Opinie o Księgowość Na Poziomie Sp. z o.o. w Ostre

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Księgowość Na Poziomie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Księgowość Na Poziomie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Księgowość Na Poziomie Sp. z o.o. w Ostre

Przedsiębiorca

* OSTRZEGAMY przed usługami u ,, Księgowość Na Poziomie sp. z o.o.,, Przeczytajcie to do samego końca .Chcemy ostrzec wszystkich zanim zdecydują się na współpracę. * BŁĘDY W DOKUMENTACH na potęgę . Jeśli znajdziesz i powiesz, że są błędy to zaczyna się zemsta. Kolejno : dostajesz wypowiedzenie umowy , długo nie oddają dokumentów księgowych informując, że jest epidemia u nich, potem, że wyjechali na urlop, potem nie mieli czasu na ich przygotowanie, potem po prostu nam nie otwierali drzwi udając, że ich nie ma i tak całe miesiące. * NIE ODDAJĄ DOKUMENTÓW FIRMOWYCH W CAŁOŚCI . Podstępem udaje nam sie odzyskać segregatory , nie oddają bazy danych z programem księgowym . Grożą nam inspekcją PIP . Sprawe trzeba skierować do prawnika, bo firma bez bazy danych nie może normalnie funkcjonować i nowa księgowa nie może ruszyć z większością spraw firmowych . Zemsta w postaci braku dostępu do części naszych dokumentów trwała ponad pół roku . Ostatecznie wysłali bazę danych w teczce, ale w formie papierowej. Bezczelność to za mało powiedziane.. * DZIAŁANIE NA SZKODĘ FIRMY. Dobrze wiedzieli , że w czasie pandemii jest kryzyz , ciężki czas dla firmy ,zwolnienia pracowników, strach o upadłość ,a oni nie oddają bazy danych ????. Najgorszy wróg tak się nie zachowuje. Przez zatajenie bazy danych nie dostaliśmy pomocy w formie dofinansowania bo nie mieśliśmy wglądu do danych . O to im właśnie chodziło. * INSPEKCJA PRACY . W lipcu pojawia się Inspekcja pracy. Ciekawe czyja to sprawka ? Inspektor praktycznie w każdym dokumencie znalazł błędy , które już nowa księgowa musiała poprawiać i za co ponieśliśmy spore koszty . Nie uwierzylibyście jakie banalne zrobili błędy w każdym świadectwie pracy. Nawet wypłaty pracowników musieliśmy poprawiać i robić wyrównania , urlopy źle policzone itd . Inspektor z PIP powiedział : za błędy księgowych odpowiada wyłącznie właściciel firmy. Czy masz w umowie zapis czy nie i tak kare płacisz TY- właściciel firmy.. Na nasze szczęście za ich błędy w naszych dokumentach dostaliśmy tylko ostrzeżenie ustne. * NA POCZĄTKU OBIECUJĄ DARMOWĄ POMOC w różnych dokumentach - KŁAMSTWO !! . Miała być pomoc w wielu dziedzinach ,ale nie ma tego w umowie pisemnej . Zachęcają tanimi usługami , a jak potrzebujesz obiecanej pomocy to nic nie wiedzą , nic się nie da . Przykładem była epidemia i wnioski do Zus-u . Spławili nas tekstem - ,,Wam się i tak nic nie należy więc szkoda czasu,, Sami musieliśmy iść do Zusu i dowiadywać się wszystkiego. Inna księgowa nam wnioski zrobiła i pomoc z ZUS-u dostaliśmy. . Rok 2020 ( opis sytuacji z miesięcy 03- 10 ) W Polsce panuje Koronawirus –COVID-19 .

Zostaw merytoryczną opinię o Księgowość Na Poziomie Sp. z o.o. - Ostre

Księgowość Na Poziomie Sp. z o.o.