Opinie o Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o. w Gliwice

Cześć, w jakich godzinach się pracuje? nie wiem czy mi to nie umknęło, ale wole się upewnić już po takim czasie i tak, w ofercie dla automatyka na utrzymanie ruchu tego jasno nie wskazują, chociaż piszą, że na 3 zmiany się robi.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Pracownik Produkcji, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 6 kwietnia.

Bierny Nowy wpis

Dofinansowanie do pakietów sportowych pakiety medyczne wczasy pod grusza premia świąteczna organizacja integracji zmianowych owocowe czwartki

Kamila Nowy wpis
@Bierny

Super, że są pakiety medyczne. A wiecie, czy ten pakiet jest finansowany tylko dla pracownika, czy można tez oczekiwać, że będzie on obejmował najbliższą rodzinę??

Kolega janusza Nowy wpis
@Kamila

Ty tak od miesięcy pytasz i się zachwycasz, chyba w kadrach robisz i udajesz zachwycona kandydatke do pracy ale tu nie przyjmują kobiet

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o. dla pracy jako Operator Wózka Widłowego są dla was satysfakcjonujące?

porównując okoliczne firmy z wynagrodzeniem to jest podobnie do okolicznych, jeżeli chodzi o przełożenie na prace i wymogi to już na plus dla wprawionej osoby z uprawnieniami praca nie stwarza większych problemów,

@ODpowiedz

Długo trwa przyuczenie? Jest jakieś szkolenie na początku? Każdy zakład rządzi się swoimi prawami, więc nawet jeśli przychodzi ktoś nowy z uprawnieniami to pewnie musi się przyuczyć.

@Kamila

Jakbyś doprecyzowała o jakie konkretnie stanowisko chodzi to byłoby łatwiej udzielić odpowiedzi

@Kamila

Jezeli odpytujesz o przyuczenie na operatora wozka. To trwa 3 miesiące tak jak umowa próbna w zaleznosci od umiejętności moze zakonczyc sie szybciej i dla osob ze stazem jest to kwestia poznania towaru i procedur wiec konczy sie zazwyczaj po miesiącu

@ODpowiedz

Dokładnie o to pytałam. Wiesz może czy zakład daje możliwość wyrobienia uprawnień od zera na te wózki? I czy jeśli tak to finansuje to, czy pracownicy muszą sami zapłacić?

@Kamila

Jak się ktoś zatrudnia jako operator wózka widłowego to raczej te uprawnienia powinien już mieć, bez tego możesz się zatrudnić na produkcji i potem zrobić szkolenia na wózki ale wiadomo takie rzeczy warto ustalić na rozmowie od razu, żeby potem nie było, że nie ma zapotrzebowania i czekasz miesiącami, generalnie o wszystko idzie się dogadać i dużo zależy od Twojego podejścia i zaangażowania, ja przynajmniej nie słyszałem żeby których kierownik zmiany lub kierownik główny kogokolwiek kiedykolwiek olał jeśli jesteś fair to przełożeni też są fair, co do samego szkolenia jeśli Cię na wyślą to na zasadzie lojalki, wiadomo firma w Ciebie wklada to też by chciała żebyś jakiś czas dla niej popracowała ale też nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sama zapłaciła za takie szkolenie jeśli nie chcesz lojalki podpisać

@Bumelant

A ta lojalka wyłącza z podwyżek? Słyszałam o takich praktykach. Jak to tutaj jest rozwiązane? Na długo się podpisuje? To jest jakoś związane z kosztem tych szkoleń czy zawsze tak samo?

@Kamila

Lojalka nie wyłącza z podwyżek, podpisujesz na 3 lata, koszt wiadomo masz rozłożona cenę szkolenia na te właśnie 3 lata, jak się zwolnisz przed tym upływem 3 lat to oddajesz proporcjonalnie do czasu jaki przepracowałas, np zrobisz szkolenie ale po roku się zwolnisz to oddajesz 2/3 ceny szkolenia bo rok przepracowałas

@Bumelant

W sumie uczciwe podejście. Dopytam tylko jeszcze o te podwyżki jak już zaczęliśmy temat. One są indywidualnie? Czy jest szansa na nie cyklicznie corocznie?

