Opinie o Fundo Consulting lub Tempo w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundo Consulting lub Tempo. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fundo Consulting lub Tempo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundo Consulting lub Tempo w Warszawa

henko Nowy wpis

czy oni teraz poszukują do pracy? Widział ktoś jakieś ogłoszenie

ben Nowy wpis

Nie wiem jak tam jest z zatrudnieniem, ale pisali dla nas wniosek i otrzymaliśmy dotację. Projekt trwa ponad rok, w maju się kończy i nie zapłaciliśmy im ani złotówki z własnej kieszeni, a wręcz przeciwnie. Problemy są jak to przy projektach ale rozwiązują je na bieżąco.

wnioskodawca Nowy wpis
@ben

Ben nie płaciliście za otrzymanie dotacji i za zarządzanie projektem? nie zarządzało wam Fundo albo Tempo- to ta sama firma.

cholerka

@wnioskodawca @xxx - czy możecie szerzej wypowiedzieć się na ten temat? Pytam serio - dziś odwiedził mnie przedstawiciel tej firmy i - póki co - wszystko wygląda OK.

wnioskodawca Nowy wpis
@cholerka

jaki projekt mają wam napisać , z jakiego działania? obiecują że jest za free, a później się okazuje że kwota nie jest pokrywana z dotacji. Chcą zarządzać projektem- czyli mają całkowitą włądzę na projektem. Dają do szkoleń swoją firmę Ręka ręke myje. Proszę dokładnie wczytać się w umowę. KONIECZNIE skonsultować z prawnikiem. Powodzenia

xxx

Jeden Wielki przekręt. Unikajcie tej firmy. (Dziwię się że ich nie pozamykali)

Czy po rozmowie w Fundo Consulting lub Tempo rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
wnioskodawca

Witam, zanim zgodzisz się na to aby Fundo pisało wniosek o dotację UE dobrze to przemyśl!!! ich prowizja przy duzej dotacji robi sie ogromna, a musisz ja zaplacic z wlasnej kieszeni. Fundo kasuje dwa razy. Pierw za napisanie wniosku, pozniej za zarzadzanie projektem. wszystko jest w umowie!!! realizowanie projektu jest bardzo skomplikowane. tak napisali wniosek, same problemy. dodatkowo fundo chce wprowadzić swoją inna firmę do realizowania projektu. UWAGA NA UMOWĘ!!!

koci.byk@gazeta.pl
@wnioskodawca

Proszę o kontakt priv w celu poznania opinii nt tej firmy. z góry dzięki!

Niepoważne podejście firmy do pracowników, wysokie podstawy, obietnice wysokich premii i zwolnienia po 2-4 tygodniach pracy - tak jak powyżej - dotyczące 60% handlowców, dodam że w bardzo nieprofesjonalny sposób. Nie polecam tego pracodawcy

Oszukany

Firma prowadzi rekrutację na stanowiska przedstawicieli handlowych obiecje kokosy zatrudnia pracownikow. Po czym zwalnia grupowe 13 świeżo zatrudnionych osób tłumacząc się złe wyliczonym budżetem

Zostaw merytoryczną opinię o Fundo Consulting lub Tempo - Warszawa

Fundo Consulting lub Tempo
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • świerkowa 41
    43-300 Warszawa