutacja? A może ktoś wie jakie warunki pracy na tym stanowisku?

Kandydat

Witam, jak z zarobkami w firmie ? Mam 10 lat stażu na stanowisku mechanika. Na ile mogę liczyć? Da się tam zarobić 4 na rękę?

@Pytanie

Oczywiście , nawet więcej , zapraszamy.

Kandydat

Jakim systemem pracy pracuje się jako magazynier, czy jest to system 3 zmianowy z wolnymi weekendami czy 3zmianowy 4brygadowy? Na które godziny zaczynają się zmiany?

@Pytanie

Magazyn pracuje na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym w godzinach : 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

kandydat
Kandydat

Witam , czemu ciągle pojawia się ogłoszenie o pracę o pracę , prawie codziennie wznawiają ogłoszenie , co się dzieje?.

@kandydat

Witam Firma Almus sp. z o.o. stawia na ludzi którzy chcą się rozwijać i rzetelnie pracować. Pracownicy którzy przez swoje zaangażowanie przyczyniają się do rozwoju firmy są należycie doceniani. W ciągu najbliższego miesiąca powstanie nowa linia produkcyjna, na którą poszukujemy nowych pracowników.

STARY PRACOWNIK
@kandydat

Pracuję w tej firmie już wiele lat i widzę co się dzieje. Moim zdaniem firma uczciwa i godna polecenia tylko trzeba pracować, a nie stać i bawić się telefonem jak to niektórzy młodzi robią. Przyjdzie taki do pracy, schowa się za maszyną i się bawi, a my musimy za nich robić. Niektórzy to nawet uczyć obsługi się nie chcą.. Od razu powinni takich wywalać a nie trzymać. Podoba mi się jak awansują ludzi bo przynajmniej nieroby co im się nie należy nie mają płacone tyle co senior lub mistrz. dobrze ze się rozwijają i coraz więcej ludzi zatrudniają i kupuja nowe maszyny, rozbudowują hale Kadrowa i kierowniczka powinna bardziej zwracać uwagę kogo zatrudniają. Szef w porządku.

Czy w Almus Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Serwisant Maszyn i Urządzeń umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 25 sierpnia na GoWork.pl.

Aktualność
Uwaga!
Jesteśmy w trakcie uruchamiania nowej linii produkcyjnej.
Zapraszamy na nowe stanowiska pracy.

Jakie godziny pracy obowiązują w Almus Sp. z o.o.?

Tam ie pracuję 24 H na 3 zmiany

@Pytanie

Nie warto tam iść za mało płacą a za dużo oczekują

Zarząd
@Szeryf

W planach mamy budowę darmowych baraków przy firmie, a także darmowe wyżywienie (miska ryżu i szklanka wody na jeden dzień).

@Zarząd

To fajnie cieszę się z tego powodu. ????

Wojtek
@Szeryf

Dokładnie

Symek

Gorąco polecam pracę w firmie almus. Jak komuś chce się pracować to Zarobi tam fajna kasę. Szef jest wpozadku. Miła atmosfera są tez premie kwartalne. Ogólnie spoko:)

Bartek

Almuss ma swoje zasady i swoje prawo, podnieśli o 200 zl państwo, w almussie podwyżek nie będzie. Ludzie narzekaja. Kierowniczki produkcji patrza krzywo dają kary, ma być wydajność jak najwieszka szybciej i szybciej. Gdzie. Pieniądze jakas podwyzka wszystko drożeje, dojazd wszystko. W nowej firmie podwyzke dostałem odrazu,l. Premie za najlepszą wydajność w kwartale jakieś 300 zl. Tyle do powiedzenia Pozdrawiam bartek

Ja:)
Kandydat

Hej:) Ponieważ słyszę sporo pozytywnych opinii na temat pracy w firmie ,sama widzę że właściciel wypowiada się na tej stronie ( moim zdaniem bardzo dobrze o nim świadczy, ponieważ zależy mu na opinii oraz szanuje zdanie swoich pracowników)chciała bym zapytać osób jeżdżących na wózkach widłowych o warunki pracy ,atmosferę panującą wśród załogi oraz zarobki :) Myślę nad zmianą firmy i nie chciała bym sobie strzelić w kolano :) Z góry dziękuję:)

Artur
@Ja:)

Masz jakieś konkretne preferencje związane z ewentualnym stanowiskiem dla Ciebie w firmie Almus? Czy jest jakieś na którym by Ci najbardziej zależało? Daj znać proszę bo mnie to bardzo interesuje. Chętnie dowiem się o Twoich preferencjach czegoś więcej.

Ja
@Artur

Praca na wózku widłowym:)

Prezes Kozłowski

(usunięte przez administratora) fałsz wśród załogi i kadry, najniższa plus reszta (usunięte przez administratora), odbijają z wypłaty za badania, inwigilacja, w życiu już dużo widziałem ale to co się tam odwala to jest nie do uwierzenia.

Waldemar

Nie polecam tam pracować, inwigilacja na każdym kroku, odbijanie za byle co, a co najśmieszniejsze to ,że jak się popracuje nawet dwa tygodnie (usunięte przez administratora)jednym słowem żenada.

Romek
Kandydat

Zauważyłem ogłoszenie na mechanika w firmie. Jak wygląda praca na tym stanowisku czy warto złożyć cv?

@Romek

Tak, pojawiło się takie ogłoszenie. Praca mechanika polega na konserwowaniu maszyn i usuwaniu usterek w maszynach produkcyjnych

Romek
@pracownik

Praca na 4 brygady? Jakie zarobki a początek?

@Romek

Tak, 4 brygady. O zarobki to musisz pytać w Kadrach

Marcin

Warto składać tam papiery , zauważyłem ,że znowu się pojawiło ogłoszenie o prace i zastanawia mnie to czy firma się rozrasta czy ludzie sami odchodzą , proszę pomóżcie

@Marcin

Marcin, firma się rozrasta, ostatnio zakupili nową linię produkcyjną, ruszyli na niej z czterema brygadami i potrzeba nowych pracowników. Także spokojnie, składaj CV :) powodzenia :)

Marcin
@Pracownik

Ok dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Almus Sp. z o.o. - Słomniki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Almus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Almus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Almus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, a 4 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Almus Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Almus Sp. z o.o., to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Almus Sp. z o.o.