@Kamila

Podwyżki są zawsze na koniec roku dla każdego, wymiar różny, wiadomo na świecie się dużo dzieje a to ma wpływ na każdą firmę, może nie zawsze są to kokosy ale podwyżka mimo to jest zawsze na koniec roku, dla każdego w tej samej wysokości

Jasin Swarzędz

Ta firma to jedna wielka poraża. Bardzo dobry przykład czego nie robić stawiając nowy magazyn. Porażka od samego początku. Od wyboru magazynu na którym nic się nie mieści, linkę produkcyjna na której co chwilę coś się psuje po kadrę, gdzie jedni myślą, że wszystko im wolno i są bogami a inni mają wyrąbane na pracę. Wszystko robione jak najtańszym kosztem i bez głowy. Najważniejsze były jednak słowa kierownika na ostatnim zebraniu. "Jesteśmy przygotowani na rotację pracowników" Skoro wolicie zatrudniać co chwilę nowych zamiast zadbać o obecnych pracowników to zobaczymy jak wyjdziecie na tym w przyszłości. U nas na zmianie są 3-4 osoby które są w trakcie szukania nowej pracy. Z takim podejściem jakie firma do nas miała nie liczcie na to że będziemy tu siedzieć na okresie wypowiedzenia a chcemy je dac w tym samym czasie. Na innej zmianie chodzą słuchy, że osoby mające umowy do końca stycznia czy lutego nie będą ich przedłużać. Zatrudniacie ludzi którzy nie mówią po polsku. Ludzi którzy dziś są jutro ich nie ma jak dostaną lepszą ofertę. Szkolenia powodują, że ktoś jest oderwany od swojej pracy i musicie ściągać ludzi z agencji pracy żeby łatać dziury - dodatkowe koszty. Nowa osoba nie jest tak wydajna i szybka. Robi błędy gdzie w ostatnim czasie sporo ich było. Pomylone sekwencje, spadające belki na VW, niedokręcone części itd. Macie tylko szczęście, że dzieje się to w czasie gdzie VW jedzie jak jedzie. Kary już i płaciliście a z takim podejściem będzie tylko gorzej. Tak więc serio ? Jesteście na to przygotowani ?

@Jasin Swarzędz

Wow, czyli problemem jest rotacja? Serio co chwilę zatrudniają nowych? Ja właśnie widzę że mają ogłoszenie na stanowisko Pracownik Administracji. I szczególnie interesują mnie te spotkania integracyjne, które wymienili w benefitach. Jak te spotkania wyglądają? Jak często sa organizowane? To spotkania, wyjazdy, imprezy?

Jasin Swarzedz
@Kamila

Raz w roku jest jakis tam budżet na zmianę i sam sobie organizujesz. Jeśli można to nazwać plusem to jest on jedyny. Jeśli interesuje Cię praca biurowa to sobie odpuść. Jak trafisz na przełożoną wiedzmę to masz przerąbane. Jedna osoba głownie przez nią już się zwolniła. Toczt wojny ze wszystkimi. Kodeks pracy istnieje tylko wtedy gdy jest coś na jej korzyść. Zmuszanie pracowników do wykorzystywania urlopów i takie tam. Wszyscy mają jej dosyć. U góry jak i na dole.

