ils nieruchomosci

Szczecin

Opinie o ils nieruchomosci

Hanna

Na stronie firmy znalazłam zakładkę praca. Widać, że ciągle poszukiwani są kandydaci do pracy jako makler nieruchomości. Trochę jednak zastanawiają wymagania jakie pracodawca stawia w treści oferty pracy. Nie jest wymagane doświadczenie w branży, jednak poszukiwane są osoby, które ukończyły 25 rok życia. Wiecie może, czy jest to twardy warunek i aplikacje od osób młodszych nie będą rozpatrywane? Czy może jednak zdarzają się wyjątki?

Hanna

@anonim, dlaczego nie polecasz?

erfg

praca za granica ma na prawde spore plusy przedw wszystkim mozna zarobic na prawde spore pieniadze no i tez zdobyc ogromne doswiadczenie ktore sie potem przyda

nie wiem kto pisze takie pochlebne brednie o firmie ILS. Trzeba bardzo uważać na takie firemki bo zdjęć i opisów można wklejać do woli. Nie polecam

konsultant

Słuchajcie a jak jest ze szkoleniami. Tak sobie to wyobrażam, zę firma, która ma we władaniu nieruchomości i krajowe i równeiż zagraniczne, chyba zapewnia swoim pracownikom należyte szkolenia. Albo chociaż zatrudnia osoby na tyle kompetentne, że nowi pracownicy mają od kogo sie uczyć i kogo się radzić. Pracowałem w podobnej firmie i nie było tam wsparcia merytorycznego dlatego wiem jak to jest ważne.

wiki
@konsultant 05.03.2015 18:02

to co wyróżnia szczeciński ILs Nieruchomości to , że w swojej ofercie posiadają nie tylko nieruchomości na terytorium naszego kraju , ale również po za naszymi granicami. Widziałem że mają domy w Bułgarii, Hiszpanii czy też Portugalii. Myślę, że dzięki temu nie mogą liczyć na przestój w swoim interesie

foof

ILS nieruchomości zajmuje się nie tylko nieruchomościami polskimi, ale również i w USA, Egipcie czy Hiszpanii. Jest to to tyle ciekawe, że są to nieruchomości zlokalizowane w pobliżu jakiś zbiorników wodnych. Dosyć ciekawe rozwiązanie chociaż zastanawiam się jaki mają odzew, czy rzeczywiście ktoś kupuje nieruchomości za granicą tak często.

Pośrednik

Trzeba mieć jakieś specjalne urpawnienia żeby pracować w tej firmie. tak włąściwie to mnie interesuje najbardziej dzialalnosc firma mnie interesuje ale chcialbym robic w porzadnym miesjcu gdzie zaplaca mi na prawde dobre i rzetelnie pieniadze. myslicie ze tutaj warto ? licze na aktualne opinie .

PAC

Na moje oko w nieruchomościach ciężko liczyć na coś innego. Nie wydaje mi się, żeby ILS w tym temacie się wyłamywał, ale jakiś pracownik mógłby to jeszcze potwierdzić.

graba

hej, witam wszystkich, czy w ILS Nieruchomości obowiązuje w pracy system prowizyjny? w niektórych firmach to się zmienia, może i tutaj również..

Trybi

Praca na pewno ciekawa, ale w dzisiejszych czasach ciężka jak cholera. Rynek nieruchomości niemalże stoi w miejscu więc na pewno dobra dla doświadczonych.

kewlar

a Wy przestańcie się juz licytować tylko napiszcie w końcu coś konstruktywnego na temat pracy w ils

poko

oj nie bądź już takim materialistą. atmosfera i możliwość rozwoju jest w sumie równie ważna i mogłaby stać na dobrym poziomie w ils-ie

marti

w nieruchomościach moim zdaniem to liczy się tylko kasa. Gdy jest to i praca wydaję się dużo przyjemniejsza

?

jest podstawa + prowizja, licencja nie jest wymagana, ale jak wszędzie żeby zarobić trzeba się narobić, praca w nieruchomościach nie jest łatwą pracą

Adam

Ciekawe kto pracuje już 3 lata w tej firmie chyba właściciel pracownicy średnio wymieniją się co 2-3 miesiące.

( usunięte przez administratora ) szkoda marnowania czasu więcej zarobisz jako kasjer w butiku

Jednak nie zaryzykuję pracy w tej firmie opinie mnie przerażają pozdrawiam Monika

Robert z Warszawy

GORĄCO POLECAM ILS NIERUCHOMOŚCI- TO NAPRAWDĘ RZETELNY I UCZCIWY PRACODAWCA!!! CIESZĘ SIĘ, ŻE PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE I UDAŁO MI SIĘ OUZYSKAC OLBRZYMIE DOŚWIADCZENIE ORAZ ZAROBIC DUŻĄ KASĘ. DLATEGO TEŻ ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO PRÓBY SWOICH SIŁ Z ILSPOLAND.PL!

zaskoczona

Jestem zaskoczona tym co czytam. Jak wszystkim wiadomo zawód maklera jest bardzo dobrze wynagradzany, a ILS ma najwyższe stawki dla osób chcących pracować. Prowizję otrzymuje się po przeprowadzonej transakcji i zapewniam, że w terminie.

Bardzo Zadowolony

[usunięte przez moderatora] pracowałem kilka lat w tej firmie i jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony! [usunięte przez moderatora] Ja GORĄCO POLECAM ILS NIERUCHOMOŚCI!

Man

Pracowałem w tej ( usunięte przez administratora )-firmie,oczywiście za darmo bo maklerom należy się tylko prowizja .Obowiązkiem w tej firmie jest mieć własny samochód tylko sam musisz sobie zatankować ,podsumowując poszedłem tam zarobić a w rzeczywistości tylko dołożyłem - nie polecam .

Zostaw opinię o ils nieruchomosci - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ils nieruchomosci