Opinie o Gnome OZE Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gnome OZE Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gnome OZE Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gnome OZE Sp. z o.o. w Kraków

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Gnome OZE Sp. z o.o.?

Zyta Nowy wpis

@Prawda SA a czym się państwa firma zajmuje?

Prawda SA Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, wzieli towar i nas okradli. Nie płacą faktur od ponad 8 miesięcy! Kupując od (usunięte przez administratora) stajecie się paserami za nie spłacony towar! Sprawa zgłoszona do sądu i komornika !!!

Nowy wpis

W odpowiedzi na pojawiające się na portalach wpisy naruszające dobra osobiste Gnome sp. z o.o., Gnome OZE sp. z o.o. oraz innych wskazanych w nim osób, informujemy, co następuje. Faktem jest, że: 1. autor wpisu zawarł z Gnome sp. z o.o. umowę na wykonanie instalacji fotowoltaicznej, 2. autor wpisu wpłacił zaliczkę, 3. umowa ta nie została wykonana przez Gnome sp. z o.o. z uwagi na to, że projekt przygotowany przez samego autora wpisu (po odrzuceniu szeregu projektów proponowanych przez Gnome sp. z o.o.) nie nadawał się ostatecznie do wykonania, jak również z tego powodu, że spółka w przedmiotowym okresie miała problemy znacząco utrudniające prowadzenie działalności, 4. autor wpisu faktycznie odstąpił od umowy. Jednocześnie autor wpisu pomija, że: 1. Gnome sp. z o.o. pozostawała z nim w stałym kontakcie, 2. Gnome sp. z o.o. oraz autor wpisu prowadzili rozmowy w celu ugodowego zakończenia sporu, 3. sukcesywnie dochodziło do zwrotu zaliczki; pierwsza część zaliczki została zwrócona w październiku, kolejna w listopadzie, a następna w grudniu 2019 r. Końcowy przelew został wykonany w dniu 8 lutego 2020 r. (nieprawdą jest zatem, że zaliczka została zwrócona dopiero na skutek zamieszczenia wpisu na różnych portalach). O ile zatem Gnome sp. z o.o. może ponieść odpowiedzialność za niewykonanie umowy, to w żadnym wypadku nie może być mowy o „oszustwie”. Autor wpisu zarzuca bowiem wprost, że Gnome sp. z o.o., zawierając umowę i pobierając zaliczkę, nie zamierzała wykonać umowy. Fakty jednakże wprost przeczą takim zarzutom. Gnome sp. z o.o. w toku prowadzonej korespondencji zarówno z autorem wpisu, jak i kilkoma innymi osobami, w przypadku których wystąpił podobny problem, nie unikała odpowiedzialności, przepraszała za zaistniałą sytuację oraz proponowała rozwiązania alternatywne. Zarzutom autora wpisu przeczy również to, że w przypadku innych osób, wobec których wystąpił podobny problem po stronie Gnome sp. z o.o., spółka albo zwróciła zaliczkę albo ostatecznie wykonała instalację fotowoltaiczną. Autor wpisu posługując się domniemaniami, opartymi częściowo na nieprawdziwych okolicznościach, stara się stworzyć wrażenie istnienia sieci firm w celu wyłudzania zaliczek. Podkreślenia wymaga, że Barbara Krzyworzeka działalność gospodarczą prowadzi od 2017 r., a nie od 2019 r., jak zarzuca autor wpisu. Osoba ta nigdy nie była również wspólnikiem Gnome sp. z o.o. Z kolei wspólnik Gnome sp. z o.o. skorzystał z prawa przysługującego każdemu przedsiębiorcy i dokonał takiego a nie innego wyboru formy prawnej dla prowadzenia działalności. Działaniem całkowicie zgodnym z prawem jest również zakładanie nowych spółek, które mają prowadzić określony rodzaj działalności. A jak wynika z faktów, utworzenie nowej spółki, problemy z adresem czy brak rejestracji jako czynny podatnik VAT, nie stanowiły dla Gnome sp. z o.o. pretekstu do odmowy zwrócenia zaliczki. A do zwrotu większej części zaliczki doszło na długo przed stawianiem przez autora wpisu fałszywych oskarżeń na portalach internetowych. W konsekwencji należy uznać, że o ile Gnome sp. z o.o. faktycznie nie wykonała umowy z autorem wpisu, to stawianie jej zarzutu oszustwa w oczywisty sposób nie znajduje oparcia w faktach i nie będzie tolerowane. Taki zarzut narusza bowiem dobra osobiste nie tylko Gnome sp. z o.o., ale i osób, które autor wpisu usiłuje powiązać z rzekomym oszustwem. Administratorów wszelkich grup społecznościowych oraz prywatne osoby- wzywam Państwa do usunięcia lub co najmniej uniemożliwienia dostępu do treści wpisu użytkownika Patryk-W (usunięte przez administratora) na fotowoltaikę” wraz z wszystkimi komentarzami i linkami zamieszczonego na portalu wykop.pl pod adresami: • https://www.wykop.pl/link/5328043/oszukany-na-fotowoltaike/, • http://www.wykop.pl/ramka/5328043/oszukany-na-fotowoltaike/ Jeśli powyższy komunikat nie jest wystarczający do podjęcia decyzji o usunięcia treści, w celu poznania dokumentacji proszę pisać na adres biuro@energia-w-biznesie.com.pl