GRX
@Jasin Swarzędz

Kogo zatrudniają? Dzieci po 16,17 lat. Do tego chodzą po 12-16h do pracy i wiedzma problemu nie widzi. Jak Radek robił 12 to problemy miała. Do tego wszystkiego gówniarze naćpani w pracy byli, żeby tyle wytrzymać. Następnym razem będzie policja wzywana i PIP. Pewnie w Gliwicach mało wiedzą co u nas się wyrabia. Może zacząć pisać @ do zarządu? Na to wszystko też jesteście przygotowani ? :D

Gliwice
@Jasin Swarzędz

Wojtek,, Piotrek, Tomek... Jesteśmy przygotowani na wasze odejście... Mało tego czekamy i wręcz ponaglamy byście razem solidarnie we trójkę dali wypowiedzenia .Z informacji jakie do nas docierają ze Swarzędza,to jesteście zmianą najgorszą, ktora,jest bardzo roszczeniowa a najmniej zaangażowana w pracę.Zyczymy wielu sukcesów w nowej pracy...

Firma Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. logistyki. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

W jaskinie jest dobra atmosfera pracy i dobre wynagrodzenie. Nie słuchajcie bzdur. Ja mam ze spokojem 4500 na rękę

Kubus

Co za bzdura chyba w 2miesiace????????????????

Julia
@Kubus

Czyli mówisz, że pensja to jest raczej najniższa krajowa? Czy może coś dodatkowego można liczyć, jakaś premia czy coś?

@Julia

Droga Julio .Nie czytaj glupot na Go Worku,bo każdy może napisać tam co chce.. Odsyłam na stronę firmy RHENUS.gdzie przeczytasz ile firma zarabia mld Euro ???? jako światowy gigant.Jesli wejdziesz na Rhenus Polska Gliwice popatrz na wykresy jak jest dobrze... My w Swarzędzu Jesteśmy Liderem w branży automotiv w regionie jeśli chodzi o zarobki.. Po dodatku inflacyjnym ,wielu kolegów odeszło z firmy bo przekroczyli by drugi próg podatkowy...Mamy wolne wakaty Julio..Zapraszamy

Teresa

Chyba jestem starsza od Julii, z doświadczenia wiem, że miliardy na poziomie światowych gigantów rzadko się przekładają na godziwe pensje pracowników produkcji. często bywa przeciwnie. Skoro uważasz, że pisane są tu głupoty, daj dobry przykład - podaj rzetelnie kwoty zarobków u Was na produkcji.

Ogar

No ja wrzucam do kominka te pieniądze.... Z banku dzwonili że mam już wypłaty nie przesyłać bo kończy się im miejsce w skarbcu. Zastanawiam się czy nie przelać w przyszłym miesiącu do skarbca narodowego aby załatać dziurę budżetową i dług publiczny usunąć. Normalnie 40000 można zarobić. ... Szkoda że w rosyjskich rublach.

GRX

Ale głupoty wypisujesz. Co za pajac z biura się bawi w sztuczne podnoszenie "renomy" tej firmy ? Każdy w Swarzędzu wie jakie są fakty więc przestań się blaźnić. Kogo obchodzą słupki i wykresy w gliwicach. Tu wszystkich interesują realia zarobkowe. Pisząc te farmazony tylko jeszcze bardziej pogrążasz tą firmę :D Zarabiają mld a nie chcą płacić pracownika. Lider zarobków w regionie ? HAHAHA To mało wiesz ile zarabiają w naszej najbliższej okolicy nie mówiąc już o regionie. Tak ucieklem do innej firmy bo zarabiałem za dużo i chcialem mniej :D Wytrzeźwiej (usunięte przez administratora)

Listewkarz

I jak tam dostaliśta podwyżki jakieś albo inflacyjne nie mowiac o takim jakie dostalo VW? Czy firma nadal ma pracownikow gleboko… ?

@Listewkarz

No tak vw... A to terminy jakieś takie konkretne były kiedy mają dać? Bo jeśli nie to raczej w czasie względne będzie, może do nowego roku już nie będziesz musiał zadawać takich pytań?

Obserwator rynku pracy

Czy ten mongoł z Wrześni nadal robi? Chodzi mi o tego co z sepleniacym akcentem francuskim mowi

@Obserwator rynku pracy

Nie wiem czemu pytasz? Wyjaśnisz o co ci chodzi?

