Almus Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Kariera

Kariera

Praca...

W naszej firmie, oprócz profesjonalizmu i doświadczenia, liczy się umiejętność pracy w zespole oraz dobra atmosfera.

Dynamiczny, zgrany oraz dobrze zmotywowany do pracy zespół to już połowa sukcesu. Druga połowa to wysokie kwalifikacje, kreatywność oraz chęć rozwoju. Jeśli chcesz pracować nad ciekawymi projektami i rozwijać się w branży przemysłowej. Wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny na almus@almus.pl

… lub współpraca. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, oraz sami oferujemy ich wiele.

MAGAZYNIER

Opis stanowiska pracy:

- załadunek / rozładunek dostaw
- przyjmowanie i wydawanie towaru

Oferujemy:

- pracę od zaraz w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wykorzystującej nowoczesne technologie
- praca w systemie zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki premiowe)
- możliwość rozwoju zawodowego
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat od pierwszego dnia pracy
- gwarancja stałej pracy
- dodatkowe ubezpieczenie w PZU, świadczeń medycznych i okolicznościowych
- premie za dobrze wykonywaną pracę

Wymagania:

- uprawnienia na wózek widłowy (UDT)
- dyspozycyjność, punktualność
- chęć i motywacja do pracy
- przestrzeganie przepisów BHP
- prawo jazdy kat. B

CV należy przysyłać na adres kadry@almus.pl, przez formularz kontaktowy poniżej lub osobiście dostarczyć do siedziby firmy.

CV z adnotacją:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Almus Sp. z o.o., moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Almus Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

PRACOWNIK OBSŁUGI LINII PRODUKCYJNEJ

Obowiązki:

-obsługa urządzeń składających się na linie produkcyjne,
-bieżąca kontrola stanowiskowa realizowanych zleceń,
realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,

Wymagania:

-doświadczenie w pracy na produkcji- mile widziane,
-pracowitość, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków,
-umiejętność pracy w zespole,
-logiczne zorganizowanie własnej pracy,
-gotowość do pracy 3 zmianowej w systemie 4 brygadowym,

Oferujemy:

-zatrudnienie na umowę o pracę,
-pracę w renomowanej firmie,
-pracę w systemie zmianowym,
-atrakcyjne wynagrodzenie.

Tel. (12)388 16 77
e-mail: kadry@almus.pl

www.almus.pl