Opinie o Martifer Renewables S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Martifer Renewables S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Martifer Renewables S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martifer Renewables S.A. w Kraków

Dorota Nowy wpis

No widzę że ze świeższych opinii jest tu tylko narzekanie na rozmowę rekrutacyjną.... A czy ktoś może powiedzieć czy warto u nich się starać o pracę? Dotrzymują już obietnic składanych pracownikom?

Anonim Nowy wpis
@Dorota

Nie warto, nerwowa atmosfera, niemerytoryczne podejście do problemów, niedotrzymywanie terminów spotkań

Krzysztof Buczek Nowy wpis

Jeszcze nigdy mnie tak nikt nie potraktował. Otrzymałem telefon od firmy Martifer, wyrazili zainteresowanie spotkaniem i rozmową na temat posady Projekt Menagera, od razu się zgodziłem, lecz zaproponowałem rozmowę online, w związku z obecnymi czasami. Na co Pani od rekrutacji (tak sie domyslam) powiedziała, że wyśle link do rozmowy. Do rozmowy zostały jeszcze 4 dni, wiec spokojnie wziąłem wolne w pracy, gdyż termin jednak był w południe albo jeszcze przed. Do rzeczy, otóż linku nie dostałem, a przed rozmową online pozwoliłem sobie zadzwonić do Pani, informując ją że coś poszło nie tak. Usłyszałem " Nie dostał Pan ? znów coś musieli pokręcić, niedługo do Pana oddzwonię" mineło 10 min, 20 min, 30 min - rozmowa już powinna się rozpocząć, ja czekam, ubrany należycie, przygotowany, ale lekko zaskoczony. Pani do mnie nie oddzwoniła. Po 40 min znów pozwoliłem sobie zadzwonić, niestety tym razem nie odbierała telefonu, a później już nawet odrzucała... jestem bardzo zniesmaczony całym procederem, mam nadzieję, że odpowiednie konsekwencje zostaną wyciągnięte. Już nie chodzi tu o czas i przygotowania, ale o to, że tak poprostu się nie robi. Odrzucanie telefonu to jakaś przedszkolna zabawa i nie przystoi pracownikowi tak dużej i znanej firmy. PS Rozmowa miała się odbyć 28.01.2021 o godzinie 11.00

pola Nowy wpis

to wszystko prawda, tylko nie prowadzą obecnie rekrutacji.

brbbrb

Oczywiście pod koniec kwietnia zwolniono pracowników i nie wiem czy było to grupowe ale ci którzy mieli na czas nieokreślony nie musieli świadczyć pracy w okresie wypowiedzenia (3 miechy na znalezienie)+ do ostatniego wynagrodzenia odprawa w wysokości 2-óch wypłat, a od 30 lipca zwolnienia grupowe cała reszta produkcji jakieś 83 osoby

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Martifer Renewables S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Zgadzam sie z przedmowca - firma bardzo malo obiecujaca, a nawet powiedzial bym nic nie obiecujaca. Od poczatku roku samodzielnie zwolnilo sie z 15 pracownikow nie przyjeto zadnego - mowie o pracownikach umyslowych - prace rozdziela sie pomedz tych ktorzy pozostaja Firma zaprasza praktykantow necac ich pozniejsza perspektywa zatrudnienia - ktora pozstakje jedynie perspektywa Pod koniec kietnia zwolniono 19 praconikow - gdyby zwolniono 20 byly by to juz grupowki wiec pracodawca jest na tyle ostrozny ze nie przekroczyl tej liczby Ja sie bardzo ciesze ze juz mnie tam nie ma i szczerze wpolczuje tym ktorzy tampozostali

ann

Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz to "dane słowo".... W Martiferze się wogóle nie liczy! .. Często słyszane dawane obietnice pozostają bez pokrycia .. No i "droga służbowa" - jak w wojsku - czasem żeby coś załatwić trzeba przejśc całą "hierarchię" .. Przy prywatnych sprawach bywa dużo gorzej ..

Zostaw merytoryczną opinię o Martifer Renewables S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Martifer Renewables S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Martifer Renewables S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Martifer Renewables S.A.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Warszawska 1 lok. 5
    31-155 Kraków