Almus Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

O firmie

O firmie

Jesteśmy liderem jakości w produkcji papierów higienicznych i przemysłowych.

Jesteśmy Polską firmą rodzinną działającą na rynku papierów higienicznych od 1997 roku.

Dysponujemy najnowocześniejszymi na świecie innowacyjnymi liniami produkcyjnymi i w oparciu o wdrażane przez nas autorskie rozwiązania technologiczne oferujemy wyroby celulozowe o bardzo wysokiej jakości i wszechstronnym zastosowaniu.

Obecnie jesteśmy liderem w produkcji wielowarstwowych papierów toaletowych, ręczników, czyściw przemysłowych, jak również podkładów medycznych i produktów specjalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ekskluzywnej linii produktów konsumenckich ALMUSSO oraz produktami przeznaczonymi dla rynku AFH i nowoczesnymi wyrobami Premium z linii ALMUSSO PROFESSIONAL.

Produkty

W 2011 roku wprowadziliśmy na rynek ekskluzywną markę Almusso. Obecnie nasza oferta to kilkadziesiąt różnych odmian papierów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań poszczególnych grup klientów. W naszym zakładzie powstają papiery do zastosowań domowych (AH) i przemysłowych (AFH). Specjalizujemy się w wielowarstwowych papierach toaletowych, ręcznikach i czyściwach, jak również produktach z domieszką różnego rodzaju włóknin. Produkujemy papiery mocne, a jednocześnie bardzo przyjemne w dotyku, delikatne i chłonne. Oprócz produktów standardowych, oferujemy m.in. papiery z dodatkiem balsamu, papiery dedykowane dzieciom (z nadrukami edukacyjnymi), o unikalnych kompozycjach zapachowych i wzorach. Jednocześnie, dzięki nowoczesnym i wydajnym technologiom, wysokiej jakości papierów towarzyszy bardzo atrakcyjna dla klientów cena.
 

Współpraca i rozwój

Nasza firma działa na rynku krajowym oraz zagranicznym (już na trzech kontynentach). Dostarczamy produkty m.in. do Czech, na Słowację, na Węgry, do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii a także do Chin i na Barbados. Na rynku krajowym współpracujemy z sieciami handlowymi m.in. Lidl, Tesco, Leclerc, Stokrotka, SuperPharm, Intermarche, Drogerie Natura, Makro. Stale poszerzamy sieć dystrybutorów hurtowych. Dla naszych Klientów możemy dostarczyć zarówno produkty brandowe, jak również tworzyć marki własne pod indywidualne zamówienie. We współpracy z partnerami biznesowymi dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć idealne rozwiązanie zapewniające długotrwałe i owocne dla obu stron relacje biznesowe.

Po ponad 20 latach nadal pozostajemy polską rodzinną firmą dbającą o Klientów, partnerów biznesowych oraz własnych pracowników.

Tej filozofii współpracy i wzajemnych korzyści, opartej na wytrwałej pracy i rozumieniu potrzeb i oczekiwań wszystkich stron, pozostajemy wierni i chcemy ją propagować wśród naszych Pracowników, Partnerów i Klientów.

40.000 ton
roczny wolumen przetw. bibułki

17.000 m2
pow. magazynowych i produkcyjnych

już 160
zatrudnionych pracowników

 

3
nowoczesne linie produkcyjne

100
dystrybutorów krajowych i zagranicznych

ciągły
rozwój i innowacje

 

www.almus.pl

Almus Sp. z o.o.