Opinie o Larry Gate Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Larry Gate Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Larry Gate Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larry Gate Sp. z o.o. w Kraków

Jozef

Ja otrzymałem od nich pozew cywilny tydzień temu.

Jozef Nowy wpis

Ja otrzymałem od nich pozew cywilny tydzień temu.

Jeżeli ktoś otrzymał pismo o 1 rozprawie proszę o kontakt anna778899@wp.pl

Ilona Nowy wpis

Jak na ten moment wygląda cała sytuacja z tą firmą? Ktoś odzyskał już swoje należności?

@Ilona

19 mają jest 1 rozprawa nikt nie odzyskał ani grosza

Oszukana

(usunięte przez administratora) Czy jest jakiś kontakt z tą firmą?

Z naszych ustaleń wynika, że ta firma nie prowadzi już działalności. Siedziba firmy została zamknięta.

Lidia

Skąd pochodzą takie informacje? Próbowałam dowiedzieć się czegoś więcej o zakończeniu działalności Larry Gate Sp. z o.o. jednak wydaje mi się, że firma nadal normalnie funkcjonuje. Chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat.

@Lidia

Proszę o szczegóły odnośnie funkcjonowania firmy. Jeśli posiada Pani wiarygodna informacje to proszę o opisanie jej na tym portalu.

Agnieszka
@Marcin

Niestety, nie znam konkretów. Firma Larry Gate nadal widnieje w KRS, dlatego śmiem przypuszczać, że jeszcze istnieje. A chciałbyś może się tam zatrudnić?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Larry Gate Sp. z o.o..
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Jasiek

Miałem zamiar aplikować ale takie niepokojące są te wasze informacje.

Marian
@Jasiek

Przecież firma zakończyła działalność.

Bożena
@Marian

To dosyć zadziwiające stwierdzenie. Postanowiłam to sprawdzić i wszystko wskazuje na to, że Larry Gate nadal działa w sposób całkowicie normalny. Skąd zatem posiadasz informacje, jakby ta firma zakończyła swoją działalność? Podaj nam jakieś konkrety.

Oszukana

Zgłosiłam sprawę do prokuratury. W środę idę na przesłuchanie jeżeli ktoś chciałby jeszcze dołączyć proszę o kontakt sms. Mój numer 609165840

Oszukana

Czy ktoś z poszkodowanych zakładał sprawę lub w inny sposób walczy o odzyskanie swoich pieniedzy? Jeżeli tak proszę o kontakt anna778899@wp.pl jestem jedną z oszukanych osob

@Oszukana

Jutro zgłaszam sprawę do prokuratury jeżeli ktoś jeszcze chce pomóc mi lub sobie proszę o kontakt email

Koka

Jakaś śmieszna instytucja. Do mnie dzwonią o płatność A okazuje się że sami nie płacą hahaha

@Koka

Witam, jak to jest możliwe, że 99% wpisów na ich temat na portalu jest negatywnych ¿? 166 opinii w tym 3 pozytywne. Weryfikujac IP użytkowników łatwo sprawdzić dane osób dublujacych wpisy. 2 osoby o tym samym adresie IP dodały łącznie 157 komentarzy. Apeluje do właścicieli tej firmy ~ walczcie z internetowym cwaniactwem i samowola. Prawo do swobodnej wypowiedzi nie jest prawem do niszczenia. Tego typu strony istnieja dla swojej ideii. Gowork jest najgorszym więc nie macie się czym przejmować. Zapraszam na niebezpiecznik (usunięte przez administratora)

Grzegorz

Witam ja również nie mogę odzyskać swoich pieniędzy jeżeli ktoś już zgłosił swoją sprawę w prokuraturze lub na policji proszę o kontakt mój adres(usunięte przez administratora)pozdrawiam

Roki
@Grzegorz

Jedyną osobą skłonna do wyjaśnień jest p.K. oczywiście na telefon. Potraficie się bawić i godnie żyć to dajcie zarobić też innym. A ja się jeszcze bardziej na was zemszcze to jest wyłącznie kwestia czasu. Macie przerabane

Robi
@Roki

Widzialem na fejsie że powodzi sie p.K. super. Ludzie potracili wszystko a on za nic ma to że wyludzili kasę.

Robi2
@Robi

Przedstaw się a nie wypisuj o nich bredni. Jesteś anonimowy to jesteś mądry. Zakładam, że gdybyś miał sprawę do tej firmy to kontaktował byś się z nimi a nie z portalem internetowym.