Francusko sepleniacy mongoł
@Obserwator rynku pracy

Dziękuję za troskę, mam się dobrze.

@Francusko sepleniacy mongoł

Oni tak sobie tylko żartują czy naprawdę czujesz się szykanowany?

Milyjeszcze

Czas spadać z tej firmy. 3 wypowiedzenia pójdą pod koniec miesiąca. To nie jest dobra praca. Zdecydowanie nie

@Milyjeszcze

Ale to kolegów swoich namówiłeś do odejścia, że o trzech wypowiedzeniach piszesz? No też nikt nie zmusza, żeby zostać, nic na siłę jak to mówią

Proawdziwy

Problemy na rynku automotive to fakt i nie ma co się dziwić ze firma szuka oszczędności ale nikogo nie zwolniono tylko szukają prac zastępczych które nie są na pewno cięższe niż praca na produkcji. Generalnie praca jak praca wszędzie trzeba pracować żeby zarobić. Ja nie narzekam oczywiście mogliby więcej płacić ale to uwaga do wszystkich pracodawców. Co do premii to jak ktoś nie choruje i robi swoje to dostaje. Wszystkim niezadowolonym życzę powodzenia w nowych pracach bo można trafić znacznie gorzej.

Kuma
@Proawdziwy

Oj widzę że biuro wzięło się za komentowanie ???? Nie znam firmy z automotive która na czas przestoju wysyłała by na sortowanie gaci pracowników z linii. Sorka ale to dziadowienie i niepowaga ze strony firmy. Nie zwolnili .. no nie ma się co dziwić bo by nie można było produkować a nikt normalny nie przyjdzie tutaj za tą stawkę w szybkim czasie. Ale co to za argument.... Z tego co wiem żadna firma nie zwalnia teraz.

@Proawdziwy

Się zdziwicie jak w przyszłym miesiącu poleca papiery. To jest genialny dział HR który życzy powodzenia w szukaniu pracy ????????????

Kuba
@Kuma

Tez juz tam nie robię bo znalazłem robote blizej miejsca zamieszkania ale bez przesady raptem tydzień byliśmy na RL na odzieży chyba nikomu z głowy korona nie spadła ważne że zapłacili normalnie 100 procent wypłaty

Teresa
@Kuba

O co właściwie chodzi z tą odzieżą? Wysłali pracowników z linii produkcyjnej na sortowanie ubrań? Pierwsze słyszę o czymś takim:D

@Teresa

Teresa bo ty nie od nas z Jasina. Tutaj jak nie było pracy to wysyłali na sortowanie ciuchów. Jak cos zdarzyło się raz to może też i drugi taka prawda. A to tylko poziom zregenerowania umysłowego zarządzających pokazuje. Czy to pracownika j problem ze VW stoi ? Ktoś za to kasę bierze aby przewidywac co się stanie. A nie porąbane pomysły żeby do innej roboty sprzedawać pracowników. Paranoja. Ludzie ... Omijajcie daleko.

@Ogar

No niestety na pewne rzeczy nie ma się wpływu przecież, dobrze, że chociaż robotę jakąkolwiek dają. Według Ciebie lepiej by było jakby pozwalniali ludzi?

