Almus Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Uwaga!
Jesteśmy w trakcie uruchamiania nowej linii produkcyjnej.
Zapraszamy na nowe stanowiska pracy.

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dobry

Przedstawiamy Państwu kilka istotnych informacji dotyczących działalności i pracy w naszej firmie.

 

Firma ALMUS zajmuje się produkcją papierów higienicznych.  Więcej mogą się Państwo dowiedzieć na stronie:
Nieustannie się rozwijamy inwestując w najnowocześniejsze na świecie linie technologiczne do produkcji papierów toaletowych, ręczników kuchennych itp. wyrobów z papieru.  Zatrudniamy coraz więcej osób – dla przykładu podam, że od grudnia 2018 roku zatrudniliśmy ponad 80 osób.

Dzisiaj liczący ponad 200 osobowy zespół to wykwalifikowani pracownicy, którym dajemy szanse dalszego rozwoju poprzez wprowadzone szkolenia.  

Zależy nam by każdy pracownik osiągnął najwyższy poziom umiejętności w naszej branży ponieważ niebawem rozpoczynamy budowę całkowicie nowej fabryki papieru na powierzchni 21ha o łącznej powierzchni budynków 50 tyś m2 , w której prace znajdzie ponad 400 osób. Wykwalifikowany zespół daje możliwość rozwoju całej firmie dlatego dużą uwagę przywiązujemy do dobrych, pracowitych, uczciwych i oddanych pracowników.

 

Warunki pracy i rozwoju  w naszej firmie są bardzo szczegółowo przedstawione podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej i każda osoba przychodząc otrzymuje komplet informacji, które z pewnością pomogą mu w podjęciu decyzji zatrudnienia.

 

Nowo zatrudniony pracownik przechodzi szereg szkoleń nie tylko BHP, ale również obsługi maszyn czy magazynu od pierwszego dnia pracy otrzymuje umowę o pracę  (najniższą krajową). My dajemy mu warunek czasowy na zdobycie wiedzy w zakresie obsługi np.: maszyn.  Po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego przechodzi na wyższy poziom i ma kolejną możliwość rozwoju poprzez podniesienie kwalifikacji czego skutkiem jest wyższa umowa. 

Poziomów jest kilka.  Dzięki wdrożeniu do firmy przejrzystych i ogólnodostępnych dla wszystkich pracowników informacji na temat warunków pracy każdy ma świadomość uczciwej oceny i wynagrodzenia.

Każda osoba zatrudniona jest na okres próbny i w tym czasie pracownik poznaje firmę mając czas na podjęcie decyzji o stałej współpracy.  Z drugiej strony pracodawca ma większą wiedzę o zaangażowaniu i możliwościach nowo zatrudnionej osoby.  Po tym okresie zarówno pracownik jak i pracodawca podejmuje decyzje o dalszej współpracy. 

  Po okresie próbnym pracownik ma możliwość otrzymania dodatkowego ubezpieczenia i opieki medycznej.   

 

Na zakończenie chciałem również poinformować, że wszystkie wpisy łamiące regulamin i prawo polskie będą usuwane przez administratora.

 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania jestem to dyspozycji i w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć na pytania, które można zadawać mailowo na adres: informacje@almus.pl

 
 
                                                                                                  Serdecznie Pozdrawiam

                                                                                      i zapraszam do współpracy

                                                                        
                                                                         Wojciech Starnawski

                                                                                                  Właściciel firmy

Almus Sp. z o.o.