@Robi2

Uważasz ze to co ludzie tutaj pisza to klamstwa? Co z tego ze ktos probuje sie z nimi kontaktowac jak ciagle slyszy to samo?? Wiesz ile razy obiecywano mi zwrot pieniedzy? Z tysiac razy przelew wysylany i nadal pieniedzy nie otrzymalam. Co pisala konkurencja to pisala, ale do mnie osobiscie zglosilo sie pare osob ktore stracilo pieniadze rowniez jak ja. Ja juz nie mam nic do stracenia i wiem ze nie odpuszcze. A brak kontaktu ze strony tej firmy mowi samo za siebie.

Wspolpracowalem z nimi od 2013 roku i nigdy nie bylo problemow. Znam osobiscie wlascicieli i zlego slowa nigdy nie powiem. Jesli trzeba bylo poczekac na platnosc to p. Kamil zawsze dzwonil osobiscie. Widzac wszystkie wpisy uwazam, ze albo ktos nie otrzymal platnosci w terminie albo ktos dziala na ich niekorzysc.

@Marcin

A co to kogo interesuje. Dla mnie taka firma powinna nie istniec.

@Marcin

Tak dokładnie, ktoś nie otrzymał zwrotu pieniędzy. A jeśli ktoś wykorzystuje tą sytuację to nic na to nie poradzę. Ja chcę tylko odzyskać swoje pieniadzę bo żyć mi się odechciewa przez wszystkie problemy jakie mam przez tą firmę. ...

Kassss
@Gosia

Proszę pilnie o kontakt(usunięte przez administratora)

@Kassss

Mogę podać Ci swojego meila malgorzata12345679@wp.pl,

Ona
@Gosia

(usunięte przez administratora)napisałam wiadomosc. Sprawa pilna oddzwon. Razem mozemy wiecej. Rowniez stracilam przez ta firme duzo pieniedzy.

@Gosia

Sprawa w toku. Już niedługo będzie po wszystkim proszę sprawdzic skrzynke pocztową

Edyta
@A

i co ma pani załatwioną sprawę? Bo ja nadal nie otrzymałam zwrotu na konto tylko kolejny telefon, że już jutro mi zwrócą i oczywiście nic na koncie. Na maila też nikt nie odpowiada od ponad tygodnia, (usunięte przez administratora)

@Edyta

Ja sprawę już zgłosiłam, do czego namawiam inne osoby. Ta sprawa nadaję się do tv. Niektóre osoby bardzo przeżyły stratę pieniędzy.

Suzi
@Ona

Prosze o kontakt ja jestem tez poszkodowana stracilam nerwy pieniądze tak samo dzidzia.wscislo@gmail.com

m.p.

(usunięte przez administratora) Mam pilną sprawę do załatwienia na już. Przecież widzicie, że dzwonie do was od samego rana. W google jest podana informacja, że pracujecie w niedziele. Nie rozumiem takiego traktowania. Proszę odbierzcie bo dostanę depresji.....

LarryGate

Dzień dobry, w związku ze zmianami właścicielskimi w spółce stworzyliśmy dla Państwa dedykowany adres mailowy (reklamacje@larrygate.pl), na który prosimy kierować wszelkie opinie, uwagi oraz ewentualne reklamacje. Pracownik będzie udzielał odpowiedzi w godzinach 8.00 -15.00 z wyłączeniem weekendów. Mamy nadzieję, iż każda kwestia zostanie zasadnie rozwiązana. Z poważaniem, Nowy Zarząd Spółki

a
@LarryGate

Ile czasu trzeba czekać na odpowiedź? Wyslałam 4 meile i brak odpowiedzi. Czy ktoś z Państwa otrzymał jakaś odpowiedź?

Magdalena O.
@a

Wyslalam maila tego samego dnia kiedy dodali opinie i otrzymalam zwrot wplaconej kwoty w dniu wczorajszym. Kwota mala 123 zl tam byla ale uwazam, ze postapili wporzadku. Dziekuje Panu K. Za pomoc

GOSIA
@a

Jak otrzymam odpowiedź lub zwrot to dam znać. Co prawda mam do zwrotu o wiele większa kwotę niż Pani (usunięte przez administratora)ale skoro jej zwrocili to mam nadzieję że wszystkim zwrócą.

Maniek
@LarryGate

To kto jest teraz w nowym zazadzie spolki ? Prosze o informacje

@LarryGate

Napisałam 3 maile wczoraj i dziś. Kiedy otrzymam odpowiedź?