Śmieszek

Odniosę się do benefitów które firma oferuje w aktualnym ogłoszeniu o pracę: To oferujemy: umowę o pracę. ------ zgadza się. Niestety :D cykliczny wzrost wynagrodzenia ----- prędzej bym zieleni na pustyni się spodziewał. atrakcyjny system premiowy ---- który cyklicznie się zmniejsza :D Przez postoje VW jest duze ryzyko że nic nie będzie ... a może i gorzej. pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku ---- były perspektywy na ukrainę ale z powodu wojny chyba nici z tego możliwość rozwoju zawodowego --- tak, możesz dostać zadania których zupełnie byś się nie spodziewał.. :D :D Jak brakuje ludzi na produkcji to biuro zaczyna budować cześci ... :D jest rozwój !!! przyjazną atmosferę w pracy ---- zdecydowanie , dział HR nie chce rozmawać z ludźmi tylko dali skrzynke na wnioski n drzwi... bo człowiek to zło dofinansowanie do zajęć sportowych i ubezpieczeń --- No chyba jedyna prawdziwa informacja uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę --- wyślą cię na szkolenie na którę podpisujesz lojalkę. Chcesz sie zwolnić oddajesz kasę, no świetnie :D Ale fakt można popracować na produkcji ... i się rozwinąć .... szkolenie BHP też jest .... Pracowniku ... zastanów się co robisz :D

@Śmieszek

Skrzynka na wnioski, która wisi przy dziale HR, została zamontowana na wniosek pracowników, którzy zgłaszali brak możliwości zostawienia dokumentu dla kadr np. na zmianie nocnej czy popołudniowej. Była to bezpośrednia propozycja pracowników produkcji, którą zgłosili swojemu przełożonemu jako potrzebę wprowadzenia zmiany.

Kuma

Hahaha ciekawe kto taki wniosek złożył .... Szkoda że inne wniosk i pomysły są odrzucane. Tak więc szanowny dziale HR zapraszamy na produkcję czasami aby zobaczyć czego ludzie potrzebują a nie z wysokiego kurnika wymyślać problemy tam gdzie ich nie ma a omijać te które są.... Żal

Ppprrr

Czy do skrzynki na wnioski można złożyć wniosek o likwidację działu kadr ?? Kto to widział że obsługa pracownika polega na wrzuceniu wniosku do skrzynki ... ??? (usunięte przez administratora) pełną gębą. Ja nie wiem co z tą firmą się dzieje. Kto wpadł na tak genialny pomysł aby założyć skrzynkę. Może lepiej skrzynkę na skargi i sugestie ??? Taka będzie pełna.

@Ppprrr

Skrzynka na wnioski, która wisi przy dziale HR, została zamontowana na wniosek pracowników, którzy zgłaszali brak możliwości zostawienia dokumentu dla kadr np. na zmianie nocnej czy popołudniowej. Była to propozycja pracowników produkcji, którą zgłosił jako potrzebę wprowadzenia zmiany.

Armando

Jak tam Jasin, już wysłali was znów do sortowania gaci ?? Nie szkoda wam że zarabiacie mniej niż Ukraińcy tam ?? Dla niewtajemniczonych rhenus Jasin jak nie ma pracy sprzedaje pracowników do innej pracy ... Najczęściej sortowanie dla hm. Genialna firma ????????????

@Armando

Nikt nas tam już nie wyśle...bo My tam już byli .Batalion Rhenus atomotiv poszedł jak Rusek na Ukrainę bo powiedzieli nam,że przyjmą nas z kwiatami..I co .?Z tego batalionu zostało mało co..

obserwator

Sytuacja znowu mnie zmusza do wypowiedzi. Dwa zespoły zgrane ze swoimi liderami. Z czego tylko jeden zgrany ze swoim kierownikiem. W trzecim zespole szeregowi ze sobą się dogadują, ale za to lider i kierownik to jakaś porażka wychowawcza. Tworzą własną ideologie zarządzania zespołem w postaci "jestem twoim wrogiem, a nie przełożonym". Szukanie haków w postaci rejestracji wszystkiego co się da. No ale coś nie poszło po ich myśli i mieli wielki smuteczek. Kierownik z drugiej ekipy zachowuje się jak smerf maruda. Potrafisz coś prócz narzekania i czajenie się na palety oraz listewki? Chłopaki mają z Ciebie niezły ubaw. Nie mógłbym zapomnieć o Panu z passata gen 5. Pewnie w Highline z tym nagłośnieniem. Potrafisz pracować na więcej niż jednym, stale okupowanym stanowisku? I nie napinaj się tak na słabszych, pękniesz.

do frajera obserwatora
@obserwator

Tak potrafię pracować na wszystkich stanowiskach i to wydajnie. okupuje nie wydaje mi sie.Na słabszych skoro czujesz sie słaby gratuluje.

do obserwatora
@obserwator

Nazywasz siebie obserwatorem najwyrazniej jesteś Szpiclem i Konfidentem.Nie dawałeś rady w Rhenusie i teraz sie puszysz wypisujac nie do konca prawdziwe informacje.