Aplikowałeś do firmy Gnome OZE Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

PolaPola

Czemu firma odpowiada w taki sposób? Zastanowił się ktoś wogole? Faktycznie ta sp z oo która też negatywnie komentuje nie istnieje.

Gnome Sp. z o.o.

Spółka,nie wystawia FV.Więc w czym problem??

intslacja

super firma, brak problemów z terminami i jakością. Bardzo dobra konstrukcja na dach ceramiczny. Polecam

Tomasz J.

Polecam Firmę do zakladania instalacji.Wywiazują sie do zapisassnych w umowie terminów i jakości wykonania.

FREE-SUN Sp. z o.o.

Dobrze że trafiłem na to forum. Energia w Biznesie oferowała nam panele Longi 325 W MONO, w promocyjnej cenie 299 netto /szt przy zamówieniach paletowych co jednocześnie było ceną bardzo atrakcyjną a zarazem wzbudzało wątpliwość czy aż tak tanio można kupić... Jednak widać że nie do końca wszystko u nich gra. Zamówienie odwołane. Dobrze że internet "nie zapomina"

Klient

Dlaczego przeszukując dokładniej internet macie pod tymi samymi telefonami i danymi trzy rózne firmy i aż pięć adresów lokalizacji?

Klient Kazimierza

Polecam firmę, dzisiaj przyjechał kontener paneli. Jako jedyni w Polsce zachowują terminy dostaw określone w umowie.Co w dzisiejszych czasach, bardzo sie ceni.

Pawel

W tym tygodniu skończyli instalacje w dobrej cenie na dobrym sprzęcie. Wywiazali sie z terminów i jakości. Polecam

W tym tygodniu skończyli u mnie montaż instalacji o mocy 50kWp.Montaz przebiegł bardzo sprawnie.Polecam.

Michał Z.

Wczoraj dostarczyli do nas 15 palet paneli.Zawodowcy.Polecam.

Klient

Skończyli instalację w moim domu,w środę. Wszystko działa bez zarzutu,instalacja wygląda bardzo profrsjonalnie.

Zadowolony

Jedna z najlepszych firm z jakimi mialem do czynienia. Fachowa obsługa, zachowane terminy.Polecam w 100%

Zbigniew

Firma tydzień temy skończyła instalacja na moim dachu.Wielkość 10 kWp.Jakość i termin montażu zapisany w umowie,osiągnięty w 120%. Oby więcej takich firm ,z takim podejściem do klienta.

Konrad

Gnome Oze dostarczało mi materiał na 4 instalacje,każda po 30 kWp.Transakcja bez zarzutu. Firma godna polecenia.

Rolnik

Czytam,opinie poprzedników,i jestem trochę zdziwiony.Ale cóż,nie mnie to oceniać. Ja zamówiłem przed świętami sprzęt do swojego gospodarstwa,na instalcje prawie 100 kWp.Transakcja przeprowadzona perfekcyjnie.Żadnych problemów.Osobiście polecam.

Instalator PV

Gnome OZE Sp. z o.o.,najlepszy dostawca z jakim współpracowałem.Wysyłka sprzętu zawsze na czas,służą pomocą i fachową radą.POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Gnome OZE Sp. z o.o. - Kraków

Gnome OZE Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 11 ocen.

Gnome OZE Sp. z o.o.