A

Od poniedziałku piszę codziennie i brak odpowiedzi.

Artur
@A

W Polsce praktykowana zasada jest HEJT ogólnodostępny oraz ogólnopojęty. Zastanawiam mnie koncepcja stworzenia portalu, na którym pracodawca mógłby dodawać opinie na temat pracy swoich pracowników. Widząc portal, w którym widnieje 99% negatywnych komentarzy na temat danego podmiotu udostępnianych głównie w standardowych godzinach pracy przeciętnego Polaka nasuwa się pytanie jak bardzo pracownicy są produktywni. O przepraszam. Chyba, że Wam za to płacą.

@Artur

W czasie przerwy każdy ma prawo skorzystać z telefonu :)

@Artur

Chyba chodzi o to aby w końcu ludzie odzyskali swoje pieniadzę, od kiedy pisanie prawdy i próba kontaktu z daną firmą jest hejtem??

@Gosia

Wysyłam codziennie po 4 maile i nikt nie odpowiada. CO jest ?

Ma ktoś jakiś numer telefonu do kogoś z tej firmy oprócz tych już podanych w komentarzach?

Aa

Mam ten sam problem, brak odpowiedzi i tel nie odpowiada. Po sprawdzeniu aktualnego krs tej firmy zauważyłam że pan (usunięte przez administratora)juz tam nie występuje. Nie wiem czy tam jeszcze pracuje czy nie i o co w tym wszystkim chodzi. Więc chyba nasze pieniądze przepadły. Nie mam pojęcia z kim się kontaktować pod jakim nr. Brak słów.

Miki
@Aa

Widze ze konkurencja dziala bardzo skutecznie.

@Miki

Dlaczego uważasz że to konkurencja? Ja również boję się o swoje pieniądze i faktyczne też sprawdzilam krs i to prawda. Konkurencja konkurencją ale brak kontaktu ze strony tej firmy daje dużo do myslenia. Dlaczego jeszcze nie otrzymaliśmy zwrotu pieniedzy. ?

Nasteona

Czy jest ktoś kto mógłby się przejść do tej firmy i uzyskać jakiś kontakt.

Gosia

Czy ma ktoś jakiś kontakt z tą firmą? Od 2 miesięcy czekam na zwrot sporej kwoty, a od paru dni brak jakiegokolwiek kontaktu. .. Jestem już załamana i nie wiem co robic....

@Gosia

Mam to samo telefon jest wyłączony i nigdzie nie ma numeru żeby z kimś się skontaktować.

Gosia

Coś z tym robimy? Bo już psychicznie jestem wykonczona a brak kontaktu ze strony tej firmy doprowadza mnie do depresji....

AA

Ma ktoś jakies aktualne wiadomości na temat tej firmy?

@AA

Aktualnie to brak zwrotów pieniędzy. ....

Czy ktoś jeszcze otrzymał jakikolwiek zwrot?

Wiolka

OTRZYMALIŚCIE ZWROT WPŁACONYCH PIENIĘDZY?

Nie

Niestety nie

Stefan

Tak

Kiedy otrzymałeś zwrot?

@Stefan

A ile czekałeś na zwrot?

Justa

Nie

Edyta
@Stefan

Jak się to Panu udało ? Jakiej metody Pan użył , że firma zwróciła pieniądze? Ja czekam 2 miesiąc i nic.

Stefan
@Edyta

Uzgodnilismy termin. 3 dni po dokonali zwrotu.

GOSIA
@Stefan

Ja już od ponad miesiąca oczekuję na zwrot i dalej nic. Już tyle terminów zwrotu było i za każdym razem to samo.

Bartosz

Pracowałem u nich 8 miesięcy. Pensja netto ok 2600 z wielką laska. Wymagania jak w wielkiej korporacji a nawet laptopów służbowych nie mogą zapewnić. Panie prezesie Pana słowa: "jaka praca taka płaca" może Pan sobie wsadzić w ..... policzki

Wspolpracowalem z nimi ponad rok. Proszę wszystkich zainteresowanych o kontakt. Marcin.jurasz@adres.pl

@Marcin

Tez mam z nimi problem... Wysłałem majla.

Zostaw merytoryczną opinię o Larry Gate Sp. z o.o. - Kraków

Larry Gate Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Al. Juliusza Słowackiego 1 lok. 6
    31-159 Kraków