XTD
@obserwator

Skoro pijesz na moją zmianę i zmianę Krystiana to pewnie jesteś że zmiany największego pajaca. Kolesia bez wiedzy i umiejętności. Jedno co potrafi to chodzić na papierosa. Ma gdzieś to co dzieje się u niego na zmianie co skutkowało zatrzymaniem VW.

Dziadek z ochrony
@obserwator

Obserwator, wszyscy wiemy, że Ty jesteś ten wózkowy z Wrześni gdzie nikt z Tobą nie rozmawia na własnej zmianie. Odrzucony jak takie brzydkie kaczątko...

@Dziadek z ochrony

To jest ten typ co zawsze stoi sam przy czytniku?

Jajo
@obserwator

Obserwator spójrz w oczy swojemu nowemu kierownikowi..i miej odwagę powiedzieć mu to,co mówiłeś kiedy byłeś na byłej zmianie....

SzukamPracy

Dla wszystkich co szukają informacji o firmie. Ich ogłoszenia to ściema. Premie są teoretyczne i co chwilę je zmieniają oczywiście w dol. Ja przeżyłem już 3 albo 4 zmiany tych premie zawsze na gorsze. Wzrost wynagrodzenia ... Tego jeszcze nie słyszałem ???????????? może w biurach ... Atmosfera ... Straszna na produkcji i w biurze też. Chcesz zmienić pracę .. zastanów się zanim wdepniesz w rhenusa. W tej chwili już chyba każdy szuka czegoś innego. Ostatnio nawet z biura ludzie uciekają. A szczytem jest jak brakuje pracy to sprzedają cię do sortowania ciuchów w innej firmie.

Robcio

W pierwszy dzień Mojej pracy w firmie Rhenus automotive palac papierosa na dworze, przyleciał jakiś koleś do Mnie i zaczął nagadywac źle na jakiś tam ziomków swoich. Wiedziałem, że to zwykła faja i odpuściłem.. Natomiast to wszystko, każdego dnia powtarzało się na stołówce. (usunięte przez administratora)Natomiast był tak głupi, że przyznał się, że Obserwator.. Ja informowałem wszystkich, że mam długi lond. Długo dusiłem w sercu co zrobił z Moim tel. Dziś pękło. Ta szatnia będzie za ciasna.

FrancuskiMongoł

Wszyscy na tej zmianie jesteście siebie warci przyjdź mi to powiedz jak się mijamy na zmianie.

Zmiana Beee
@FrancuskiMongoł

Tylko i wyłącznie ,przez szacunek dla naszego Kierownika,My Ci wszyscy nie odpowiemy na Go Worku o wartościach kto ile jest wart.Natomiast w imieniu całej zmiany ,zapraszam Ciebie we wtorek na 5 50 .do szatni na merytoryczny,konstruktywny dialog ...Przysięgam Ci ,że znajdą się tam pacjenci ,co Ci w twarz powiedzą...

Julia
@Zmiana Beee

hmm te nieporozumienia w zespole to tak na porządku dziennym czy akurat tak się przytrafiło?

Orkan

Tak z ciekawości, złożył już ktoś donos do PIP na fałszowanie godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy ?? Jeśli jest system do rejestracji a czas jest elastyczny , to poprawa tego czasu jest fałszowaniem która podlega karze. Jeśli po takim fałszerstwie coś by się stało jakiś wypadek czy coś, to w jaki sposób można by było udowodnić obecność w pracy ?? Ktoś o tym pomyślał ??

Gacek
@Orkan

To nejmniejeszy z przekrentow w tej firmie. Generalnie trzymać się zdała. W Swarzędzu jest pełno lepszych firm.

Smutny
@Orkan

Ja tam się cieszę że już nie pracuje. Z tego co słyszałem nie ma miesiąca żeby kilka osób nie rzuciło papierami. Lepszej rekomendacji nie trzeba. Jasin omijać szerokim łukiem. Pozdrowienia dla czarownicy z kadr. Czekam aż wywala cię i polecisz na miotle.

Tak potrafię pracować na wszystkich stanowiskach i to wydajnie bo jestem pracowity w przeciwieństwie do ciebie jeśli tego nie zauważyłeś, to nawet na obserwatora sie nie nadajesz,okupuje nie wydaje mi się.Na słabszych skoro czujesz się tak słaby to gratuluje.A pęknąć to mogą tobie Rajtuzy.

Jednoooki

do obserwatora. Zgranie pod publike to naprawde jest cos. Zgranie na tej zmianie co mowisz ze jest takie super z kierownikiem masz namysli to ze pracownik robi co chce a kierownik ma gdzies co sie na lini odbywa i hulaj dusza. A jak przychodzi co do czego to nawet nie potrafi przyznac sie do bledow, tylko próbuje odwrocic od siebie uwage i wrzuca inny temat na tapete zeby tylko z niego zeszli, w calej wypowiedzi chyba tylko smerf jest prawda, bo nawet zgrania u niego na lini nie ma( 2-3 pracownikow próbuje kierowac zmiana a reszta ma sie dostosowac) a pomiatanie pracownikami bo sa troche inni to nie jest zgranie . A jeżeli przeszkadza tobie jako pracownikowi ze ktos cos od ciebie wymaga to zaloz wlasna firme i badz sie sam szefem i pracownikiem. Domyslam sie ze sokoro udezyles w wewnetrzne awanse w firmie to twoja kandydatura zostala odrzucona. I teraz placzesz. Niestety większość zalogi nie miala doczynienia z pracą w wiekszych firmach czy tez oddzilach wiekszych firm. Co pokazuje u niektorych brak umiejetnosci dostosowania sie do zasad tam panujacych . W pracy moze byc normalna atmosfera ale to dwie strony musza na to pracowac, pracujesz wedlug standardow i zasad to ten wyzej nie bedzie musial sie ciebie "czepiac" bo jezeli ktos jest rozliczany za to jak ty pracujesz to za kazdym razem jezeli ktos jesCze wyzej bedzie sie czepiac to niestety idzie efekt domina i wszyscy po drodze beda obrywac. Szukasz kolegow idz do baru badz na boisko. Badz umow sie do pubu po pracy z tymi co pracujesz i wtedy daje sobie reke ucicaic kazdy okaze sie spoko. Ale w pracy nigdy nie ma kolegow przyjaciol sa jedynie wspolpracownicy i trzeba umiec rozroznic pare rzeczy. Albo przychodzimy pracowac abo spijac kawki i na pogaduchy

Czytając opinie zauważyłam, że ktoś wspominał o tym, że w firmie Rhenus pracuje się na trzy zmiany. Chciałabym poprosić o potwierdzenie tej informacji, napiszcie proszę, rzeczywiście tak jest. I ile razy w miesiącu zdarzają się nocne zmiany? Bardzo bym chciała to wiedzieć. Pozdrawiam.

zawiedziony

Stawka to ciut ponad minimalna krajową, praca na produkcji 3 zmiany za 2090zl netto?

MłodyStary
@zawiedziony

Jasin to samo. Nie wiem jak tam u was na na śląsku, ale tutaj to jakaś kpina. Na wózku w schnellecke ukrainiec lepiej zarabia. Żal

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Portowa 74
    44-102 Gliwice

Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o.